מוטי כץ

אבל אתם מכירים אותו גם כעמנואל מכל שבת שניה
שחקן
תאריך לידה: 26/12/1956
מזל: גדי
עיר לידה: ירושלים, ישראל

מוטי כץ ב-BIGI
:

הכירו את מוטי כץ:

תחילת דרכו של השחקן מוטי כץ

מוטי כץ נולד וגדל בירושלים. את שירותו הצבאי עשה כקצין חינוך שם לראשונה חשב על תחום המשחק כקריירה. עם שחרורו מצה״ל החל ללמוד משחק בבית צבי במסלול התלת שנתי. מוטי כץ משחק על במות התיאטרון משנת סיום לימודיו, 1989, ועד היום. 

 

מוטי כץ מתחיל את דרכו בתיאטרון

כבר בתחילת דרכו מוטי כץ שיחק בתיאטרון אורנה פורת לילדים ונוער. בשנת 1984 הוא שיחק בהצגה ״הרפתקה בקרקס״, מאוחר יותר שיחק גם בהצגות ״מעלה קרחות״ ו״ועכשיו כולם ביחד״. בהמשך שיחק בתיאטרון החאן בהצגות: ״נולדו אשמים״, ״האישה מן הים״, רציחות קטנות״ ועוד. 

 

ההצלחה של מוטי כץ בתיאטרון

במהלך השנים מוטי כץ שיחק בתיאטרון ״הבימה״, בתיאטרון ״הקאמרי״, תיאטרון ״בית לסין״, תיאטרון באר שבע, תיאטרון אנסמבל הרצליה, תיאטרון ״החאן״ ועוד. במהלך השנים הוא שיחק בהצגות: ״החתונה״, ״קרום״, ״בטוב בעיניכם״, ״קברט״, ״מהומה רבה על לא דבר״ ועוד. משנת 2004 הוא מעלה גם מופע סטנדאפ.

 

מוטי כץ ב״כל שבת שניה״

בשנת 1989 הופיע לראשונה בטלוויזיה בסדרה ״זהו זה!״. שלוש שנים מאוחר יותר שיחק בסדרה ״מסיבת גן״ ובהמשך גם בסדרות ״שכנים״, ״האישה באפור״, ״פלורנטין״ ועוד. בשנת 2004 החל לשחק את עמנואל בסדרה ״כל שבת שנייה״ ששודרה בערוץ הילדים וכעת זמינה לצפייה ישירה ב-BIGI.

 

המשך הקריירה הטלוויזיונית של מוטי כץ

אחת הדמויות המזוהות ביותר עם מוטי כץ הוא דמותו של בני קנובלר מ״החיים זה לא הכל״ אותו גילם בשנת 2011. שנה מאוחר יותר הוא שיחק בסדרה ״נשואים פלוס״. כיום הוא משחק בתיאטרון הקאמרי והוא מציג הופעת בידור מעולם התיאטרון והסטנדאפ.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: