כל שבת שנייה

2004 |

1 עונות

ההורים של שירה (אפרת אביב), עומר (אידו גולן) ועמליה (מיכל טרבס) התגרשו וכעת הם צריכים להתרגל למציאות החדשה. במרכז הסדרה נמצא אבא שלהם, יואל (ערן איווניר) שמתמודד עם הקשיים בקומדיה "כל שבת שנייה".

אמא של יואל מעמידה פנים שהוא עדיין נשוי. עומר, הבן שלו, מתבייש לספר על הגירושים. ויואל מנסה לשמור על השפיות שלו גם מול השכן. על כל מה שעובר עליו כותב יואל ביומן, מה שהוא לא יודע הוא שביתו הבכורה שירה קוראת הכל.

בעזרת היומן שירה לומדת על חייו החדשים. כך היא עוזרת לו לפתור בעיות "מאחורי הקלעים" בלי שהוא יודע. במקביל שאר הילדים לומדים לנצל את המצב לטובתם ורק להרוויח ממנו. האם בסוף הכל יהיה טוב?

שחקנים:

ערן איוניר, מוטי כץ, חנה רוט, אפרת אביב, אידו גולן ומיכל טרבס.

פרקי העונה

עונה 1
קומדית מקור חדשה במרכזה שירה עומר ועמליה, ילדיו של יואל (ערן איווניר) שהתגרש מאמם. הילדים נקלעים לסיטואציות קומיות חדשות עבורם. (אמא של יואל מתעקשת להעמיד פנים מול קרוביה שבנה עדיין נשוי, עומר מתבייש שחבריו יגלו את גירושי הוריו עד שהוא מגלה שרובם ילדי גרושים). הילדים לומדים לנצל את המצב החדש לטובתם (שירה משכנעת כל הורה בנפרד שהשני קונה לה מתנת יומולדת גדולה יותר - ליצור תחרות...) ולגלות, עם אביהם, ששד הגירושין אמנם לא נעים אך נסבל. ציר העלילה עובר בכל פרק דרך המחשב של יואל, בו הוא כותב יומן חיים סודי: "כל שבת שניה". מי שקוראת ביומן, ללא ידיעת איש, היא בתו הבכורה שירה (אפרת אביב) שלומדת כך על חייו החדשים ועוזרת לו לפתור בעיות ללא ידיעתו. עוד משתתפים, סבתם מצד אבא חנה (חנה רוט), אשה נאורוטית שטוענת: "אם כל מי שהיה לו משעמם היה מתגרש אף אחד לא היה נשאר נשוי". כוונותיה טובות אך תוצאות מעשיה, לעיתים, הרסניות. עמנואל (מוטי כץ) איש מוזנח ולא חכם במיוחד הוא שותפו של יואל. הוא נשוי לאשה רעת לב שהוא רוצה לעזוב אך נמנע מכך כי היא לא מרשה לו...
כל-שבת-שניה-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - הבית של יואל
יואל מוצא את עצמו לראשונה אחרי גירושיו בדירה שכורה וריקה מריהוט. הוא מתבייש להביא לשם את הילדים כדי שלא יראו איך הוא חי ולכן כשהם באים לבקר אותו הוא מספר להם שהדירה שייכת לעמנואל והוא רק מתארח בה. חנה מנסה לשכנע את יואל לחזור לטליה ועמנואל מצטרף לחוג דרמה. (כע)
25 דק'
כל-שבת-שניה-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - הסיפור עם אמא של יואל
חנה הביישנית מנסה לשכנע חברה שלה שיואל וטליה אינם גרושים אלא שיואל לא מוכן לשתף פעולה. עומר מתבייש להביא חברים לבית של יואל כדי שלא יגלו שהוריו גרושים ולעמנואל יש רעיון מקורי איך להחזיר לעומר את הבטחון העצמי באמצעות משחק מחשב נחשק. (כע)
23 דק'
כל-שבת-שניה-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - ההצגה של עומר
עמליה נעלבת אחרי שחברה מהגן לא מזמינה אותה ליום הולדתה. בעזרת שירה היא יוזמת "מסיבה נגדית" אצלה בבית, בהנחייתו של עודד מנשה אשר משתדל להסתיר סוד אישי דרמטי. עומר משתתף בהצגת בית ספר אבל לא בתפקיד שכולם חושבים. עמנואל משוכנע שמירי, הבחורה הכי יפה במשרד מאוהבת בו. האם הוא מדמיין? (כע)
24 דק'
כל-שבת-שניה-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - שבת עם הילדים
יואל מחליט לקחת את הילדים ללונה פארק בשבת. שירה מגלה שהוא עושה זאת למרות מצבו הכלכלי הלא פשוט ודואגת, עם חנה, להוציא לעומר ועמליה את החשק מלונה פארק. עמנואל עולה על שיטה להוזיל את עלויות הכרטיסים ללונה פארק ומסתבך בעקבות כאן בפרשיה עגומה. (כע)
24 דק'
כל-שבת-שניה-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - ורדה 2
שירה מגלה שיואל הכיר באינטרנט בחורה. בעזרת יותם היא מגלה את זהותה ויוצאת לתהות על קנקנה. האם היא עוקבת אחרי הבחורה הנכונה? לא בטוח. חנה מגלה סימנים לכך שהילדים משדרים סימני מצוקה ועמנואל מגלה שהוא סובל מדכאון בעקבות הגירושים של יואל. (כע)
24 דק'
כל-שבת-שניה-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - הזוג המוזר
רונית מגרשת את עמנואל מהבית בגלל סדנת שתיקה שהיא מארחת אצלם בבית. עמנואל עובר לגור אצל יואל והילדים מגלים שלחיות איתו זו חוויה בלתי אפשרית. עמנואל מגלה שהחיים בלי רונית עדיפים בהרבה. שירה מנסה לגרום להורים שלה לחשוב שכל אחד מהם קונה לה מתנה יותר גדולה ליום ההולדת ועמליה משתדלת לעזור לה, אך רק מקלקלת. (כע)
24 דק'
כל-שבת-שניה-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - הגורו
עומר נרשם לחוג כדורגל למורת רוחם של יואל וחנה. להפתעתם הם מגלים כי גורן, המאמן, הוא ההיפך הגמור מהסטראוטיפ שיש להם על שחקני כדורגל. האם הוא באמת כזה? עמנואל קרוב מאד לזכיה בחברות חינם במועדון ספורט שהוא כלל לא רוצה להיות שייך אליו. (כע)
25 דק'
כל-שבת-שניה-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - שירה הרוקרית
שירה מגלה שיותם מאוהב בילדת טבע ששמה לה למטרה לתקן את עוולות האדם ולמגר את הרוע בעולם. כדי לזכות בו שוב היא משנה תדמית והופכת לזמרת מחאה. עמנואל משוכנע שיש לו כוחות אל טבעיים והוא יוצא למסע הופעות שאמור להוביל אותו לקריירה באמריקה. כששירה זוכה שוב בליבו של יותם היא מהססת אם היא באמת רוצה אותו. (כע)
23 דק'
כל-שבת-שניה-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - האיחוד של פסח
הילדים רוצים לחגוג את ליל הסדר עם שני ההורים אבל לומדים לדעת שמשחקי כבוד בין סבתא תחיה ליואל אינם מאפשרים זאת. בעזרת מזימה מתוחכמת הם מצליחים להשכין שלום בינהם ולחגוג ביחד ליל סדר שעמנואל מנחה בכשרון גדול. (כע)
23 דק'
כל-שבת-שניה-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - ואז הגיעה אוסי
יואל אמור לפגוש בבחורה חדשה ושירה משתכנעת, על ידי יותם, לעזור לו בסתר. אבל, שירה בטעות שולחת לו אי מייל שמסגיר את החיטוטים שלה במחשב שלו והיא חייבת להגיע אליו לפני שיואל יגיע. עמנואל מתפטר מהמשרד כדי להגשים חלום נעורים ולהיות ספר. (כע)
24 דק'
כל-שבת-שניה-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - הנסיעה לצפון
עומר מבקש מיואל לצאת איתו לטיול משפחות של יומיים לצפון. יואל מנסה להתחמק מהטיול וכשהוא כבר מסכים לצאת עומר פוחד שיבייש אותו ומנסה לשכנע אותו שלא לצאת. שירה פוגשת מישהו באינטרנט שאמור להיות תאומו האבוד של בראד פיט. (כע)
25 דק'
כל-שבת-שניה-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - סיסמא בבקשה
שירה מופתעת לגלות שהמחשב של יואל נחסם בסיסמא וכדי לגלות מה הסיסמא היא נאלצת לחקור על עברו של יואל ומופתעת לגלות דברים שלא ידעה עליו. עמליה מקבלת הצעה לככב בפרסומת וחנה מציגה את עצמה כסוכנת שלה וחושפת סוד גדול מעברה. (כע)
25 דק'
כל-שבת-שניה-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - הגעגוע של עומר
יואל ואוסי נהנים מערב לבד כשעומר מבקש מיואל לקחת אותו אליו. עמנואל מאושר כשהוא מגלה שלאישתו יש מאהב וחנה נחרדת כשהיא מגלה שלטליה יש חבר חדש. יואל מגלה את הסיבה האמיתית שבגללה עומר רצה להיות אצלו ומופתע מאד. (כע)
23 דק'
כל-שבת-שניה-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - הכורסא ממילנו
אוסי מעצבת ליואל את הבית ועמליה שמנסה לעזור הורסת כורסא. שירה קונה באינטרנט כורסא חדשה במבצע שעולה לה יותר מאשר יש לה. עמנואל מתגלה כמשורר מוכשר והוצאת ספרים נחשבת מחליטה להוציא לו ספר ביכורים שיוצא לאור ומתקבל על ידי הממסד הספרותי באופן מפתיע. (כע)
25 דק'
כל-שבת-שניה-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - החברה החדשה של אבא
שירה קוראת במחשב על היחסים ההולכים ומתהדקים בין יואל לאוסי ומתנגדת להם. יותם משכנע אותה ליזום פגישה עם אוסי כדי להכיר אותה. אוסי כובשת את שירה ושירה מחליטה להכיר אותה למשפחה ללא ידיעתו של יואל. לעמליה יש סוד גדול בקופסא ועמנואל ממליץ ליואל לגלות לילדים על קיומה של אוסי ולקנות לעמליה צב. (כע)
25 דק'

סדרות נוספות