אפרת אביב

אבל אתם מכירים אותה גם כשירה מכל שבת שניה
שחקנית
תאריך לידה: 20/01/1982
מזל: גדי

אפרת אביב ב-BIGI
:

הכירו את אפרת אביב:

תחילת הקריירה של אפרת אביב

אפרת אביב למדה משחק בסטודיו למשחק ניסן נתיב. בשנת 1994 השתתפה בסרט הקולנוע "סיפור שמתחיל בלוויה של נחש". בהמשך הגיחה גם לתפקיד ב"החבר'ה הטובים" (שזמינה לצפייה ישירה ב-BIGI). בשנת 2003 אפרת שיחקה בסרטים "צעד קטן" ו"הללויה".

 

שירה מכל שבת שניה

בשנת 2004 היא שיחקה בסרט "סוף העולם שמאלה". ובמהשך השנה עלתה הסדרה "כל שבת שניה" בה היא מגלמת את דמותה של שירה. הסדרה שודרה בערוץ הילדים וכעת זמינה לצפייה ישירה באתר BIGI. בשנת 2008 היא שיחקה בסרט "חורבה" ושנה לאחר מכן בסדרה "שירות חדרים" בערוץ 2.

 

אפרת אביב היא חלק מציפורלה

לאחר שסיימה ללמוד משחק, בשנת 2005, הקימה יחד עם חבריה לספסל הלימודים את אנסמבל התיאטרון המצליח "ציפורלה". בשנים 2011-2012 היא שיחקה בסדרה הדרמה "ילדי ראש הממשלה" ובמקביל גם בסרט "חיותה וברל".

 

אפרת אביב בתיאטרון ובטלוויזיה

במהלך השנים אפרת הופיע רבות על במות התיאטרון. בתיאטרון "הבימה" היא השתתפה במחזות "הכבש השישה עשר", "חברון" ו"דיבוקים". בהמשך שיחקה ב"הדיבוק" ו"אמא קוראז' וילדיה" שהועלו בפסטיבל עכו. בשנת 2016 היא השתתפה בסרט "גאליס – קונקט"

 

בשנת 2018 היא שיחקה בסדרה הרמון וגם החלה לגלם את צביה בסדרה "כפולה", המחכנת של נועה קירל. בשנת 2020 כיכבה בסדרה "משפחה באוטו" שמשודרת ב"כאן חינוכית".

כוכבים נוספים ב-BIGI
: