אלה ארמוני

אבל אתם מכירים אותה גם כניקו משוברי גלים
שחקנית
תאריך לידה: 14/02/1993
מזל: דלי
עיר לידה: תל אביב, ישראל

אלה ארמוני ב-BIGI
:

הכירו את אלה ארמוני:

אלה ארמוני היא הבת של דפנה ארמוני

אלה ארמוני נולדה וגדלה בתל אביב. אימה היא הזמרת דפנה ארמוני ויש לה אחות תאומה בשם עדן. אלה למדה במגמת התיאטרון של תיכון עירוני א׳ לאומנויות בתל אביב. עם גיוסה לצה"ל החלה לשרת בתיאטרון צה"ל. בסיום השירות החלה ללמוד בסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין. במהלך לימודיה היא זכתה פעמיים במקום הראשון בתחרות מונולוגים. 

 

אלה ארמוני שחקנית צעירה

את הופעותיה על המסך התחילה דנה כבר בגיל 11 כשהנחתה את התוכנית "המהדורה" בערוץ הראשון. שנה לאחר מכן החלה לשחק בסדרה "זומזום" ששודרה בערוץ הילדים וכעת זמינה לצפייה ישירה ב-BIGI. בשנת 2006 שיחקה לראשונה בקולנוע, בגיל 13 בלבד, בסרט "מכתבים לאמריקה". באותה שנה היא שיחקה גם בסרט "שלוש אימהות" ושיחקה בסדרה הקומית "קוויקי".

 

אלה ארמוני בערוץ הילדים ובערוץ לוגי

בשנת 2007 אלה ארמוני החלה לשחק בתפקיד הראשי בסדרת הטלוויזיה "100 בתנ"ך" ששודרה בלוגי וזמינה לצפייה ב-BIGI. בשנת 2013 שיחקה בתפקיד הראשי בסרט "מקובלות". שנה לאחר מכן החלה לשחק בסדרה "שוברי גלים" את דמותה של ניקו. אלה שיחקה גם בסרטים: "געגוע", "המחשמלי" ועוד!

 

קריירת הדיבוב של אלה ארמוני

אלה נתנה את קולה למספר של סדרות וסרטים. היא דיבבה בסדרת האנימציה "הולי הובי", את דמותו של "מקס" ב"החיים היפים של זאק וקודי", וגם בסדרה "קאי לאן" שם היא גם מבצעת את שיר הפתיחה של הסדרה. בנוסף היא דיבבה גם ב"המחליפים", "דינו דן", "הופ ארנב" ונוספים. 

 

אלה ארמוני על הבמה

אלה מופיעה על במות החל מהשנה 2000, כשהייתה בת 7 בלבד! תפקידה הראשון היה במחזמר "פוקהונטס". במהלך ילדותה היא הייתה ילדת פסטיגל. בנוסף גם שיחקה במחזות הזמר: "צלילי המוזיקה", "אוליבר טוויסט", "ספר הג'ונגל" ועוד. בנוסף שיחקה במחזות נוספים שהועלו בתיאטרון "בית לסין".

כוכבים נוספים ב-BIGI
: