דנה דבורין

מנחת ערוץ הילדים בעבר
תאריך לידה: 21/10/1974
מזל: מאזניים
עיר לידה: תל אביב, ישראל

דנה דבורין ב-BIGI
:

הכירו את דנה דבורין:

תחילת הקריירה של דנה דבורין

דנה דבורין החלה לשחק כבר בבית הספר לאומנויות בתל אביב שם למדה במגמת תיאטרון. בשנת 1991 הצטרפה ללהקת צעירי תל אביב, במסגרת השתתפה בתוכנית ״תופסים ראש״ ושיחקה בסדרה ״לא כולל שירות״. לאחר מכן התגייסה לצה״ל ושירתה כמפיקה ובמאית ביחידת ההסרטה של חיל האוויר.

 

דנה דבורין בערוץ הילדים

לאחר שיחרורה מצה״ל החלה להנחות בתוכנית ״זאפ לראשון״, לאחר מכן הנחתה בערוץ הילדים בין היתר את התוכניות: ״ששטוס״, ״הכיתה המעופפת״, ״כדור פורח״ ועוד. באותה תקופה השתתפה בקלטות הילדים: ״הקסם של ימבה״  ו״מקרנה לילדים״. בשנת 2004 יצרה את את הדמות ״טולי בלבולי״.

 

דנה דבורין בטלוויזיה

בשנת 2001 דנה דבורין הנחתה את התוכנית ״אהבה בכבלים״. בשנת 2007 השתתפה בעונה השלישית של תוכנית המציאות ״רוקדים עם כוכבים״ בערוץ 2. בשנת 2011 הנחתה את התוכנית ״מהפך במטבח״ בערוץ הבריאות. בשנת 2021 שיחקה בתוכנית הטלוויזיה ״מותק בול באמצע״ בתפקיד מלי שמש בזלת.

 

דנה דבורין על הבמות

בשנת 1995 דנה דבורין שיחקה במחזמר ״מסיבת הפתעה״. בשנים 1996 ו-1997 היא השתתפה בפסטיגל. בהמשך השתתפה בין היתר גם ב״סיסי הנסיכה״, ״עמי ותמי״, ״רובין הוד״, ״בילבי״, ״עליסה בארץ הפלאות״ ועוד.  

 

יצירותיה של דנה דבורין

בשנת 1998 דנה דבורין יצרה, כתבה, הפיקה ושיחקה בתפקיד הראשי בסדרה ״בנדנה ג׳ונס״ בערוץ הילדים. באותה שנה הוציאה את האלבום ״נסיכה אמיתית״. בשנים האחרונות היא מתרכזת בעיקר בכתיבה ובימוי. בין היתר היא ניהלה את פסטיבל ״חלום של תיאטרון״ וביימה והפיקה ב״פסטיבל חיפה״.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: