אשלי וקסמן בקשי

כוכבת רשת
תאריך לידה: 15/10/1985
מזל: מאזניים
עיר לידה: אונטריו, קנדה

אשלי וקסמן בקשי ב-BIGI
:

הכירו את אשלי וקסמן בקשי:

אשלי וקסמן בקשי עולה לישראל

אשלי נולדה בעיירה המילטון שבקנדה, כשהייתה בת 13 עברה עם משפחה לטורנטו, קנדה. בגיל 17 היא החלה ללמוד איפור ובשנת 2018 ביקרה בישראל לראשונה בפרוייקט תגלית. לאחר מכן השלימה תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה.

 

במקביל פרצה מלחמת לבנון השנייה בישראל, שעודדה את אשלי וקסמן בקשי להתגייס לצה"ל וב-2006 עלתה לישראל והחלה לשרת בחיל האוויר. בשנת 2011 השתחררה מצה"ל כקצינה בדרגת סגן. בנוסף, היא המשיכה ללמוד וסיימה תואר שני בממשל ובלוחמה בטרור. 

 

ערוץ היוטיוב של אשלי וקסמן בקשי

ב-2012, במקביל לעבודה במשרד הביטחון, אשלי וקסמן בקשי החלה להעלות סרטונים לאתר יוטיוב, לאחר שלא מצאה סרטון בעברית על ניקוי מברשות איפור. כתוצאה מכמות הצפיות היא המשיכה להעלות סרטונים ליוטיוב. 

 

בשנת 2013 היא פותחת ערוץ נוסף שנקרא "Behind the Bakshis" בו היא מציגה את חיי היום יום שלה. בשנת 2015 היא מחליטה לפתוח את חברת "Awbmakeup" המשווקת ומפתחת מוצרים שונים בתחום האיפור. כיום היא בעלת כמה וכמה מוצרי איפור לצד ליין מברשות איפור מקורי. 

 

מצווש בערוץ הילדים

בשנת 2016 אשלי וקסמן בקשי עוברת מערוץ היוטיוב שלה היישר אל מסך הטלוויזיה ומתחילה להנחות את התוכנית "מצווש" בערוץ הילדים (הזמינה לצפייה ישירה גם ב-BIGI). התוכנית עוקבת אחרי האירוע המרגש ביותר בתקופת הילדות – הבת מצווה. בשנת 2017 שבה התוכנית לעונה שנייה. 

 

אזכורים בטלוויזיה

אשלי וקסמן בקשי זכתה לחיקוי בארץ נהדרת בשם "אשלי בקשי דקשי", במסגרת מערכון המבוסס על ערוץ היוטיוב שלה, ומגולמת על ידי ליאת הר לב. בשנת 2019 היא החלה להנחות את התוכנית "אשלי וחברים" בערוץ רשת 13.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: