כדורגל ג'י ג'י או

2020 |

1 עונות

במשחק "כדורגל ג'י ג'י או", הכדורגל מגיע אל העולם הוירטואלי. השחקנים הם בעלי בינה מלאכתותית, שנוצרו בדמותם של שחקני כדורגל אמיתיים משופרים! המשחק צובר פופולריות רבה ברחבי הגלובוס וטורנירים צצו מסביב לעולם. טורניר אחד במיוחד מושך את רוב תשומת הלב – הטורניר העולמי, אליו מתקבצים כל שחקני העלית.

אייזק, טימי, קארל ושון, חבורת נערים צעירים שאוהבים את "כדורגל ג'י ג'י או" מחליטה לנסות את מזלם (למרות גילם הצעיר) ולהשתתף בטורניר אילופות העולם. הם מאמנים את שחקניהם בעלי הבינה המלאכותית, מתמודדים עם אויבים קשוחים במיוחד ומקווים שבתחרות הזאת הם הולכים לנצח.

פרקי העונה

עונה 1
אייזק, טימי, קארל ושון הם חבורת נערים ושחקני כדורגל וירטואלי. על אף גילם הצעיר, הםהמחליטים להשתתף באליפות העולם לצד חברים רבים המלווים אותם. במהלך מסעם הם מאמנים את שחקניהם הרובוטיים, לומדים את ערכה של חברות ושיתוף פעולה, אמונה ובטחון עצמי, וצריכים להביס בדרך כמה אויבים קשוחים במיוחד, שלא יהססו לדרוס אותם בדרכם לפסגה. האם החבורה תצליח לעבור את כל המכשולים ולהפוך לאולפי העולם?
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - השחקן המסתורי מית׳
חבריו של אייזק דוחקים בו לבוא לעזרתם במשחק הכדורגל הוירטואלי נגד קבוצתו של אינגוס. אם יפסידו במשחק, הם ייאלצו לסחוב את תיקו של אינגוס במשך שנה שלמה! אייזק לא רוצה לשחק עד שהוא מגלה בחנות של דודו שחקן כדורגל מסתורי בשם מית׳.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - אחריות
קבוצתו של אייזק מנצחת את קבוצתו של אינגוס. חבריו לקבוצה שמחים ורוצים להירשם לטורניר הכדורגל האיזורי, במטרה להעפיל לטורניר הארצי ולזכות באליפות. אולם אייזק לא רוצה להמשיך לשחק במשחק שהסב לו כאב כה גדול. רק כאשר הוא מגלה מסר שנשלח מאביו לחברו בול, מחליט אייזק להנהיג את קבוצתו בטורניר האיזורי.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - מאבק באצטדיון
קבוצתו של אייזק משחקת נגד קבוצתם הבלתי מנוצחת של שון וסאם. למרבה ההפתעה, אייזק מתעקש להורות למית׳ לבעוט כל הזמן לפינה השמאלית העליונה של השער, למרות ששוער הקבוצה היריבה עוצר את הכדורים ללא קושי. האם אייזק תכנן משהו? האם קבוצתו תצליח לנצח ולהעפיל לטורניר הארצי?
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - משחק גומלין עם שון
לאחר ההפסד במשחק הראשון, אייזק מתעקש להזמין את שון למשחק גומלין. למרות ויכוח עם קרל, אייזק מתעקש להמשיך להורות למית׳ לבעוט לפינה השמאלית העליונה של השער. האם קבוצת היחפנים תצליח לגבור הפעם על קבוצת פרסאוס?
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - הסוד של הפינה השמאלית העליונה
כאשר קבוצתו מפגרת במשחקת הגומלין מול קבוצת פרסאוס, אייזק סוף סוף חושף מדוע הוא מתעקש להורות למית׳ לבעוט לפינה השמאלית העליונה. כאשר קבוצת היחפנים מצליחה להשוות את המשחק נערך דו קרב בעיטות עונשין כדי לקבוע איזו קבוצה תעפיל לאליפות הכדורגל הארצית, ואייזק ושון מקבלים החלטה מפתיעה.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - אז מי הקפטן?
אייזק ושון מאחדים קבוצות, ומתכוננים למשחק הראשון בטורניר הארצי. תוך כדי הכנת המדים והשחקנים צריכים השניים ללמוד כיצד לשתף פעולה אחד עם השני למען הצלחת הקבוצה. האם יצליחו לעשות זאת?
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - מתקפת מראות
קבוצת היחפנים מתמודדת מול קבוצת מראה במשחק הראשון בשלב הבתים בטורניר הארצי. אייזק ושון לא מפסיקים להתווכח, דבר שמשפיע לרעה על ביצועי הקבוצה. מייק, לעומתם, מצליח לעלות ליתרון בעזרת אסטרטגיה מיוחדת. האם יצליחו אייזק ושון להתגבר על חילוקי הדעות שלהם ולנצח במשחק?
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - תבוסה של היחפנים
המשחק מול קבוצת מראה נמשך, וחילוקי הדעות בין אייזק לשון גוברים. שון מנסה לשכנע את אייזק לא להפקיר את ההגנה, אולם אייזק ממשיך לשחק בסגנון התקפי בכל מחיר. מייק מנצל את המצב ומעלה את קבוצתו ליתרון מבטיח. קבוצת היחפנים מנסה לחזור למשחק על כל הקשיים, בעוד שון ואייזק מנסים ללמוד כדי לשתף פעולה בצורה מוצלחת.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - נחיל של צרעות
המשחק השני בטורניר מזמן לקבוצת היחפנים התמודדות מאתגרת מול קבוצה התקפית במיוחד בשם ״הצרעות״. שון ואייזק משתפים פעולה, כאשר שון אחראי על החלק ההגנתי ואייזק על החלק ההתקפי. הם מנסים להתמודד מול הכוח ההתקפי של הצרעות ושל מאמן הקבוצה, איש העסקים המפורסם פיליפ, אשר משתתף בטורניר מסיבה מסתורית.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - פוטנציאל חבוי
קבוצת הצרעות מצליחה לפרוץ את המערך ההגנתי של שון והיחפנים ולעלות ליתרון של שני שערים. שון מוצא פתרון הגנתי מבריק, אשר מאפשר גם למית׳ לתקוף את השער של הצרעות. כאשר מית׳ נתקף בחוסר ביטחון, נחשפת הייחודיות שלו בתור כדורגלן.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - חמישה אחים
אייזק מנסה לפענח את המהלך המדהים שביצע מית׳ במשחק הקודם, בעוד שאר חברי קבוצת היחפנים מתכוננים למשחקם המכריע נגד קבוצת ״פרוטקטור״. אייזק פוגש באוסקר, חבר חסר ביטחון בקבוצת פרוטקטור, אשר מקבל עזרה ממנו ומשון.
22 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - מלכודת
אייזק וחבריו לקבוצת היחפנים מתכוננים למשחק המכריע נגד קבוצת ״פרוטקטור״. שון מתכנן תכנית שתעזור להם להתגבר על ההגנה החזקה של פרוקטור, אולם כדי לבצע אותה כל חברי היחפנים יצטרכו להפגין איפוק מירבי. האם יעמדו במשימה ויצליחו לעלות לשמינית הגמר?
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - הפנדל
לאחר שתכנית המשחק שלהם נחשפה, היחפנים משנים אסטרטגיה ומצליחים לעלות ליתרון נגד פרוטקטור. אוסקר רואה שאחיו בצרה וממהר לבוא לעזרתם במחצית השניה. פרוטקטור משווים את התוצאה והמשחק עומד להסתיים. האם יצליחו היחפנים לנצל את ההזדמנות שניתנה להם בשניות האחרונות של המשחק?
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - המכשף המטורף
קבוצת היחפנים מגיעה לטורניר הלאומי ומתמודדת מול האשליה הקסומה – קבוצה יריבה מוזרה במיוחד, שלא מהססת לבצע עבירות על ימין ועל שמאל. החבורה תצטרך לפצח מה סוד הקסם שלהם, וכיצד יצליחו להביס אותם ולעלות לשמינית הגמר.
22 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - אשליות מנופצות
קבוצת היחפנים מתחילה את המשחק הפותח של שמינית הגמר, ומתמודדת מול האשליה הקסומה. היחפנים ייאלצו להמציא טקטיקות חדשות כדי לחשוף את הטריקים המלוכלכים של הקבוצה היריבה.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - שחקן לא צפוי
היחפנים ממשיכים לשחק בשמינית הגמר נגד קבוצת האשליה הקסומה, אך אלו פוצעים את שחקניהם בזה אחר זה. קאט חוזרת אל הקבוצה עם שחקן חדש, בעל יכולות אשר מפתיעות את כולם.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - מפגש ראשון עם ניקולס
היחפנים מתכוננים למשחק הבא שלהם בשמינית הגמר, הפעם הם יתמודדו מול שני אחים, אשר מתחרים במטרה להציל את דוכן האטריות שלהם. טימי חש חמלה כלפיהם, בעוד שאייזק נחוש לנצח בשביל אביו.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - הבנת המגרש
היחפנים מתחילים את המשחק מול גלגלי רקיע, ומגלים מתמודד קשוח ונטול חמלה, גם כלפי אחותו. למרות שאינם עוברים על החוקים, קבוצת גלגלי רקיע נטפלת ליריביה, בצורה שבה עוד לא נתקלו.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - הסטרייק הבוער
במשחק בין היחפנים לגלגלי רקיע, הקבוצה היריבה משתמשת בטקטיקה של חיקוי בשביל להשוות את התוצאות. טימי מרחם על היריבים, ומוכן לסכן את הקבוצה שלו בשבילו לעזור להם.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-20
פרק 20 - השד הזועם נחשף
החבורה מגיעה לצפות ברבע הגמר של אליפות הכדורגל, וצופה בקבוצת השדים מחסלת בצורה משפילה את הקבוצה היריבה. הצפייה במשחק מלמדת אותם שיעור משמעותי על אחדות ואמונה עצמית.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-21
פרק 21 - הקרב האחרון
הקבוצה מתכוננת לקראת משחק נגד צבא הזאבים, היריבה הקשוחה ביותר עד היום. אייזק שוקע בספקות עצמיים ומתבודד מכולם, ואל שון מגיעים אורחים לא צפויים.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-22
פרק 22 - מכונת הגולים של שון
רבע הגמר עומד להתחיל, והיחפנים מתאמנים בכל הכוח לקראת הקרב מול קבוצת צבא הזאבים הקשוחה. אייזק מעורער ולא מצליח להתאושש, וקאט מוכנה לעשות הכל בשביל להשאיר את שון בקבוצה.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-23
פרק 23 - כוחו של מערך נורמנדי
במשחקי רבע הגמר, היחפנים משחקים מול צבא הזאבים, קבוצה בעלת אסטרטגיות צבאיות חזקות במיוחד. אייזק עדיין מפקפק בעצמו, ואילו שון מסתיר מהקבוצה את העובדה שזהו המשחק האחרון שלו באליפות.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-24
פרק 24 - היחפנים
היחפנים משחקים מול צבא הזאבים, ומצליחים לשכנע את אייזק לחזור בכל כוחו למשחק. אייזק מנסה למצוא דרך לפרק את מערך נורמנדי, וחשוב על רעיון שיכול להפוך את כל התמונה, שנראית כרגע לא מבטיחה עבור קבוצת היחפנים.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-25
פרק 25 - הקרב הארוך ביותר
היחפנים נמצאים בשיעור של רבע הגמר, כאשר המשחק מול צבא הזאבים עובר לשלב בעיטות העונשין. שדו, השוער, נחלש בעקבות פציעותיו במשחק, ועל החבורה למצוא פתרון יצירתי להוביל על היריבים העוצמתיים מולם הם מתמודדים.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-26
פרק 26 - שותפים לנצח
רגע לפני הגמר, שון עוזב עם משפחתו לוינה, ואייזק חושש כי שחרר אותו מהר מדי. היריב המושבע שלהם, טיירנט, מתראיין בטלוויזיה ומלכלך את שמם הטוב במטרה לערער את בטחונם.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-27
פרק 27 - בדרך לגמר
היחפנים הופכים לקבוצה מוכרת ומוערצת, והם לומדים להתמודד עם אור הזרקורים. לקראת משחקי האליפות, הם יוצאים למשחק ידידותי מול תלמידים מבית הספר, ובמקביל, מנסים לפצח את האסטרטגיה של קבוצת השדים האכזרית.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-28
פרק 28 - אנשים נגד שדים
גמר אליפות הכדורגל הוירטואלי החל והיחפנים עומדים לשחק מול היריבים הקשוחים ביותר, קבוצת השדים בפיקודו של טיירנט. הם מחליטים להוציא לפועל אסטרטגיה מיוחדת במטרה לעשות את הבלתי אפשרי.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-29
פרק 29 - אייזק נגד אייזק
משחק הגמר ממשיך והיחפנים מצליחים להדוף את השדים דרך טקטיקות משונות. אך בדיוק כשנראה שהמשחק עומד להמריא, אורח מפתיע בא לבקר את אייזק במשחק ומוציא אותו מריכוז.
22 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-30
פרק 30 - יחפנים, לא לוותר!
לאחר שהובסו במחצית הראשונה, היחפנים חייבים לחשוב על אסטרטגיה חדשה לנצח את קבוצת השדים. אביו של אייזק מגיע למשחק, ונותן לו עצה שיכולה להפוך את תוצאות המשחק לטובה.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-31
פרק 31 - כדורגל שמח או עצוב
המחצית השניה של גמר האליפות בשיאו. היחפנים מצליחים לגלות מהי נקודת התורפה של טיירנט, והבטחון שלו מתחיל אט אט להתערער. האם היחפנים יצליחו לשמור על משחק כדורגל נחוש ושמח ולנצח את היריבים הבלתי מנוצחים שלהם?
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-32
פרק 32 - בעיטת הסטרייק הבוער האולטימטיבית
משחק הגמר בין היחפנים לבין השדים נכנס לדקות האחרונות. היחפנים חייבים לנסות ולנצח בתום הזמן החוקי, בגלל מצב האנרגיה של שחקניהם. האם יצליחו לעשות זאת?
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-33
פרק 33 - מחפשים את קולמן
לאחר הנצחון באליפות הארצית, שון נוסע לשדה התעופה והחברים באים להיפרד ממנו. אך ברגע האחרון קאט מקבלת הזמנה מיוחדת למטה הכדורגל הוירטואלי בגרמניה, ומציעה לקבוצה לנצל את ההזדמנות הנדירה.
22 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-34
פרק 34 - תעלומת הכדורגל הוירטואלי
היחפנים נוסעים לביקור במטה הכדורגל הווירטואלי בגרמניה, ולומדים על ההיסטוריה של התפתחות השחקנים. הם פוגשים את אלופי העולם, מולם יצטרכו לשחק, ואייזק מחפש רמז למיקומו של אביו.
22 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-35
פרק 35 - שליטי העולם
היחפנים מתכוננים למשחק מול אלופי העולם של שנה שעברה. קארל וטימי משוויצים ומצהירים הצהרות מוגזמות, ובמקום להתאמן למשחק הם מעדיפים לישון. האם היחפנים ראויים לשחק ברמה של ליגה בין לאומית?
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-36
פרק 36 - סוויפט בחוץ
היחפנים משחקים מול קבוצת סמבה האלופה, ומתקשים להתגבר על הבעיות האישיות שלהם ולהתרכז במשחק. שון ואייזק מתווכחים עם קארל וקאט תופסת את מקומו בקבוצה.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-37
פרק 37 - התוכנית של קולמן
קארל ושון רבים והקבוצה נמצאת בסכנת פירוק. מר גלנז, משרתו של קארל, מפונה לבית החולים ומלמד את החבורה שיעור חשוב על חברות, נאמנות וסלחנות.
22 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-38
פרק 38 - ההתקפה הבלתי מנוצחת
לאחר משחק כושל מול קבוצת סמבה, היחפנים משחקים מול קבוצת האריות מאנגליה ורוצים להביא גאווה למר גלנז, אשר מאושפז בבית החולים, אך טרם המשחק, היריבים למדו את מהלכי היחפנים טוב משציפו.
22 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-39
פרק 39 - המלכודת של טיטאן וסטלייט
היחפנים משחקים מול קבוצת האריות, קבוצה עוצמתית שמצליחה לחשב מראש כל מהלך שהם עומדים לעשות. היחפנים נותנים את כל מה שיש להם, ואולי עם קצת מזל, הם יצליחו לשבור את הסטטיסטיקה.
22 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-40
פרק 40 - העוקץ הארגנטינאי
היחפנים ממשיכים במשחקם נגד האריות, ומנסים לפרוץ את המערך של נלסון ובארת. סאטלייט מבצע מהלך הירואי למרות פציעתו החמורה. במשחקם הבא, היחפנים מתמודדים מול אלופת דרום אמריקה, הקבוצה הארגנטינאית טנגו.
22 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-41
פרק 41 - שלמות
היחפנים מגלים שהמערכים של קבוצת טנגו מסובכים הרבה יותר ממה שחשבו בהתחלה. קונסליס דורש – מעצמו ומשחקניו – שלמות בביצוע ושואף להבקיע לאחר ביצוע מהלכים מושלמים בלבד. טנגו אכן מבקיעים והיחפנים צריכים לחשוב כיצד לנטרל את שחקניהם החזקים.
22 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-42
פרק 42 - סוויפט נולד מחדש! להתראות שון!
המשחק בין טנגו לבין היחפנים נמשך. קרל נחוש לצמצם את התוצאה ודוחף את סאטלייט עד לקצה. סאטלייט נפצע ובמקומו נכנס לשחק סוויפט, אשר נראה המום בתחילה אולם מתאושש במהרה ומסייע ליחפנים לתקוף. האם הם יצליחו להשוות?
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-43
פרק 43 - המחליף
אייזק וחבריו מוזמנים להשתתף בטורניר היבשתי, ממנו ניתן להעפיל לטורניר העולמי. אולם כדי לעשות זאת יהיה עליהם למצוא מחליף לשון. הם יוצרים קשר עם כל הקבוצות נגדם שיחקו בעבר, אולם לא מצליחים למצוא מחליף מתאים – עד שהמחליף מופיע בעצמו.
22 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-44
פרק 44 - מסירת הבז הדואה
היחפנים מתמודדים מול קבוצת הציפורים בחזקה בפתיחתו של הטורניר. הכוכב של הציפורים, פלקון, מסוגל להתמודד לבדו מול שלושה שחקנים בהגנה ובהתקפה. האם היחפנים, ואוסקר שמצטרף אליהם במקום שון, יצליחו לעצור את קבוצת הציפורים?
22 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-45
פרק 45 - חוסר ביטחון
המשחק הקשה נגד קבוצת הציפורים נמשך. אוסקר מנסה לחקות את שון, דבר הגורם לקבוצת היחפנים לבלבול בהגנה. הציפורים מצליחים להבקיע שני שערים לפני סיום המחצית הראשונה, ועכשיו חבריו לקבוצה של אוסקר צריכים להחזיר את בטחונו העצמי.
22 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-46
פרק 46 - קרב אמון
המחצית השנייה בין היחפנים לציפורים נפתחת. אייזק וחבריו תכננו כיצד לחזור למשחק ולעצור את כוכב הציפורים, פלקון. כדי להוציא את התכנונים לפועל יהיה עליהם לשתף פעולה ולא להירתע מהבעיות השונות שיצוצו בדרך.
22 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-47
פרק 47 - הקנוניה הגדולה
קבוצת היחפנים מתמודדת מול קבוצת דוהאגו במחזור השני. לפני המשחק הם צ צופים במשחק בין הציפורים לבין סורה, ומופתעים לגלות שקבוצת סורה המסתורית והלא כשרונית בעליל מצליחה לנצח. אייזק נזכר בדבריו של אביו קולמן בדבר קנוניה הנרקמת סביב ענף הכדורגל הוירטואלי.
22 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-48
פרק 48 - התעלומה של קבוצת סורה
במחזור השלישי והאחרון בשלב הבתים היחפנים מתמודדים מול קבוצת סורה המסתורית. הם חייבים לנצח כדי להעפיל לשלב הבא. למרות שהמשחק נפתח ביתרון ברור של היחפנים, אייזק ואוסקר חושדים שקבוצת סורה מסתירה סוד גדול.
22 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-49
פרק 49 - רוח הרפאים של סורה
סודה של קבוצת סורה נחשף – שחקניה משכפלים את היכולות של שחקני קבוצת היחפנים. אייזק וחבריו מנסים להבין איך להתמודד מול קבוצה שמכירה את כל המהלכים והאסטרטגיות שלהם, ובו בזמן מי עומד מאחורי המזימה הזאת – ומדוע.
22 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-50
פרק 50 - מאוחדים
היחפנים מסתבכים במשחק המכריע מול קבוצת סורה. שחקני סורה מבצעים את המהלכים המיוחדים שלהם ופוצעים את שחקני היחפנים. אייזק וחבריו מחליטים להיאבק בכל הכוח מול קבוצת סורה, בעוד ניקולס נשבע לנקום בהם.
22 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-51
פרק 51 - חילופים
המשחק המכריע מול קבוצת סורה נמשך. היחפנים נמצאים במצב לא פשוט כאשר שני שחקנים נפצעים ונשרקת לחובתם בעיטת עונשין מאחת עשר מטרים. אולם חבר ותיק בקבוצה בא לעזרתם, והם מבצעים חילוף. אולם גם הסוכן קא וניקולס זוממים לבצע חילוף משלהם.
22 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-52
פרק 52 - פריצת דרך
המשחק המכריע מול קבוצת סורה מתקרב לסיומו. היחפנים חייבים להבקיע שער נוסף כדי לנצח ולהעפיל לטורניר העולמי. אביו של אייזק, קולמן, אומר לו שכדי לעשות זאת עליו לבצע פריצת דרך ביחסיו עם מית׳. האם יצליח אייזק לממש את מלוא הפוטנציאל של מית׳?
22 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-53
פרק 53 - יומנו של שון
בזמן שהיחפנים משחקים בטורניר היבשתי, אנו רואים את שון לומד מוסיקה בוינה. שם הוא פוגש את חברו משכבר הימים סאם, והשניים נזכרים בתקופה בה שיחקו בקבוצת ״פרסאוס״ בסין.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-54
פרק 54 - השדים שבלב
שון מצטרף לסאם כדי לשחק נגד פרדריק בפעם האחרונה. במהלך המשחק, סאם נתקל בבעיות הישנות בהן נתקל במשחקיו הקודמים עם שון. שון צריך להוכיח לסאם שהוא מסוגל לממש את הפוטנציאל שלו ולהאמין בעצמו.
25 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-55
פרק 55 - הדיפת שאדו
במהלך משחק הידידות מול קבוצת גלקסיה, שון משתמש במהלך המיוחד החדש של שאדו, ״הדיפת שאדו״. הוא מגלה שהמהלך הזה גורם לפגיעה זמנית בשאדו, דבר הגורם לקבוצת פרסאוס להיקלע למצב קשה במשחק ולשון לפקפק בעצמו. האם סאם יצליח להחזיר את בטחונו העצמי של חברו הטוב?
25 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-56
פרק 56 - פרסאוס לנצח
משחק הידידות מתקרב לסיומו, והפעם מגיע תורו של סאם לעודד את רוחו של שון. קבוצת פרסאוס מנסה להתגבר על חולשותיה ולהגן מול התקפותיה של קבוצת גלקסיה, בעוד שון וסאם מגלים מחדש את ההנאה שבמשחק הכדורגל.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-57
פרק 57 - אל הטורניר העולמי!
קבוצת היחפנים מגיעה אל גרמניה, בה ייערך טורניר ה GGO העולמי. הם משתתפים בטקס הפתיחה המרשים, מתאחדים עם שון וצופים במשחק הפתיחה המפגיש בין שתי קבוצות חזקות במיוחד: סמבה מברזיל וטנגו מארגנטינה.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-58
פרק 58 - קוראות המחשבות
המשחק הראשון של היחפנים בטורניר יהיה נגד קבוצת קצב הצרפתית, אותה מפעילות שתי אחיות תאומות בשם סוזאן וסופי. לפי השמועה, התיאום בין שחקני הקבוצה גבוה במיוחד בזכות הקשר הטלפתי בין שתי התאומות.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-59
פרק 59 - המשחק הראשון
משחקם הראשון של היחפנים בטורניר העולמי, נגד קבוצת קצב, נפתח. לאייזק וחבריו נראה שסופי באמת קוראת את מחשבותיהם וצופה כל מהלך שהם מבצעים מראש. היחפנים נקלעים לפיגור מוקדם וחייבים למצוא פיתרון שיאפשר להם להתמודד מול שיתוף הפעולה בין שחקני קבוצת קצב.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-60
פרק 60 - אייזק החוקר
המשחק בין היחפנים לבין קצב נמשך. סופי מצליחה לחזות את כל המהלכים של היחפנים, ואייזק מבין שכדי לנצח במשחק עליו לחקור האם היא באמת מסוגלת לקרוא מחשבות.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-61
פרק 61 - מסירות מדברות
המשחק בין היחפנים לבין קצב נמשך, ואייזק מגלה כיצד סופי מצליחה לחזות את כל המהלכים של היחפנים. הוא מבקש מחבריו לקבוצה לשים לב למסירות שמוסרים השחקנים על המגרש, וכך הם מבינים כיצד להתמודד מול קבוצת קצב. האם היחפנים יצליחו לחזור למשחק?
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-62
פרק 62 - התקפה בשישים שניות
אייזק מבין שכדי להתמודד מול סופי, על היחפנים לזנוח את אסטרטגיות המשחק הרגילות שלהם ולחקות אסטרטגיות של קבוצות אחרות. הם עושים זאת בהצלחה אולם עדיין נקלעים לפיגור, ויוצאים להתקפה מכרעת בדקה האחרונה של המשחק.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-63
פרק 63 - האגדה על מערך מערבולת
היחפנים מתכוננים למשחקם הבא בטורניר העולמי, משחק מכריע נגד קבוצת ריסטורנטה האיטלקית. הם מנתחים את הנתונים על הקבוצה ועל מערך המערבולת המפורסם שלה, כאשר סופי מגלה לאייזק פרט חשוב ולא ידוע העשוי להכריע את המשחק.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-64
פרק 64 - קרב בגשם: המלכים הבלתי מנוצחים
המשחק מול קבוצת ריסטורנטה נפתח, ולרוע מזלם של אייזק וחבריו מזג האוויר שנבחר להתמודדות הוא גשום. במהרה היחפנים מבינים שהפרט הזה ישפיע מאד על התוצאה, ומחפשים דרכים להתמודד עם הגשם ועם מערך המערבולת של קבוצת ריסטורנטה.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-65
פרק 65 - מערבולת בלתי ניתנת לעצירה
היחפנים לא מצליחים להתמודד עם מערך המערבולת של קבוצת ריסטורנטה וסופגים שער בקלות. קרל לא מצליח להתרכז במשחק וחושב כל הזמן על אביו. אייזק מעלה רעיון שעשוי לעזור ליחפנים להתמודד מול מערך המערבולת במחצית השנייה של המשחק.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-66
פרק 66 - קרב בעין הסערה
היחפנים מצליחים לפרוץ את מערך המערבולת של קבוצת ריסטורנטה, אולם בניטו לא מוותר ומציג את המערך החדש והמשופר שלו, ״מערך גונדולה״. אייזק, שון ושאר החברים מעודדים את קרל אשר מנסה להתרכז במשחק בעוד אביו עושה הכל כדי להגיע לצפות בו.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-67
פרק 67 - רוח הלחימה של אב ובנו
בניטו ואנטוניו משלימים ומשלבים בין המסורת האיטלקית העתיקה לבין רעיונותיו החדשניים של בניטו. הם ממציאים מערך חדש אשר מאיים על קבוצת היחפנים. קרל מצליח לחשוב על פיתרון למצב, ובדיוק כאשר אביו מגיע סוף סוף לאצטדיון קרל מוציא את הרעיון שלו לפועל.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-68
פרק 68 - אבוד על ספסל המחליפים
קבוצת היחפנים מתכוננת למשחק המכריע מול קבוצת טורו, בו הם חייבים לנצח כדי להעפיל לשלב שמינית הגמר. אוסקר, המשמש כמחליף ועדיין לא שיחק בטורניר, מתחיל לפקפק בעצמו וביכולותיו ומחליט החלטה דרמטית.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-69
פרק 69 - דהרת השוורים הזועמים
המשחק מול קבוצת טורו נפתח. אייזק ושון מתכננים כיצד להתמודד מול המערך המיוחד של קבוצות טורו, אולם מגלים במהלך המשחק שטורו מחביאים כמה סודות שעשויים להעניק להם את הניצחון במשחק המכריע.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-70
פרק 70 - המקצב: רוק נגד ואלס
היחפנים מגלים שקבוצת טורו משחקים לפי מקצב מוסיקלי. שון מראה לחבריו כיצד לשחק לפי מקצב שישבש את המקצב של טורו, אולם מתגלה שחוש הקצב של אייזק עלול להכשיל את תכנית המשחק החדשה של היחפנים.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-71
פרק 71 - פורצים את מערך השוורים
המחצית השנייה במשחק מול קבוצת טורו נפתחת, והיחפנים חייבים להבקיע שני שערים כדי להעפיל לשמינית הגמר. קבוצת טורו מגלה שאייזק חסר חוש קצב ומנסים לנצל זאת, אולם אייזק מצליח להפוך את החולשה שלו ליתרון.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-72
פרק 72 - התקפה והגנה: מהלך מיוחד חדש
המשחק מול קבוצת טורו מגיע לדקות ההכרעה שלו. אוסקר מראה את המהלך המיוחד החדש שהוא לימד את שילד, אשר עוזר ליחפנים לעלות ליתרון. בדיוק כאשר העפלה לשמינית הגמר נראית בהישג יד, קבוצת טורו שולפת שפן חדש מהכובע.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-73
פרק 73 - קונצרט מושלם בשתי דקות
היחפנים מנסים בכל כוחם להכריע את המשחק מול טורו בדקות האחרונות. אוסקר מנצל את התקופה בה ישב על הספסל וצפה במשחקי היחפנים כדי לחשוב על מהלך שיוכל להעמיד את מית׳ מול השער בשניות האחרונות של המשחק.
25 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-74
פרק 74 - הפתעה רעילה
היחפנים מתכוננים למשחק שמינית הגמר שלהם נגד קבוצת ״רעל״ מפורטוגל. הם מתאמנים בנחישות כדי להתמודד מול המערכים והמהלכים המיוחדים של הקבוצה, אולם רגע לפני המשחק הם מגלים שקפטן הקבוצה, לואיס, הכין להם הפתעה לא נעימה במיוחד.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-75
פרק 75 - בגידתו של אניס
עם פתיחת משחק שמינית הגמר נגד קבוצת רעל מתברר שאניס, חברו הטוב של טימי, היה למעשה מרגל מטעם קבוצת רעל. העובדה שאניס מכיר את כל שיטות המשחק של היחפנים גורמת להם להתקשות בפתיחת המשחק ולהיקלע לפיגור מוקדם. האם היחפנים – וטימי – יצליחו להתאושש?
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-76
פרק 76 - המגן התוקף
טים ושאר חברי היחפנים מנסים להתאושש מבגידתו של אניס ולהחזיק מעמד במשחק שמינית הגמר מול קבוצת רעל. טים מנסה לעשות את המהלך המיוחד החדש שהוא הכין עבור טיטאן. האם זה מה שיאפשר לקבוצת היחפנים להשוות את התוצאה?
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-77
פרק 77 - מערך ארס העקרב
המחצית השניה של משחק שמינית הגמר של קבוצת היחפנים נגד קבוצת רעל נפתחת בתוצאה אחת אחת. אולם לואיס, הקפטן של קבוצת רעל, הכין הפתעה נוספת לקבוצת היחפנים. האם טימי, שעדיין מתעקש לא לכעוס על בגידתו של אניס, וחבריו יצליחו להישאר בתמונת המשחק?
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-78
פרק 78 - הבעיטה הסופר ארוכה של טיטאן
על אף שהם נמצאים בפיגור, היחפנים נחושים להילחם עד הסוף. מית׳ מפתח מהלך חדש אשר מעניק להם הזדמנות לחזור למשחק, אולם בסופו של דבר קבוצת היחפנים תהיה תלויה בקרב בין טימי לאניס.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-79
פרק 79 - המערך של מתיאס
קבוצת היחפנים מתכוננת למשחק רבע הגמר נגד הקבוצה המארחת מגרמניה, קבוצת גלקסיה. שון מקבל חדשות מפתיעות אשר פוגעות בהכנות שלו למשחק. סאם מגיע מוינה ומספר לשון על יכולותיו של הקפטן המסתורי של קבוצת גלקסיה, מתיאס.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-80
פרק 80 - השדים של שון
משחק רבע הגמר נגד גלקסיה מתקרב ומלחיץ את שון. הוא מודאג מהתמודדות עם המערכים המושלמים של מתיאס, ודואג גם לעתידו המוסיקלי. כאשר המשחק נפתח, מתברר שפרדריק ומתיאס הם זוג קפטנים חזק מאד. שון, אייזק ושאר חברי הקבוצה יצטרכו לעשות הכל כדי להישאר בתמונת המשחק.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-81
פרק 81 - הקשר המושלם
קבוצת היחפנים נקלעת לפיגור מוקדם מול קבוצת גלקסיה. שון לא מסוגל לתפקד מול מתיאס, ומבקש מחבריו לצאת להפסקה. אייזק ושאר החברים מחליטים לתת הכל על המגרש ולנסות לחזור למשחק. האם האימונים הקשים שעבר ניוקלאוס יוכיחו את עצמם?
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-82
פרק 82 - הכרזת המלחמה של שון
המחצית הראשונה עומדת להסתיים, ושון מבין שעליו להניח את המחשבות בצד כדי שיוכל לעזור לקבוצת היחפנים הנמצאת בפיגור. פגישה מקרית עם מתיאס בהפסקת המחצית גורמת לשון לחזור להפגין את רמתו הרגילה במחצית השנייה. האם הוא יצליח לעזור ליחפנים לזכות בכרטיס האחרון לשלב חצי הגמר?
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-83
פרק 83 - היריבים הנצחיים
שון חוזר להפגין את רמתו הגבוהה במחצית השניה של משחק רבע הגמר, ומסייע ליחפנים להשוות את התוצאה. פרדריק חוזר לשחק לצידו של מתיאס, והשניים נחושים מתמיד להעפיל לחצי הגמר. היחפנים מנסים לתקוף אולם השלג שיורד על המגרש מקשה עליהם להתקדם – עד שטימי מעיר הערה מקרית שנותנת לאייזק רעיון....
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-84
פרק 84 - מערך הים הסוער
קבוצת היחפנים מתכוננת למשחק חצי הגמר נגד קבוצת האריות מאנגליה. אייזק ושון מנסים להבין איך להתמודד מול מערך הים הסוער האימתני של האריות. במקביל, דוקטור סטן וסוכן קא ממשיכים בניסוי, ומגלים שלאייזק יש משהו שיכול לעזור להם.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-85
פרק 85 - ים סוער ובלתי ניתן לעצירה
למרות שהוא נסער מגניבת השרשרת שלו, אייזק מחליט להשקיע את כל המאמצים במשחק חצי הגמר נגד קבוצת האריות. בארת מנהל את המשחק לפי נתונים סטטיסטיים וקבוצת היחפנים לא מצליחה להתמודד עם מערך הים הסוער שלו.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-86
פרק 86 - נאבקים בגלים
דווקא כאשר נדמה שהיחפנים מצליחים לחזור למשחק חצי הגמר נגד קבוצת האריות, מית׳ נפצע וסוויפט נכנס לשחק במקומו. בעוד אייזק מנסה להבין מה קרה למית׳, שון והאחרים צריכים למצוא פיתרון למערכים של בארת וקבוצת האריות.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-87
פרק 87 - טייראנט נולד מחדש
על אף השבתתו של מית׳, היחפנים מצליחים להפגין רמה גבוהה ולעלות ליתרון מבטיח במשחק חצי הגמר נגד קבוצת האריות. אולם במחצית השניה נלסון, הקפטן של האריות, מגלה את הנשק הסודי שהוא הכין למשחק מבעוד מועד: טייראנט.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-88
פרק 88 - שני כוכבים
הצטרפותו של טייראנט למשחק משנה אותו לחלוטין. דרקנס מבקיע צמד וקבוצת האריות משווה את התוצאה. האם סופי תצליח להשיג בזמן את רכיב שיווי המשקל, אשר יאפשר למית׳ לחזור למגרש ולעזור לחבריו?
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-89
פרק 89 - להבות בוערות: השמש זורחת שוב
מית׳ חוזר לשחק והיחפנים חוזרים להילחם על מקומם בגמר. אייזק וטייראנט נהנים מההתמודדות האיכותית ביניהם, ומנסים למצוא דרכים להבקעת השער המכריע שישלח את קבוצתם למשחק הגמר.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-90
פרק 90 - המהות
ליחפנים יש יום אחד להתכונן למשחק הגמר נגד האלופה הנוכחית, קבוצת סמבה מברזיל. דוד בול מבקר את אייזק ואת חבריו ואייזק מנסה לגלות האם אביו קולמן הסביר לדוד בול מהי המהות של משחק הכדורגל הוירטואלי.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-91
פרק 91 - הבטחתו של האלוף
לקראת משחק הגמר מול קבוצת סמבה, אייזק נחוש לקיים את הבטחתו לאביו ולסופי ולזכות באליפות. עם פתיחת המשחק הוא מנסה ליצור את המיזוג האנושי רובוטי עם מית׳, ומביא אותו עד לקצה גבול היכולת.
25 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-92
פרק 92 - התעוררות: חוזרים לקרב
היחפנים, ממשיכים את הקרב מול קבוצת סמבה. אייזק יוצא להפסקה כדי להירגע מהפציעה של מית'. האם מית' יתאושש בזמן?
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-93
פרק 93 - גל החום החזק של סמבה
אנחנו חוזרים למחצית השנייה של היחפנים נגד קבוצת סמבה. אייזק עולה על אסטרטגיה חדשה ומקורית בכדי לערער את הכוח של היריבה, אך לסמבה נשאר עוד מהלך סודי בשרוול.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-94
פרק 94 - הקרב האולטימטיבי: היחפנים נגד היחפנים
המחצית השנייה ממשיכה, וקבוצת היחפנים לא מתכוונת לוותר לקבוצת סמבה. היחפנים צריכים להסתדר בלי שאדו הפצוע, האם אוסקר ושילד מוכנים למשימה?
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-95
פרק 95 - מיזוג אנושי רובוטי
השחקנים של קבוצת סמבה מתחזקים לאחר שהם פושטים את נעליהם הכבדות. רק איחוד בין מית' לאייזק יכול להציל את היחפנים. האם הם יצליחו לבצע אותו בזמן?
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-96
פרק 96 - תעלומה אולטימטיבית, אלופי העולם
בדקות האחרונות של משחק האליפות, היחפנים נגד סמבה, הכל הופך לגורלי. האיחוד בין אדם למכונה עדיין לא יציב מספיק. חבריו של אייזק חייבים לחפות עליו ועל מית' בזמן שהם מבינים איך לקחת את האיחוד עד לקצה.
25 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-97
פרק 97 - קבוצת ביו
דוקטור סטן והסוכן קא החשיכו את משחק האליפות, במטרה לחטוף את מית'. במקביל, הם מפתחים קבוצת שחקנים חזקה פי עשרה מכל שחקן אחר בליגה.
23 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-98
פרק 98 - הניסוי המרושע האולטימטיבי
קבוצת היחפנים מתייצבים למשחק האולטימטיבי מול קבוצת ביו בהנהגתם של הסוכן קא ודוקטור סטן. אייזק וחבריו יצטרכו להתמודד עם כוחות מאיימים שעוד לא נראו בעולם הג'יג'יאו.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-99
פרק 99 - גניבה של הכוחות החזקים ביותר
המשחק הגורלי בין היחפנים לקבוצת ביו ממשיך, והמצב לא נראה טוב בשביל היחפנים. אייזק עדיין לא שולט בכוח הגלום במית', והיחפנים יצטרכו לחשוב מחוץ לקופסא בשביל לנצח את היריבים העוצמתיים שלהם.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-100
פרק 100 - ביו מית'
דוקטור סטן מציג את ההרכב החדש שלו, ובראשם עומד לא אחר מאשר ביו מית', העתק משודרג של מית' האמיתי. האם היחפנים יעמדו מול הכדורגל הקטלני של קבוצת ביו?
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-101
פרק 101 - קרב אמיץ: להבות בלתי נראות
לאחר הגעתו הפתאומית של טיירנט, היחפנים נטענים באנרגיה חדשה. טיירנט מצרף למגרש את פרוסקיוטר, דיסטרויר, ודרקנס, ובנוסף הוא מוסר לאייזק וחבריו הודעה חשובה מקולמן. היחפנים וטיירנט ממשיכים את הקרב הגורלי מול דוקטור סטן.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-102
פרק 102 - שושלת וקריאת מחשבות
היחפנים מגלים שהנשק הסודי של דוקטור סטן - הוא אחות של סופי, סוזן, שמסוגלת לקרוא מחשבות. לאחר עזיבתו של טיירנט, היחפנים יצטרכו לחשוב על תוכנית חדשה כדי להתמודד עם קבוצת ביו הקטלנית.
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-103
פרק 103 - התמדה וניצחון
המשחק האולטימטיבי בין היחפנים לקבוצת ביו ממשיך. האיחוד בין אדם לרובוט, של מית' ואייזק, מזכה את היחפנים בגול נוסף, אבל מחזק מאוד את דוקטור סטן האימתני. האם גם דוקטור סטן יכול לשלוט באיחוד בין אדם לרובוט?
24 דק'
כדורגל-גיגי-או-עונה-1-פרק-104
פרק 104 - המשחק האחרון: להבות ארגמן
בדקות האחרונות של המשחק בין דוקטור סטן ליחפנים, מית' הוא היחיד שנשאר לעמוד מול קבוצת ביו הקטלנית. טיטאן, ניוקלאוס, סטלייט ושאדו על סף שבירה. אייזק מקבל שיחת טלפון מפתיעה מאביו, קולמן, שחושף בפניו את השלב הסופי במשימה. ליחפנים יש הזדמנות אחת אחרונה להציל את העולם.
24 דק'

סדרות נוספות