רובין הוד

2014 |

2 עונות

רובין הוד בן ה-10 נוחת ב-BIGI! רובין הוד מסתתר ביער שרווד, יחד עם החברים שלו. הוא אדיב, אמיץ, ומאד נדיב. כעת הוא נלחם יחד עם חבריו נגד הנסיך ג'ון, והשריף. שניהם אנשים מושחתים ורעים. רובין הוד מבין שאם ילחם בהם, הוא יוכל לעזור לעניים.

הסדרה תחשוף אתכם אל הרפתקאותיו הרבות של רובין הוד והחברים ואל הנסיונות הכושלים של הנסיך ג'ון לנסות לעצור את רובין הוד ולכלוא אותו ואת אנשיו. האם רובין הוד יצליח לעזור לעניים או שאולי הוא יסיים בכלל בכלא? כל התשובות מחכות לכם בצפייה ישירה ב-BIGI!

פרקי העונה

בגיל 10, רובין הוד וחבריו המסתתרים ביער שרווד נלחמים נגד הנסיך ג'ון והשריף המושחתים ועוזר לעניים. בסידרה מסופר על הרפתקאותיו הרבות ועל ניסיונותנו הכושלים של הנסך ג'ון לכלוא את רובין הוד ואנשיו.
רובין הוד חוזר בעונה שנייה, רובין הצעיר והחברים שלו עומדים מול הנסיך ג'ון וכל אחד אחר שמנסה לפגוע בתושבים של נוטינגהם. הגיבורים שלנו גם מגינים על הכתר של ריצ'רד לב הארי, שאותו הנסיך ג'ון מבקש לעצמו. רובין וחבריו, טאק, מריאן, סקרלט, וג'ון הקטן, הם חבורה ללא פחד, שמשתמשים בתעלולים ובמעשי שובבות כדי לאתגר את הנסיך ג'ון.
רובין-הוד-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - הכיבוש של שרווד
רובין והחבורה גונבים את תיבת האוצרות מארמונו של הנסיך ג'ון כדי להחזיר לאנשי הכפר את הכסף שלקח מהם. הנסיך ג'ון שולח את השריף לתפוס את רובין ביער שרווד.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - שיעורים מלכותיים
דאג, פילשר וג'ק גונבים ספר שיכול להפוך עופרת לזהב מגברת רוהישה. הבעיה היחידה שהם לא יודעים לקרוא והם גם חוטפים אותה. מריאן מטילה כישוף ומתחלפת בגוף של ג'ינקס. רובין והחבורה מחפשים את מריאן וגברת רוהישה.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - המהפנט
רובין הוד מהופנט על ידי מהפנט שגונב חפצי ערך מהכפריים. המהפנט לוקח אותו לנסיך ג'ון כדי לקבל את הפרס. מריאן וסקרלט עוזרות לרובין הוד להשתחרר מהכישוף.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - הנוכל
רובין מתעמת עם נוכל שמרעיל את הנחל כדי שהתושבים יחלו ומוכר להם "תרופה" כדי לרפא אותם.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - רובין האחר
הנסיך ג'ון משתמש במתחזה של רובין כדי שישדוד את הכפריים ויגרום להם לרדוף אחרי רובין האמיתי.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - חיפוש האוצר
השריף אוסר את השודדים שגנבו את כספי הכפריים. הוא, הנסיך ג'ון ורובין הוד מחפישם את השלל שהסתירו .
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - אמן הבובות
אמן הבובות, באקו, עושה מופע שלועג לנסיך ג'ון ולשריף ונכלא בעקבות כך.רובין מסייע לו לברוח מהכלא.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - חרב המלכים
ארנלדין הדרווידית מגלה לנסיך ג'ון את מיקומה של חרב המלכים, האקסקליבר, שמי שיחזיק בה ישלוט בכל המדינה, אבל בעצם היא טומנת לו פח יחד עם הגנבים.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - הוד התינוק
רובין וחבריו מוצאים עצמם מטפלים בתינוק של גברת סייבל בזמן שהיא נתפסה על ידי אנשי הנסיך ג'ון בטענה שגנבה יהלום.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - הסוס של לובין
השריף מנסה להשתלט על הסוס של האיכר המסכן אבל הסוס מצליח להימלט. לובין צריך לשלם את חובותיו ומכיוון שאבא שלו בכלא אף אחד לא יכול לטפל ביבול. רובין מתכנן תוכנית שהסוס של לובין יתחרה במירוץ הגדול של הנסיך כדי שהוא יוכל לשחרר את אביו ולקצור את היבול.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - מצוד
הנסיך ג'ון שוכר את הארי הצבוע, גשש מומחה כדי לאתר את רובין. רובין צריך להציל את הרכוש של האיכרים מהשומרים וגם להתחמק מהצבוע.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - זמנים משתנים
בנוטינגהם יש גיבור חדש שמבטיח להגן על האיכרים מהגנבים והשריף חסר היכולת. כולם מתלהבים ממנו כולל מריאן וסקרלט אבל רובין חושד בטרמיס.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - החץ הקסום
מריאן כועסת שרובין צוחק על יכולות הקליעה שלה והיא מתאמנת ללא הפסקה. היא משתמשת בלחש שיגרום לה לקלוע למטרה בכל פעם. לצערה הנסיך ג'ון רואה את זה ונחוש להשיג לעצמו קשת זהה.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - בקבוק מזל
כשג'ון הקטן נותן את המזל שלו לגברת זקנה בבקבוק כדי לשעשע אותה, הוא לא מבין שזה יגרום לאסון בחייו. הוא נאסר על ידי השריף בתקווה שעל ידי המאסר הוא יתפוס גם את רובין וטק.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - מטח אבנים
רולף וראלף ממלאים את הפקודות של הנסיך ג'ון ליצירת הסחה כדי לוודא שלא יהיו פולשים. אבל הסלעים שנורו פוגעים בטעות בקציר של ג'ולייט ובבאר של אביה. כדי למנוע נזק נוסף, רובין רוצה להיפטר משורש הבעיה - המקלעת שמטילה את הסלעים האלה.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - הפסל של הנסיך
כשפסל מפוקפק מציע לבנוע פסל מזהב בגודל טבעי של הנסיך ג'ון, הוא מצווה על השריף לקחת את הזהב מכל הפכפריים בנוטינגהם. רובין וחבריו גונבים את הפסל מהפסל כדי להחזיר את הזהב לכפריים ומגלים שהפסל עשוי מאבן.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - החלק המריר
הנסיך ג'ון מחליט להכניס את ראלף לחבורה של רובין כדי שהוא יוכל לרגל עליהם ולדווח לשריף. רובין נחוש להוכיח שאי אפשר לבטוח בראלף כשראלף מתעקש לראות את מקום המיסתור.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - הזהב הבלתי נראה
מריאן שכועסת על התנהגותו של הנסיך ג'ון מחליטה להטיל כישוף על הזהב שלו. הזהב נעלם מהתיבה של הנסיך וסקרלט מואשמת כי היא הייתה היחידה בחדר הכתר.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - טיסה מלכותית
מכונת טיסה מוזרה נוחתת בנוטינגהם והנסיך ג'ון רוצה להשיג אותה כדי להפוך לשליט החזק ביותר. רובין חושש שהנסיך ישתמש במכונה הזאת כדי להיפטר ממנו אחת ולתמיד.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-20
פרק 20 - השריף האחד והיחיד
הנסיך ג'ון הכועס על חוסר היכולת של השריף לוקח את התג שלו וממנה אותו לעוזר במטבח. למרות המחאות של השריף, הנסיך ג'ון מחפש מישהו שיחליף אותו. הוא נותן לשלושת הגנבים את האחריות לאכוף את החוק.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-21
פרק 21 - המזווה
הנסיך ג'ון רוצה לערוך סעודה והשריף ושומריו בוזזים מזון מהחנויות של הכפריים. רובין מחליט לגנוב את המזון בחזרה.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-22
פרק 22 - הכופר
רובין נתפס על ידי שומרי הארמון אבל מריאן מגיעה בדיוק בזמן ומצילה אותו. מריאן צריכה להתנצל בפני הנסיך אבל היא מעדיפה שיגלו אותה ולא להתנצל. בדרך לדודה שלה, מריאן נחטפת והנסיך מקבל בקשת כופר עבורה.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-23
פרק 23 - לכוד בכפר
רובין אסף כמה תרומות כדי למסור אותם ליתומי הכפר הסמוך. הנסיך ג'ון שומע על כך והוא רודף אחר הזהב.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-24
פרק 24 - הארמון רדוף הרוחות
יש בית ישן ליד הגבעה והנסיך ג'ון רוצה להפוך אותו לעמדה החדשה שלו כדי שהוא יוכל לגבות עוד הכנסות. דרקי ניאלץ לעזוב את המקום אבל רובין מתכנן מזימה כדי להפחיד את השריף.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-25
פרק 25 - יונת דואר
מריאן מכינה שיקוי כדי שדרקי יחזור לצורת הדרקון המקורית שלו. אבל כשהכל מוכן הקלף עליו כתבה את התהליך עף מהחלון ונוחת ליד הנסיך ג'ון.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-26
פרק 26 - טק הוד
אחד האיכרים מוצא זהב באדמה שלו אב הנסיך ג'ון רוצה אותו לעצמו. הוא מצווה על האנשים לקחת אותו אבל רובין מחליט לעזור. כדי להאט את העגלה, מריאן מטילה כישוף שנכשל וג'ון הקטן ורובין נתונים תחת השפעתו. הכל תלוי בטק שלא בטוח שהוא יוכל לעשות זאת לבדו...
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-27
פרק 27 - המסיבה של הנסיך
הנסיך ג'ון רוצה לירות זיקוקים אחרי המסיבה שלו, ישר מטחנת הקמח. רובין וחבריו חייבים למנוע ממנו לעשות את זה, כדי שטחנת הקמח לא תישרף
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-28
פרק 28 - המכתב
רובין הוד מקבל מכתב שחתום בחותמת המלך, לפגוש אותו ביער. מריאן בטוחה שזו מלכודת של הנסיך ג'ון, אבל רובין לא מקשיב לה, ויוצא לדרך.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-29
פרק 29 - חמש הבובות
מנולו מגיע עם תיאטרון הבובות שלו לכפר, כדי להופיע בפני הכפריים, אבל השריף מחרים לו את הבובות בגלל שהוא לעג לנסיך ג'ון. רובין וחבריו עוזרים למנולו להחזיר את הבובות
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-30
פרק 30 - מראת מריאן
בניסיון להציל את רובין, מריאן מטילה כישוף חסימה, אבל הכישוף חוזר אליה דרך המראה והופך אותה למריאן מרושעת. רובין וחבריו חייבים למצוא את המראה כדי להחזיר את מריאן למצבה הרגיל.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-31
פרק 31 - אנשי הזאב של יער שרוו'וד
הכפריים בטוחים שאנשי זאב מסתובבים ביער ונכנסים לכפר שלהם כדי לגנוב להם דברים ולפגוע בהם. רובין וחבריו יוצאים לבדוק אם זה נכון באמת
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-32
פרק 32 - טחנת הקמח של הנסיך
כל טחנות הקמח במדינה התקלקלו, והטחנה היחידה שנותרה, נמצאת בכפר, אבל הנסיך ג'ון מחליט להשתלט עליה, וכל מי שירצה לטחון, יצטרך לשלם לו מיסים. רובין וחבריו יוצאים לתקן את המצב.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-33
פרק 33 - הבאר של הנסיך
ראלף ורולף שופכים בטעות מלח לבאר, ואי אפשר לשתות ממנה יותר. הנסיך ג'ון מחליט להחרים את האבן האדומה שמכסה את מעיין המים של הכפריים, כדי להשיג מים זכים, ורובין צריך למצוא פתרון למצב החדש.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-34
פרק 34 - רודפים אחרי פלין
ראלף ורולף מגלים את מריאן לומדת כישופים, ולוקחים אותה לנסיך ג'ון. רובין וחבריו צריכים למצוא דרך לחלץ אותה מהסיפור הזה בשלום. אבל כשפלין לוקח את מטה הקסמים, כולם מתחילים לרדוף אחריו.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-35
פרק 35 - מנצחים במסלול
הנסיך ג'ון רוצה להשתלט על ההריסות בהן דרקו מתחבא, כדי לבנות לעצמו מגרש לקריקט. רובין וחבריו מחפשים דרך לעצור אותו
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-36
פרק 36 - עבודת צוות
אחרי איסוף תרומות לבית היתומים, רובין מגלה שחבורת הפושעים שדדה את העגלה עם התרומות ויוצא לחפש אותה. בינתיים חבריו חוזרים למאורה ומגלים שרובין יצא לדרך לבדו
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-37
פרק 37 - בלגן מוזיקלי
בטירה מתקיימים אודישיינים לתזמורת של דני הגדול, וכלי הנגינה של כל הנבחנים נעלמים פתאום, וגם הוויולה של מריאן. רובין וחבריו יוצאים לחפש אחר כלי הנגינה.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-38
פרק 38 - האויבים הכי טובים
אלנור מגיעה לאזור כדי לפגוש את הגיבור המפורסם שמתקן את כל העוולות. הנסיך ג'ון מחליט שהוא יהיה הגיבור שלה ולא רובין הוד, לכן הוא חוטף את ג'ון הקטן ומאלץ את רובין ללמד אותו איך להיות הרפתקן גדול.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-39
פרק 39 - החניך של איש החוק
קלרנס מגיע לכפר כדי לשמור על החוק במקום, והוא מצטרף לחבורתו של רובין כדי לתקן עוולות. אבל בעצם הוא רק מכניס אותם לצרות גדולות יותר.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-40
פרק 40 - אשמה כוזבת
אחרי שדאג גונב את העצים ומוכר אותם, השריף בטוח שלובין הוא זה שגנב את העצים. רובין וחבריו יוצאים להוכיח שלובין בעצם חף מפשע וגם להכין מסיבת הפתעה ליום ההולדת של מריאן
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-41
פרק 41 - משחקים בפושעים
ארנולד, החבר של ילדי האיכר, רוצה לשחק במשחק של פושעים וגנבים, אבל מהר מאד מסתבך במשחק שלו. רובין וחבריו יוצאים לעזרתו.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-42
פרק 42 - הטוב, הרע והמכוער
רוכב קורא לעזרה לרובין וחבריו, אבל מתברר שהוא מכניס את רובין למלכודת, בעזרת הפושעים: ג'ק, דאג ופילצ'ר, כדי לקבל את הפרס על ראשו של רובין.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-43
פרק 43 - הנסיך ג'ון הגיבור
הנסיך ג'ון מקנא שכל הכפריים חושבים שרובין הוד הוא הגיבור שלהם, ומחליט לגרום להם לחשוב שהוא הגיבור האמיתי בסיפור. הוא משחד את הפושעים כדי שיוכל "לחטוף" אותם, כדי להיות גיבור בפני הכפריים
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-44
פרק 44 - הבלדה על רובין הוד
זמר נודד מגיע לכפר אחרי ששמע על מעלליו של רובין, ורוצה לכתוב עליו שיר. כדי להשלים את הבלדה, הוא מכריז שהוא יישאר עם רובין וחבורתו עד שהבלדה תושלם. הוא מצטרף לרובין וחבריו לפלישה לטירה כדי להחזיר סיכה, ומצליח להכניס אותם לצרות
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-45
פרק 45 - משחק ילדים
הנסיך ג'ון מחליט שצריך להרוס את החווה של האיכר כדי להפוך את המקום למחנה אימונים. רובין וחבריו יוצאים לעזרה, אבל מריאן מטילה כישוף והופכת לילדה קטנה בטעות. עכשיו רובין צריך לשמור שמריאן תצא מההרפתקה הזאת בשלום
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-46
פרק 46 - האלכימאי
הנסיך ג'ון בטוח שיצליח למצוא שיקוי שיהפוך עופרת לזהב, אבל את הניסויים הלא מוצלחים שלו, רולף וראלף שופכים לנהר, ומזהמים אותו. רובין וחבריו חייבים למצוא פתרון מהיר לעניין הזה.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-47
פרק 47 - הגן הסודי
וולטר, שומר של הנסיך ג'ון מטפח גן סודי כשהחלום שלו הוא לעזוב את השמירה ולבנות חווה משלו. אבל כשהוא מודיע לנסיך שהוא רוצה להתפטר, הנסיך ג'ון מסרב וגם לוקח ממנו את כל חסכונותיו. רובין וחבריו מנסים למצוא דרך להחזיר לו את הכסף ואת החלום שלו.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-48
פרק 48 - המכשפה
ראלף ורולף מאשימים זקנה בכפר שהיא מכשפה, אחרי שמריאן ניסתה לעשות כישוף עליהם. רובין וחבריו צריכים להוכיח לנסיך ג'ון שזו טעות ולשחרר את הזקנה.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-49
פרק 49 - בדיחה אחת יותר מידי
סקרלט מחליטה להעניש את הנסיך ג'ון על כך שהוא מתנהג בצורה נוראית לכולם, ומכינה לו מרק חריף במיוחד. היא לא יודעת שזה בעצם יפגע גם בה וגם באימא שלה, מטילדה. רובין וחבריו צריכים למצוא דרך לעזור להן לחזור לטירה.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-50
פרק 50 - נערה במצוקה
גוונדלין קוראת לרובין לעזרה, כדי להפיל אותו בעצם במלכודת. רובין וחבריו מבררים למה היא עשתה את זה, ואיך הם יוכלו להציל את אבא שלה שכלוא בבית הסוהר של הנסיך ג'ון.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-51
פרק 51 - פעם אחת בשרווד - חלק 1
סקרלט מספרת לילדים בכפר איך בדיוק התחילה האגדה על רובין הוד. היא מספרת איך הוא הגיע לטירה כקרוב משפחה של הנסיך ג'ון, ואיך הוא הפך למגן על החלשים.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-1-פרק-52
פרק 52 - פעם אחת בשרווד - חלק 2
סקרלט ממשיכה בסיפור על האגדה על רובין הוד, בכך שהיא מספרת לילדים איך הוא בעצם קיבל את השם של הגיבור שמתקן את כל העוולות שעושה הנסיך ג'ון.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-53
פרק 53 - רובין והמלך
רובין והחברים שלו עוזרים למלך ריצ'רד לב הארי שמזמין את הבן של הברון לוקסלי לעבור לטירה. אבל הנסיך ג'ון לא מוכן לקבל את זה. וכדי לבייש את רובין, הוא מחביא את הכסף של הממלכה ומעמיד פנים שרובין וחבריו גנבו אותו
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-54
פרק 54 - רובין והמלך - חלק 2
רובין והחברים שלו עוזרים למלך ריצ'רד לב הארי שמזמין את הבן של הברון לוקסלי לעבור לטירה. אבל הנסיך ג'ון לא מוכן לקבל את זה. הוא מחביא את הכסף של הממלכה ומעמיד פנים שרובין וחבריו גנבו אותו
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-55
פרק 55 - מחפשים את ספר הכישופים
איזבל גונבת את ספר הכישופים של מריאן, כשהיא משוכנעת שהוא היומן שלה והיא רוצה לקרוא את הסודות שלה. אבל היא מקריאה כישוף ובטעות מנטרלת את הכוחות של מריאן. רובין וחבריו יצטרכו לעזור למריאן למצוא את הספר ולהחזיר לה את הביטחון העצמי שלה
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-56
פרק 56 - מגויס חדש
כדי לחמוק מהתקפה של רובין וחבריו, בזמן שהוא אוסף מיסים, הנסי ג'ון מתכנן תוכנית שתביא את הזהב לטירה, שם הוא יהיה שמור ורק הוא ידע את המיקום שלו. תוך כדי מרדף, הנסיך ג'ון נחבל בראשו, ולא זוכר מי הוא באמת
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-57
פרק 57 - כשאיזבל מפריעה
רובין מגלה שהנסיך ג'ון ממתין לשיירה סודית עם מטען מסתורי, שיעזור לו להיפטר מהמלך ריצ'רד ולתפוס את מקומו. אבל כשרובין מתחיל לחקור, איזבל מצטרפת לחבורה ולא מוכנה להישאר מאחור
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-58
פרק 58 - יום הולדת מפתיע במיוחד
הנסיך ג'ון מארגן מסיבת הפתעה למלך ריצ'רד, המסיבה כבר התחילה, ושני האחים צריכים לאתגר זה את זה בתחרויות כדי להראות את הכוח ואת הכישורים שלהם. אבל רובין מגלה שהתחרות הזאת לא הוגנת בכלל.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-59
פרק 59 - ריצ'רד הישן
הנסיך ג'ון משלם לצוענייה תמורת שיקוי שינה, שירדים את המלך ריצ'רד למשך שלושה ימים, ואז הנסיך ג'ון יוכל לבצע את התוכניות שלו. רובין וחבריו צריכים ללכוד את הצוענייה ולהציל את המלך
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-60
פרק 60 - הדרקון הנעים שלי
לדרקו נמאס שלועגים לו. הוא מחליט להוכיח למריאן ורובין שלמרות שהוא בגוף של אוגר, הוא עדיין מסוגל להיות גיבור.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-61
פרק 61 - תוכי המריבה
גודפרד, הלורד העשיר בממלכה, מציע למלך ריצ'רד תוכי מדהים, כמתנה. הנסיך ג'ון מצווה על רלף ורולף לגנוב את התוכי, כדי לפגוע ביחסים בין גודפרד וריצ'רד. רובין צריך להפריע לתוכניות של הנסיך ג'ון
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-62
פרק 62 - האיש במסיכת החימר
כשהוא חבוי מאחורי מסיכה, הנסיך ג'ון מחפש את רובין כדי שיעזור לו. הוא טוען שהוא גנב זהב מהנסיך הרע, אבל הוא נרדף אחרי השריף ונטש את הזהב שלו. כל זה, כדי ללכוד את רובין וחבריו וסוף סוף להיפטר מהם
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-63
פרק 63 - הגשר של רובין
הנסיך ג'ון מחליט לשלוט בגשר היחיד שמגיע לכפר. התושבים והרוכלים לא יכולים יותר לחצות אותו, בלי לשלם מיסים. כשרובין שומע על זה, הוא וחבריו בונים גשר חדש
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-64
פרק 64 - ביצת הדרקון
בכפר, שומר מלכותי, מחרים תרנגולת למען הנסיך ג'ון. כשהוא נחוש לעזור לזקנה המסכנה, ולהחזיר לה את הרכוש שלה, רובין מציע לנסיך ביצת דרקון נדירה ביותר, שבעצם היא ביצה של תרנגולת. דרק בטוח שהוא צריך להציל את הדרקון שנמצא בתוך הביצה
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-65
פרק 65 - חליל הכיף
כשרובין והחברים שלו מנסים להיפטר מהעכברושים שפלשו לכפר, הם מותקפים על ידי השריף וג'ון הקטן נלכד. במחבוא שלו, רובין מנסה למצוא רעיון איך לשחרר את החבר שלו, והפתרון הוא למשוך את העכברושים לטירה, בעזרת חליל.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-66
פרק 66 - מלך אחד יותר מידי
בזמן טיול בכפר, הנסיך ג'ון נתקל בכפיל של אחיו, המלך ריצ'רד, שלא נמצא באותו זמן בממלכה. הוא מחליט שבעזרת הכפיל, הוא יתפוס את הכתר. רובין צריך למנוע ממנו לבצע את התוכנית שלו
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-67
פרק 67 - טאק הפושע
טאק מתנהג באומץ כשהוא מציל את ריק, ילד עם כינים אבל ההורים שלו מודים לרובין. טאק מקנא ויוצא להוכיח שהוא אמיץ ממש כמו החבר המפורסם שלו
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-68
פרק 68 - עגלת הרוחות
עגלה ללא סוסים מטילה טרור ברחובות הכפר. לפי האגדה, רק אביר אמיץ יכול לשחרר את הכפר מהקללה. רובין מטפל בעניין.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-69
פרק 69 - רובין הגנב
בעקבות חוסר הבנה, השודדים משוכנעים שאיזבל היא נסיכה, והם חוטפים אותה כדי להשיג כופר. רובין וחבריו יוצאים כדי להציל אותה, למרות שהנסיך ג'ון משכנע את כולם שרובין הוא החוטף האמיתי
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-70
פרק 70 - גיבור בשם ג'ון הקטן
כשמקרי שוד רבים מתרחשים בכפר, התושבים נותנים את כל החסכונות שלהם לג'ון הקטן, כדי שישמור עליהם. אבל ג'ון נופל בקסמה של אליסנדר, שמשתפת פעולה עם גנבים, ורוצה לגלות איפה חבוי כל הכסף
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-71
פרק 71 - ריח של אסון
לטאק יש המצאה חדשה: חיצים מסריחים. אבל השודדים גונבים אותם ומפיצים סירחון רציני בכל הכפר. התושבים נוטשים את הכפר בגלל הריח, מה שמאפשר לשודדים לשדוד את הכפר כולו, ולצאת לכיוון הטירה. רובין וחבריו צריכים למצוא פתרון לבעיה
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-72
פרק 72 - רעבים לזהב
אחרי שרלף ורולף הציקו לאישה זקנה, מריאן מחליטה ללמד אותם לקח ומטילה עליהם כישוף. אבל היא משבשת את הכישוף והבנים של השריף מתנהגים פתאום כמו חיות פראיות. רובין צריך למצוא פתרון לבעיה הזאת
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-73
פרק 73 - הגביע המכושף
שני שכנים מוצאים אוצר, גביע מוזהב, ורבים מי יחזיק בו. כשמריאן מטילה כישוף כדי לפתור את המריבה, הכישוף משתבש, וכל מי שנוגע בגביע, דורש אותו לעצמו. רובין וחבריו מנסים לפתור את הבעיה, אבל מושפעים גם מהכישוף של מריאן
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-74
פרק 74 - מריאן נעלמת
מריאן מאבדת את ספר הכישופים שלה, שמגיע בסוף לידיים של הנסיך ג'ון. הנסיך ג'ון מחליט לחפש כישוף שיהפוך אותו לאיש עשיר, והוא קורע כמה דפים, לכן הגוף של מריאן, מתחיל להיעלם. רובין וחבריו חייבים למצוא את ספר הכישופים כדי להציל את מריאן
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-75
פרק 75 - לכודים ביער
כשרובין וחבריו חוצים את היער, טאק נופל לתוך מלכודת, ובלתי אפשרי להוציא אותו משם. רובין יוצא לגלות מי זה שהטמין את המלכודות, ואיך לשחרר את טאק מהמלכודת
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-76
פרק 76 - השריף רובין
כשהשריף נפצע, המלך ריצ'רד מבקש מרובין להחליף את השריף. הנסיך ג'ון עושה כל מה שהוא יכול כדי להפריע לרובין לבצע את העבודה שלו
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-77
פרק 77 - יער שרווד בוער
כדי ללכוד סוף סוף את רובין וחבריו, הנסיך ג'ון מצווה על השריף לשרוף את יער שרווד. רובין וחבריו חייבים לעצור אותו ולמצוא פתרון שימנע ממנו לעשות את זה שוב
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-78
פרק 78 - גנבים בלתי נראים
רכוש של הכפריים נגנב, ושום דלת לא נפרצת. רובין וחבריו מגלים שמישהו משתמש בציפורים כדי לשדוד את כל התושבים, ויוצאים לגלות מי הגנב המתוחכם
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-79
פרק 79 - האביר בעל לב האבן
פיטר שואף להיות אביר, אבל הנסיך ג'ון לא מתכנן להעניק לו את התואר. אז רובין מציע לפיטר לעזור לו לשנות את ההחלטה, בכך שירשים באומץ שלו את פיטר. אבל פיטר מחליט לבגוד ברובין, ולנצל את המצב לטובתו
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-80
פרק 80 - רובין הג'נטלמן
המלך ריצ'רד, מזמן את רובין לטירה, אחרי שקיבל מכתב מאבא של רובין, ובו נאמר שהוא רוצה שרובין יעזוב את היער ויהפוך לג'נטלמן אמיתי
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-81
פרק 81 - מתנה מלכותית
הפחחית בכפר הכינה כתר עם יהלומים לנסיך ג'ון, שמתעקש לחבוש את הכתר במסיבה שמארגן המלך ריצ'רד. אבל הכתר נעלם, ורובין וחבריו עוזרים לה למצוא אותו
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-82
פרק 82 - פלין הנאמן
אחרי שפלין ניצל על ידי ג'ון הקטן מטביעה, הכלב הגדול עוקב אחרי ג'ון הקטן לכל מקום, וגם פוגע בתוכניות של רובין למנוע מהנסיך ג'ון מלתקוף את המלך ריצ'רד
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-83
פרק 83 - מספר הסיפורים
הנסיך ג'ון חוטף זמר נודד, כדי לא לאפשר לו להופיע וכדי ליצור תקרית דיפלומטית. הממלכה נמצאת בסכנת מלחמה, אבל רובין וחבריו מצליחים לשחרר את הזמר בזמן
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-84
פרק 84 - האסטרולוג
אסטרולוג מנצל את התושבים התמימים של הכפר, כדי לשדוד מהם ולעזור לפושעים. רובין וחבריו עומדים בדרך שלו ומנסים לחשוף אותו בפני כולם
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-85
פרק 85 - יריבים
נחוש לבחור את היורש שלו, השריף מבקש ליצור תחרות בין זוג התאומים שלו, רולף ורלף, כדי לגלות מי מהם יהיה טוב יותר
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-86
פרק 86 - סקרלט והיהלום
לסקרלט נמאס להיות משראת, והיא משכנעת את הצורפת להפוך לחניכה שלה ולהסתובב בכל העולם. אבל רובין מגלה שהצורפת בעצם גנבת שרוצה לנצל את הגישה שיש לסקרלט לטירה
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-87
פרק 87 - המולה בטומולוס
מריאן מגלה שהיא לא מסוגלת להטיל כישופים בלי לטעות בכלל פעם, ומחליטה לוותר על זה.אבל רצונו של הנסיך ג'ון להשתמש באבנים מטומולוס, כדי לבנות כלא חדש, משנה את דעתה
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-88
פרק 88 - מריאן שולטת
המלך ריצ'רד מחליט שמריאן תחליף אותו בזמן שהוא לא בטירה, והנסיך ג'ון, אחרי שגנב חרב של לורד גודפרד, גורם ללורד להכריז מלחמה על הממלכה
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-89
פרק 89 - טריק מלוכלך
רובין עוזר לנקות את שמו של אמן אשליות שנאשם על ידי הנסיך ג'ון
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-90
פרק 90 - בלייז החזק מכולם
מריאן מטילה כישוף, בטעות, והופכת את בלייז לענק. בתחילה הוא מנקה את היער מכל הפושעים, אבל אחר כך פונה גם לטפל ברובין וחבורתו
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-91
פרק 91 - איזו משפחה
לורד גודפרד מבקש מהמלך לארח לכמה זמן שאת ביתו האהובה, שטוענת שמשעמם לה בבית. הנסיך ג'ון רואה בזה כהזדמנות מושלמת לגרום למלחמה בין השניים
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-92
פרק 92 - היום הכי ארוך
מריאן מטילה כישוף ורובין וחבריו נלכדים בתוך לולאת זמן. היום עם כל האסונות חוזר שוב ושוב.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-93
פרק 93 - חזרתה של הדיווה מנוטינגייל
גנבת מיסתורית מנסה לגנוב את האוצר של הממלכה. רובין מגלה שמי שמתחבאת מאחורי המסכה, היא ליידי רוהסיה, שהפושעים מאלצים אותה לגנוב בשמם, אחרת הם יחשפו אותה
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-94
פרק 94 - נערות מוזרות
רובין כלוא, ומריאן מגלה שמי שלכד אותם זו חבורה של גנבות שבעצם נלחמות למען הצדק, והיא משכנעת את רובין לעזור להן
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-95
פרק 95 - מפת יער שרווד
מומחית לעשבים מחזיקה במפה מפורטת של כל יער שרווד, והנסיך ג'ון מצליח לקחת אותה ממנה. מקום המחבוא של רובין וחבריו, בסכנת התגלות
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-96
פרק 96 - אבן הדרקון
הנסיך ג'ון מוצא אבן בבאר שמסוגלת לזמן את כל הדרקונים אליה. הוא מבקש להקים צבא של דרקונים, ורובין וחבריו, יחד עם דראקו, חייבים לעצור אותו
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-97
פרק 97 - טיול חבורתי
המלך ריצ'רד משכנע את רובין והנסיך ג'ון לצאת איתו לטיול, כדי שילמדו להכיר טוב יותר זה את זה.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-98
פרק 98 - דראקו בקופסא
מריאן שוב טועה בכישוף ודראקו מוצא את עצמו מפטפט ללא הפסק. כדי לוודא שאיש לא יראה את האוגר הפטפטן, מריאן נועלת אותו בתוך קופסא
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-99
פרק 99 - המלך והתרנגולת
מריאן משוכנעת שכישוף שלה הפך את המלך ריצ'רד לתרנגולת, ורובין וחבריו רודפים אחרי התרנגולת כדי להציל את המלך
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-100
פרק 100 - הפולשים
ויקינגים פולשים לממלכה. הנסיך ג'ון רוצה לנצל את זה כדי להיפטר מהמלך ריצ'רד, אבל למזלו של המלך, רובין וחבריו מגיעים כדי להושיט עזרה
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-101
פרק 101 - בוערים מהתלהבות
מריאן משוכנעת שסוף סוף היא מצאה כישוף שיחזיר את דראקו להיות דרקון, אבל הכישוף הופך אותו לאדם.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-102
פרק 102 - המנהל
רובין חושף מזימה של בחור שמפיץ שמועות בממלכה, וגורם לכולם לריב ולהיעלב, כדי לשלוט בטירה
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-103
פרק 103 - הספר של מרלין – חלק 1
שלטונו של המלך ריצ'רד נמצא בסכנה, כשהברונים מורדים נגדו. כדי להוכיח את זכותו לשלוט, הוא חייב למצוא את אקסקליבר, ולשלוף אותה מתוך הסלע.
12 דק'
רובין-הוד-עונה-2-פרק-104
פרק 104 - הספר של מרלין – חלק 2
רובין עושה כל מה שהוא יכול כדי להגן על ריצ'רד וכדי למנוע מהנסיך ג'ון לתפוס את השלטון בממלכה
12 דק'

סדרות נוספות