יעל עמית

אבל אתם מכירים אותה גם כקפטן גבי ממה בכריש?
שחקנית
תאריך לידה: 07/10/1958
מזל: מאזניים

יעל עמית ב-BIGI
:

הכירו את יעל עמית:

תחילת הקריירה של יעל עמית

יעל עמית נולדה בשם יעל סלוצקי. היא התחילה להופיע במהלך שירותה הצבאי בלהקת פיקוד מרכז בה שרה ושיחקה. לאחר סיום השירות החלה ללמוד בבית הספר למשחק "בית צבי". לצד תפקידיה הרבים וקריית המשחק, יעל היא גם מטפלת באומנות. 

 

קריירת הדיבוב של יעל עמית

יעל עמית היא אחת המדבבות העסוקות בישראל. היא דיבבה עשרות של סרטים וסדרות מצוירות, הסרטים הבולטים שביניהם הם סרטים מצוירים מבית היוצר של פיקסאר, דיסני, דרימוורקס וחברות מובילות נוספות. היא נתנה את קולה בין היתר לסרטים: "פיטר פן", "הארי פוטר", "משפחת סופר על" ועוד.

 

יעל עמית בתיאטרון

יעל שיחקה במהלך השנים בהבימה, בקאמרי, בתיאטרון באר שבע, בתיאטרון בית לסין ובעוד תיאטראות. ההצגות הבולטות בהן שיחקה היו: "סאלח שבתי", "מהומה רבה על לא דבר", "מעלה קרחוב", "גבעת חלפון אינה עונה" והצגות רבות אחרות, ביניהן גם הצגות ילדים.

 

יעל עמית בערוץ הילדים ובערוץ לוגי

במהלך השנים יעל עמית שיחקה בתוכניות טלווזיה רבות, ביניהן גם שתי סדרות ששודרו בערוץ הילדים ובערוץ לוגי. היא שיחקה בתוכנית הקומית "מה בכריש?" את קפטן גבי. בנוסף היא שיחקה גם בתוכנית "מקס ומוזה" ששודרה בערוץ לוגי. שתי הסדרות זמינות כעת לצפייה ישירה בכל זמן שתרצו ב-BIGI.

 

יעל עמית על מסך הטלוויזיה והקולנוע

כאמור, בנוסף לקריית הדיבוב והתיאטרון שלה, יעל עמית שיחקה גם על מסך הטלוויזיה ועל המסך הגדול. אחת מתפקידיה הראשונים היה בתוכנית "זהו זה!". לאחר מכן שיחקה גם ב"סופ"ש", "אבא גנוב 1", "הבורר", "דני הוליווד", "החברים של נאור" וגם בעונה השנייה של "שנות ה-80".

כוכבים נוספים ב-BIGI
: