תומר שרון

אבל אתם מכירים אותו גם כקוקוס מתעלומות מהאגדות
שחקן ומדבב
תאריך לידה: 14/05/1970
מזל: שור
עיר לידה: תל אביב, ישראל

תומר שרון ב-BIGI
:

הכירו את תומר שרון:

תומר שרון לפני הפריצה

תומר שרון, המכונה גם תומ"ש, נולד וגדל בתל אביב. כבר בצעירותו החל להופיע במסגרת להקת צופי תל אביב. כשהיה בן 10 שיחק לראשונה בסדרת הטלוויזיה "סלם ותעלם". בהמשך שיחק גם בסדרות "עניין של זמן", "קבלת שבת" ו"פלטפוס" – שהביאה לפריצה שלו.  את שירותו הצבאי עשה בלהקת הנח"ל. 

 

הפריצה של תומר שרון

בין השנים 1996 ל-2001 דיבב תומר בתוכנית "החרצופים". באותן שנים הופיע בתוכניות הטלוויזיה "זהו זה!" ו"בחצר של פוקס", ובסרטים: "מר באום", "פתיחה 1812", "הצל של החיוך שלך" ו"צומת וולקן", שעל תפקידו בסרט קיבל מועמדות לפרס אופיר לשחקן המשנה הטוב ביותר. 

 

תומר שרון בקולנוע

בשנת 2001 גילם את יפתח בסרט "מרס תורכי", 5 שנים לאחר מכן שיחק בסרט "ידיים קשורות".בשנת 2017 שיחק בסרט "מבצע ביצה" ושנתיים לאחר מכן, בשנת 2019, שיחק בסרט "המוסד".

 

תומר שרון בטלוויזיה

בשנת 2001 השתתף בתוכניות הטלווזיה "של מי השורה הזאת?" ו"המצב". בשנת 2004 שיחק בסדרה "אלביס, רוזנטל והאישה המסתורית". שנתיים לאחר כן החל להשתתף בתוכנית הטלוויזיה "גריל". בשנת 2018 החל לגלם את תפקידו של חיים הראל בסדרת הטלוויזיה "דני הוליווד". 

 

בשנת 2009 החל לשחק בסדרה "שירות חדרים", באותה שנה שיחק גם בסדרת הילדים "קופיקו". שנה לאחר מכן החל לשחק בסדרה "חצויה". בשנים האחרונות התארח כפאנליסט בתוכניות תרבות, המשיך לשחק בסדרות טלוויזיה וכיכב במגוון תוכניות לילדים.

 

תומר שרון בערוץ הילדים ולוגי

בשנת 2004 גילם את איגי בסדרה "החיים על פי איגי" של ערוץ הילדים, שזמינה לצפייה ישירה גם ב-BIGI. בסדרה הוא משחק את איגי המחפש עבודה ודרכו אנחנו למדים על הדרישות השונות של מקצועות שונים. בשנת 2011 גילם את דמותו של קוקוס בסיטקום "תעלומות מהאגדות" של ערוץ לוגי, שזמינה לצפייה ב-BIGI.

 

תומר שרון על הבמות

בשנת 1993 שיחק לראשונה בתיאטרון בפסטיבל עכו בהצגה "אופרת היהודים". בשנת 2005 באותו פסטיבל גילם את המנחה בהצגה "הזירה" ב-1994 הוא כתב לצד עידן אלתרמן ושירלי דשא את גרסת הנונסנס הישראלית למחזמר "חנות קטנה ומטריפה".

 

בתיאטרון בית לסין הוא שיחק בהצגה "סקאפינו" בשנת 1999. מאוחר יותר ב-2001 שיחק בהצגה "להגיד מותר הכל" בתיאטרון אנסמבל הרצליה. אל התיאטרון חזר ב-2006 בהצכה "אהבה וזעם". בשנת 2007 שיחק בצוותא בהצגה "קין והבל".

 

בין 1992 ל-1993 הוא שיחק בתיאטרון הקאמרי בהצגות: "הכבש השישה עשר", "ענבי זעם" ו"חלום ליל קיץ". מאוחר יותר הוא שיחק גם בהבימה בהצגות: "ללכת עד הסוף", "לוקאס הפחדן", "מוריס שמיל", "נפגעי חרדה", "פוסט טראומה", "הסוחר מוונציה", "כמעט נורמלי", ליזסטרטה", "לבד בברלין", ועוד.

 

במהלך השנים שיחק בהצגות ילדים ונוער, בין היתר שיחק במחזמר "בילבי בת גרב" (2008), "סברס" (2006) עליה זכה בפרס השחקן הטוב ביותר בפסטיבל חיפה להצגות ילדים. בשנת 2010 שיחק במופע המוזיקלי "הרפתקאותיו של פינוקיו". 

 

תומר שרון הוא אחד מהמדבבים המוכרים בישראל

מאחורי תומר שרון למעלה מ-20 שנות קריירה של דיבוב. במהלך השנים דיבב בסרטים וסדרות רבות שאתם מכירים, ביניהם: "מלך האריות", "הרקולס", "מולאן" ,"באג לייף", "מפלצות בע"מ", "עידן הקרח" ועוד!

 

הקריירה המוזיקלית של תומר שרון

בשנת 2005 הופיע במופע המוזיקלי "הסיאנס של רומיאו". בשנת 2009 הוא הופיע במופע "צלילים חדשים בחלונות הגבוהים. תומר היה חבר בהרכב המוזיקלי "פלפל אל חאפלה". בשנת 2004 הוציא אלבום משלו "בלוזר", בשנת 2013 הוציא את אלבומו השני.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: