החיים על פי איגי

2004 |

1 עונות

איך מגיעים להיות ראש עיר, ארכיאולוג או אפילו רקדן? החיים על פי איגי היא סדרה דוקומנטרית שתפגיש אתכם עם אנשי מקצוע שונים ותגלה לכם איך גם אתם יכולים לעסוק במקצוע הזה.

בכל פרק איגי ינסה להתקבל לעבודה ויחשוף את הסודות המקצועיים שלה. מה צריך ללמוד בשביל להיות אדריכל? איך מתחילים בתחום העיתונאות? וכמה זמן לוקח להיות טייסים? בואו לגלות עוד ב-BIGI!

שחקנים:

תומר שרון.

פרקי העונה

עונה 1
סדרה דקומנטרית קומית בכיכובו של השחקן והקומיקאי תומר שרון, מפגישה את הצופים עם מקצועות שונים והתהליכים הדרושים כדי לעסוק בהם. גיבור הסידרה, איגי, בחור בן 30 עם נפש של ילד מתעורר בכל בוקר עם חלום חדש: לעסוק במקצוע שתמיד עניין אותו. בכל פרק הוא מנסה להתקבל לעבודה, עובר את מסלולי ההכשרה, נפגש עם אנשי המקצוע וחושף את הסודות של מאחורי הקלעים המקצועיים. בין המקצועות שיחשפו בסידרה- עיתונאי, ארכיאולוג, שף, צייר ועוד.
החיים-על-פי-איגי-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - צייר
איגי מגלה שכל חייו הוא רצה להיות צייר. הוא פוגש את הצייר המפורסם מנשה קדישמן ולומד ממנו על הדרכים להעביר רגשות אל נייר הציור בעזרת צבעים ומכחול. איגי לוקח את המקצוע ברצינות והולך ללמוד רישום. בכיתת הרישום הוא מגלה שכמה טכניקות בסיסיות יעשו אותו לצייר טוב יותר. במוזיאון הוא רואה תמונות של ציירים גדולים ומנסה להבין מה עשה אותם לכל כך מפורסמים. את התמונה שלו בחר איגי לצייר דווקא על קיר, בעזרתו האדיבה של צייר הקירות - רמי מאירי. (כע)
24 דק'
החיים-על-פי-איגי-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - טייס
חלומו של איגי הוא חלומה של כל אמא יהודיה. איגי חולם להיות טייס. איגי פוגש קברניט ותיק בחברת אל-על שמסביר לו על התכונות שדרושות לכל טייס טוב. איגי מאמין בעצמו ויוצא אל בית הספר לטיסה כדי להתחיל ללמוד. הוא מבלה שעות טיסה בסימולטור, מתאמן בתרגילי טיסה באוויר ולומד את נהלי הטיסה הבסיסיים. ממגדל הפיקוח, איגי משקיף על שדה התעופה ומבין שטיסה זה ענין לאנשים רציניים ואחראיים. (כע)
24 דק'
החיים-על-פי-איגי-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - רפתן
איגי עורק לכפר ומחליט להיות רפתן. הוא מגיע אל רפת חלב ולומד על היחס החם בין הרפתן והפרה. הוא מאכיל את הפרות, מנקה את המרבץ שלהן ומפנק אותן, הכל תמורת חלב. איגי מתפעל את מכון החליבה של הרפת ומבין שגם עבור כוס חלב צריך לעבוד קשה. במהלך הפרק איגי גם פוגש רפת שרובוטים מפעילים אותה ואפילו זוכה ליילד פרה הרה. (כע)
26 דק'
החיים-על-פי-איגי-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - עיתונאי
איגי רוצה להופיע בחדשות ומחליט להיות עיתונאי הוא מגיע לחדשות ערוץ עשר עם כתבה שהוא הכין בעצמו אבל מגלה שכדי להיות עיתונאי צריך לעבוד קצת יותר קשה ממה שהוא חשב. (כע)
26 דק'
החיים-על-פי-איגי-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - ארכיאולוג
איגי רוצה לגלות אוצר גדול של תכשיטים וזהב ומחליט להיות ארכיאולוג. הוא יוצא לדרך ופוגש קבוצת ארכיאולוגים שחופרים ממש ליד האתר שלו. הם מלמדים אותו על חפירות, איחוי השברים וחשיפת העבר. כך מגלה איגי שהאוצר האמיתי הוא עתיקות שקבורות עמוק באדמה ואפילו בים. (כע)
23 דק'
החיים-על-פי-איגי-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - שף
החלום של איגי עומד להתגשם: הוא הולך לפתוח מסעדה. "מסעדת איגי". איגי מגלה שגם שף לא נולד עם כובע שפים על הראש והולך לבית הספר לשפים ושם הוא לומד את סודות המטבח. הוא לומד להשתמש בסכין, מכיר סוגי מאכלים ומחליט להתמקצע וללמוד גם על קינוחים מתוקים. שניה לפני שהוא פותח את המסעדה שלו, הוא מקבל הזדמנות והופך לשף במטבח של מסעדה מפורסמת. (כע)
23 דק'
החיים-על-פי-איגי-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - בלש
איגי חולם להיות בלש. הוא מחליט להצטרף למשטרה ולעזור בפתרון תעלומות. ביחד עם בלשי המשטרה הוא מנסה לפצח שוד מתוחכם. האם יצליח איגי לפתור את התעלומה? (כע)
26 דק'
החיים-על-פי-איגי-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - ימאי
איגי חולם להיות רב חובל. הוא עולה על ספינת משא ולומד את כל מה שצריך לדעת אבל מגלה שיש לספינה כבר רב חובל אחד. איגי לא מתייאש ומיד מפליג על יאכטה שם הוא לומד על שייט, על מפרשים ועל מחלת ים. (כע)
25 דק'
החיים-על-פי-איגי-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - בנאי
איגי חולם לבנות את מגדלי איגי. הוא מתחיל בהנחת אבן הפינה ולמזלו פוגש באדריכל שמלמד אותו איך באמת מתכננים בנין. כל מה שנשאר לאיגי עכשיו זה ממש לבנות את הבניין וכל מה שנשאר לנו זה לקוות שאף אחד לא יגור בו. (כע)
25 דק'
החיים-על-פי-איגי-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - תעשיין
איגי חולם להיות תעשיין. ולא סתם תעשיין. איגי רוצה להקים מפעל למשחקים. הוא ממציא משחק חדש ומפקח על כל תהליכי הייצור, כל מה שנשאר לו לעשות עכשיו זה למכור אותו. איגי רוצה לנצח במשחק הזה. (כע)
23 דק'
החיים-על-פי-איגי-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - רקדן
איגי רוצה לרקוד. הוא מתחיל בתור רקדן בלט אבל זה לא מספיק לו, הוא מצטרף ללהקת ריקוד אבל גם זה לא מספיק לו. הוא הופך לחבר בלהקת מיומנה ומופיע אתם וזה מספיק לכולם להרבה מאד זמן. בהשתתפות אור כחלון, הזוכה במקום הראשון בתחרות נולד לרקוד 2006. (כע)
25 דק'
החיים-על-פי-איגי-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - מדען
איגי חולם להיות מדען הוא רק לא בטוח איזה סוג של מדען. עם קצת עזרה והרבה מזל הוא מצטרף לצוות חוקרים במכון הוולקני שם עליו לגדל זן חדש של צמח. איגי נרתם למשימה ועל ידי תהליכים מדעים מסובכים מצליח לזרוע הרס מסביבו. (כע)
24 דק'
החיים-על-פי-איגי-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - ראש העיר
איגי חולם להיות ראש עיר. נראה לו שהוא הכי מתאים לתפקיד. הוא נפגש עם ראש עירית חולון שנותן לו הזדמנות חד פעמית לנהל את חולון ליום אחד. תושבי חולון לא ישכחו את היום הזה לעולם. (כע)
25 דק'

סדרות נוספות