רוני הדר

אבל אתם מכירים אותה גם כגלי מלה מלה לנד
שחקנית
תאריך לידה: 25/07/1982
מזל: אריה
עיר לידה: תל אביב, ישראל

רוני הדר ב-BIGI
:

הכירו את רוני הדר:

תחילת הקריירה של רוני הדר

רוני נולדה בתל אביב וגדלה בהרצליה. בגיל 17 הצטרפה למכינת הנוער בסטודיו למשחק ניסן נתיב. לאחר מכן שירתה בצה"ל ועם שיחרורה עברה לפריז למשך שנה שם למדה צרפתית וצילום. כשחזרה לישראל קיבלה את תפקידה הראשון בסרט הצרפתי – ישראלי "תחיה ותהיה". 

 

רוני הדר בטלוויזיה

לאחר הסרט "תחיה ותהיה" היא החלה לשחק בתוכנית "אהבה מעבר לפינה" ואף שימשה כמנחה וכתבת בערוץ 24. בשנת 2006 החלה ללמוד משחק בסטודיו למשחק ניסן נתיב. כבר במהלך השנה השנייה ללימודיה היא החלה לגלם את תפקידה של גלי בתוכנית "לה לה לנד" ששודרה בערוץ הילדים וכעת זמינה לצפייה ב-BIGI. 

 

שנה לאחר מכן החלה לשחק בעונה השלישית של הסדרה "האי" שגם היא זמינה לצפייה ב-BIGI. בשנה שאחרי היא שיחקה בתוכנית "המובילים" ששודרה בערוץ לוגי (גם היא זמינה לצפייה ב-BIGI). בנוסך שיחקה בסדרה הקומית "בובי ואני".החל משנת 2013 היא משחקת ב"הקלמרים". בשנת 2015 שיחקה בסדרה "מיכל הקטנה והמפלצות" ובהמשך "ילדי בית העץ" ו"צפוף".

 

רוני הדר בקולנוע ובתיאטרון

עם סיום לימודי המשחק שלה, רוני הדר החלה לשחק בסרט הישראלי – צרפתי "סינדרום ירושלים – חומר למחשבה". באותה תקופה היא הצטרפה לשחקני תיאטרון הקאמרי ושיחקה במחזמר "לילה לא שקט" ובהצגה "האריסטוקרטים". בשנת 2012 רוני הדר שיחקה את התפקיד הראשי בסרט "יותר איטי מלב". 

 

בשנת 2013 היא השתתפה בסרט "שבעה ימים". בהמשך כתבה את המחזה "גוש לך" קומדיה שמתרחשת כולה במערכה אחת. בשנת 2014 החלה לשחק בהצגה "ליפול ברשת". בשנת 2017 היא שיחקה בסרט "מועדון החנונים: הסרט".

כוכבים נוספים ב-BIGI
: