ליאור רז

אבל אתם מכירים אותו גם כאבא של גלי מבוחרות במדע
שחקן ויוצר
תאריך לידה: 24/11/1971
מזל: קשת
עיר לידה: ירושלים, ישראל

ליאור רז ב-BIGI
:

הכירו את ליאור רז:

הילדות של ליאור רז

ליאור רז נולד בירושלים והתחנך במעלה אדמים. את שירותו הצבאי עשה ביחידה דובדבן. בזמן שירותו הוא לקח חלק במבצעים מיוחדים של לחימה נגד טרור. עם סיום השירות עבר לארצות הברית שם שימש כשומר הראש של השחקן ארנולד שוורצנגר. לאחר ששב ארצה החל ללמוד משחק בסטודיו למשחק ניסן נתיב. 

 

ליאור רז לפני פאודה

עם סיום לימודיו החל לשחק בתאטרון, במחזות תאטרון ובסדרות טלוויזיה שונות. אחת מההופעות הטלוויזיוניות הראשונות שלו הייתה התפקיד של שופט בסדרה "אדומות" של ערוץ הילדים (שזמינה לצפייה ב-BIGI). נוסף על כך הוא שיחק גם בתפקיד אורח בעונה השלישית של הסדרה "האי", גם היא של ערוץ הילדים. 

 

לליאור רז רזומה עשיר של השתתפות בסרטי קולנוע. הוא השתתף בסרטים האמריקאים "המקור" ו"הר הזיתים" לצד השתתפות בסרט גרמני. עוד לפני הסדרה פאודה, ליאור צבר תפקידים רבים בסדרות טלוויזיה שונות.

 

ליאור רז ב״פאודה״

בשנת 2014 יצר את הסדרה "פאודה" יחד עם אבי יששכרוף. בסדרה הוא משחק את הדמות המרכזית – מפקד צוות מסתערבים של השב"כ. על תפקידו בעונה השניה של פאודה הוא זכה בפרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה כשחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה. בנוסף הוא היה שותף לזכיה בפרס על התסריט באותו טקס. באותה שנה נמכרה הסדרה לשידור ברשת נטפליקס הבינלאומית.

 

בשנת 2017 החל להשתתף בתוכנית "בוחרות במדע" לצד אליענה מגון ששודרה בערוץ לוגי (הסדרה זמינה לצפייה ב-BIGI). שנה לאחר מכן כיכב בסרט של נטפליקס ובסרט בריטי-אמריקאי נוסף. ב-2019 שיחר בסרט אמריקאי נוסף. לאחרונה החל לעבוד על סדרת הטלווזיה החדשה שהוא מפיק עבור נטפליקס.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: