ליאת אזר

אבל אתם מכיריפם אותה כמוזה ממקס ומוזה
שחקנית
תאריך לידה: 12/03/1979
מזל: דגים
עיר לידה: ראשון לציון, ישראל

ליאת אזר ב-BIGI
:

הכירו את ליאת אזר:

ילדותה של ליאת אזר

ליאת אזר נולדה וגדלה בראשון לציון. את לימודי המשחק שלה החלה בכיתה ה' בחוג לדרמה בו התמידה עד לגיוסה לצבא, שם שירתה ב"תיאטרון צה"ל". כבר כשהייתה בת 15 היא שיחקה ב"הכל נשבר במשפחה". לאחר שחרורה מצה"ל החלה ללמוד בסטודיו למשחק ניסן נתיב. 

 

ליאת אזר בטלוויזיה

בשנת 2007 ליאת החלה לשחק בסדרה "המקום", עד לסיום הסדרה לאחר 2 עונות. בשנת 2011 היא גילמה את בתיה ב"סימני שאלה". בשנת 2014 החלקה לשחק בקומדיה "70 מליון סיבות לעושר". ארבע שנים לאחר מכן החלה לשחק בקומדיה "המחלקה לחפצים מיוחדים".

 

מוזה מ״מקס ומוזה״

בשנת 2012 החלה לשחק בסדרה "מקס ומוזה" ששודרה בערוץ לוגי וכעת זמינה לצפייה באת BIGI. ליאת אזר גילמה את תפקידה של מוזה – העוזרת של עמיקם, משורר העמק. שנתיים מאוחר יותר היא השתתפה גם בסרט "גאליס: המסע לאסטרה".

 

ליאת אזר בתיאטרון

תפקידה הראשון בתיאטרון היה לאחר לימודי המשחק שלה בהצגה "קמצן" בתיאטרון "החאן". החל מ-2005 ועד 2008 היא שיחקה בהצגה "בן לבין". ליאת אזר פעלה באנסמבלים "אספמיה" ו"מסע" במסגרתיהם שיחקה בהצגות שונות. ליאת אזר פעלה גם מאחורי הקלעים של התיאטרון כמורה ובימאית בתיאטרון אורנה פורת וגם כעוזרת במאי בתיאטרון "הקאמרי" ואחרים. 

 

ליאת אזר בקולנוע

בשנת 2011 ליאת אזר כיכבה בתפקיד הראשי בסרט "אחותי את" בשנת 2011, בוא גילמה את רוחי.  הסרט זכה בפרס נשיא חבר השופטים בפסטיבל מינכן 2011. שנה לאחר מכן היא הצטלמה לסרט "מלאכיות בלבן". בשנת 2016 שיחקה בסרט "האוצר מעבר לנהר".

כוכבים נוספים ב-BIGI
: