גאלה קוגן

אבל אתם מכירים אותה גם כגאלה ממנדלבאום בלש פרטי
שחקנית
תאריך לידה: 28/07/1984
מזל: אריה
עיר לידה: מיקולאייב, אוקראינה

גאלה קוגן ב-BIGI
:

הכירו את גאלה קוגן:

גאלה קוגן לפני הפרסום

גאלה נולדה באוקראינה ועלתה עם משפחתה לישראל כשהייתה בת 6. כשהייתה בת 15 החליטה לעזוב את בית המשפחה ולקיים חיים עצמאיים. היא החלה לפרנס את עצמה, תחילה בתור ברמנית. את לימודי המשחק שלה עשתה בבית הספר "הדרך". 

 

תחילת הקריירה של גאלה קוגן

את הקריירה שלה היא התחילה בשנת 2003, כשזכתה בתואר "נערת החוף" של מגזין "פנאי פלוס". בעקבות הזכייה עשתה קמפיינים רבים לחברות ומותגים שונים. לאחר זמן מה הצטרפה לצוות המנחים של התוכנית "אקזיט". 

 

לאחר ההשתתפות בתוכנית החלה לשחק בתוכנית "החטא ועונשו". בשנת 2006 כיכבה בקליפ המצליח של להקת "הדג נחש" לשיר "שירת הסטיקר". את הפריצה היא קיבלה שנה לאחר מכן, כשישחקה בטלנובלה "בובות". באותה שנה שיחקה גם בסרטים "תעשה לי ילד" ו"חומר למחשבה".

 

גאלה מ"מנדלבאום בלש פרטי"

בשנת 2009, שיחקה ב"גירושים מופלאים" ובמקביל גם בסדרת הבת של "הפיג'מות" – "מנדלבאום בלש פרטי" (הזמינה לצפייה ישירה ב-BIGI). לאחר מכן שיחקה גם ב"האלופה" וב"הבורר". בשנת 2011 שיחקה בסדרה "סימני שאלה". שנה לאחר מכן שיחה בסדרה "תנוחי" וב-2013 שיחקה בסדרה "בלתי הפיך".

 

גאלה קוגן ברוקדים עם כוכבים

בשנת 2010 השתתפה בתוכנית המציאות "רוקדים עם כוכבים", ממנה הודחה רביעית. בשנת 2016 השתתפה במחזמר "מרי לו". באותה שנה השתתפה גם בתוכנית "בלתי הפיך". שנה לאחר מכן החלה לשחק בתוכנית "שוורץ". 

 

המשך הקריירה של גאלה קוגן

בשנת 2018 גאלה שיחקה בסדרה "האוצר שלנו" במקביל החלה לשחק גם בתוכנית "שלטון הצללים". שנה לאחר מכן החלה לשחק תפקיד מרכזי בסדרה "נחמה".

כוכבים נוספים ב-BIGI
: