אסתי זקהיים

אבל אתם מכירים אותה גם כריבה מאליפים
שחקנית
תאריך לידה: 16/11/1965
מזל: עקרב

אסתי זקהיים ב-BIGI
:

הכירו את אסתי זקהיים:

תחילת הקריירה של אסתי זקהיים

אסתי זקניים החלה את לימודי התיאטרון שלה כבר בתיכון, במגמת התיאטרון של תיכון "תלמה ילין". בצה"ל שירתה בתחת הרדיו "גלי צה"ל" והפיקה מגוון תוכניות בידור. עם סיום שירותה הצבאי החלה ללמוד משחק באוניברסיטת תל אביב ולאחר מכן גם בבית הספר למשחק: "Academy of Live and Recorded Arts" שבבריטניה.

 

תפקידיה הראשונים של אסתי זקהיים

לאחר שסיימה את לימודיה היא החלה לשחק בסרט "אבא גנוב 2". ב-1995 שיחקה בסרט "לילסדה" וזכתה עבור משחקה בסרט בפרס אופיר. שנה לאחר מכן החלה לשחק בסדרה "קפה פריז". לא הרבה זמן לאחר מכן היא קיבלה את התפקיד שיהפוך לאחד המשמעותיים בקריירה שלה ב"עפולה אקספרס", עליו גם זכתה בפרס אופיר לשחקנית הראשית הטובה ביותר. 

 

אסתי זקהיים בקולנוע

אסתי זקהיים לא עצרה והמשיכה לשחר גם בסרטים: "דשאים סגולים" ו"1000 קלוריות". בשנת 2003 היא שיחקה בסרט הישראלי "הכוכבים של שלומי" שזכה להצלחה בינלאומית וקטף פרסים רבים. בשנת 2016 יצא לקולנוע הסרט "יורשים חסרי בושה" בו משחקת. בשנת 2018 היא הגיחה לתפקיד קטן בסרט "סיפור אחר" של אבי נשר. 

 

אסתי זקהיים בטלוויזיה

במהלך השנים אסתי שיחקה בתוכניות טלוויזיה רבות ביניהן: "20 פלוס", "טיפול נמרץ" ובתוכניות ילדים רבות. היא השתתפה גם ב"סרוגים", "פולישוק" ועוד רבות אחרות. בשנת 2011 החלה לשחק בסדרה "אליפים" ששודרה בערוץ הילדים וכעת זמינה לצפייה ישירה ב-BIGI. שנה לאחר מכן השתתפה בתוכנית "רוקדים עם כוכבים" וב-2013 כיכבה ב"חברות". 

 

אסתי זקהיים בתיאטרון

במהלך השנים אסתי זקהיים שיחקה בתיאטרון "בית לסין" בהצגה "הקונצרט", בתיאטרונטו בהצגה "שירה לוין חיה ומתה בתל אביב", "רעב" ו"אלוורה" בתיאטרון תמונע, בפסטיבל עכו היא הציגה את ההצגה: "סדקים", ובספטיבל הרמת מסך היא שיחקה ב"איפה תיקי". 

 

אסתי זקהיים מאחורי הקלעים

גם מאחורי המצלמה או הבמה אסתי זקהיים בולטת. בשנת 2003 החלה ללמד משחק ב"בית צבי". החל משנת 2016 היא יושבת ראש הוועד המנהל של שח"ם – ארגון השחקנים בישראל. היא פעילה חברתית ופוליטית ואפילו קיבלה ב-1998 את אות המתנדב מטעם שר העבודה והרווחה לצד אמה (יו"ר עמותת ליל"ך) וסבה (ממקימי מגן דוד אדום).

כוכבים נוספים ב-BIGI
: