אסף בן שמעון

אבל אתם מכירים אותו גם כאסף ממנדלבאום בלש פרטי
שחקן
תאריך לידה: 29/01/1984
מזל: דלי
עיר לידה: ראשון לציון, ישראל

אסף בן שמעון ב-BIGI
:

הכירו את אסף בן שמעון:

תחילת הקריירה של אסף בן שמעון

אסף בן שמעון נולד בראשון לציון שם גדל. כשהיה בתיכון עבר ללמוד בירושלים. אסף בן שמעון בעל תעודת עיוור היות והוא מתמודד עם מחלת ניוון רשתית, רטיניטיס פיגמנטוזה, שבעקבותה לא גויס לצבא שמן המניין אלא בתהליך התנדבות. עם סיום שירותו הצבאי הוא החל ללמוד בסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין. 

 

אסף מ"מנדלבאום בלש פרטי"

בשנת 2010 אסף קיבל את תפקידו המשמעותי הראשון בטלוויזיה. הוא החל לגלם את אסף בסדרה הקומית "מנדלבאום בלש פרטי" – סדרת בת ל"הפיג'מות" ששודרה בערוץ לוגי וכעת זמינה לצפייה גם ב-BIGI. 

 

המשך הקריירה של אסף בן שמעון

בשנת 2010 בנוסף לתפקידו ב"מנדלבאום בלש פרטי" הוא שיחק בסרט "התגנבות יחידים". בשנת 2015 שיחק בסרט האימה הקומי "מסווג חריג" ובמקביל שיחק גם בסרט "המילים הטובות" עליו היה מועמד לפרס אופיר. בשנת 2016 הוא שיחק בסרט "ישמח חתני" ולאחר מכן המשיך לשחק גם בסדרה עם אותו השם. בשנת 2018 הוא גילם את יקי בסדרה "בשבילה גיבורים עפים". 

 

אסף בן שמעון בתיאטרון

אסף בן שמעון שיחק במהלך השנים גם על בימת התיאטרון ושיחק גם בתיאטרון "הקאמרי" ותיאטרון "בית לסין". בין היתר הוא שיחק גם בהצגות הבאות: "אנטיגונה", "נרניה", "אליעזר בן יהודה", "בן בהפתעה", "פארסה", "קיר הזכוכית" ועוד. בשנים האחרונות למד תואר שני בטיפול באמצעות אומנויות ופסיכותורפיה וכיום הוא מטפל בפסיכודרמה ועוסק בטיפול נפשי בילדים ובנוער.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: