ארט נינג'ה

2016 |

5 עונות

התוכנית יצירה הכי מצחיקה על המסך! ריקי יוצר בחייו הרבה יצירות אומנות. בתוכנית חדשה הוא מארח חברים ואפילו פוגש אומנים מפורסמים ויחד איתם יציג לנו יצירות חדשות ומעניינות.

כל פרק מתעסק בנושא אחר ויכלול יצירות שאתם יכולים להתנסות בהן בעצמכם בבית. למה אתם מחכים? הפעילו את הראש היצירתי שלכם והתחילו לצפות בסדרה הכי אומנותית ב-BIGI.

שחקנים:

ריקי מרתין וחברים

פרקי העונה

ריקי יוצר כל יום יצירות חדשות ומענינות בעצמו עם חברים ואפילו פוגש אומנים מפורסמים. האהבה שלו לאומנות וכישורי הנינג'ה שלו, הם שהופכים אותו לשילוב המנצח: "ארט נינג'ה ".
ריקי יוצר כל יום יצירות חדשות ומענינות בעצמו עם חברים ואפילו פוגש אומנים מפורסמים. האהבה שלו לאומנות וכישורי הנינג'ה שלו, הם שהופכים אותו לשילוב המנצח: "ארט נינג'ה ".
עונה נוספת לסדרה הכי יצירתית על המסך! הצטרפו לריקי ליצירות חדשות עם מלא אורחים חדשים! ציור, פיסול, אנימציה ועוד מלא תחומי יצירה מחכים לכם בעונה החדשה!
מוכנים להמשיך ליצור? בכל פרק ריקי יוצר יצירות חדשות יחד עם חברים ומארח אומנים מפורסמים. הוא יודע לצייר, לצבוע, לבנות, לצלם, לערוך ועוד מלא מלאכות, מה שהופך אותו לארט נינג'ה.
הצטרפו לריקי מרטין, האנימטור והאומן מהעיר בריסטול. יחד עם חבריו הוא יוצר יצירות אומנות מדהימות מכל מיני דברים. מריקי תוכלו ללמוד לצייר, לצבוע, לבנות, לצלם, לערוך, לגזור ולהדביק, וליצור אומנות בכל מיני צורות ודרכים. וללמוד מהלכי נינג’ה, כמובן.
ארט-נינגה-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - יום הזבל
היום ניצור עם ריקי פח פסולת רעילה, ציור של רובוט בעזרת נקודות, הדפס של אקווריום מקרטון של פיצה, וציור של החבר הכי טוב של ריקי בעזרת מקלות פוגו.
27 דק'
ארט-נינגה-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - יום הציפורים
היום ניצור עם ריקי ציור בסגנון קוביסטי, אנימציה של כדור פורח, גיבור על מיוחד וקולאז' שיעשה הרבה רוח.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - יום הענן הכועס
היום ניצור עם ריקי כובע לכל מזג אוויר, נצייר ציור בעזרת מים, נלמד איך לגדל ולהנפיש ראשי דשא, נכין לוכד שמש מבקבוק חלב, ונראה יצירה אומנותית זוהרת במיוחד.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - יום החרק
היום ניצור עם ריקי מחזיק ממחטות בצורת אף, אנימציה עם עוגיות, ציור בסגנון אופ-ארט, תמונת נוף עירוני בעזרת כרטיס ספרייה, תמונה ייחודית של טביעת אצבע, ונצייר ציור במערה בעזרת אורות ופנסים.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - יום הקישוטים
היום ניצור עם ריקי משחק קליעת חישוקים בצורת שור, רוח רפאים מרחפת, אנימציה של זקן שנפרם, טפט של רוחות רפאים, קעקוע זמני ויצירת וידאו עם צבע ובלונים.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - יום הגובלינים
היום ניצור עם ריקי בובה של גובלין, אנימציית שקפים, מחזיק ספרים בסגנון ציור פעולה, תמונת חוף עם גירים, כפכפי סחבות ופאזל ג'ונגל מקופסאות ענקיות.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - יום התחפושות
היום ניצור עם ריקי כפפות בלי אצבעות ללא סריגה, משקפי לילה טוב לכל שעה ביום, אנימציה של אצן קטן עם פתקיות דביקות, הדפס בהשראת האמן בנקסי, נייר עטיפה מיוחד בעזרת קצף גילוח ודיוקן עצמי מופשט במורכב מהפנים שלנו.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - יום החייזרים
היום ניצור עם ריקי צמח טורף ששומר על ממתקים, אנימציית קאט-אאוט מגניבה, ציור תנועה בהשראת האומן קית' הארינג, ציור לאחור בעזרת פחם ומחק, ריר חייזרי ירוק וציור מיוחד על הדשא.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - יום בגד הים
היום ניצור עם ריקי בול שמתאים לכל אחד, אנימציה ניידת על גלגל אופניים, תמונה של נוף תת ימי עם ניילון נצמד, ארנק ממעטפת נייר בעיצוב מיוחד, סבון צבעוני בצורת כדורי גלידה ופוטומונטז' לפי צבעים בחוף הים.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - יום הכלב
היום ניצור עם ריקי קולר לכלב דימיוני, אנימציית מעיכה ומתיחה, תמונה של כלבים מחופשים לבני אדם, תיק מגן לטאבלט בצורת כריש, קיא מלאכותי שנראה אמיתי וציור מדהים ברחוב בעזרת ניווט לוויני.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-2-פרק-11
פרק 11 - יום המתיחות
היום ניצור עם ריקי את האות הראשונה של השם שלנו בעיצוב אישי, נהפוך את עצמנו ליצירת פופ-ארט בהשראת האומן רוי ליכטנשטיין, ניצור אנימציה עם כוסות ונכין גבס מזויף מבקבוק פלסטיק, סבון שנראה לא נקי במיוחד ויצירת אומנות מצחיקה עם מיצים.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-2-פרק-12
פרק 12 - יום המשחקים
היום ניצור עם ריקי משחק מטקות בצורת דג, אנימציה עם ציור באור, מקלע אוכל מזויף ממקלות ארטיק, טיל שיעוף לאן שתקשרו את החוט, בועת מחשבות משלכם וציור ענקי עם צעצועים על שלט רחוק.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-2-פרק-13
פרק 13 - יום החיטוב
היום ניצור עם ריקי פונפונים בצורת פירות, מפת שולחן אישית בעזרת סלט, אנימצית ריחוף בלתי אפשרית, משחק בצורת קרוקודיל מבקבוק פלסטיק ירוק, נלמד איך להפוך את הארוחה שלנו לשמחה, ונצייר דוגמאות ענקיות עם קבוצת הצניחה החופשית של בריטניה.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-2-פרק-14
פרק 14 - יום העכביש
היום ניצור עם ריקי תמונה של פרפרים בהשראת האומן דמיאן הירסט, שטיח של ארט נינג'ה, אנימציית פרוסות מפלסטלינה, ציור של פרחים בעזרת מפיות נייר, בקבוק סבון לחיץ בעיצוב אישי ואומנות מחומרים טבעיים בלבד ביער.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-2-פרק-15
פרק 15 - יום היהלום
היום ניצור עם ריקי קופה בצורת חזיר שודד, פוטוגרמה בהשראת האומן מאן ריי, אנימצית רנטגן בעזרת לוח וגירים, ציור של ינשוף בעזרת נייר כסף, תכשיטים ממלח גס וצבע, ופסל קרח בצורת טבעת יהלום.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-2-פרק-16
פרק 16 - יום מכונת הזמן
היום ניצור עם ריקי שעון בצורת עוגה, אנימציה עם בלונים וסקייטבורד, נקשט קופסה עם בצק מלח, נכין הדפס בסגנון עתיק בעזרת נייר זכוכית, נקשט את הנעליים בכנפיים בכל מיני סוגים ונצייר עם שואבי אבק.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-2-פרק-17
פרק 17 - יום הדרקון
היום ניצור עם ריקי סל לאופניים בצורת דרקון, ציור בהשראת סוניה דלוניי על קרטון פיצה, נצלם אנימצית סטופ-פריים על הרצפה, נצייר ציור עם צבעי מים ומלח, נכין סימנייה לספר בצורת צפרדע ונקשט חומה גדולה עם ציור של דרקון.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-2-פרק-18
פרק 18 - יום התינוק
היום ניצור עם ריקי בובה חמודה מגרביים ישנות, מובייל מחוט ברזל ומפיות צבעוניות, אנימציה עם מגנטים בצורת אותיות, מסכת פיקסלים, ספר פרצופים מתחלפים וציור ענקי עם גלילי נייר טואלט.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-2-פרק-19
פרק 19 - יום הלהקה
היום ניצור עם ריקי פסל בהשראת האומן אלברטו ג'קומטי, אנימציה קטנה עם זואיטרופ, אנימציה קטנה על חוף הים, רדיו-טייפ בקופסה, נחש בועות קטן וקליפ מקפיץ עם צבעים.
27 דק'
ארט-נינגה-עונה-2-פרק-20
פרק 20 - יום איש הזאב
היום ניצור עם ריקי לוכד אור ירח מעלים וקרח, מחזיק עפרונות בצורת רגל של מפלצת, אנימציה עם צלליות, ציור לילי בעזרת סבון כלים, קשית שתסתיר את הפה שלכם ותמונה מגניבה עם מקל אור.
27 דק'
ארט-נינגה-עונה-3-פרק-21
פרק 21 - יום החיות
היום נכין עם ריקי תיק בצורת דג מחולצה, ציור של בבון בעזרת שבלונות וגיר, אנימציה מקופסאות קרטון, תמונת עצים על בריסטול בצבעי מים, מגנט מקושט למקרר, וציור מיוחד עם גללים של חיות בספארי.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-3-פרק-22
פרק 22 - יום התחרות
היום נכין עם ריקי משחק כדורגל פקקים מקרטון פיצה, ציור מנוקד עם נייר פצפצים, א?נימ?צ?י?ה גדולה על מגרש גדול, תמונה של גביע אלופים מגליל קרטון, רעשן כפיים ממקלות ארטיק וכפתורים וציור ענקי על מגרש כדורגל.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-3-פרק-23
פרק 23 - יום הביצה
היום נכין עם ריקי מסכת דינוזאור פראית, יציקות גבס בהשראת האומנית רייצ'ל ויטריד, אנימציה של אקשן בתוך הבית, ציור של זיקית עם קמח וצבעי מים, יד מכאנית בצורת ביצה וציור בעזרת טוסטים וממרחים.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-3-פרק-24
פרק 24 - יום היטי
היום נכין עם ריקי פיניאטה בצורת גלידה, תמונה של עיניים מציצות מסבך עלים פראי, אנימציית החלפת חולצה תמונה של אופניים מחוט תפירה וניילון נדבק, כדור שלג מצנצנת, וציור של חיית פרא ביער.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-3-פרק-25
פרק 25 - יום החלום
היום נכין עם ריקי יד ענקית מעיסת נייר, כובע בהשראת האומן רנה מגריט, סקייטבורד לקישוט בעיצוב גרפיטי, מנורת לילה מבקבוק חלב וציור קיר עם מסקנטייפ שזוהר באור אולטרה סגול.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-3-פרק-26
פרק 26 - יום הוולוג
היום נכין עם ריקי לוח סיכות בעיצוב אישי, הדפס בהשארת האומן אנדי וורהול, אנימציה עם קמח, משחק באולינג מעוצב מבקבוקים, תמונה מתעתעת מקופסת קורנפלקס, ואומנות פיקסלים עם פתקי תזכורת.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-3-פרק-27
פרק 27 - יום הבלתי נראות
היום נכין עם ריקי עפיפון משקיות צבעוניות, ויטראז' עם שקף, צבעים ודבק, אנימציה עם חולצות וטוש, מעמד לתכשיטים מבקבוק חלב, גיר צבעוני בצורת ארטיק וציור עם חבלים ויתדות.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-3-פרק-28
פרק 28 - יום המרגל
היום נכין עם ריקי קופסת סודות בצורת ספר, קולאז' מתמונות סלפי, אנימציית טיים סלייס עם מצלמות חד פעמיות, ציור של מכונית עם חלב, משקפיי הסוואה ממשקפי שמש, ויצירה עם שלטים והמון אנשים בגלריה.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-3-פרק-29
פרק 29 - יום האבות הקדמונים
היום נכין עם ריקי כד בהשראת האומן גרייסון פרי, מסגרת לתמונות משפחתיות בצורת קקטוס, אנימציה עם בגדים, ציור טבע דומם עם צבעי עיפרון ושמן תינוקות, פריזבי אוריגמי צבעוני, וציור ענקי על חוף הים עם מגרפות.
27 דק'
ארט-נינגה-עונה-3-פרק-30
פרק 30 - יום הכישרון
היום נכין עם ריקי מערכת תופים קטנה לסידור השולחן, קערה צבעונית בהשראת האומן מאטיס, אנימציה עם תמונות, טיפקס ועטים, בובה זזה עם פינים פצילים, מיכל יריית קונפטי מכוס חד פעמית, אומנות צל עם גרוטאות וזבל.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-4-פרק-31
פרק 31 - יום פסטיבל האוכל
היום נכין עם ריקי כרית המבורגר ללא תפירה של ארט נינג’ה, פסיפס פסטה צבעוני, ג'לי בצורת בקבוק מיץ, דיוקן שוקולד בהשראת האומן ויק מוניז, אנימציה עם כיכר לחם, ודוגמאות עם סוכריות, זרעי שומשום, פרג ומוזיקת רוקנרול.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-4-פרק-32
פרק 32 - יום האגדות
היום נכין עם ריקי רגלי דרקון, קולאז’ של יצור קסום בהשראה האומנית האנה הך, תמונת צלליות עם נייר אפייה, בובה על חוט מגלילי קרטון, אנימציית היפר-לאפס, וציור רחוב בגודל ענקי.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-4-פרק-33
פרק 33 - יום התחרות
היום נכין עם ריקי פאזל הזזה עם אנשי מקל, משחק מיני גולף בצורת שירותים, אנימציית טאומטרופ של ציפור על סקייטבורד, סליים תוצרת בית, ציור על בריסטול עם דבק וחול.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-4-פרק-34
פרק 34 - יום השיער
היום נכין עם ריקי פאת נייר מתולתלת, אנימציית דיסקו זוהרת בחושך, וציור של טווס עם מזלג, ציור עם מסרק, כובע מפלצתי, ויצירה עם שיערות.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-4-פרק-35
פרק 35 - יום מבחן הנהיגה
היום נכין עם ריקי מכונית מירוץ שמניעה את עצמה, מחזיק תמונות מגבס ובלון, אנימציית אופנוע אנושי, ציור של חייזר בטכניקת טאי דאי, ספינר וציור של מכונית מירוץ פורמולה אחד.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-4-פרק-36
פרק 36 - יום הרכילות
היום נכין עם ריקי מתלה מעילים חייתי, פסל שמאיית שם פרטי, אנימציה פשוטה בשישה פריימים, מחזיק מברשת שיניים בצורת דינוזאור, מפוחית ממקלות ארטיק וגומיות, ופסל ענקי מצינורות ניקוז.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-4-פרק-37
פרק 37 - יום המעריצים
היום נכין עם ריקי תמונת סלפי נוצצת עם עטיפות ממתקים, זר פרחים מקשים ושקיות ניילון, אנימציה עם בובה ופלסטלינה, ציור עם נרות שעווה, תמונה בשחור לבן שהופכת לצבעונית ויצירת קיר עם בלונים.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-4-פרק-38
פרק 38 - יום הבובה
היום נכין עם ריקי תיק מתמונות, קופסת זיכרונות בצורת מוח מעיסת נייר וחוט צמר,אנימציית רטרו מממתקים, טיפ אומנותי לציור שלד, פסל תלת מימדי של חתול מחוט ברזל, ארנק קסם מבריסטול וסרט, רובוט מגרוטאות.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-4-פרק-39
פרק 39 - יום האופנה
היום נכין עם ריקי מכונת מסטיקים לגרביים, טלאים מודפסים בהשראת דיים ויויאן ווסטווד, אנימציה עם ניירות וחברים, כרטיסי ברכה עם הדפס מגרביונים, צמיד מצמר וקשים, ותלבושת אופנתית מקרטון.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-4-פרק-40
פרק 40 - יום הטיול מסביב לעולם
היום נכין עם ריקי מזוודת ארט נינג’ה לסידור השולחן, ציור של פיל בהשראת האומן כריס אופילי, אנימציה שתשאיר את החלונות נקיים, שקית בומים מאוריגאמי, מנורת לילה מבלון טישו ודבק, גלויה ענקית מציוד לחופשה.
28 דק'
ארט-נינגה-עונה-5-פרק-41
פרק 41 - יום ה-לא חג מולד
היום נכין עם ריקי משחק קליעת כדורים על כובע, קישוט לעץ חג המולד בצורת אייל, זר פרחים מיוחד לחורף, ויצירת אומנות ענקית משלג.
20 דק'
ארט-נינגה-עונה-5-פרק-42
פרק 42 - יום הליצן
היום נכין עם ריקי שלט בסגנון פופ-ארט, בקבוק מתיחה לחיץ, בובת לוליין קרקס מיניטורית מקשיות נייר, ואומנות ענקית עם עוגות קצפת.
20 דק'
ארט-נינגה-עונה-5-פרק-43
פרק 43 - יום המציאות הוירטואלית
היום נכין עם ריקי משחק פינבול מקופסת דגנים, תגים מנייר כסף, הדפס של קקטוס מקופסה קטנה עם ספוג וחוט, ויצירת אומנות ענקית בחיבור נקודות.
20 דק'
ארט-נינגה-עונה-5-פרק-44
פרק 44 - יום תחרות הריקודים
היום נכין עם ריקי גלגל שבוחר תנועות ריקוד, גביע ניצחון מקופסאות פלסטיק וגליל קרטון, ציור על שקף עם צמר, ויצירת אומנות ענקית בצבעים ותנועות.
20 דק'
ארט-נינגה-עונה-5-פרק-45
פרק 45 - יום הבלש
היום נכין עם ריקי ציור עם צבע ואצבעות במקום מכחולים, ציור מהאות הראשונה של השם שלנו, זכוכית מגדלת לקריאת מסרים סודיים, וציור ענק על שקפים גדולים.
20 דק'
ארט-נינגה-עונה-5-פרק-46
פרק 46 - יום הלוחם האקולוגי
היום נכין עם ריקי עציץ בצורת אננס, פרחיי נייר שפורחים, צב ים עם דוגמאות שונות, ויצירה משותפת עם אמא טבע.
20 דק'
ארט-נינגה-עונה-5-פרק-47
פרק 47 - יום השמפו
היום נכין עם ריקי קולאז’ בהשראת מריה ריבנס, כריך בכאילו מספוגים, מטליות ומכסים, מתיחה בקופסה קטנה, ויצירת אומנות מכדורים צבעוניים.
19 דק'
ארט-נינגה-עונה-5-פרק-48
פרק 48 - יום העתיקות
היום נכין עם ריקי מעצור לדלת בצורת גורגויל, חיות לעמוד טוטם מקופסאות קרטון עגולות, מסכה מצרית ממניפת צבעים, ופסלים של דינוזאורים מקרטון במוזיאון.
20 דק'
ארט-נינגה-עונה-5-פרק-49
פרק 49 - יום מבחן הנינג'ה הגדול
היום נכין עם ריקי קוביית תמונות נצחית, ציור עם גשם צבעוני, נלמד לצייר דרקון ולהכין מקרן צלליות.
20 דק'
ארט-נינגה-עונה-5-פרק-50
פרק 50 - יום הדבקת
היום נכין עם ריקי ערכת סריגה מנוזלת, נלמד לצייר עיניים, ניצור דיסק צבעוני על חוט וציור חתום בנשיקות.
20 דק'
ארט-נינגה-עונה-5-פרק-51
פרק 51 - יום הנבואה
היום נכין פלמינגו יפייפה שעונה על שאלות, ברכה עם חתול שמגיח בהפתעה, נצייר חד קרן וניצור תמונה עם סחבה.
20 דק'
ארט-נינגה-עונה-5-פרק-52
פרק 52 - יום הקוסם
היום נלמד לצייר עם ספוגים, נעשה קסמים, נצייר הר געש וניצור תמונה שיוצרת אשליה שהיא זזה.
20 דק'
ארט-נינגה-עונה-5-פרק-53
פרק 53 - יום רוח הרפאים
היום נכין פורטרט שעוקב אחריך לכל מקום, ניצור רוח רפאים מסתובבת, נלמד לצייר בית רדוף ובסוף נכין גם יצירה מסליים.
20 דק'
ארט-נינגה-עונה-5-פרק-54
פרק 54 - יום הזאפר
היום נכין תפאורה מכווצת וניצור עייפרון ענקי. נלמד לצייר פירות חמודים ולהפוך המצאות ישנות ליצירת אמנות.
20 דק'
ארט-נינגה-עונה-5-פרק-55
פרק 55 - יום הפלאשבק
היום נלמד להכין פוסטר בסגנון ארט-דקו, ניצור תוף קצבי לעיפרון, נלמד לצייר ארט נינג'ה ונכין לבית הספר הפתעה אמנותית.
20 דק'

סדרות נוספות