#מנהמנה

2016 |

1 עונות

#מנהמנה היא תוכנית בישול ישראלית לילדים בהנחיית לירון ויצמן. בכל פרק יגיע אורח חדש שיצטרף ללירון ויבשל יחד איתה 3 מנות המתקשרות לנושא הפרק בו הוא מתארח – פיקניק, שבת בבוקר, פיצה ועוד!

כל פרק מלווה בראיון עם האורח שיאפשר לכם להכיר אותו קצת יותר לעומק. בנוסף לראיון, בכל פרק משודרות 3 פינות קבועות:
בלי פילטר – נועה פילטר (מעיין רובין) אומרת את מה שעל הלב שלה.
בהגזמה – שרונה לוינבאום מכינה מאכלים מוגזמים ומתוקים.
סוכר-יאאא! – הקונדיטור אור בן אוליאל מכין קינוחים מטורפים מבצק סוכר.

אתם בטוח מכירים את משתתפי התוכנית: דניאל מורשת, נדב גדג’, רוני דלומי, יניב פולישוק, אילנית לוי, אליעד נחום, דנה פרידר, דניאל גד, עדי הימלבלוי, עודד פז, תובל שפיר וטום באום. כווולם מחכים לכם ב-BIGI.

שחקנים:

לירון ויצמן, אור בן אוליאל, נועה פילטר ושרונה לוינבאום.

פרקי העונה

עונה 1
תוכנית בישול טעימה במיוחד בהנחייתה של לירון ויצמן. בכל תוכנית יתארח כוכב שיספר על כל מה שקורה לו בצלחת. מתי התחיל לבשל? מה הארוחה הכי מרגשת שהיה בה? ואיזה אסון קרה לו במטבח? בואו, יהיה טעים!
HYT802503___
פרק 1 - פיקניק - דניאל מורשת
דניאל מורשת מגיע לבית #מנהמנה לתוכנית שכולה פיקניק, ויחד עם לירון ויצמן הוא יבשל שלושה מתכונים טעימים במיוחד. אז מה קורה במטבח שלו? ואת מי הוא הזמין לארוחה המושלמת? בואו, יהיה טעים!
34 דק'
HYT802504___
פרק 2 - הכי ישראלי - נדב גדג'
נדב גדג' מגיע לבית #מנהמנה לתוכנית הכי ישראלית שיש, ויחד עם לירון ויצמן הוא יבשל שלושה מתכונים טעימים במיוחד. אז מה קורה במטבח שלו? ואת מי הוא הזמין לארוחה המושלמת? בואו, יהיה טעים!
32 דק'
HYT802506___
פרק 3 - יומולדת-רוני דלומי
רוני דלומי מגיעה לבית #מנהמנה לתוכנית שכולה יומולדת, ויחד עם לירון ויצמן היא תבשל שלושה מתכונים טעימים במיוחד. אז מה קורה במטבח שלה? ואת מי היא הזמינה לארוחה המושלמת? בואו, יהיה טעים!
34 דק'
HYT802507___
פרק 4 - אוכלים בריא- יניב פולישוק
יניב פולישוק מגיע לבית #מנהמנה לתוכנית שכולה אוכל בריא, ויחד עם לירון ויצמן הוא יבשל שלושה מתכונים טעימים במיוחד. אז מה קורה במטבח שלו? ואת מי הוא הזמין לארוחה המושלמת? בואו, יהיה טעים!
31 דק'
HYT802508___
פרק 5 - מבשלים לאחים-אילנית לוי
אילנית לוי מגיעה לבית #מנהמנה לתוכנית שכולה פינוק לאחים, ויחד עם לירון ויצמן היא תבשל שלושה מתכונים טעימים במיוחד. אז מה קורה במטבח שלה? ואת מי היא הזמינה לארוחה המושלמת? בואו, יהיה טעים!
32 דק'
HYT802509___
פרק 6 - שניצל-אליעד נחום
אליעד נחום מגיע לבית #מנהמנה לתוכנית שכולה שניצל, ויחד עם לירון ויצמן הוא יבשל שלושה מתכונים טעימים במיוחד. אז מה קורה במטבח שלו? ואת מי הוא הזמין לארוחה המושלמת? בואו, יהיה טעים!
32 דק'
HYT802510___
פרק 7 - בר בת מצווש - דנה פרידר
דנה פרידר מגיעה לבית #מנהמנה לתוכנית שכולה בר ובת מצווש, ויחד עם לירון ויצמן היא תבשל שלושה מתכונים טעימים במיוחד. אז מה קורה במטבח שלה? ואת מי היא הזמינה לארוחה המושלמת? בואו, יהיה טעים!
29 דק'
HYT802511___
פרק 8 - ארוחת בוקר שבת- דניאל גד
דניאל גד מגיע לבית #מנהמנה לתוכנית שכולה שבת בבוקר, ויחד עם לירון ויצמן הוא יבשל שלושה מתכונים טעימים במיוחד. אז מה קורה במטבח שלו? ואת מי הוא הזמין לארוחה המושלמת? בואו, יהיה טעים!
29 דק'
HYT802512___
פרק 9 - הסנדוויץ מושלם- עדי הימלבלוי
עדי המלבלוי מגיעה לבית #מנהמנה לתוכנית שכולה סנדוויץ', ויחד עם לירון ויצמן היא תבשל שלושה מתכונים טעימים במיוחד. אז מה קורה במטבח שלה? ואת מי היא הזמינה לארוחה המושלמת? בואו, יהיה טעים!
29 דק'
HYT802716___
פרק 10 - צמחונים ונהנים-עודד פז
"עודד פז מגיע לבית #מנהמנה לתוכנית צמחונית במיוחד, ויחד עם לירון ויצמן הוא יבשל שלושה מתכונים טעימים במיוחד. אז מה קורה במטבח שלו? ואת מי הוא הזמין לארוחה המושלמת? בואו, יהיה טעים! "
29 דק'
HYT802730___
פרק 11 - פיצה-תובל שפיר
תובל שפיר מגיע לבית #מנהמנה לתוכנית שכולה פיצה, ויחד עם לירון ויצמן הוא יבשל שלושה מתכונים טעימים במיוחד. אז מה קורה במטבח שלו? ואת מי הוא הזמין לארוחה המושלמת? בואו, יהיה טעים!
30 דק'
HYT802913___
פרק 12 - אסיאתי וסושי-טום באום
טום באום מגיע לבית #מנהמנה לתוכנית שכולה סושי ונודלס ויחד עם לירון ויצמן הוא יבשל שלושה מתכונים טעימים במיוחד. אז מה קורה במטבח שלו? ואת מי הוא הזמין לארוחה המושלמת? בואו, יהיה טעים!
29 דק'

סדרות נוספות