ג'וני גולדשטיין

מפיק מוזיקלי
תאריך לידה: 29/01/1991
מזל: דלי
עיר לידה: מוצא עלית, ישראל

ג'וני גולדשטיין ב-BIGI
:

הכירו את ג'וני גולדשטיין:

תחילת הקריירה של ג'וני גולדשטיין

ג'וני גולדשטיין נולד בשם יונתן גולדשטיין. הוא התחיל להתעניין במוזיקה כבר בגיל צעיר. כשהיה בן 9 החל לנגן בתופים ובגיל 11 כבר כתב שירה ושר. את לימודיו התיכוניים עשה ב"תלמה ילין". בכיתה ג' הוא כבר ניגן בלהקת רוק של תיכוניסטים שהעניקו לו את הכינוי "ג'וני הקטן".

 

הפרצה של ג'וני גולדשטיין

כבר בגיל 13 פרץ לתודעה עם שיר שהקליט יחד עם להקת "הדג נחש" שנקרא "ג'וני הקטן". בזמן התיכון המשיך ג'וני גולדשטיין לצבור ניסיון ולעבוד עם מוזיקאים שונים. בשנת 2008 הוציא את סינגל בכורה שלו "בלילה בחלום", באותה שנה הוציא גם את הסינגל השני "קרנפים". 

 

אלבום הבכורה של ג'וני גולדשטיין 

בגיל 17 בלבד הוציא את אלבום הבכורה שלו, " The Johnny Show". ג'וני הפיק את כל שירי האלבום ושר 14 שירים מתוכם. באותה שנה הזמר סגול 59 הוציא את האלבום "תעשו מקום" שאת שיריו (למעט 2) הפיק ג'וני גולדשטיין. 

 

ג'וני גולדשטיין ועברי לידר (TYP)

בשנת 2011 ג'וני גולדשטיין חבר לעברי לידר לפרוייקט המוזיקלי The Young Professionals (TYP). לאחר הצלחת אלבום הבכורה, הפרוייקט הוחתם על חוזה בינלאומי עם חברת התקליטים "יוניברסל". הפרוייקט זכה להצלחה רבה ברחבי העולם.

 

ג'וני גולדשטיין בפרוייקט הלהקה

ג'וני גולדשטיין הפיק מוזיקלית שירים לזמרים: אניה בוקשטיין, סטפן, מרגי, אלה לי להב, אליאנה תדהר, אנה זק ועוד. בשנת 2014 הצטרף לפאנל השופטים של תוכנית המציאות "פרוייקט הלהקה" של ערוץ הילדים הזמינה לצפייה ישירה גם ב-BIGI. 

 

ג'וני גולדשטיין בשנים האחרונות

בשנים האחרונות ג'וני ממשיך להפיך מוזיקלית והפיק מוזיקלית בין היתר את המחזמר "מיקה שלי" של תיאטרון הבימה. בשנת 2020 יצא האלבום "Translation" של הלקה בלאק אייד פיז, אותו הפיק מוזיקלית ג'וני גולדשטיין. ג'וני כתב את הלהיט "Mamacita" שכבש את העולם. 

 

לא פלא שבשנת 2020 הוא זכה בתואר "המפיק המוזיקלי של השנה" במצעד הפזמונים העברי השנתי של גלגלצ ו-Ynet. באותה שנה ג'וני חתם בחברת Sony/ATV Music Publishing, ולמחרת יצא השיר "Shake Ya Boom Boom" של סטטיק ובן-אל ובלאק אייד פיז, אותו הפיק יחד עם ויל.איי.אם.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: