דקלה הדר

אבל אתם מכירים אותה גם כשדונית ארץ עיר מבית ספר למכשפים
שחקנית
תאריך לידה: 10/12/1981
מזל: קשת
עיר לידה: אשקלון, ישראל

דקלה הדר ב-BIGI
:

הכירו את דקלה הדר:

דקלה הדר בצעירותה

דקלה הדר נולדה באשקלון ולמדה במגמת התיאטרון של תיכון "תלמה ילין" שבגבעתיים. לאחר סיום שירותה הצבאי היא החלה ללמוד משחק בבית הספר למשחק "בית צבי" והיא סיימה בשנת 2006. במהלך השנים היא למדה גם פיתוח קול והמשיכה ללמוד ולהתפתח בתחום המשחק. 

 

תחילת הקריירה של דקלה הדר

תפקידה הראשון על הבמה היה בשנת 2006, ב"זיסעלע" של תיאטרון בית לסין, אותו ביימה מוריה זרחיה. דקלה המשיכה לשחק בבית לסין עד שנת 2014 ושיחקה בין היתר בהצגות: "אביב מתעורר", "הקוסם מארץ עוץ", "תמונות יפואיות", "המוגבלים" ועוד.

 

בשנת 2007 דקלה הדר הצטרפה להרכב הקומי "הגדוד העברי" אותו מביימת מוריה זרחיה. באותה שנה החלה לשחק בתיאטרון צוותא ובתיאטרון הקאמרי, בין היתר בהצגות: "כנר על הגג", "סאלח שבתי" ועוד. בשנת 2014 היא שיחקה גם במחזמר "מקס בארץ האגדות" של תיאטרון הספרייה. 

 

ארץ עיר מ"בית ספר למכשפים"

בשנת 2011 דקלה גילמה את תפקידה הראשון בטלוויזיה בסדרה "בית ספר למכשפים" ששודרה בערוץ לוגי וזמינה לצפייה ישירה בכל עת ב-BIGI. בהמשך שיחקה ב"ממלכת טוביהו", "המועדון של יובל המבולבל", "מר עגבנייה" ועוד. בשנת 2018 עשתה את המעבר לעולם המבוגרים כשהחלה לגלם את אישתו של אדיר מילר בסדרה "צומת מילר" החל מהעונה השניייה.

 

קולה של דקלה הדר

דקלה הדר דיבבה עשרות סרטים וסדרות, ביניהם: "קונג פו פנדה", "וול-E", "בנות הים פיצ'י פיצ'י פיץ'", "גשם של פלאפל", "חתול בצמרת", "וולברין והאקס-מן", "הקול בראש", "משפחת סופר על 2" וסרטים וסדרות נוספים ורבים.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: