דין מירושניקוב

אבל אתם מכירים אותו גם כדני מהשמיניה הדור הבא
שחקן
תאריך לידה: 09/04/1988
מזל: טלה
עיר לידה: מיקולאייב, אוקראינה

דין מירושניקוב ב-BIGI
:

הכירו את דין מירושניקוב:

דין מירושניקוב נולד באוקראינה ועולה לישראל

דין מירושניקוב נולד בשם דמיטרקי זקמלדין באוקראינה. כשהיה בן חמש הוריו התגרשו והקשר עם אביו נותק. בגיל תשע הוא עלה לישראל יחד עם עימו והם השתקעו בעיר אשדוד ומאוחר יותר עברו לרעננה על מנת שדין יוכל לפתח את קריירת הספורט שלו בקפיצת טרמפולינה מקצועית. 

 

תחילת הקריירה של דין מירושניקוב

דין החל לעבוד בגיל צעיר על מנת לעזור למשפחתנו. כבר בגיל 16 הצטרף לסוכנות דוגמנות שם ביקשו לשנות את שמו לדין מרטין. בגיל 17 טס להצטלם באוקראינה ובאותה הזדמנות החליט לחדש את הקשר עם אביו ואף גילה שיש לו אח קטן. 

 

את שירותו הצבאי עשה דין בשייטת 13 של חיל הים, שם נפצע במהלך פעילות מבצעית והפך לנכה צה"ל. בסיום שירותו הצבאי שינה את שם משפחתו למירושניקוב, שם משפחתה של אימו. לאחר שיחרורו החל ללמוד מנהל עסקים, תואר ממנו פרש כעבור חודש אחד. 

 

דני מהשמיניה הדור הבא

בשנת 2013 החל לככב בסדרה "השמיניה הדור הבא" ששודרה בערוץ הילדים, וכעת זמינה לצפייה ישירה באתר BIGI. דין שיחק את דמותו של דני למשך שתי עונות הסדרה. בשנת 2016 החל לככה בסדרה "תאג"ד" של YES שהקנתה לו הצלחה רבה, ובעקבות כך פרש מלימודי המשחק שהתחיל באותה תקופה.

 

ציקי מ"פלאשבק"

בקביל לשידור תאג"ד, דין התארח בסדרה "פלאשבק" שם גילם את דמותו של ציקי. בהמשך לוהק לסדרת הנוער "כפולה״ ושיחק במחזמר "צבא השמיים". בשנת 2018 דין השתתף בתוכנית הדוקו-ריאלטי "גולסטאר" ומאוחר יותר במקצה ה-VIP של "נינג'ה ישראל".

 

בהמשך לוהק לסרט "מתחתנת" שיצא בקרוב לאקרנים. בשנת 2019 השתתף בסדרה "התחנה" ושנה מאוחר יותר השתתף שוב ב"נינג'ה ישראל" וזכה במקום הראשון במקצה ה-VIP. באותה שנה הוא שם להשתתף גם ב"גולסטאר".

כוכבים נוספים ב-BIGI
: