כל העולם במה

2001 |

1 עונות

אתם מכירים את המחזות הקלאסים שהשפיעו על התאטרון של ימנו? BIGI מציגה לכם אותם בדרך קצת אחרת… המחזות של שייקספיר, מולייר ומחזאים נוספים מגיעים למסך בעיבוד מודרני מרתק, מצחיק ומרגש בכיכובם של מיטב שחקני התאטרון של ישראל.

מיטל מיכאלי, המספרת, תקח אתכם בכל פרק אל מחזה קלאסי חדש. בין המשתתפים בסדרה נמצאים שחקנים מוכרים כמו רמי ברוך, סנדי בר, מיטל דוהן, עזרא דגן, דב רייזר, ליאת אחירון, ליאור אשכנזי, ישראל קטורזה, נתן דטנר ועוד!

שחקנים:

מיטל מיכאלי

פרקי העונה

עונה 1
סדרה מקורית בהפקת ערוץ הילדים: עיבודים למחזות קלאסיים של שיקספייר, מולייר ומחזאים נוספים. תוכנית מרתקת, מצחיקה, מרגשת וססגונית בכיכובם של מיטב שחקני התיאטרון הישראלי.
כל-העולם-במה-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - תעלולי סקפן
"מי המשרת היחיד בהסטורי שהצליח להכניס את אדונו לתוך שק, לחבוט בו היטב ובסוף עוד לקבל תודות נרגשות מאותו אדון עצמו: זהו סקפן האחד והיחיד: האם הוא רמאי ונוכל או מציל ומושיע? האם הוא נגע רע או נשמה טובה? ואולי הוא גם זה וגם זה?. משתתפים: אלון אופיר, רמי ברוך, עזרא דגן, שמעון כהן, קובי שטמברג, סנדי בר."
26 דק'
כל-העולם-במה-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - הלילה ה-12
"כשהדוכס מאוהב עד מעל ראשו הוא שולח, כמקובל, שליח עם מסר אהבה לאהובתו. מה יקרה אם אהובת הדוכס, שלא כמקובל, תתאהב בשליח? יותר מזה, מה יקרה אם יסתבר שהשליח, שלא כמקובל, הוא בעצם היא שהתחפשה להוא. ולא רק זאת מה יקרה כשהיא, זאת אומרת השליח, תתאהב בדוכס? מאוד מאוד לא מקובל: אז יהיה כנראה בלגן שבעיצומו לפחות משרת נאמן אחד יישתגע. משתתפים: דב רייזר, מיטל דוהן, נתי רביץ, יהויכין פרינדלנדר, ערן בן-זאב, ליאת אחירון."
25 דק'
כל-העולם-במה-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - דודתו של צ'רלי
"כשדודתו של צ'ארלי מודיעה שהיא באה לביקור זו עילה טובה בשבילו ובשביל חברו, ג'ק, להזמין את שתי הבנות שאותן הם אוהבים לארוחה חגיגית-לכבודה. אבל מה קורה כשהדודה מבטלת ברגע האחרון? משרתו של ג'ק מחליף אותה. ומה קורה שהיא בכל זאת מגיעה ופוגשת את עצמה בדמות משרתו המחופש? דברים שאי אפשר לתאר, חייבים לראות... משתתפים: ישראל קטורזה, ליאור אשכנזי, שמעון כהן, חנן גולדבלט, איה שבא, נעה לביא, מיכל סלע, עודד מנשה."
24 דק'
כל-העולם-במה-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - סירנו דה ברז'רק
"סיפור אהבתם המרתקת והנוגעת ללב של שני גברים לאשה אחת: האחד מכוער אבל בעל נפש משוררת מקסימה, והשני יפה תואר אבל ריקני וחלול. שני הגברים חוברים זה לזה כדי ללכוד את אהובת ליבם - והם אכן זוכים בה. אבל לכמה זמן? ומה יקרה אם אחד הגברים ייעלם? האם תשרוד הרוח ללא החומר? משתתפים: נתן דטנר, אסנת פישמן, יחזקאל לזרוב, מורדי גרשון, דנה מרמור."
28 דק'
כל-העולם-במה-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - אילוף הסוררת
"ביאנקה נורא מסכנה: אביה מתעקש לא להרשות לה להתחתן לפני שאחותה הבכורה, קטרינה, תעשה כן. אלא שקטרינה בכלל לא מעונינת להתחתן, לא מתכננת להתחתן, ומבריחה כל חתן אפשרי מסביבתה. מה יעשו ביאנקה ואהובה? האם יצליחו לאלף את קטרינה הסוררת? כיצד יעשו זאת? משתתפים: אביטל פסטרנק, שלמה תרשיש, ישי גולן, אמנון וולף, בני בכר ודנה דבורין."
24 דק'
כל-העולם-במה-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - החולה המדומה
"מה תעשה בת להיפוכונדר, שאביה החליט להשיא אותה לבן הרופא שלו בניגוד לרצונה? מה היא תעשה כשאמה החורגת תחתור לסלק אותה מהבית לפנימיה כדי לזכות בירושת אביה? מה יעשה אהובה שהוא המורה לנגינה שלה כדי לעזור לה? מסתבר שאהבה אמיתית תמיד מנצחת, בעיקר אם יש בסביבה משרתת ערמומית ותומכת. משתתפים: גבי עמרני, פלורנס בלוך, חן אלון, איילת גבאי יגודה, יואב יפת, משה נאור, סנדי בר."
26 דק'
כל-העולם-במה-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - כטוב בעיינכם
"כשרוזלינד יוצאת לחפש אחר אהובה, אורלנדו, היא מתחפשת לגבר. בן לוויתה מתחפש לאשה. הם פוגשים את הדוכס שמתאהב במלווה של רוזלינד המחופש לאשה. בן הלויה מתאהב בפיבי, ידידת הדוכס, אבל לא יכול להתוודות בפניה, כי הוא מחופש לאשה. פיבי, מצידה, מתאהבת בינתיים ברוזלינד המחופשת לגבר... כולם אוהבים, כולם מחופשים, כל העולם במה, וכל בני האדם שחקנים. משתתפים: דן תוג'מן, מאיה מעוז, יחזקאל לזרוב, סינייה בן-דור, טל מוסרי."
29 דק'
כל-העולם-במה-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - מהומה רבה על לא דבר
"כיצד מפיגה האהבה את הפחד מפני הנישואים ואיבוד החירות? בנדיק וביאטריצה יעשו הכל כדי שידידהם לא יתחתנו ויעלמו להם, אלא שאט אט הם מגלים זה את זו ונופלים בעצמם לתוך רשת האהבה האין סופית משתתפים: אסתי ירושלמי, חנן גולדבלט, דוד קיגלר, קובי שטמברג, אמנון וולף, ליאת אחירון. "
25 דק'
כל-העולם-במה-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - רומאו ויוליה
"סיפור האהבה האולטימטיבי של כל הזמנים: רומיאו ויוליה אוהבים זה את זו אהבה בלתי מתפשרת. אלא שבין משפחותיהם מתקיים סכסוך דמים ארוך וטיפשי, שהופך את סיפור אהבתם של רומיאו ויוליה לחסר תקווה. האם תנצח האהבה? לא כשמדובר בטרגדיה. משתתפים:צוות שחקנים צעיר תלמידי מגמת התיאטרון ב""תלמה ילין"" סתיו אידיסיס-יוליה, יועד בר נוי-רומיאו, ליטל שמש, עידו רוזנברג, אלדד וסטלר, המבוגרים: חן אלון, צחי נוי, טל מוסרי. "
25 דק'
כל-העולם-במה-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - משרתם של שני אדונים
"טרומפלדינו הוא משרת שנקלע למצב שבו עליו לשרת שני אדונים. מה שלכאורה יכול לאפשר לו משכורת גבוהה יותר וארוחות רצופות יותר, אבל מביא עליו צרות צרורות שמהן עליו להחלץ בעזרת תרגילים, מניפולציות והעמדות פנים. הכל בא על מקומו בשלום כשמתברר הקשר בין שני האדונים. משתתפים: אלון אופיר, לימור גולדשטיין, חן אלון, עמי ויינברג, מורדי גרשון, ליאת אחירון. "
25 דק'
כל-העולם-במה-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - הקמצן
"קמצנות היא לא מחלה, אבל היא צרה צרורה, בעיקר כשהיא מביאה את הקמצן לייעד לבנו אשה עשירה אבל זקנה מאד ולעצמו צעירה יפה, אבל ענייה. הצרה תוכפל כשיסתבר שהצעירה היפה היא אהובתו הסודית של הבן ושגם לבת הקמצן יש מאהב סודי, משרתו של אביה הקמצן. מסובך? אל דאגה הכל יסתדר כשיתברר שאהובתו האמיתית של הקמצן היא קופתו. משתתפים: גבי עמרני, פלורנס בלוך, יפתח קליין, יהודה לוי, דגנית דדו, איציק קריחלי, אורי הלוי, סנדי בר. "
26 דק'
כל-העולם-במה-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - אדונים ומשרתים
"מה קורה למחזות וגיבוריהן כשהמספרת נעלמת, או בעצם נחטפת? איזה טענות יש ל""קמצן"" נגד המספרת? מדוע ה""אדונים"" חשים מופלים לרעה והמשרתים נרתמים לסייע לה? איך משכנעים דמויות ממחזות שהן בסך הכל דמויות ספרותיות? ומי היא בעצם המספרת של הסידרה? פרק שנכתב ע""י חיים אידיסיס ומאגד בתוכו דמויות מכל המחזות. "
25 דק'

סדרות נוספות