ארבעה בעקבות החג

2000 |

1 עונות

תארו לכם שבכל חג הייתם צריכים לצאת למסע במשחק מציאותי כשבכל פעם הייתם צריכים להציל את הזמן ואת החג? זאת המציאות של המשפחה של “ארבעה בעקבות החג”. כל חג הוא הרפתקה חדשה.

ארבעה נכדים: אור, גיל, בן ושיר, מגלים משחק שסבא שלהם שיחק כשהיה צעיר. סבא שלהם הציע להם לשחק במשחק בכל חג בשנה. בכל פעם אחד מהם יוצא לטייל ולאסוף שלושה חלקים לפני שהזמן נגמר. 

שלושת החלקים (המרכיבים מגן דוד תלת מידמי) מתחבאים מקומות שקשורים לחג. אחרי שמוצאים את החלקים יש לענות על ״שאלת החג״, אם הם צודקים – החג ממשיך, ואם לא – הזמן נעצר. 

בכל חג הם יוצאים למסע חדש, ולכם יש הזדמנות להצטרף אליהם וללמוד גם על מנהגי החגים השונים. הצטרפו עכשיו אל “ארבעה בעקבות החג” בצפייה ישירה באתר BIGI.

שחקנים:

רוני נדלר, גורי סקר, אדם הירש, יובל פגי, כליל חורש פרחי דקל, יוסי גרבר, אירית סוקי, מיכה סלקטר, גיא לואל, יולי הרגיל-שדה

פרקי העונה

עונה 1
תארו לכם שבכל חג הייתם צריכים לצאת למסע במשחק מציאותי כשבכל פעם הייתם צריכים להציל את הזמן ואת החג?
ארבעה-בעקבות-החג-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - ראש השנה
בעליית הגג של סבא, מוצאים ארבעת הנכדים משחק שמניע את הזמן. המשחק עבר מדור לדור ועכשיו הגיע תורם לצאת למסע, לאסוף חלקים במקומות שונים ולהניע את מחוגי הזמן. הפעם הם מתמודדים עם התחלה חדשה, משחק חדש, ומעבר דירה ולומדים שההתחלות הן לא תמיד קלות, אבל מלאות הרפתקאות.
25 דק'
ארבעה-בעקבות-החג-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - סוכות
בזמן שההורים בונים את הסוכה, חוזרים ארבעת הילדים אל המשחק הסודי שלהם. המשימה - למצוא את חלקי השעון - עוברת הפעם דרך מטע אתרוגים, חקלאות מקראית ומצפה כוכבים. אבל המשחק מפתיע כל פעם מחדש. תשובה שגויה שנרשמת בלוח, מביאה את שיר לחדר קטן, שקירותיו הולכים וסוגרים עליה. רק מהירות וידיעה טובה של מנהגי חג, יעזרו לילדים לחלץ את שיר ולקדם את מחוגי החג.
24 דק'
ארבעה-בעקבות-החג-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - שמחת תורה
ארבעת הילדים שכחו לגמרי, ששמחת תורה הוא חג בפני עצמו. בחג הזה הם לא מוכנים למסע, ובנוסף, יוצא הפעם למסע דווקא גיל, הצעיר מבינהם, כשרק אור, אחותו, נמצאת בעליית הגג לעזור לו. לראשונה נכנס אחד ההורים ורואה את המשחק המסתורי. האם יצליח גיל במסעו הקשה, שעובר דרך תעלות מים חשוכות, סופר סתם והקפות בבית כנסת? האם ייחשף סודם של הילדים, ועל מה בדיוק השמחה הגדולה של שמחת תורה?(כע)
27 דק'

סדרות נוספות