אודי גוטשלק

אבל אתם מכירים אותו גם כאודי מאודי ואביעד
שחקן
תאריך לידה: 22/06/1975
מזל: סרטן
עיר לידה: נתניה, ישראל

אודי גוטשלק ב-BIGI
:

הכירו את אודי גוטשלק:

אודי גוטשלק הולך ללמוד משחק

אודי גוטשלק הופיע לראשונה על המסך בגיל 15, בשנת 1990, בתוכנית "קריאת כיוון" ששודרה בחינוכית. בהמשך השתתף בתוכנית "הרצועה". במהלך נערותו למד בבית הספר לאומנויות "הבוסתן" שם הכיר את מי שיהפוך לחצי השני שלו לאורך הקריירה – אביעד בנטוב. 

 

תחילת הצמד אודי ואביעד

בתחילת הדרך הופיעו אודי ואביעד במועדוני סטנדאפ עם מופע אותו יצרו יחד. אחד המערכונים אותם הציגו כלל את הדמויות "גור ואוח", שהפכו להיות מזוהים איתם. סביבם נוצרה תוכנית הטלוויזיה המפורסמת הנושאת את אותו השם. יחד עם השתתפו בתוכניות "שידורי המהפכה", "המופע המרכזי", "הראשון בבידור" ועוד. 

 

לה לה לנד

במהלך השנים הם כיכבו יחד רבות בטלוויזיה בין היתר בתוכניות: "בלאגן", "בית ספר לשטויות" ועוד. הם אף הספיקו באותה תקופה לככב יחד גם בהצגה "מבקר המדינה" בתיאטרון הבימה. בשנת 2008 החלו לשחק יחד בסדרה "לה לה לנד" של ערוץ הילדים הזמינה לצפייה ישירה ב-BIGI בכל זמן שרק תרצו. 

 

אודי ואביעד בפסטיגל

יחד הם השתתפו ב-5 פסטיגלים וגם ב"מותק של פסטיבל" אחד. הם השתתפו בתוכניות: "סבבבנט", "הקלמרים", "גן חיות", "שורום זורום" ואפילו דיבבו את הסרט "הבריחה מכדור הארץ". יחד הם כיכבו ב-2017 במחזמר "נסיך מצרים 2".

 

אודי בלי אביעד

אודי גוטשלק השתתף בתוכניות: "הטבח המתוסבך", "מה בכריש?", "החיים זה לא הכל" וגם כתב את סדרת הטלוויזיה "טוויגי גיבור בריאות". בתיאטרון הילדים הישראלי הוא כתב וביים את המחזמר "ספר הג'ונגל – המחזמר" ובנוסף גם היה המנהל האומנותי של ההצגה "תירס חם". בשנת 2019 הוא כתב וביים את המחזמר "אלאדין ישראל".

כוכבים נוספים ב-BIGI
: