היכל התהילה

2007 |

2 עונות

הדקו חגורות, וקחו נשימה עמוקה – יוצאים למסע בזמן! הצטרפו למנחי ערוץ הילדים ב״היכל התהילה״ עם המצעדים הכי נוסטלגיים של הרגעים הכי גדולים, מצחיקים, והזויים שנראו על מסך ערוץ הילדים.

אז באיזה מצעד אתם מתכוונים צפות? ״מה חשבנו לעצמנו״, ״פאדיחות ופיספוסים״, או דווקא ״המנחים ששכחתם שהיו פה״? ב״היכל התהילה״ לא מחכה לכם רק נוסטלגיה, אלא גם המון הומור והנאה מובטחת!

לא תאמינו מה עשינו לפני הרבה, הרבה, הרבה שנים, אבל לפחות תוכלו לצפות בזה שוב, ושוב ושוב – התוכנית ״היכל התהילה״, זמינה לצפייה ישירה בכל זמן שתרצו ב-BIGI.

פרקי העונה

הצטרפו למסע בזמן, קראו לאחים, להורים ולכלב- כל אחד זוכר משהו מערוץ הילדים! זה הזמן להקרע עלינו מצחוק... לא תאמינו מה עשינו לפני הרבה, הרבה שנים...
הצטרפו למסע בזמן, קראו לאחים, להורים ולכלב- כל אחד זוכר משהו מערוץ הילדים! זה הזמן להקרע עלינו מצחוק... לא תאמינו מה עשינו לפני הרבה, הרבה שנים...
היכל-התהילה-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - מצעד הסלבס
מצעד הסלבס: הצטרפו למסע בזמן, קראו לאחים, להורים ולכלב- כל אחד זוכר משהו מערוץ הילדים! זה הזמן להקרע עלינו מצחוק... לא תאמינו מה עשינו לפני הרבה, הרבה שנים... הפעם: הסלבס הכי גדולים שדרכו בערוץ.(כע)
22 דק'
היכל-התהילה-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - המנחים ששכחתם שהיו פה
המנחים ששכחתם שהיו פה- הצטרפו למסע בזמן, קראו לאחים, להורים ולאוגר- כל אחד זוכר משהו מערוץ הילדים! זה הזמן להקרע עלינו מצחוק... ולראות את המנחים המוכרים יותר, המוכרים פחות או בכלל לא.(כע)
24 דק'
היכל-התהילה-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - בובות יצורים וחיות אחרות
בובות, יצורים וחיות אחרות- קראו לאחים, להורים ולצ'ינצ'ילה- כל אחד זוכר משהו מערוץ הילדים! זה הזמן להקרע עלינו מצחוק... לא תאמינו מה עשינו לפני הרבה, הרבה שנים ואיזה דמויות הומצאו פה בערוץ.(כע)
22 דק'
היכל-התהילה-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - מה חשבנו לעצמנו?
מה חשבנו לעצמנו?! הצטרפו למסע בזמן - כל אחד זוכר משהו מערוץ הילדים! וזה הזמן להקרע עלינו מצחוק... לא תאמינו מה עשינו לפני שנים...ולא ברור מה חשבנו כשעשינו כאלו שידורים...(כע)
22 דק'
היכל-התהילה-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - התלבושות ההזויות
התלבושות ההזויות! הצטרפו למסע בזמן, קראו לאחים, להורים ולשרקן- כל אחד זוכר משהו מערוץ הילדים! זה הזמן להקרע עלינו מצחוק... לא תאמינו איזו אופנה שלטה פה פעם ואיזה בגדים מזעזעים הסכימו המנחים ללבוש...(כע)
22 דק'
היכל-התהילה-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - פאדיחות ופספוסים
פאדיחות ופיספוסים! הצטרפו למסע בזמן, קראו לאחים, להורים ולנחש- כל אחד זוכר משהו מערוץ הילדים! זה הזמן להקרע עלינו מצחוק... בעיקר בפאדיחות שעשינו או בפאשלות של המנחים. אין שמחה כמו שמחה לאיד :-)(כע)
22 דק'
היכל-התהילה-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - חוגגים פסח בערוץ
חוגגים פסח בערוץ! הצטרפו למסע בזמן, קראו לאחים, להורים ולגפילטע פיש- כל אחד זוכר משהו מערוץ הילדים! שנים של שידורי פסח, ליל סדר, שש באביב ועוד שאר המצאות. זה הזמן להקרע עלינו מצחוק...(כע)
29 דק'
היכל-התהילה-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - השירים שיצרו שפה
השירים שיצרו שפה! קסדה בראש טוב, דוקא אני, זה סימן ועוד פיזמונים יומרניים שהכניסו מושגים לחיינו. הצטרפו למסע בזמן ,קראו לאחים , להורים ולכלב- כל אחד זוכר משהו מערוץ הילדים! נקרעים מצחוק ביחד.(כע)
24 דק'
היכל-התהילה-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - ששטוס
ששטוס: המותג שהביא לעולם משימות, חוכמה ושיתוף פעולה כיתתי. הצטרפו למסע בזמן ותזכרו יחד עם האחים , ההורים ודג הזהב- איך ששטוס התחיל לפני הרבה, הרבה שנים...(כע)
25 דק'
היכל-התהילה-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - מערכונים
המערכונים- הצטרפו למסע בזמן, קראו לאחים, להורים ולחתול של השכנים- כל אחד זוכר משהו מערוץ הילדים! זה הזמן להקרע עלינו מצחוק... ולראות את המערכונים שחשבנו פעם שהם מצחיקים.(כע)
22 דק'
היכל-התהילה-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - מה חשבנו לעצמנו 2
מה חשבנו לעצמנו 2: היו בארכיון כל כך הרבה שידורים הזויים אז עשינו עוד פרק של הדברים שלא ברור מה חשבנו לעצמנו כשיצרנו ושידרנו אותם. צפו והקרעו מצחוק על חשבוננו. חופשי.(כע)
22 דק'
היכל-התהילה-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - שבועות
חוגגים שבועות בערוץ! הצטרפו למסע בזמן, קראו לאחים, להורים ולכלב- כל אחד זוכר משהו מערוץ הילדים! זה הזמן להקרע עלינו מצחוק...(כע)
30 דק'
היכל-התהילה-עונה-2-פרק-13
פרק 13 - פתיחים ופרומואים
25 דק'
היכל-התהילה-עונה-2-פרק-14
פרק 14 - ערוץ האוכל
22 דק'
היכל-התהילה-עונה-2-פרק-15
פרק 15 - השירים ההזויים
22 דק'
היכל-התהילה-עונה-2-פרק-16
פרק 16 - ערוץ הספורט
21 דק'
היכל-התהילה-עונה-2-פרק-17
פרק 17 - ערוץ הילדים זה אני
23 דק'
היכל-התהילה-עונה-2-פרק-18
פרק 18 - המנחים ששכחתם שהיו פה 2
21 דק'

סדרות נוספות