בית משותף

2002 |

1 עונות

בית משותף היא סדרה נוסטלגית של ערוץ הילדים. הסדרה עוקבת אחרי הגר, שגרה יחד עם אביה בבניין דירות משותף ברמת גן. כל פרק בסדרה מוקדש לחג או מועד בלוח השנה העברי ולערכיו

פרקי העונה

עונה 1
סדרת דרמה מקורית לחגים, במרכזה בית דירות אחד אי שם בארץ שם גרה הגר, ילדה בת 12 מקסימה והרפתקנית שמהווה את החוט המקשר בין כל הסיפורים. כל פרק מביא סיפור אחד המתרחש באותו ערב חג בו הוא משודר.
בית-משותף-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - אולי
סדרת דרמה חדשה במרכזה בית דירות אחד אי שם בארץ. הגר, ילדה בת 12 מקסימה והרפתקנית היא החוט המקשר בין כל הסיפורים. כל פרק מביא סיפור אחר המתרחש באותו ערב חג בו הוא משודר. בפרק לראש השנה, הגר מתוודעת לאופיר, השכן החדש שמתחיל את השנה החדשה בבית חדש בו עבר לגור עם אימו, שזה עתה נפרדה מאביו. הגר מסבירה לו על עולם המבוגרים ועל החיים בכלל, וביחד הם מתכננים בריחה של אופיר לבית של אבא בערב ראש השנה, שאמורה לגרום להוריו לחזור זה לזו.
29 דק'
בית-משותף-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - הושענא רבא (סוכות)
סדרת דרמה לחגים במרכזה הגר, ילדה בת 12. בפרק הזה סבא של הגר מאושפז בבית חולים לאחר שלקה בהתקף לב. הגר, שמאוד קשורה אליו, יודעת כמה חשובה לו הישיבה בסוכה והיא מחליטה לעשות מעשה. היא מגייסת את חבריה ויחד הם מבריחים אותו מבית החולים, לאחר לילה קסום וסהרורי הם מגיעים לערב האחרון בסוכה וחוגגים בה את ליל הושענה רבה, הערב בו נפתחים שערי השמיים לקבלת המשאלות.
25 דק'

סדרות נוספות