גורמיטי

2010 |

3 עונות

הכירו את ניק וטובי, שני אחים שיום אחד מגלים יחד עם חביריהם הטובים, לוקאס וג'סיקה, עולם מקביל ה"גורם". עולם שונה מהעולם שאנחנו מכירים, אותו מרכיבים יצורים שנקראים גורמיטי.

הוא אולי שונה ממנו אבל הגורם קשור לכדור הארץ – בכל פעם שמשהו משתבש בעולם הגורם, גם העולם שלנו נמצא בסכנה. ניק, טובי, לוקאס וג'סיקה מקבלים כוחות על שמאפשרים להם להעזר בארבעת היסודות – מים, אש,רוח ואדמה.

הסדרה עוקבת אחרי ההרפקאות שלהם עם הפיכתם ליצורים בעלי כוחות מיוחדים. טובי שולט במים ויכול אפילו לנשום מתחת למים, בזמן שניק שולט על האדמה. לוקאס הופך לשליט העצים והצמחים וג'סיקה שולטת על הרוחות ואפילו יכולה לעוף!

האם ארבעת החברים יצליחו לשמור על האיזון של הגורם וככה גם יצליחו לשמור על כדור הארץ? מה הם יעשו עם הכוחות החדשים? בואו לגלות את כל התשובות, עכשיו ב-BIGI.

פרקי העונה

סידרה העוקבת אחרי הרפתקאותיהם של 4 ילדים רגילים שגילו עולם מקביל שנקרא הגורם. בעולם הזה חיים יצורים שנקראים גורמיטי ומתחלקים לשבטים שונים. בכל פעם שעולמם נמצא בסכנה, גם כדור הארץ בבעיה. ארבעת החברים מקבלים כוחות על והופכים לאדוני הטבע שנלחמים נגד אויבי האש האכזריים.
בעונה השנייה, אובסקיוריו, אדון האופל שכמעט נעלם, חוזר לתמונה. הוא מנסה לאסוף את כוחותיו מחדש באמצעות כל מיני כישופים ולחשים של קסם אפל כדי להשתלט על כל גורם ולבסוף גם על כדור הארץ. אדוני הטבע נעזרים בכוחו ונדיבותו של לומינוס העליון, שליט האור, כדי לנסות לבטל את הכשפים שאובסקיוריו ומשרתי הלבה שלו מטילים.
חלפה שנה מאז שאדוני הטבע הצליחו להביס את אובסקיוריו וכעת הוא נולד מחדש מידיו של רשע בשם מאגור, שפותח עידן חדש בגורם.
גורמיטי-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - אבן הגופרית
באחת החוות בוונצ'ר פולז, פרצי גופרית לוהטת מוזרים הופכים שדה תירס שלם לפופקורן. טובי, ניק, ג'סיקה ולוקאס ממהרים אל הגורם כדי לבדוק מה הבעיה ומגלים שאבן הגופרית של שבט ארץ סלע נגנבה על ידי שבט הלבה, במטרה לפרוץ את הקרע שבין המימדים ולהשתלט על העולם.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - עץ ושמו לוקס
אחרי מאה שנים של בידוד, אדון האש לאביון יוצא לחופשי ובעזרת משרתו, בומבוס, יוצא לשרוף את כל הגורם. ברגע שזה משפיע על עולם האדם, טובי, ניק, לוקאס וג'סיקה ממהרים להתערב, אבל לוקאס משתמש בכישוף שמשפיע עליו בדרך בלתי צפויה.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - הקמע האבוד
יורק האש שמהפנט באמצעות עינו האחת מחפש קמע שנקרא "לב התשוקה האבודה". מי שמוצא את הקמע זוכה להגשים שלוש משאלות. ראזל ממהר להזעיק את טובי, ג'סיקה, ניק ולוקאס כדי שיעצרו את יורק האש ויעזרו לאנשי שבט הים.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - גלים של נצחון
טורניר לוחמים חשאי שנערך בגורם משפיע על עולם האדם עם גלי צונאמי אדירים שמאיימים לשטוף את העיר. טובי, ניק ולוקאס נכנסים לגורם כדי לשכנע את הלוחמים לעצור את הטורניר אבל מוצאים את עצמם מול יריבים חזקים.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - קללת הכתר
הילדים נשלחים אל הגורם כדי לעצור את אורורה, גורמיטי אש שמחפש את הכתר של אובסקיוריו, גורמטי תאב כוח שגורש בעבר אך הצליח להשאיר את רוחו בתוך הכתר וכך יכול להשתלט על כל מי שחובש אותו. טובי, בחוסר ידיעה, חובש את הכתר וכעת חבריו נאלצים להילחם נגדו.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - שומרים קדמונים
מגמיון מצליח להשתלט על דראקון, שומר אש קדום, ובעזרתו הוא מאתר את שלושת השומרים הקדמונים הנוספים כדי לאחד את כוחם ולפתוח צוהר אל עולם בני האדם במטרה לכבוש אותו.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - מגורשים
לכולם נמאס כבר מהמתיחות של טובי אבל הוא לא מפסיק גם כשילדים מגיעים לגורם בשביל למנוע מלורד מגמיון להשתלט על אבני הבז הקסומות שמסוגלות להרים כל דבר באוויר. באופן לא צפוי, טובי פוגש מישהו שמבין אותו והשניים מחליטים לשתף פעולה.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - יהלומי מלח שחור
קווארי, מפקד הים, השתלט על מכרה יהלומי המלח השחורים שמחזקים את כוחותיו של כל מי שאוכל אותם וכעת הוא תוקף את אנשי עמו. טובי, ג'סיקה, ניק ולוקאס מנסים לרדת לפשר התעלומה ובמקביל לנצח בכדורגל את קבוצת בייסייד החזקה.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - מחלת ים
מחלה מוזרה התפשטה בממלכת הים. החמצן הולך ואוזל וכולם מאבדים את כוחם. לכישוף המוזר אחראי מגמיון שרוצה לשעבד את גורמיטי הים ולהעביד אותם במכרות התת ימיים. טובי וחבריו יוצאים להתערב לטובת גורמיטי הים וראזל נשאר להשגיח על חיית המחמד הכיתתית.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - שורש כל רע
הילדים נדרשים לעבור אל הגורם כדי להתמודד מול לאביון ובומבוס ששורפים את היער העתיק כדי לכבוש את הגורם תחת ענן העשן האפל. במקביל, טובי מביא לאמו פרח מהגורם כמתנה ליום הולדת, וההשלכות של המעשה הזה מסוכנות מאוד.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - מכת חשמל
רשת החשמל בעירם של טובי וחברם קורסת. טובי שמח כי עליו להכין עבודה לבית הספר, אבל כשמתברר שהגורם לכך הוא אורורה וכלי הנשק החדש והקטלני שלו, הילדים יוצאים אל הגורם כדי לפתור את הבעיה.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - יום חופש
בעקבות קריסת מבנים בכל העולם, אדוני הטבע מגלים ששבט גורמיטי האדמה בונים חומת הגנה חדשה מסביב לבירה שלהם כדי למנוע פגיעה בשליט שלהם.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - הערפל
ערפל מוזר מתפשט גם בגורם וגם בעולם האדם. הילדים יוצאים לבדוק מה מקורו ולנסות לפתור את הבעיה. במקביל, ג'סיקה וג'ינה רבות בגלל תפקיד המעודדת הקבוצתית.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - הקציר
למרבה התדהמה, גופה של ג'סיקה הולך ונעלם. כאשר מתברר שהדבר קשור לתופעה מוזרה בגורם, ג'סיקה וחבריה יוצאים כדי לעזור לגורמיטי האוויר לקצור את אבני הבז שלהם.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - נימוסים
רוסקליון, השומר העתיק של גורמיטי האדמה, נפגע קשה במתקפה של לאביון ובומבוס. ניק מחליט להשתמש בכישוף שמאפשר לו להעביר לרוסקליון אנרגיה מרפאת, אבל ההשלכות של המעשה הטוב מפתיעות ולא פשוטות.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - יבול הזעם
וויקד האיום רוצה להרשים את אדונו, מגמיון, ולכן תוקף בעזרת חפץ קדוש ועתיק את בירת אומת הסלע. ניק וחבריו יוצאים לעזור, אבל במקביל, לוקאס צריך לארגן מופע לבית הספר ומגלה שלא קל להסתדר עם כוכבים.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - רשת תחתונה
מגמיון מוצא מפתח עתיק שפותח עבור רשת של מנהרות תת קרקעיות שמאפשרות לו להגיע לכל מקום בגורם. לוקאס וחבריו מגיעים כדי לעצור אותו, אבל לוקאס נלכד בתוך הרשת. במקביל, פולה חושדת בטובי ובחבריו שהם חייזרים והם מתקרבת יותר מדי לגילוי האמת.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - בלוז הקרפדות
גשם של קרפדות יורד על תושבי מפלי ונצ'ר, וג'סיקה וחבריה נקראים אל הגורם בגלל התנהגות תוקפנית יוצאת דופן של אחד מגורמיטי האוויר.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - אדוני הגורל
גורמיטי האוויר מסגירים את אדוני הטבע לידי לאביון ובומבוס כי התגלתה נבואה עתיקה שלפיה זו הדרך היחידה להשיג שלום. טובי וראזל מגלים שהנבואה מזוייפת וכעת אדוני הטבע צריכים להוכיח זאת.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-20
פרק 20 - העקיצה
מגמיון מגייס לעזרתו את חרקטיקוס, שמשתמש בכישוף כדי להקטין את טובי וחבריו. כעת עליהם להצליח לצאת מגבולות אומת הלבה כדי שהכישוף יאבד את השפעתו.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-21
פרק 21 - שיריון הקסם
פטיש בוער מצליח להשתלט על שיריון קסם שמאפשר לו לגזול כוחות של אחרים. אדוני הטבע נאלצים להצטרף אל לאביון ומגמיון כדי להשתלט עליו.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-22
פרק 22 - המבוך
בומבוס אוכל משורש הכאוס הקדום שגורם לו לגדול ולהתחזק עוד יותר. בלית ברירה, אדוני הטבע מצטרפים אל לאביון כדי למצוא את השורש במבוך הכאוס ולבטל את הכישוף.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-23
פרק 23 - שליט האפלה
מגמיון ולאבור מצליחים להעיר מרצבו את שליט האפלה, יצור אגדי שאמור לעזור להם להביס את שומרי גורם העתיקים. אדוני הטבע יוצאים לעזור לטנטקליון ולפניסון בעזרת כישוף עתיק בדמות פנינה כחולה.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-24
פרק 24 - המומים
לוכד מחשבות חזר והוא זורע פחד בקרב שבט גורמיטי היער. כל מי שנתקל בו נכנס להלם ולא מסוגל לתפקד. לוקאס וחבריו מנסים לפתור את הבעיה וטובי מתמודד עם פחד הבישול שלו.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-25
פרק 25 - הקרע-חלק א'
אדוני הטבע עומדים מול המשימה הקשה ביותר שלהם עד כה. עליהם למצוא את הצוהר שבו לכוד לומנוס שליט האור ולשחרר אותו, על מנת שזה ישקם את מקדש הכוחות וימנע אסון גם בגורם וגם בכדור הארץ. אבל בנוסף לכך, פולה נשאבת לתוך הגורם, וכעת אדוני הטבע צריכים גם להגן עליה.
21 דק'
גורמיטי-עונה-1-פרק-26
פרק 26 - הקרע-חלק ב'
אדוני הטבע מצליחים לשחרר את לומינוס, אדון האור, שעוזר להם לשקם את מקדש הכוחות. אך השיקום כשלעצמו אינו מספיק ועליהם גם להפעיל את הכוחות שבמקדש. במקביל, מגמיון מחליט לשחרר את יריבו של לומינוס, אובסקיוריו.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-27
פרק 27 - הרקב של גורם
העצים בפארק הלאומי הופכים לאבן והילדים מבינים שמשהו השתבש בגורם. כשהם מגיעים לממלכת העצים הם מגלים שמגמיון מחפש תולעת נדירה שבעזרתה יוכל להכין כישוף אפל שיחזיר לגורם את אובסקיוריו, אדון הרשע.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-28
פרק 28 - אימת העכביש
טובי מפחד מעכבישים וממש לא שמח כשעכביש ענק תוקף את אנשי שבטי היער בגורם וחוטף אותם. כעת הוא צריך לאזור אומץ ולצאת עם חבריו לחלץ אותם.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-29
פרק 29 - קללת הבדולח
היערות על כדור הארץ מתמלאים בשיחים שחורים קוצניים כשמגמיון טומן זרע מכושף באדמת ממלכת הים. טובי, שליט הים, יוצא להתמודד מול האיום ונדרש להתמודד גם עם הספקות האישיים שלו.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-30
פרק 30 - העמק השכוח
אובסקיוריו מפתה את אדוני הטבע להיכנס לתוך העמק השכוח. כל מי שהולך לאיבוד בעמק הזה שוכח מי הוא וכך אובסקיוריו מנסה לשכנע את אדוני הטבע שהם פועלים למענו. אבל לומינוס העליון מתערב ומנסה למנוע אסון גדול שמאיים גם על גורם וגם על כדור הארץ.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-31
פרק 31 - הסלע הלוחם
הסלע הלוחם הוא סלע מכושף שמבטל כל מתקפה שנשלחת נגדו. ברעידות האדמה התכופות בגורם, ההר שבו קבור הסלע נבקע וכעת מגמיון מנסה להשיג אותו לעצמו.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-32
פרק 32 - מאורת הייאוש
אובסקיוריו חטף אחד מאנשי שבט האדמה, בולבור, ולקח אותו למאורת היאוש שלו כדי להשתמש בו על מנת לפענח כתבים קדומים שיחזקו את כוחו. אדוני הטבע, ובראשם ניק, יוצאים למצוא את מאורת היאוש ולחלץ את בולבור.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-33
פרק 33 - טבעת הנצח
מגמיון חוטף אנשי שבטים מכל רחבי גורם כדי להקריבם על מזבח טבעת הנצח. כוחה של טבעת הנצח יכול לאפשר לאובסקיוריו לחזור לעצמו לגמרי ולתפוס את מקומו כשליט גורם. אדוני הטבע עושים כל מה שביכולתם כדי למנוע זאת.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-34
פרק 34 - אדוני רשע אוהבים יהלומים
מגמיון חוטף את גורמיטי האדמה דיאמנטס כדי להשיג ממנו יהלומים שהוא צריך כדי להפעיל את לחש ההתגבשות. ההשלכות של הלחש הזה יהיו קשות מאוד גם בגורם וגם בכדור הארץ ואדוני הטבע יוצאים לעצור אותו.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-35
פרק 35 - הסחת דעת
גורמיטי הלבה, תחת ציקלופ, תוקפים כפר נטוש של גורמיטי האדמה ומושכים את תשומת לבם של אדוני הטבע. רק בעזרתו של לומינוס אדוני הטבע מבינים שהקרב היה רק הסחת דעת מנסיונו של מגמיון להשיג קמעות חשובים שבעזרתם יוכל לחזק את אדונו אובסקיוריו.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-36
פרק 36 - חילופי כוח
אובסקיוריו מנסה להפעיל כישוף המרה שאמור להעביר אליו את כוחותיהם של אדוני הטבע. אבל בפועל מסתבר שטובי ולוקאס החליפו כוחות ביניהם. כעת כל אחד צריך ללמוד להסתדר עם כוחותיו של חברו עד שימצא פתרון.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-37
פרק 37 - מלחמה בים
המבצר הימי אושיאנטיקה נמצא בסכנה כשגורמיטי הלבה מגיעים אליו כדי לנסות ולהשתלט על אלמוג הפיקוד - אלמוג מכושף שיאפשר לאובסקיוריו שליטה בגורם. אדוני הטבע, בעזרתו של לומינוס, מנסים לסכל את המזימה.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-38
פרק 38 - שנת חורף
אובסקיוריו שולח את מגמיון להעיר מתרדמתו צבא קדום של לוחמי לבה בעלי כוחות על עדי שיעזרו לו לכבוש את גורם.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-39
פרק 39 - ביצת הבדידות
גורמיטי הלבה תוקפים שוב והפעם מנסים לגנוב את ביצת הבדידות, מקור כוחם של גורמיטי האוויר. במקביל, הם יוצרים קרע בין העולמות, והערפל שמגן על הביצה דולף אל כדור הארץ.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-40
פרק 40 - מקורקעים
אובסקיוריו מטיל כישוף חדש ובעזרתו מגמיון מצליח לקרקע את אדוני הטבע כך שהם לא יכולים לזוז. בינתיים, גורמיטי הלבה תוקפים את אומת האוויר. ג'סיקה, בתפקיד השומרת, מתקשה למצוא פתרון לבעיה.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-41
פרק 41 - הכיפה
ארמגדון נשלח להטיל כישוף שיוצר כיפה שלוכדת בתוכה את ג'סיקה וכמה מגורמיטי האוויר. כעת, לוקאס וטובי צריכים למצוא דרך לשבור את הכישוף ולחלץ את החברה שלהם.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-42
פרק 42 - ללא כנפיים
אובסקיוריו מנסה שוב לתקוף את אומת האוויר. הוא זקוק לנוצה מכנפיה של שליטת השמים כדי להשתמש בכישוף חזק במיוחד והפעם לומינוס העליון נאלץ להתערב בעצמו כדי להכריע את הקרב.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-43
פרק 43 - פחד ביער
אובסקיוריו משתמשת בקללת הכוחות העתיקה כדי לנסות ולהשתלט על אדוני הטבע. בניסיון הראשון שלו הוא תוקף את אומת היער ואת השליט שלה לוקאס ומטיל בהם פחד נורא ומשתק.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-44
פרק 44 - זעם קפוא
אובסקיוריו מטיל הפעם את קללת הכוחות העתיקה על גורמיטי האוויר וג'סיקה מוצאת את עצמה זועמת ללא כל סיבה. גורמיטי האוויר נלחמים זה בזה ורק תרופת הנגד יכולה למנוע מאומת האוויר ליפול לידיו של אובסקיוריו.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-45
פרק 45 - פנינת המעמקים
הפעם הגיע תורם של טובי וגורמיטי הים להיפגע מקללתו של אובסקיוריו. הקללה לא מאפשרת להם לאחד כוחות ולהילחם ביחד בגורמיטי הלבה, ורק פנינה שמסתתרת במעמקי הים יכולה לבטל את הכישוף.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-46
פרק 46 - מועד ונופל
קללת הכוחות של אובסקיוריו פוגעת הפעם בניק ובאנשי אומת האדמה. הקללה הופכת אותם למגושמים ומקשה עליהם להילחם בכוחותיו של אובסקיוריו.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-47
פרק 47 - כוחו של הצפון
אובסקיוריו שולח את מגמיון וארמגדון אל האזור הצפוני ביותר בגורם כדי למצוא עבורו את חרב הקרח החזקה שתאפשר לו להשיב לעצמו את הכוחות שהיו לו בעבר. כמובן שאדוני הטבע יוצאים מיד להתערב כדי למנוע הרס בגורם ובכדור הארץ.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-48
פרק 48 - כוחו של הדרום
אובסקיוריו תוקף הפעם את הצד הדרומי של גורם. הוא חושף ממחבואה את הפנינה האדומה שגורמת לחימום יתר. הים בגורם מתחיל לרתוח וגם בכדור הארץ סובלים מאוד.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-49
פרק 49 - כוחו של המערב
אובסקיוריו פונה הפעם אל מערב גורם בניסיון למצוא סדק מיוחד שדרכו אפשר להגיע ישירות אל מקדש האור של לומינוס העליון. בינתיים,הוא מנצל לרעה את כוחו של המערב שמאפשר לגורמיטי הלבה שלו לחדש את הכוחות שלהם שוב.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-50
פרק 50 - כוחו של המזרח
אובסקיוריו פונה הפעם אל מזרח גורם ובעזרת כלי נשק חדש הוא מצליח לפרוץ דרך אל מקדש האור של לומינוס העליון.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-51
פרק 51 - ליקוי חמה נצחי חלק א
אובסקיוריו סוף סוף מצליח להחזיר לעצמו את כל כוחות ויוצא למסע כיבוש של גורם. הצללים שהוא מפיץ מתפשטים לכל עבר. אדוני הטבע ממהרים להגיע לגורם כדי לעזור אבל המצב נראה אבוד.
21 דק'
גורמיטי-עונה-2-פרק-52
פרק 52 - ליקוי חמה נצחי חלק ב
רגע האמת הגיע. כל כוחותיו של אובסקיוריו חזרו אליו והוא עומד לכבוש סופית את כל גורם. השומרים הקודמים של האומות השונות הופכים לחיות בר פרועות שאי אפשר לשלוט בהן. לומינוס נפגע קשות בקרב מול אדון האופל ואדוני הטבע צריכים להשתמש בכל המשאבים העומדים לרשותם כדי לנסות להציל את המצב.
21 דק'
גורמיטי-עונה-3-פרק-53
פרק 53 - לידה מחדש
חלפה שנה מאז שאדוני הטבע הצליחו להביס את אובסקיוריו וכעת הוא נולד מחדש מידיו של רשע בשם מאגור שפותח עידן חדש בגורם. אדוני הטבע, שהכדורים שלהם נגנבו, צריכים למצוא דרכים אחרות לגייס את כוחותיהם כדי להילחם באיום.
21 דק'
גורמיטי-עונה-3-פרק-54
פרק 54 - כוחות המים
מאגור פותח במתקפה על כוחות המים. על כדור הארץ, הנהרות מתחילים לעלות על גדותיהם ולהציף הכול, ובגורם, גורמיטי המים נמצאים בסכנה.
21 דק'
גורמיטי-עונה-3-פרק-55
פרק 55 - אבק ברוח
מאגור מנסה לתקוף הפעם את אומת האוויר. הוא מרעיל את כדור האוויר של ג'סיקה וסופות חול אדירות שוטפות את גורם ואת כדור הארץ.
21 דק'
גורמיטי-עונה-3-פרק-56
פרק 56 - יער האש
מאגור יוצא למתקפה על אומת היער ומצית שריפות ענק גם על כדור הארץ. לוקאס וטובי מנסים להתמודד עם השריפות על כדור הארץ, בעוד ג'סיקה וניק מנסים לפתור את הבעיה בגורם.
21 דק'
גורמיטי-עונה-3-פרק-57
פרק 57 - קללת הרוחות
מאגור מטיל קללה על כדור האוויר ושולח רוחות תופת לוהטות על פני גורם וכדור הארץ. אדוני הטבע וג'סיקה בראשם, יוצאים להגן על גורמיטי האוויר ולנסות להחזיר את הכדור.
21 דק'
גורמיטי-עונה-3-פרק-58
פרק 58 - מים שחורים
מאגור משתמש בכדור המים כדי ליצור יצורי שמן מבחילים שמזהמים את המים גם על כדור הארץ וגם בגורם. אדוני הטבע מתחלקים כדי להילחם בשתי החזיתות במקביל.
21 דק'
גורמיטי-עונה-3-פרק-59
פרק 59 - סלעי לבה
הפעם מאגור מפעיל כישוף על אומת האדמה, והאבנים על כדור הארץ הופכים ללבה. ניק מוצא את עצמו חסר אונים מול ממלטור שיכול לחקות את הכוחות שלו.
21 דק'
גורמיטי-עונה-3-פרק-60
פרק 60 - היער המורעל
קצף אדום ודוחה משתלט על היער אחרי שמאגור כישף את כדור היער. גם לוקאס נפגע ממנו וכעת חבריו צריכים לרקוח תרופת נגד לפני שיהיה מאוחר מדי.
21 דק'
גורמיטי-עונה-3-פרק-61
פרק 61 - סכנה בלתי נראית
מאגור משתמש בכדור האדמה כנשק קטלני להרס כדור הארץ וגורם. אדוני הטבע יוצאים לחזק את מצודת האדמה ולהדליק מחדש את הלהבה הקדושה של גורמיטי האדמה.
21 דק'
גורמיטי-עונה-3-פרק-62
פרק 62 - מתקפה תת קרקעית
מאגור שולח את מגמיון אל הרכבת התחתית על כדור הארץ כדי לזרוע הרס. אדוני הטבע מתגייסים מיד כדי למנוע זאת.
21 דק'
גורמיטי-עונה-3-פרק-63
פרק 63 - הערפל של מאגור
מאגור מטיל קללת קור על כדור המים, וגורמיטי הים נלכדים בעולם הקפוא. גם טובי נפגע קשות וג'סיקה יוצאת לגנוב מגן מיוחד ממאורתו של אובסקיוריו כדי לעזור לו.
21 דק'
גורמיטי-עונה-3-פרק-64
פרק 64 - עלי מתכת
מאגור שולח אל כדור הארץ גורמיטי ברזל שלוכד את לוקאס ומעביר אותו למאורה של אובסקיוריו. בינתיים, גורמיטי היער מושפעים מכישוף שהופך את עליהם למתכת והם אינם יכולים להילחם.
21 דק'
גורמיטי-עונה-3-פרק-65
פרק 65 - המעבר
הילדים מוצאים ספר ישן ובו כתוב על מעבר שמוביל ישירות מכדור הארץ למאורתו של מאגור. הם מחליטים לעבור בו כדי לגנוב בחזרה את הכדורים שלהם, אך אינם מודעים לכך שזו מלכודת מרושעת במיוחד של מאגור.
21 דק'

סדרות נוספות