הרפתקאות החתול במגפיים

2015 |

2 עונות

זוכרים את החתול מ"שרק"? עכשיו הוא הכוכב של סדרה משלו! "הרפתקאות החתול במגפיים" מתרחשת על ציר הזמן שלפני הסרט "החתול של שרק" שעלילתו מתרחשת לפני עלילת הסרט "שרק".

החתול במגפיים התאהב בחתולה יפהפייה, ובזמן שעוקב אחריה הוא מגלה את העיר החבויה "סאן לורנזו". שם הוא מוצא מטבעות ולוקח את אחד מהם, אבל הוא לא ידע שדווקא המטבע הזה יגרום להרס חומת ההגנה הקסומה. 

כעת העיר חשופה לגנבים, והחתול במגפיים חייב להגן עליה! (וגם לשפר את הרזומה שלו בעיר על הדרך). "הרפתקאות החתול במגפיים" – עכשיו לצפייה ישירה בכל זמן שתרצו ב-BIGI.

פרקי העונה

החתול הגיבור האהוב על כולם חוזר בהרפתקה חדשה. כשהוא שובר בטעות את הכישוף הקסום ששומר על העיר, עליו לא רק להגן על התושבים חסרי העונים אלא גם לדאוג לכך שיהפוך לאגדה מקומית. שום דבר לא יעמוד בדרכו! מלבד אולי כדור פרווה...
עונה חדשה היא הרפתקה חדשה! לאחר ששבר בטעות את הכישוף הקסום ששומר על העיר, עליו לא רק להגן על התושבים חסרי העונים אלא גם לדאוג לכך שיהפוך לאגדה מקומית. שום דבר לא יעמוד בדרכו! מלבד אולי כדור פרווה...
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - חבויה
החתול במגפיים פוגש חתולה יפיפיה בשם דולסינאה בשוק הגנבים. הוא דואג לשלומה ועוקב אחריה בדרכה חזרה הביתה, ומגלה את העיר החבויה סאן לורנזו.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - ספינקס
החתול מכין ממתקים לילדים, ובמקום סוכר שם בטעות גרעין מיוחד שגורם להם להיות אנרגטיים מדי. החתול יוצא להביא את שעון החול שירפא את הילדים, אך לפני כן עליו לענות על חידת הספינקס האיומה.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - אחים
אחיו של טובי מגיעים לסאן לורנזו ומנסים לשכנע אותו לגנוב פריט עתיק ועוצמתי מהיכל האוצרות, שבעזרתו יוכלו להשתלט על העולם. טובי נאלץ לבחור בין משפחתו לבין חבריו בסאן לורנזו.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - הדוכסית
הדוכסית, אויבת וותיקה של החתול במגפיים, מגיעה לסאן לורנזו במטרה לתפוס את נשמתו של ארטיפיוס, האלכימאי הגאון. היא מנסה לנקום באותה הזדמנות בחתול שגזל את הרגל שלה באחד מקרבותיהם.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - הרפתקה
החתול מתגעגע להרפתקאותיו הפרועות בימים שלפני סאן לורנזו. דולסינאה מתכננת עבורו הרפתקה בהפתעה עם היתומים, וז'אק, חברו הוותיק של החתול, מגיע לסאן לורנזו ומזמין אותו להרפתקה בדיוק כמו שהוא אוהב.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - מזרקות
ההרפתקן האגדי ומורו לשעבר של החתול, אל גוואנטה בלאנקו, מגיע לסאן לורנזו, זקן וחולה, ומתכוון לפרוש מעסקי ההרפתקאות. החתול לא מוכן לקבל את סופו של הגיבור שלו, ויחד עם דולסינאה וארטיפיוס יוצאים השניים לחפש את מזרקת הנעורים שנמצאת ביער המזרקות, עליו שומרת החיה האיומה קאליסטה.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - אומץ
דולסינאה והחתול גורמים לראש העיר לחשוב שהוא ניצח את הגנבים. ראש העיר מתפטר ויוצא למסע אל שוק הגנבים במטרה לבצע את עבודתו כגיבור ולנקות את העולם מפושעים ומרשע.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - גולם
גולם ענקי שרדף אחרי החתול במשך שנים מגיע לסאן לורנזו ומאיים להרוס אותה. החתול מחפש דרך לעצור את הגולם ולהפסיק את ההרס, ודולסינאה מגלה בגולם צד מפתיע.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - מגפיים
ז'אק ספראט חוזר לסאן לורנזו, מתנצל על מעשיו ומבקש להביט באוצר של סאן לורנזו רק פעם אחת. כאשר החתול משגיח עליו, ז'אק לוקח מהיכל האוצרות את מגפי שבע הפרסאות הקסומים, ובורח. החתול יוצא לתפוס את ז'אק, ומגלה שגניבת המגפיים היא לא הבעיה היחידה.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - חרב
אבן ענקית נופלת מהשמיים, עם חרב גדולה בתוכה. על האבן כתוב שמי שישלוף את החרב מן האבן יהיה הגיבור של עירו. כל תושבי העיר מנסים, אך דולסינאה מצליחה לשלוף את החרב והופכת לגיבורת העיר סאן לורנזו, ולצדו של חתול, עליה להתכונן לקרב מול ת'ריפית' האיום.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - עכבר
היתומים מוצאים עכבר לבן בעיר ומשחקים איתו. חתול מנסה לאכול אותו, פהונה מגנה עליו, וארטיפיוס טוען שהוא מכשף שבא לאכול את הנשמות של תושבי סאן לורנזו. כל אחד מחזיק בדעתו, והעכבר מתגלה כיצור פחות חברותי משנראה בהתחלה.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - גובלינית
גובלינית יתומה מופיעה בסאן לורנזו. היא מתקבלת בבית היתומים, אך לא בברכה מלאה. וינה לא מסתדרת איתה, ותושבי העיר חוששים מהיותה גובלינית, ועליה להחליט האם להיות טובה או רעה.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - כוכב
דולסינאה חוששת שאיש לא זקוק לעזרתה יותר בסאן לורנזו. היא מגלה כוכב משאלות ומבקשת משאלות שיעזרו לחבריה, ובלילה אחד מקווה להפוך לעוזרת הכי טובה בסאן לורנזו.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - חזירים
ברנט, אחיו של טובי, מגיע לסאן לורנזו ומבקש את עזרתו של החתול בשחרור אחיו החזירים מכישוף שגרם להם לזרוק אותו מהחבורה. החתול מסרב, ותושבי סאן לורנזו מתחילים לחבב את ברנט. לבסוף יוצאים ברנט והחתול לחפש את אחיו החזירים ולהחזירו לחבורה אליה הוא שייך.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - מזל
בביקור רגיל בשוק הגנבים, גובלינית מטילה קללת מזל רע על החתול, והופכת אותו לחתול שחור. כדי להגן על חבריו מהמזל הרע, החתול במגפיים עוזב את סאן לורנזו ויוצא לחפש דרך להסיר את קללת המזל הרע. בדרכו הוא פוגש בגילדת האופל של החתולים השחורים, ולומד על הכוח שבמזל הרע.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - דרקון
החתול במגפיים יוצא אל השוק, שם הוא שומע על דרקון שמטיל אימה על הכפרים מסביב. נחוש להביס את הדרקון לטובת הצדק, הוא מתחרה באל מוקו שגם הוא - נחוש להביס את הדרקון, לטובת האוצר.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - חפרפרות
לאחר הנזק שנגרם לעיר, כל התושבים עסוקים בתיקונים. חתול תופס את ז'אק גונב אוכל בעיר, וז'אק מספר לו כמה עגום הפך מצבו מאז הפעם האחרונה שהתראו. ז'אק גורר את החתול להרפתקה נוספת מתחת לאדמה, כאשר הם חופרים ומחפשים אוצר קבור שיעזור להם לשלם על הנזקים בעיר.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - בן-ים
תושבי סאן לורנזו לא מאמינים לסיפוריו של החתול על כל הנשים אותן שבה בקסמיו. חתול רוכב אל אגם מסתורי שם הוא מציל בת-ים בעלת קול יפיפה. הוא מחליט להביא אותה לסאן לורנזו כדי להוכיח לכולם שהוא מסוגל לכבוש את לבה של כל אישה.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - דבורים
נחיל דבורים מאיים על סאן לורנזו, והתושבים מחפשים דרך לגרש את הדבורים מהעיר, כשבדיוק מגיעה חלילנית מיסתורית שמציעה לפתור את בעיית הדבורים תמורת תשלום פעוט.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-20
פרק 20 - צוות
החתול מאמן את הילדים בבית היתומים לקראת קרבות מול מפלצות ושודדים, כדי שיוכלו להגן על סן לורנזו כשלא יהיה פנוי. באותו הזמן בשוק, אל מוקו חוזר ומחפש נקמה.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-21
פרק 21 - כישוף
הצבא של אל מוקו מגיע לסן לורנזו כדי לתקוף והחתול מבקש מארטיפיוס לשחזר את הכישוף שהגן על סן לורנזו. בזמן שארטיפיוס מחפש את המגילה עם המתכון לכישוף, חתול מאלתר וגורם לחנות של ארטיפיוס להתעורר לחיים.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-22
פרק 22 - סימיטר
ארטיפיוס שולח את החתול לחפש את האוצרות האבודים של סן לורנזו על מנת שיוכל להחזיר את הכישוף המגן של סינו. לשם כך החתול צריך למצוא את שרביט הניחושים של אחנתון, שנגנבה מהיכל האוצרות על ידי גנבים, ורק סימיטר, החרב המרושעת, יודע היכן היא נמצאת.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-23
פרק 23 - סיפורים
תושבי סן לורנזו יוצאים לחפש את האוצרות החסרים להחזרת הכישוף שיגן על סן לורנזו, והילדים נשארים עם ארטיפיוס מאחור. בזמן שכל המבוגרים אינם, מגיע טורניס אל הברקים לסן לורנזו בחיפוש אחר שרביט הברקים שלו.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-24
פרק 24 - כדור
הפריט החסר האחרון בהיכל האוצרות הוא הכדור הכסוף אשר נמצא אצל מלך החפרפרות. חתול, דולסינאה ואולי יורדים לממלכת החפרפרות על מנת להציע למלך כדור אחר בתמורה לכדור הכסוף המיוחד.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-25
פרק 25 - סי
חתול מחפש את הפריט החסר האחרון בהיכל האוצרות - המטבע שאותו לקח כשהסיר את הכישוף. ארטיפיוס מסיים לתרגם את הכישוף, וכולם מתכוננים להחזרת הכישוף המגן על העיר, ובדיוק אז מופיעות פנים מוכרות בסן לורנזו.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-1-פרק-26
פרק 26 - נו
החתול במגפיים מגורש מסן לורנזו, סינו המכשף מתנהג לכולם בצורה לא נחמדה בכלל, ונראה ששמחת החיים לא תשוב עוד לעולם. דולסינאה וארטיפיוס חושדים שסינו הוא לא בדיוק מי שהם חשבו שהוא.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-27
פרק 27 - הנאשם במגפיים
זאב הדם עלה מן האדמה, וסן לורנזו נמצאת על גבו של פסל ענקי בצורת זאב. אנשי החפרפרות עולים לסן לורנזו בחיפוש אחר האשמים, כשהחתול במגפיים פורש מתפקידו כגיבור העיר ועומד למשפט על פשעיו לכאורה.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-28
פרק 28 - אדמה זועמת
החתול במגפיים נמצא אשם במשפט אנשי החפרפרות ונלקח לממלכתם להיכלא, לא לפני שאולי חושף את פרצופו האמיתי בפני מלך החפרפרות נלקח במקומו לשבי. תושבי סאן לורנזו מבינים שאולי הוא היחיד שיודע איך לנצח את זאב הדם ומארגנים מבצע חילוץ במטרה להחזיר את אולי מבטן האדמה.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-29
פרק 29 - הברווזון המכוער
דולסינאה והחתול במגפיים יוצאים לחפש את אל גוואנטה בלאנקו כדי לבקש עצה שתעזור בשחרורו של אולי מכלא החפרפרות. הם פוגשים את התלמיד החדש של אל גוואנטה בלאנקו - הברווזון המכוער, ומגלים שהוא נלחם בשביל לשלם את החובות העצומים אל אל גוואנטה בלאנקו.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-30
פרק 30 - הכוח
חתול, דולסינאה ואל גוואנטה בלאנקו יוצאים לחפש את גולם כדי שיעזור להם להציל את אולי מאנשי החפרפרות. הם מגלים שהוא נשלט כעת על ידי הדוכסית המרשעת ויוצאים למבצע חילוץ נוסף.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-31
פרק 31 - הלוחם
לאחר שגייסו את גולם והדוכסית, יוצאים חתול, דולסינאה ואל גוואנטה בלאנקו לחפש את הלוחם שיעזור להם בקרב מול זאב הדם. הם מוצאים את ת'ריפית' וגודסורד ומגלים שדרכיהם נפרדו. חתול רוצה להיות הלוחם של גודסורד, אבל לגודסורד יש תוכניות אחרות.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-32
פרק 32 - חילוץ נו-עז
לאחר שאיחדו כוחות, חתול וחבורת הלוחמים יוצאים לחלץ את אולי מהשבי בממלכת החפרפרות. חתול לומד מה צריך כדי להיות מנהיג אמיתי ומנהיג את החבורה במבצע ההצלה של אולי.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-33
פרק 33 - כפיל-תול
חתול מבטיח לחבריו של ארטיפיוס וגם לילדי בית היתומים שיתחרה בשם הקבוצה שלהם במירוץ הסוסים השנתי של סן לורנזו. ברגע שהוא מבין שיהיה חייב להחליט באיזו קבוצה יתחרה, הוא יוצר כפיל שלו בעזרת ארטיפיוס כדי שיוכל להתחרות בשם שתי הקבוצות.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-34
פרק 34 - הטלת מטבע
פהונה פותחת במשחק הטלת מטבעות בקפיטריה, וכל תושבי סן לורנזו מתמכרים למשחק, כולל החתול במגפיים. גנבים רבים מגיעים לעיר כדי לשחק את המשחק החדש, ומביאים איתם צרות.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-35
פרק 35 - המלך חמוצון
זה יום ההולדת של חמוצון, וכולם מתכננים מסיבת הפתעה בשבילו. חמוצון מסביר לכולם שהוא לא אוהב את יום ההולדת שלו, לא אוהב מסיבות יום הולדת והוא לא רוצה שום הפתעה. חתול מחליט להשיב לחמוצון את האמונה בטיבן של ימיי הולדת וכחלק מההפתעה הוא גורם לחמוצון להאמין שהוא היורש החוקי לכס המלכות של סן לורנזו.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-36
פרק 36 - פיראתול
ספינת פיראטים עוגנת בטעות בסן לורנזו במקום בסן לוזנו בחיפוש אחר האוצר של סן לוזנו. לאחר שאולי מספר לחתול כי כתר הנשמות נמצא בסן לוזנו, חתול מצטרף לפיראטים בחיפוש אחר האוצר על מנת למצוא את כתר הנשמות ולהביס בעזרתו את זאב הדם המאיים על סן לורנזו.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-37
פרק 37 - חתול ים
במהלך טיסה בספינת הפיראטים, חתול מספר לחבריו החדשים שהוא מפחד ממים. הפיראטים מחליטים לזרוק את חתול לים כדי שיתמודד עם הפחד שלו אחת ולתמיד. בתוך המים מחכה לחתול הפתעה שהוא לא ישכח לעולם.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-38
פרק 38 - פיראתוכי
חתול מנסה לשפר את כישוריו כפיראט ומחליט להתמחות בשירת פיראטים, בעוד קפטן אלונזו מתקשה להתגבר על הפרידה מהתוכי האהוב שלו בונקי. בינתיים צוות החתול הבוגר מפחיד את צוות החתול הצעיר ובעקבות כך מגורש מסן לורנזו.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-39
פרק 39 - עיר השלדים
חתול מביא חבורה של שלדים חיים לסן לורנזו, והתושבים מתקשים להסתגל לחבריהם הכחושים. אולי נעלב מזה שהתושבים מפחדים מהשלדים יותר ממנו ומחפש את הנשק המושלם שיזרע פחד בסן לורזו.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-40
פרק 40 - תחושה מוכרת
החתול במגפיים יוצא עם ארטיפיוס, דוכסית ודולסינאה למסע בחיפוש אחר היהלום החסר בכתר הנשמות. החבורה מגיעה לטירה אפלה ומפחידה בה שוכנות המכשפות שמחזיקות בשלושת חלקי היהלום.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-41
פרק 41 - בחלומות
אחרי שהשיגו את החלק הראשון של היהלום, חתול, דולסינאה, ארטיפיוס ודוכסית מבקרים את המכשפה השנייה מלריניה, שמטילה כישוף על חתול שגורם לו לישון ולחלום חלומות מתוקים בזמן שהיא שואבת ממנו את החיים.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-42
פרק 42 - חלילוס מקסימוס
לאחר שמצאו את שני חלקי היהלום, חתול והחבורה מחפשים את המכשפה השלישית אצלה נמצא החלק שישלים את היהלום של כתר הנשמות, ומגלים שהיא לא אחרת מאשר חברה-אויבת וותיקה.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-43
פרק 43 - שעת טרף
החתול במגפיים מתעורר בג'ונגל על אי בודד ולא זוכר איך הגיע לשם. חבריו בסן לורנזו מחפשים אותו ללא הצלחה. חתול מנסה לשרוד על האי לבדו ולגלות מי מנסה לצוד אותו.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-44
פרק 44 - שומרי שורות
דולסינאה מקימה מחדש את בית הספר לגנבים בו היא מלמדת גנבים ופושעים איך להיות טובים. אולי מצטיין בכיתתה של דולסינאה ובעקבות כך מחליט להשתלט על הכיתה וללמד אותה בעצמו.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-45
פרק 45 - נכתב על ידי
דולסינאה יוצאת למסע בחיפוש אחר מחבר הספר האהוב עליה, במטרה לשאול אותו על כתר הנשמות וגם לקבל חתימה. חתול יוצא בעקבותיה כאשר הוא חש כי משהו רע קרה לה.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-46
פרק 46 - מפלץ אצילי
חתול, דולסינאה ומיגלה יוצאים לביתה הישן של מיגלה כדי לחפש את הספר המספר על כתר הנשמות. עליהם לקחת את הספר מהוילה מבלי להיאכל על ידי האוג האיום שגר בה.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-47
פרק 47 - אל-על
טרניס חוזר לסן לורנזו בחיפוש אחר החתול במגפיים. הוא מזהיר כי טואוטטיס, אבי כל האלים, מאיים להשמיד את כל בני התמותה, ומבקש מהחתול שיעזור לו לנצח את טואוטטיס בקרב.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-48
פרק 48 - משחקי כוח
רוז, השותפה הוותיקה של פהונה לקרבות, מגיעה לסן לורנזו ומזמינה את פהונה להרפתקה במרדף אחרי לא אחר מאשר החתול במגפיים.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-49
פרק 49 - שינוי קטן
חתול, דולסינאה וארטיפיוס הולכים ליער המזרקות כדי למצוא את קאליסטה, אחותה של ספינקס, בחיפוש מידע אחר אובליסק הלילה. טובי מצטרף בחשאי למסע וספינקס מתעמתת עם אחותה שלא ראתה שנים רבות.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-50
פרק 50 - טלה קטן
חתול, דולסינאה, טובי וארטיפיוס ממשיכים לנקרת העושר כדי למצוא את אובליסק הלילה, שם הם פוגשים את אנגוס הכבש שמסכים לתת להם את האובליסק בתמורה לכך שימצאו את מרי היקרה שלו.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-51
פרק 51 - האובליסק
לאחר שגילו שאובליסק הלילה נמצא בסן לורנזו, חתול, דולסינאה, ארטיפיוס וטובי חוזרים לעיר על מנת למצוא אותו ולהבין כיצד לנצח את זאב הדם.
22 דק'
הרפתקאות-החתול-במגפיים-עונה-2-פרק-52
פרק 52 - זאב הדם
ליל וולפורגיסנאכט הגיע, ירח הדם עומד לזרוח ולאפשר לזאב הדם להשמיד את כדור הארץ. חתול חושב שאיבד את דולסינאה ומתמודד באומץ מול זאב הדם, בעוד דולסינאה נמצאת בממלכת הצל ופוגשת את אחת מיצירותיו הקסומות של סינו המכשף הגדול.
22 דק'

סדרות נוספות