השמיניה

2005 |

3 עונות

הדרמה היומית האהובה על ילדים ונוער עכשיו ב-BIGI! השמיניה היא דרמה שיש בה הכל – מדע בדיוני, מתח, אקשן ורומנטיקה. את הסדרה יצר גיורא חמיצר וביים רובי דואניאס. הסדרה עוקבת אחרי 8 תלמידים שמצטרפים לכיתה מיוחדת בתיכון במרכז הארץ. את שמונת התלמידים אוסף אבנר הלוי (דור צויגנבום) והמשותף לכולם הוא שהם בעלי גלי "למדא".

הסדרה זכתה בפרסים רבים לאורך תקופת שידורה ובניהים: פרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה, בו זכתה הסדרה פעמים ב-2006 וב-2007. הסדרה נמכרה לשידור במדינות רבות וזכתה בפרסים בין לאומיים ביניהם: פרס הדרמה הטובה ביותר באיטליה ובצרפת.

מלבד גלי הלמדא, לכל אחת מהדמויות יש התמחות משלה:
ניני (יונתן) דביר (ידידיה ויטל) – בחור רגיש וטוב לב, עם כישורים מדהימים בשחמט ואסטרטגיה.
איה (מאיה) דביר (הילי ילון) – אחותו התאומה של ניני (והגדולה ממנה ב-2 דקות). בחורה חכמה ובעלת זיכרון מעולה שמבלה את זמנה בקריאת ספרים.

איה וניני מתחילים את הסדרה כבני 10, אבל נכנסים כבר בפרק הראשון למכונה שבנה אבא שלהם, עמוס, שתהפוך אותם מבני 10 לבני 15. אבנר ממשיך ניסוי שערך יחד עם אביהם של איה וניני, עמוס, ומדען נוסף ששמו רוברטו. הניסוי המקורי נכשל וגרם לפרידתם של הוריהם של איה וניני – עמוס ולילי (ליאת ביילין).

רוני מלכי (דון לני גבאי) – גאונת מתמטיקה, גרה עם אחותה אלי.
נטשה סגוביה (עדי הימלבלוי) – אמנית מוכשרת וציירת מקצועית. רוני ונטשה מתחברות כבר בתחילת הסדרה והופכות לחברות טובות, אבל בדרך ניצבים בפניהן אתגרים חדשים שעלולים להשפיע על החברות החזקה שבניהן.

אדם הלוי (מיכאל אלוני) – בנו הבכור של מנהל הפרוייקט, אבנר, ומומחה לשפות. אדם הוא חביב הבנות, ספורטאי מעולה אבל גם שחצן, מה שעתיד להפריע לו קצת בהמשך .
מיקה שקד (שירה וילנסקי) – מוזיקאית מחוננת וילדה מרדנית, אבל צינית ומצחיקה. אביה שדרן ספורט מפורסם והם חיים בבית גדול ומפואר. 

אבי מוסקוביץ' (אבי קורניק) – גאון מחשבים שעובר מהדרום למרכז ומתגורר בבית של מיקה. אבי הוא בחור חכם וקריזמטי – מה שהולך לשחק לטובתו בהמשך הסידרה.
דורי פיינגולד (דני לשמן) – חנון, מומחה לאלקטרוניקה וחולה סכרת. 

מטרת העל של השמיניה היא לנצל את יכולותיהם המופלאות של השמונה לקידום פרוייקטים מדעיים סודיים, פתרון תעלומות, עזרה לגופים שונים, וטיפוחם של שמונת המוחות המבריקים של הילדים. במהלך הסדרה השמינייה תתמודד עם הרפתקאות רבות.

אם זה לא מספיק, הם יצטרכו להתמודד גם עם מנהלת ביה"ס המרושעת, רוחלה קשתי (מיקי קם), המתנגדת לקיום התכנית ומנסה להכשילה בכל הזדמנות. עוד גורם שמפריע בדרך הוא רוברטו קרלוס. שמנסה במשך שנים לעקוב אחרי השגיו ותוכניותיו הסודיות של עמוס.

השמיניה מלווה על ידי אבנר והמורה שלהם, דגנית (אדית חצור), שיחד מנהלים את הכיתה המיוחדת, בעלת הטכנולוגיות המיוחדות. כיתה שבה בין השיעורים הרגילים גם פותרים חידות, מתגברים על אתגרים ומתמודדים עם בעיות מפתיעות.

במשך הסדרה תחשפו לשלל דמויות נוספות שיעצימו את המתח, הדרמה והאקשן שבסדרה, חלקן יעזרו לשמיניה וחלקן ינסו לעצור אותם. איך הכיתה הזאת תתפתח בהמשך העונות? לאיזה הישגים יגיעו, ומה יוכלו לעשות בעזרת גלי הלמדא שלהם? כל התשובות עכשיו בצפייה ב-BIGI.

סדרת הבת של 'השמיניה' הגיע ל- BIGITV, הצטרפו עכשיו וצפו בסדרת ההמשך 'השמיניה הדור הבא' המחכה לכם עם המשך הסיפור כשבע שנים אחרי סוף הסדרה 'השמיניה'.

שחקנים:

עדי הימלבלוי, ידידיה ויטל, דון לני-גבאי, שירה וילנסקי, מיכאל אלוני, הילי ילון, אבי קורניק, דני לשמן

פרקי העונה

בתכנית הסודית של השמיניה כל אחד מומחה בתחום מסוים. מטרת התכנית: לנצל את יכולותיהם המופלאות של השמונה לקידום פרוייקטים מדעיים סודיים, פתרון תעלומות, עזרה לגופים שונים, וטיפוחם של שמונת המוחות המבריקים של הילדים. השמינייה מתמודדת בסדרה עם הרפתקאות רבות: מחשבתיות, גיל ההתבגרות, מנהלת ביה"ס המרושעת המתנגדת לקיום התכנית ומנסה להכשילה בכל הזדמנות וכן מול ברנש חסר רחמים בשם רוברטו קרלוס. שמנסה במשך שנים לעקוב אחרי השגיו ותוכניותיו הסודיות של עמוס.
איה בת 15, חיה בעולמה שלה, מבלה עם אדם כל דקה פנויה ורבה באופן קבוע עם אביה, ועם חברתו. ניני בינתיים מנסה להתמודד עם השינוי העצום שהרחיק אותו מאיה, ומגלה שגם שההסתגלות קשה. ההסתגלות קשה גם לרוני שנאצלת לחיות יום יום עם אחותה וחברה אילן, שעבר לגור בביתן. מיקה ואבי נהנים יחדיו וגרים לבדם בבית הענק אחרי שליאורה ודורון נסעו לטיול סביב העולם. בינתיים דדי ואבנר עומדים בפני ההכרעה במשפט שאמור לחרוץ את גורלם: הם נאשמים בפגיעה בבטחון המדינה ורק נס יוכל להציל אותם מהכלא. במהלך העונה תפגוש השמיניה דמות חדשה שעתידה להשפיע מאד על המשך השנה שלהם. בתוך כך מתרקמת ברקע מזימה להחיות את השמיניה: במרומי מגדל תל אביב נבנה חמ"ל משוכלל שנועד לשמש מטה המבצעים של השמיניה וממנו יוכלו להציל את העולם כמו בימים הטובים... אבל עדיין לא ברור מי עומד מאחורי היוזמה, והאם אין כאן נסיון נוסף לנצל לרעה את יכולותיהם המופלאות…
בעונה השלישית שלה מגבירה השמיניה את מינון ה"אקשן" והופכת לסדרת מתח ופעולה לכל דבר, כשהחבורה הופכת ליחידת סוכנים חשאית ומוצאת את עצמה מעורבת בעלילה מפותלת במיוחד המשלבת מזימות ריגול בינלאומיות, לוחמה ביולוגית, שיבוט גנטי, ושלל משימות מטורפות שמוטלות על כתפי שמונת הגיבורים. השידרוג העלילתי בא לביטוי גם בהשקעה ההפקתית, כאשר שליש מהסדרה מצולם תחת כיפת השמיים בלוקיישנים שונים בהם מצולמות סצנות האקשן הכוללות מרדפים, שוד מזוין, פיצוצים, ושאר רגעים שישאירו את צופיה המכורים של השמיניה פעורי פה. השחקנים החדשים בסדרה הם זוהר ליבה, דפנה שפיגלמן ומירב פלדמן המגלמים שלושה סוכנים חשאיים בארגון ביון סודי המצרף אליו את השמיניה.
השמיניה-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - החדר העגול
יום לפני תחילת שנת הלימודים, שמונה תלמידים מחוננים עומדים להצטרף לפרוייקט הסודי, ויש כבר מי שמרגל אחריהם... נטשה מאכזבת את אדם, מיקה רבה עם הוריה, אבי מתקשה להיפרד מאמו, מאיה ויונתן הופכים להיות בני חמש עשרה.
26 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - היום הראשון
שנת הלימודים נפתחת ואבנר מציג בפני דגנית את ילדי השמיניה. איה וניני מנסים להתרגל לגיל החדש שלהם. רוברטו ממשיך לצפות בהם ולתכנן תכנונים.
27 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - אסיה
תכנית הלימודים של השמיניה יוצאת לדרך. איה וניני פוגשים בפולשת שנכנסה לביתם. רוברטו לא מצליח לאתר את עמוס וילדיו. אבי נכנס לגור אצל מיקה. אדם ונטשה מחליטים לא לספר לאף אחד על מה שהיה ביניהם.
25 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - גיבורי על
השמיניה מתכוננת להרצאה בזוגות. רותם מחפשת את מאיה ויונתן ומוצאת את איה וניני. מיקה ואבי הולכים לאולפן הטלוויזיה של דורון. אסיה מקבלת מסר מעמוס. רוני מסתירה מאילן את גילה האמיתי.
25 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - טקס פרידה
אבנר נתפס פורץ לבית של איה וניני. דורון סופג ביקורות על הפדיחה שמיקה גרמה לו. ארבעת הזוגות מרצים בפני הכיתה. אסיה עומדת לספר לאיה וניני את האמת המרה על עמוס.
26 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - אלי
איה וניני מתמודדים עם מות אביהם. בן בן מקבל שיעורים פרטיים במתמטיקה מרוברטו. מיקה מתנצלת בפני אבא שלה. דורון הפצוע פוגש בפיזיותרפיסטית שלו. אילן מכין לרוני הפתעה.
25 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - אסוציאציות
אילן מגיע לבית ספר לחפש את רוני. רותם מבקשת ממאיה להעביר לאיה מכתב. היחסים בין דורון ואלי מתהדקים. רוחל'ה מגלה את האמת על השמיניה ומאיימת לסגור את הפרוייקט.
24 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - מאיהל'ה
רוחל'ה מגלה את האחראי על הפרוייקט. אלי כועסת שרוני משקרת לאילן לגבי הגיל שלה. אבי חושד שלדורון ואלי יש רומן. אדם יורד על ניני ומעליב אותו. איה מדברת עם רותם. רוני מתכוננת לספר לאילן את האמת.
25 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - LSR
אבנר מספר לדגנית את האמת על הפרוייקט. רוברטו נשאר לבד עם בן בן. איה מספרת לניני שדיברה עם רותם באינטרנט. התיק של נטשה נקרע. ילדי השמיניה מקבלים ציוד חדש ומסתורי ומתמודדים עם אתגר קשה במיוחד. אבי ומיקה מודאגים מיחסיהם של דורון ואלי.
25 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - התיק
רוני ואלי מבקרות את אילן בבית החולים. איה מלווה את אדם למשחק כדורעף. המעסיק של רוברטו מתגלה לראשונה. דורי מכין לנטשה הפתעה. עסקיה של ליאורה נתקלים בקשיים. נטשה מנסה לחזור לאדם.
26 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - חטיפה
דגנית מחפשת אחרי בן בן, וחושפת את סוד העלמותו. השמיניה זוכה לשיעור חופשי. רוחל'ה חושפת בפני אבנר את חלומה הגדול. אילן בבית החולים עדיין בתרדמת. ליאורה מצפה להשלמת עסקה גדולה. אדם וניני רבים, מורה חדש מגיע לבית הספר.
25 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - קופסת הפח
אבי מוצא את דורי מעולף בשירותים. רוברטו מהפנט את דגנית בזמן שבן בן והעוזר של רוברטו מבלים בקניון. ליאורה נפגשת עם בעלי הקרקע לשם קניית השטח לפארק השעשועים. דדי מתקבל לעבודה בבית הספר. מיקה מוטרדת מהיחסים המתהדקים בין דורון ואלי. נטשה מוצאת את המתנה שהכין לה דורי.
25 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - המהפכה הצרפתית
נטשה מבקרת את דורי ומודה לו על התיק שהכין לה. דגנית חולה בגלל הזריקה שקיבלה מרוברטו, ודדי נשלח ללמד את השמינייה. אלי מקבלת מכתב סחיטה בו היא נדרשת לעזוב את דורון. רוני ממשיכה לחכות שאילן יתעורר. היריבות בין אדם וניני מתגברת.
26 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - שחמט
רוברטו ממשיך להפעיל את דגנית. מיקה מארגנת מסיבת יום הולדת לאבי. דורון מנסה להחזיר אליו את אלי שהתפטרה. הבנים של הכיתה מתחרים בהורדות ידיים. דדי מציע משחק שחמט במקום שעור היסטוריה, ואדם וניני נענים לאתגר. אלי כועסת על רוני שנשארה כל הלילה בבית החולים. אבי מודיע לאמו שלא יוכל להגיע הביתה ליום הולדתו.
25 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - המסיבה של אבי חלק א'
דדי עורך לשמיניה בוחן פתע. ההכנות למסיבת יום ההולדת של אבי בעיצומן. גילה מגיעה לביקור מפתיע. דגנית ממלאת את המשימה של רוברטו וגונבת מאבנר את המחשב. השר לוחץ על אבנר להתקדם בפרויקט. דורון מציע לאלי להיות העוזרת האישית שלו. דדי לוקח את רוני לשיחה.
25 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - המסיבה של אבי חלק ב'
מסיבת יום ההולדת של אבי בעיצומה, אחרי שאבי ואמו רבו. אלי מנסה להודיע לרוני בשורה חשובה. רותם מנסה לברר עם אבנר מה הוא יודע על דגנית. השמינייה משחקת אמת או חובה.
26 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - הספירה לאחור
אבנר מודיע לשמינייה שיש התראה על פצצה, ומבקש מהם לעזור ולפענח היכן היא מוצבת. רוני מנסה להגיד לאילן את האמת. איה ואסיה רבות בקשר לאדם. מיקה שומעת מדורון שהוא הציע לאלי להיות העוזרת האישית שלו. רותם מתעמתת עם דגנית.
24 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - הניסוי
בית הספר מפונה מחשש לפצצה. איה מבטלת פגישה עם אדם בגלל אסיה. רוחל'ה מטילה על דדי משימה חשאית. רוני כועסת על אלי שהתקרבה לאילן, ומיקה ואבי כועסים על אלי שהתקרבה לדורון. דדי פוגש לראשונה את דגנית. רוברטו מבשר לבוס על הצלחת המבצע. פרטים חדשים מתגלים על הניסוי הכושל שהפריד בין שלושת המדענים.
26 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - לילה לא שקט
רוברטו נפגש לראשונה עם הבוס הגדול. איה לא מדברת עם אסיה. רוני הרוסה מהפרידה מאילן. רותם מספרת למאיה באינטרנט שהיא חושדת בדגנית. השר מבקש מאבנר להראות את השמינייה לתורמת מארצות הברית. דגנית פוגשת לראשונה בשר.
26 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-20
פרק 20 - התורמת ממיאמי
מיקה מחבלת בעבודתה החדשה של אלי. רוחל'ה מנסה לחלוב מדדי פרטים על דגנית. אבנר ודגנית מתכוננים לשעור שיצולם עבור התורמת שמממנת את הפרוייקט. דגנית ודדי קובעים לארוחת ערב. אבנר מגלה שמכשיר ה-LSR של אחד מהתלמידים אינו מראה פעילות.
26 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-21
פרק 21 - למען עתיד ילדינו
השר מקבל את הכסף מהתורמת ומייד מתכנן מסיבת עיתונאים. ניני תופס את אסיה במעבדה של עמוס. אלי מתעמתת עם מיקה. דדי מגיע לדגנית לארוחת ערב. אבנר מגלה שלאחד מהשמיניה אין פעילות למדא. בן בן מקבל SMS מסתורי.
26 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-22
פרק 22 - אמא
איה וניני פוגשים את לילי. אבנר המום לגלות את זהות התורמת ממיאמי, ומנסה להזהיר את השר. רותם מגייסת את בן בן למבצע חיפושים אחרי מאיה ויונתן. דדי ודגנית נהנים מארוחת הערב כשלפתע מקבלת דגנית שיחת טלפון...
26 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-23
פרק 23 - עשרה קלפים
לילי חושפת את סודה של אסיה, ומאלצת אותה לעזוב. איה וניני מתרגלים לחיים עם לילי. השר מסרב לבקשת אבנר להחזיר לתורמת את כספה. דורון מאוכזב מאלי, ומיקה מחליטה להתוודות. רוברטו שולח את דגנית למשימה נוספת.
26 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-24
פרק 24 - המטרה האמיתית
: דגנית, בשליחות רוברטו, מכריחה את אבנר לספר הכל. ניני פותר את חידת עשרת הקלפים. אלי חוששת שדורון הולך לפטר אותה. אילן משתחרר מבית החולים. אסיה מנסה ליצור קשר עם איה. רותם ובן בן מתקדמים בחקירה
25 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-25
פרק 25 - מתח גבוה
רותם ובן בן מוצאים את אבנר מעולף. רוברטו והעוזר מחכים לדגנית. ליאורה נתקלת בבעיות לא צפויות בדרך להקמת הפארק בדרום. אילן ממשיך לחזר אחרי אלי. דדי עוקב אחרי דגנית
24 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-26
פרק 26 - באולינג
: דדי מגיע לחדר המבצעים של רוברטו כדי להציל את דגנית. לילי מבררת פרטים על החבר של איה. רותם מנסה להסביר לאדם שמשהו חשוד קורה בכיתה שלו. ניני מעודד את דורי להציע לנטשה לצאת איתו
27 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-27
פרק 27 - קישקשתא
מישהו משחית את גן הקקטוסים של רוחל'ה. אלי ואילן מתקרבים זה לזו. דגנית מנסה לברר מה אבנר זוכר ממה שקרה. דורי מדוכא מכשלון החיזורים אחרי נטשה. המשא ומתן בין גילה וליאורה מתפוצץ. איה חושדת שאדם רוצה לחזור לנטשה. זהותה האמיתית של אסיה נחשפת
25 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-28
פרק 28 - הסטאר של מחר
לילי ואבנר נפגשים אחרי שבע שנים. דגנית חושפת בפני דדי סודות ששמרה ממנו. גילה מספרת לאבי שליאורה מתכננת לסגור את המפעל. נטשה מתלבטת בין אדם לדורי ומקבלת עצה מאלי. דדי מדווח לרוחל'ה על תוצאות הבירור שלו על דגנית. רוברטו מחליט להשלים את המשימה שהתחיל
26 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-29
פרק 29 - קיצורי דרך
הזמן: שבת בבוקר. הידיעה על דדי ודגנית מתפשטת כמו אש בשדה קוצים. רוברטו חושד שמשהו לא תקין אצל הבוס הגדול. אלי קובעת עם אילן באולפן. אבנר מזמין את לילי, איה וניני לארוחת צהריים משפחתית. אבי כועס על ליאורה ודורון. איה תופסת את נטשה אצל אדם. לילי מקבלת מסר מדאיג
27 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-30
פרק 30 - הלחישה
פרק אחרון בחלקה הראשון של העונה: לילי מתאוששת ממאורעות ליל אמש. ה-LSR של ניני עדיין אינו מראה פעילות. אבנר לא מרוצה מרמת ההתקדמות של הכיתה. רותם מסבירה לאדם את התיאוריה שלה בקשר למאיה ויונתן. אבי מנסה לדבר עם ליאורה על המפעל. נטשה ודורי יוצאים לסרט. אדם ואיה מנהלים שיחה גורלית לשניהם.
25 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-31
פרק 31 - סרט רע
מצבו של אדם אחרי התאונה לא ברור... המשפחה והחברים מתאספים ליד מיטתו. דורי ונטשה מבלים בקולנוע. לילי הולכת לסגור חשבון עם רוברטו. מיקה עצובה ללא אבי. דגנית מתקשה להתמודד עם הידיעה שדדי בישר לה.
27 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-32
פרק 32 - קוביה הונגרית
דגנית מחליטה החלטה גורלית. העוזר של רוברטו מגלה שלילי חיפשה את רוברטו. נטשה כועסת על דורי שלא גילה לה על התאונה של אדם. רותם ובן בן ממשיכים לחפש את מאיה ויונתן. השמיניה בהרכב חסר מגלה אצל רוני כשרון חדש. אבי מודיע לאבנר על החלטתו בקשר לשמיניה.
26 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-33
פרק 33 - בעיה על אמת
בן בן מחפש רמזים בחדר של יונתן. לילי תופסת את רותם במטבח. דדי מספר לדגנית את הסיבה מאחורי מעשיו. רוברטו מגלה שלילי חזרה. איה ואדם נשארים לבד בפעם הראשונה מאז התאונה. דגנית מספרת לדדי על החלטתה. אלי מדרבנת את הילדים להשתמש בכישוריהם
25 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-34
פרק 34 - עכבישים וזיקיות
השמינייה מתגייסת למצוא דרך להחזיר את אבי. רוברטו מתגעגע ללילי. דגנית משאירה את מכתב ההתפטרות שלה לאבנר. איה שבורה מהמפגש עם אדם. לילי מנחמת את איה ונותנת לה עצה מפתיעה על בנים. דדי מנסה למנוע את ההתפטרות של דגנית
24 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-35
פרק 35 - איפון
רוברטו ולילי סוף סוף נפגשים. השמינייה מחפשת דרך לספר לאבי על ההמצאה שלהם. דדי שוב מנסה לדבר עם דגנית. נטשה מגיעה לבקר את אדם. בן בן מלמד את דגנית שיעור חשוב. מישהו נוסף עומד לעזוב את השמיניה.
26 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-36
פרק 36 - החבילה
אבי ומיקה חוזרים הביתה מהדרום, ולמיקה מחכה הפתעה. ניני נשאר בבית. איה מתעמתת עם אבנר ודגנית. רוברטו מקבל הוראות נוספות מהבוס. לאלי מתגלה סקופ מדהים. חבילה מסתורית גורמת לתוצאות הרות אסון.
25 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-37
פרק 37 - דונה מרטין
אבנר מקבל חבילה גם הוא. הכיתה מגלה מה קרה לניני ומגיבה באופן מפתיע. השר מגלה פרטים נוספים על תכולת החבילה. אלי מצליחה לספר לדורון על הסקופ שלה. דגנית ואבנר מבינים שיש מכשיר LSR תשיעי
25 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-38
פרק 38 - פשעים ועוונות
ניני מגלה שרוני היא זו שהנהיגה את המרד. השר מבין שהחבילות המסתוריות כוונו לפגוע בו. מיקה מספרת לבנות פרט מפתיע על אבי. לילי מסבירה לרוברטו מדוע הם צריכים לעזור לאבנר. אדם מברר אצל אחותו פרטים על מאיה. השמיניה מתכוננת לטיול שנתי בצפון. השר מגיע לביתו של אבנר.
26 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-39
פרק 39 - המצור
אבנר והשר מגלים את רוחל'ה בבית הספר. השמינייה מגיעה לטיול השנתי, אבל לא יוצאת אליו. דורון מנסה להתפייס עם אלי, ושולח אותה לפגוש את אורלנדו בשדה התעופה. השמיניה עומדת בפני האתגר הקשה ביותר עד כה.
26 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-40
פרק 40 - הפסקת חשמל
המדינה באפלה והשמינייה כלואה בכיתה . במשך הלילה הארוך מגלים השמונה דברים חדשים אחד על השני. אלי ואורלנדו מבלים את הלילה ביחד. מישהו מהשמינייה מצהיר על אהבתו לאחת הבנות
25 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-41
פרק 41 - המגילה העשירית
התלמידים חוזרים הביתה מהטיול, והשמיניה מנסה להתמודד עם אירועי ליל אמש. השר מתמנה לפקח על החקירה שהולכת ומסתעפת. דורון מגיע לאלי ופוגש את אורלנדו. דגנית מקבלת קלטת וידאו מסתורית. אבנר זוכה לביקור מפתיע מהשר
25 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-42
פרק 42 - בעיות דרך
דגנית מודיעה על מבחן מקיף במתמטיקה. איה וניני מבקשים מרוני לעזור להם ללמוד למבחן. דורי מנסה לשכנע את נטשה ללמוד איתו. אבנר מודיע לשר שפרוייקט השמיניה ממשיך לשלב הבא. אלי מחליטה להתפטר. יואל מודיע לשר על התפתחות החקירה
27 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-43
פרק 43 - המבחן
השמינייה נבחנת במתמטיקה. דורון כועס על אלי. מיקה מתוודה בפני ליאורה. יואל מתקרב לגילוי הפושע שאחראי על הוירוס. אבנר משלים את השלב הבא בפרויקט, אבל גם רוברטו ולילי מתקדמים
25 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-44
פרק 44 - שאלה אחרונה
השמיניה מתמודדת עם המאורעות המפתיעים. דגנית ודדי דורשים מאבנר הסברים. לילי כועסת על רוברטו. אלי הולכת לראיין את אורלנדו במסיבת העיתונאים. רוחל'ה מחליטה לשלוח פסיכולוגית שתבצע הערכות לתלמידים. דדי מחליט לספר לאבנר את האמת.
26 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-45
פרק 45 - מימי ורודולפו
כולם המומים ממעצרו של החשוד. רוני מבואסת מכישלון מסיבת העיתונאים. אבי ומיקה מתקרבים. רותם מאשימה את דגנית. רוני הולכת לבקר את ניני. דדי מגלה שלילי בישראל
27 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-46
פרק 46 - מועדון הלבבות האבודים
השמועה על המעצר מתפשטת. דדי מוטרד מהחזרה של לילי לחייו. אדם ורותם מתמודדים עם המצב החדש. היועצת החדשה מגיעה לשיעור של דגנית. דדי הולך לבקר את איה וניני. אלי מספרת לדורון ואפי על הראיון עם אורלנדו.
28 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-47
פרק 47 - שמונה שעות
פרק מיוחד: השמיניה נחשפת בפני תמר היועצת... מה איה ונטשה יספרו על אדם? מה דורי יגיד על ניני? מי יגלה דברים חדשים על עצמו? חייו של מי עומדים להשתנות? ומה תגיד תמר לרוחל'ה בסוף היום?
27 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-48
פרק 48 - שפן הנסיונות
לילי מספרת לאיה וניני על תפקידה החדש. אדם נפגד עם אבנר. דורון מנסה שינוי תדמית. רוני מספרת לאלי על ניני. נטשה באה לבקר את איה. העוזר מביא לרוברטו מתנה מפתיעה
27 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-49
פרק 49 - החטא הקדמון
דגנית הולכת לדבר עם אבנר. לילי צופה בשיעור של דדי. רותם מחליטה למצוא דרך לעזור לאביה. דורי ונטשה כועסים על ניני ורוני. אדם הולך לדבר עם תמר. אלי מתכוננת לשידור הראשון שלה.
27 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-50
פרק 50 - שרק
לילי מזמינה את משפחת הלוי לארוחת צהריים. עורך הדין מבשר לאבנר בשורות קשות. הידיעה על המעצר יוצאת לתקשורת. דדי מחליט ללכת לאבנר ולספר לו את האמת על עמוס. ניני מציע לרותם לעזור לה
26 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-51
פרק 51 - המאהב
רוברטו מחליט לפעול ללא עזרת הבוס הגדול. לילי מתמודדת עם המידע החדש על אדם. דורון מתאושש מהתקף הלב ונהנה מתשומת הלב. אורלנדו מזמין את אלי לצאת איתו לאירוע רשמי. ניני נפגש עם רותם בשביל למצוא דרך לעזור לאבנר
27 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-52
פרק 52 - השמיניה בפעולה
השמינייה מתגייסת כדי לעזור לאבנר... בינתיים מוצא רוברטו דרך לגלות את הקשר בין הבוס ללילי
25 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-53
פרק 53 - סגירת חשבונות
איה וניני פוגשים דוד מסתורי. בעיתון מתפרסת תמונה של אורלנדו שאלי לא תשמח לראות. ליאורה מגלה סוד על דורון. התכנית של לילי יוצאת לדרך.
26 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-54
פרק 54 - בני ערובה
בפרק מותח ומפחיד במיוחד מוצאת השמיניה את עצמה בסכנת חיים בשעת מבחן חוזר במתמטיקה, שאחריו שום דבר לא יחזור להיות כשהיה
24 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-55
פרק 55 - דדי
היום שאחרי הארועים הקשים בבית הספר מוצא את איה וניני נאלצים להתמודד עם שורה של בשורות קשות לעיכול.
28 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-56
פרק 56 - ביחד
פרק נוסטלגי ומרגש במיוחד בסלון משפחת דביר. מעגלים רבים נסגרים ואחרים נפתחים כשאיה וניני מביטים אחורה על כל מה שקרה להם.
26 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-57
פרק 57 - חבורת למדא
אדם לא מצליח להתאושש מאירועי השבוע. רוני ואלי הולכות לנקות את הראש ביום כיף. המתח בין דורון וליאורה גובר. דמות מרכזית בסדרה עוברת תפנית משמעותית כשחייה של דמות אחרת בסכנה גדולה
28 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-58
פרק 58 - דף חדש
הפרק הלפני אחרון עומד בסימן וידויים... סודות שנשמרו מתחילת הסדרה נחשפים סוף סוף. רוני מוצאת דרך מפתיעה לעזור לאחותה.
28 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-59
פרק 59 - טורבו טיים
העונה הראשונה מגיעה לסיומה בפרק סיום מותח ומרגש..
29 דק'
השמיניה-עונה-1-פרק-60
פרק 60 - כל מה שרציתם לדעת
: איך נולדה השמיניה...? איך הכל התחיל? איך נבחרו השחקנים לשמיניה? מה היה התפקיד המקורי אליו נבחן ידידיה? מי מהשמיניה קורע את כולם מצחוק בין הצילומים? מי מהבנים מנשק יותר טוב..? למי מהבנות אין זיכרון צילומי? כל הסודות נחשפים בפרק מיוחד מצחיק ומפתיע החותם שישים פרקים ראשונים של "השמיניה"
26 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-61
פרק 61 - המשפט חלק א'
חצי שנה עברה. משפחת דביר מתמודדת עם קשיים בבית ומתכוננת לגזר הדין במשפט שעלול להמיט עליה אסון. השמיניה המפורקת מתלבטת אם לאחד כוחות כדי לעזור לשני הנאשמים. ראש הממשלה החדש מקבל איומים על חייו
27 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-62
פרק 62 - המשפט חלק ב'
המשפט מגיע לסיומו המפתיע. דדי מבטיח לדגנית שהשמיניה לא חוזרת לפעול. אדם מזמין אליו את חברי השמיניה לחגוג.
24 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-63
פרק 63 - המצפה
מולי ויאיר מציגים בפני אבנר פרוייקט סודי חדש. דדי מספר לדגנית שחסכונותיהם אזלו. ילדי השמיניה מקבלים מעטפה מסתורית. מגדת עתידות מבשרת לרוני משהו מוזר ומפתיע
23 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-64
פרק 64 - מכונית התופת
: דדי ואבנר מציגים בפני הילדים את ההפתעה שהכינו להם. נטשה מקבלת זר פרחים ממעריץ אלמוני. האיומים על חיי ראש הממשלה ממשיכים.
25 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-65
פרק 65 - דניאל
יחסיו של דדי ובתו הולכים ומחמירים. רוני מתעמתת עם הדייר החדש בביתה ופוגשת מיליונר צעיר ומסקרן. אבי מנסה לפענח תעלומה במצפה בשעה שדורי ונטשה מנסים לגלות מיהו המחזר האלמוני.
27 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-66
פרק 66 - הסוס הטרויאני
דגנית ניצלת משוד ומזמינה לביתה את התוקפת. השמיניה מנסה לגלות מי עומד מאחורי מתקפת טרור ממוחשבת. אחד מחברי השמיניה מתנדב לפגוש את הטרוריסט
25 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-67
פרק 67 - המלך
דגנית מספרת לדדי על ניצן וחושדת שהשמיניה התאחדה. הטרוריסט צ'כוב מגלה את תכניתו. נטשה עומדת לגלות מי עוקב אחריה.
26 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-68
פרק 68 - המרוקאים של מאטיס
יואל מגלה מי עומד מאחורי המתקפה. נטשה מקבלת מתנה מפתיעה. אבנר ודדי מחליטים להציג חזית משותפת. ראש הממשלה מבין שרק דדי יכול להציל את המצב.
23 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-69
פרק 69 - הבחירה
רוני מתלבטת אם להתקשר למיליונר שפגשה. נטשה מחליטה לשמור בסוד את מה שקרה לה. אילן חושף את השיר החדש שכתב. שלושת לובשי הגלימות המסתוריים מגלים את מזימתם.
26 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-70
פרק 70 - שלוש שעות
רוני מתלבטת אם להתקשר למיליונר שפגשה. נטשה מחליטה לשמור בסוד את מה שקרה לה. אילן חושף את השיר החדש שכתב. שלושת לובשי הגלימות המסתוריים מגלים את מזימתם.
25 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-71
פרק 71 - שדה תעופה
החברים עורכים מסיבת הפתעה במצפה ליום ההולדת של דורי ובינתיים אחד מילדי השמיניה עומד מול החלטה שתשנה את חייו. פרק מיוחד ומרגש שאת סופו יהיה קשה לשכוח.
25 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-72
פרק 72 - היום שאחרי
משפחת דביר וילדי השמיניה מנסים לעכל את הבשורה שניחתה עליהם. יואל נקרא לעזור, דדי מאשים את ראש הממשלה באחריות למה שקרה.
26 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-73
פרק 73 - פאטמוס
יואל מביא פרטים חדשים ודדי מחליט לפעול כדי לגלות את האמת. באותו זמן אבי במצפה מנסה גם הוא למצוא תשובות בעצמו. דדי מוצא דרך לממן את מבצע החיפוש
23 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-74
פרק 74 - LET IT BE
החקירה של דדי מסתיימת, אדם וניני מתמודדים כל אחד בעצמו עם הסיטואציה החדשה, השמיניה מתכנסת בבית דביר בנסיבות שאיש מהם לא ציפה להן.
24 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-75
פרק 75 - מיליארד סינים
השיר של אילן יוצא לרדיו. דורי ואבי עובדים על ניסוי חדש. מיקה מחפשת מישהו שילך איתה לאופרה. דגנית מגלה כיצד דדי השיג את הכסף.
26 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-76
פרק 76 - קאסיו
רוני ונטשה מתמודדות עם הגילוי המפתיע. דגנית מחליטה לעזור לדדי להיפטר מהחוב. מיקה לא מגלה לאבי עם מי הלכה לאופרה. בן-בן מגלה לניני את מה ששמע.
25 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-77
פרק 77 - כרטיס אדום
בן בן וניני מחליטים לעזור להוריהם להשיג את הכסף. מיקה ואבי במשבר. קאסיו חושף את פרצופו האמיתי. מזימתם של לובשי הגלימות מתגלה סוף סוף.
24 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-78
פרק 78 - קופיקו
דגנית מבקרת את רוחל'ה אחרי חודשים שלא נפגשו. חברי השמיניה מנסים לחדור לקזינו כדי להשתיל בו מצלמות מעקב. רותם מנסה לדובב את בן בן.
23 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-79
פרק 79 - למדא קלאוד
השמיניה ממשיכה במבצע הסודי. ניצן מגיעה לבית דביר ונתקלת בקבלת פנים לא צפויה. מולי מגלה לאבנר מה המטרה האמיתית שלשמה הוקם המצפה.
24 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-80
פרק 80 - אדם גולדברג
רוני משיגה מימון למבצע הקזינו, אדם ונטשה מתכוננים לרגע האמת. אבנר מספר לדדי על הלמדא קלאו"ד.
26 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-81
פרק 81 - הפשע המושלם
השמיניה בפעולה: מבצע הקזינו מגיע לשיאו המפתיע, בעוד ניצן הפצועה מגלה לדגנית איך נפגעה. פרק שאסור להפסיד!!!
26 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-82
פרק 82 - סיפור ארוך
ניני חולם חלום מוזר. רוחל'ה מוזמנת לתכנית של אלי ופוגשת שם אורחת מפתיעה. רוני חולה בבית ודניאל ממשיך בחיזוריו אחריה, ובאותו הזמן מציע לאילן הצעה שאי אפשר לסרב לה.
27 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-83
פרק 83 - פריז
דדי ואבנר מתעמתים. החשיפה הטלוזיונית של רוחל'ה מסתיימת לא כפי שציפתה. אדם מנסה לארגן מפגש עם השמיניה אבל רק אחד מהם מופיע. ניצן מנסה להתחמק ממחזר טורדני. תפקיד אורח מפתיע לאחד מכוכבי הפיג'מות.
26 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-84
פרק 84 - כמה כמה
אחרי ההתפתחויות האחרונות מכונסים ארבעת הבנים במצפה כדי לראות משחק של מכבי, בעוד הבנות רואות את אותו משחק בסלון של רוני. פרק מיוחד, מצחיק ומפתיע, עם רגעים בלתי נשכחים
26 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-85
פרק 85 - התערוכה
נטשה מתכוננת לערב הגדול. דורי יוצא למסע חיפושים אחרי אהבתו החדשה. רוחל'ה מנסה להתאושש מהטראומה, ומולי מוצא פתרון לבעייתה. התנהגותו המוזרה של ניני נמשכת.
25 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-86
פרק 86 - שעת השין
תרגיל מיוחד לכל יחידות המודיעין מוצא את השמיניה במצב שבה לא היתה מעולם. מולי ויאיר צופים במתרחש ומחזיקים אצבעות. אבנר ודדי המומים לגלות את תוצאות ארועי ליל אמש.
23 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-87
פרק 87 - קלמזי
עיתונאית מהערוץ הראשון בטלויזיה מגיעה לראיין את רוחל'ה. מיקה ואבי מנסים להתמודד עם המצב החדש. אילן מגלה למי מכר דניאל את "שיר המגב". תפקיד אורח: הדר לוי.
25 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-88
פרק 88 - טיפול משפחתי
פרק מיוחד, מהמרגשים ביותר עד היום. משפחת דביר מתמודדת באופן מקצועי בפעם הראשונה עם כל מה שקרה. הופעת אורח לאחת הדמויות האהובות מהעונה הראשונה
24 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-89
פרק 89 - שתי עוגות
דדי ואבנר שומעים ממולי אינפורמציה חדשה ומדאיגה. רוני מנסה לעכל את מה שקרה. דגנית מציבה בפני ניצן אתגר מעניין. החבורה מתכנסת בבית דביר.
26 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-90
פרק 90 - המרגלים
לובשי הגלימות מתקדמים במזימתם. כולם מתכוננים למבחן השכבתי בתנ"ך. בן בן ורותם מחדשים את החקירה המשותפת אחרי שגילו מידע חדש ומפתיע.
26 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-91
פרק 91 - כיפה אדומה
סוזי מצלמת את "יום בחייה של רוחל'ה". אדם וניני מתאוששים מהמפגש המצמרר של ליל אמש. ניצן עוברת את המבחן. מולי מבשר לדדי ואבנר את הפרטים המלאים על הניסוי הצפוי
27 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-92
פרק 92 - הארי פוטר
דורי נתקל במשהו מוזר באולם הקולנוע. אדם וניני מגלים שהסתבכו. רוני מחליטה להזמין אליה את השמיניה. פרטים חדשים מתגלים על לובשי הגלימות.
27 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-93
פרק 93 - דושנקה
אבנר ודדי ממשיכים בהכנות לניסוי הצפוי. בעוד הבנים נקראים למצפה מוצאות הבנות דרך מקורית להעביר את הזמן ונתקלות בתוצאות מפתיעות. האיש בגלימה חושף את המשימה שתיכנן
25 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-94
פרק 94 - העקרב
התכנית על רוחל'ה משודרת בשעה מאוחרת. ניני מקבל עזרה מכיוון לא צפוי. דורי מחליט איך להגיב לאולטימטום של ניצן. אל נטשה שעדין מתאוששת מארועי הלילה הקודם מגיעה אורחת מפתיעה. תפקיד אורח: אוולין קפלון.
27 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-95
פרק 95 - המלך קה
אדם וניני מתחילים בהכנות לביצוע המשימה שהוטלה עליהם. סוזי מציעה לרוחל'ה עיסקה. לינה מספרת לנטשה מדוע היא חייבת להישאר לגור אצלה. בן בן סובל בבית הספר ומקבל סיוע מכיוון לא צפוי. תפקיד אורח: שירה כצנלבוגן.
27 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-96
פרק 96 - מספר חסוי
אדם וניני מתמודדים עם הסוד שלהם ועם הכעס מכיוון שאר חברי השמיניה. ניצן חוזרת ללמוד בבית הספר. אילן ודניאל מוצאים שפה משותפת. נטשה מחליטה להחזיר את הסטודיו. אל בית משפחת דביר מגיע אורח מסתורי.
28 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-97
פרק 97 - שוד לילי
השלושה מנסים לבצע את המשימה שהטיל עליהם האיש בגלימה. דגנית מתמודדת עם הביקור הלא צפוי. פרק אקשן מותח ומרגש במיוחד. תפקיד אורח: צק ברגמן.
28 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-98
פרק 98 - פיל אדום
הניסוי בלמדא קלאוד עומד לצאת לדרך. אדם וניני מוטרדים מארועי הלילה הקודם. נטשה ורוני מתחילות להבין שדניאל שיחק בשתיהן. דדי ודגנית מתעמתים על רקע ביקורו של שלומיק
27 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-99
פרק 99 - אחת פחות מדי
רוחל'ה נהנית מתשומת הלב התקשורתית. ניצן כועסת על ניני. דגנית עומדת לפני שיחה גורלית. מולי מודאג מהחשיפה של הפרוייקט. אבנר ודדי מנסים לפתור את הבעיה בניסוי
28 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-100
פרק 100 - שמיניה חדשה
אבנר ודדי מוצאים דרך להמשיך בפרוייקט הלמדא קלאוד. השביעיה מתכנסת במצפה כדי לקבל לשורותיה את המצטרפת החדשה לשמיניה. פרק חגיגי ומרגש.
27 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-101
פרק 101 - המעטפה
הניסוי מתחדש והמזימה של סקורפיו הולכת ומתבהרת. דגנית מתכוננת לשיחה של חייה. אדם וניני מקבלים סוף סוף את המידע שהובטח להם.
26 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-102
פרק 102 - נ"צ 1882
פרק מותח במיוחד: השמיניה מנסה לפענח את המסר במעטפה, בעוד הדרמה במדבר מגיעה לשיאה. רוחל'ה משכנעת את יאיר לחלוק איתה את המידע המסווג. דורי מעצבן את ניצן
26 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-103
פרק 103 - הקייטנה של נטשה
מולי מנסה לברר פרטים לגבי מי ששלח את המעטפה. רוחל'ה מגלה לסוזי את הכל. סקורפיו מוצאים דרך חדשה להשיג את מטרתם.
28 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-104
פרק 104 - טבע דומם
בן בן מספר לניני על חשדותיו. ניצן ודורי בשיחה גורלית. לינה מבצעת נסיון סחיטה בשליחות סקורפיו. מולי מגלה את הכתבה של סוזי. אלי מקבלת הזדמנות של פעם בחיים
26 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-105
פרק 105 - מדונה
רוני מסייעת לאלי להתכונן לאודישנים. בן בן מגלה שהחשדות שלו היו מוטעים. הזקן מגלה מדוע הוא זקוק ללמדא קלאוד. מיקה ואבי מעודדים את דורי לתקן את הנזק שגרם.
28 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-106
פרק 106 - סוניה צוקרמן
אילן ואלי מתמודדים עם המצב החדש. רוחל'ה לא מצליחה ליצור קשר עם סוזי. ניני ולינה נפגשים. דדי מקבל הצעה מפתיעה ממולי.
26 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-107
פרק 107 - טיטניק
השמיניה מתכוננת לניסוי החדש והגורלי, בעוד אנשי סקורפיו צופים עליהם בלי ידיעתם. שלומיק מציע לדגנית עזרה. השמיניה שוב מתמודדת עם סכסוכים פנימיים
27 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-108
פרק 108 - האסיר
האורח המפתיע במצפה משנה את מהלך העניינים. דגנית מתחילה להבין שמשהו מוזר מתרחש. אלי מתכוננת לנסיעה. אסיר מסתורי מגיע למקדש.
28 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-109
פרק 109 - שורה 32
מטה סקורפיו סוער אחרי ההתפתחויות האחרונות והאסיר עובר חקירה צולבת. שלומיק מבקר שוב בבית משפחת דביר ויאיר מתחיל להבין מי אחראי לכל מה שהשתבש.
28 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-110
פרק 110 - טוויסט
את הפרק הזה תרצו לראות הרבה יותר מפעם אחת. הפרק המפתיע ביותר בסדרה שיותיר אתכם חסרי נשימה!!!
29 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-111
פרק 111 - חשודים
הפינאלה הגדול של העונה מתחיל עם חמישה פרקים בלתי נשכחים עם אקשן בלתי פוסק. כל פרטי העלילה חסויים
29 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-112
פרק 112 - נשיקת המוות
הפינאלה הגדול של העונה: עוד ארבעה פרקים נותרו. פרק מיוחד בכיכובם של שתיים מהדמויות האהובות בסדרה. כל פרטי העלילה חסויים.
26 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-113
פרק 113 - מספיק אקשן
שלושה פרקים בלבד נותרו לסיום העונה והפינאלה הגדול ממשיך עם פרק אקשן מסחרר במיוחד. כל פרטי העלילה חסויים.
25 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-114
פרק 114 - העקרב
הפרק הלפני אחרון בעונה, הסיפור מגיעה לשיאו הדרמטי. כל פרטי העלילה חסויים.
27 דק'
השמיניה-עונה-2-פרק-115
פרק 115 - משפחה
פרק הסיום של העונה השניה. כל מילה נוספת מיותרת. כל פרטי העלילה חסויים
41 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-116
פרק 116 - 1989 חלק א'
פרק פתיחה כפול לעונה השלישית. חצי שנה אחרי ארועי סקורפיו, השמיניה נהנים מחופשת הקיץ כששכנה מסתורית נזקקת לעזרתם וסוחפת אותם להרפתקה שלה איש מהם לא ציפה. צפו להפתעות מהשניה הראשונה...
22 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-117
פרק 117 - 1989 חלק ב'
פרק פתיחה כפול לעונה השלישית. חצי שנה אחרי ארועי סקורפיו, השמיניה נהנים מחופשת הקיץ כששכנה מסתורית נזקקת לעזרתם וסוחפת אותם להרפתקה שלה איש מהם לא ציפה. צפו להפתעות מהשניה הראשונה...
23דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-118
פרק 118 - אלכס
בפרק השני של העונה החדשה השמיניה מתלבטת כיצד להגיב להצעה מוזרה שקיבלו, בעוד דגנית מתמודדת עם המצב החדש.(
27 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-119
פרק 119 - כדרים באים
פרק כיפי ומרגש סביב הבריכה בוילה, השמיניה מנסה לארגן מנגל ונזכרת בארועי היום החולף
27 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-120
פרק 120 - לילה לבן
בעוד השמיניה מתכוננת לנסיעה מפתיעה, אנחנו מגלים מה באמת קרה בין אבי למיקה
28 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-121
פרק 121 - הפעמון
פרק ספיישל בלתי נשכח - הילדים מגלים לאן באמת נשלחו, ומתמודדים עם אתגרים קשים במיוחד. השמיניה כמו שמעולם לא ראיתם אותם.
28 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-122
פרק 122 - מאיץ גנטי
פרטים חדשים מתגלים על הרופא המסתורי, בעוד השמיניה מוצאת את עצמה בעוד שורה של התמודדויות מפרכות בדרך להפיכתם לסוכנים חשאיים.(
26 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-123
פרק 123 - להציל את המולדת
אלכס מתמודדת עם צרה נוספת. דגנית מגלה בפעם המי-יודע-כמה סוד נוסף מעברו של דדי. איה וניצן משוחחות לראשונה מאז חזרתה של איה
27 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-124
פרק 124 - הנעלמים
דדי מנסה למנוע מהמועצה לממש את תכניותיה. רוני מנסה לגלות את האמת מאחורי הנבואה של אלכסנדרה ואבי המתוסכל מחפש אוזן קשבת.
26 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-125
פרק 125 - סנטינו
פרק אקשן כיפי במיוחד שבמרכזו משימת המבחן של השמיניה, המאלצת אותם להסתנן לאחד המלונות בתל אביב ולהתחקות אחרי פושע מסתורי ומסוכן
27 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-126
פרק 126 - השותף
איה חושדת ברופא של דגנית. אבי מחפש דירה עם שותף, יואל מגיע לזירת הפשע ומגלה תוצאות מפתיעות
26 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-127
פרק 127 - אליבי
המזימה של יוליוס ושותפו יוצאת לפועל. עמרי מנסה לגלות מי דובר אמת. דדי מספר לדגנית מה באמת קרה בינו לבין אלכס.
25 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-128
פרק 128 - טרגדיה
המשימה של השמיניה היום: להציל בכל מחיר את מסיבת יום ההולדת של בן בן. עמרי מאמין שגילה מי עומד מאחורי המזימה.
26 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-129
פרק 129 - הפינצטה
התוצאות הדרמטיות של המפגש הלילי מאלץ שתי חברות שמיניה להתמודד עם מצב קשה במיוחד, ועם האמת על עברן
25 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-130
פרק 130 - שותפי סוד
משימה שגרתית שדפי מטילה על רוני מביאה לגילוי מפתיע. אלכס ויואל מוצאים דרך להוציא מהמחבוא את המבוקש. ניצן מבחינה בהתקרבות בין איה לאדם
26 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-131
פרק 131 - נועה
רוני מתמודדת עם הגילוי החדש. תמר מנסה לדלות מעמרי את הסיבה האמיתית להתנהגותו. אבי נכנס לדירתו החדשה
28 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-132
פרק 132 - יוונית מדוברת
מיקה מנסה לפענח שדר מוזר. אדם מוצא הזדמנות לדבר עם איה. נטשה ורוני מתאוששות ממאורעות הלילה. אבי מגלה שלא קל לגור עם השותף החדש
26 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-133
פרק 133 - קוגיטו ארגו סום
השמיניה מנסה לפענח את שוד היהלומים למרות התנגדותם של דפי ועמרי. אדם נתקל בדמות מעברו. הופעת אורח לשתי דמויות מפתיעות שהופיעו בעונה השניה!
25 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-134
פרק 134 - תהילה
השמיניה מתמודדת עם ההתפתחויות המפתיעות בספריה הנטושה. אבנר מראה לדדי את ההמצאה החדשה שלו. אלכס מוצאת פתרון לבעיה שמטרידה את דפי
24 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-135
פרק 135 - ההיסטוריה של הממלוכים
אבי מנסה להראות מנהיגות כשהשמונה מסדרים לעצמם את משכנם החדש. יואל ואלכס מנסים להבין מה עומד מאחורי החבילות המוזרות שנשלחות אליהם
26 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-136
פרק 136 - החטוף
המזימה החדשה של יוליוס נחשפת. דורי שומע במקרה מסר מדאיג בנוגע לחשוד ומספר לשמיניה, רוני בטוחה שהיא יודעת במי מדובר
25 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-137
פרק 137 - החילוף
אלכס ויואל מנסים להוציא מידע על החוטפים. ניני מוציא מאיה את האמת על מה שרוני סיפרה לה. עמרי מבקש מנטשה טובה גדולה. אבי ומיקה מתעמתים לראשונה על זהות השותף
26 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-138
פרק 138 - קריפטון
המועצה מתמודדת עם תוצאות החילוף. ניצן מבקשת עצה מדגנית. פרטים חשובים ביותר לעלילת העונה יתגלו במהלך הפרק!
28 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-139
פרק 139 - בריאת העולם
הבנות מנסות לארגן מסיבה. יואל חושד במניעים של אלכס. אבנר מביא לשמיניה את הצופן בתקווה שיוכלו לפענח אותו. בן בן מגלה לאיה את הסיבה להתנהגותו המוזרה.
26 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-140
פרק 140 - בלי אזיקים
אלכס והאסירה נפגשות פנים מול פנים. ההכנות למסיבה נמשכות. איה וניני מנסים לפתור את הבעיה של בן בן. אבי עוזר לנטשה לגלות פרט חשוב על עמרי
27 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-141
פרק 141 - שרה גיבורת נילי
פרק ספיישל מוסיקלי - מסיבת ריקודים סוערת בספריה כשבמהלכה נזכרים הגיבורים במאורעות היום שעבר. הקריוקי חוזר ובגדול!!!
30 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-142
פרק 142 - יום קשה
הריב בין שתיים מבנות השמיניה מגיע לשיא חדש. דפי ועמרי מגלים פרטים חדשים על הקוף החסר. הסכסוכים הפנימיים במועצה מתגברים. אבי מופתע שוב מהתנהגותה של דפי.(כע)
26 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-143
פרק 143 - איגבן טדאוש
פרק אקשן מיוחד. השמיניה יוצאת לפעולה חשאית ומסוכנת בחו"ל, בחיפוש אחרי הקוף הלבן המסתורי. אסור להחמיץ!
27 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-144
פרק 144 - מיד ליד
סופה המפתיע של הפעולה מעבר לים מותיר את השמיניה המומים. החקירה שמבצע יואל מביאה לתוצאות בלתי צפויות.
25 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-145
פרק 145 - הילדים שלנו
פרק מפתיע ובלתי נשכח שיותיר אתכם פעורי פה. ההאשמות ההדדיות בעקבות מה שקרה מוליכות לדבר שאיש מהשמיניה לא ציפה לו.(כע)
27 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-146
פרק 146 - מי רצח את יואל
התשובה לשאלה מי רצח את יואל ניתנת סוף סוף בפרק בלתי נשכח עם סוף מפתיע במיוחד.(כע)
28 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-147
פרק 147 - כדור הרגעה
השמיניה מנסה להתמודד עם המציאות החדשה, כשדניאל ממשיך במזימתו ומעניק לרוני עזרה מפוקפקת. אבי מנסה בינתיים לשכנע את דפי שהחשד שלהם מוטעה.(כע)
26 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-148
פרק 148 - מסך עשן
השמיניה מארגנת פעולת הצלה לרוני, ודניאל מנסה לחבל במאמצי החילוץ. יוליוס מגלה ללינה מה התכנית שלו לגבי ניני.
25 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-149
פרק 149 - תיק סגור
מצבה של רוני הולך ומסתבך. דניאל מצליח לגנוב את הקוף השחור. עמרי מגיע לבית דביר לחקור את ניני.
27 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-150
פרק 150 - תא קולי
הניסוי של יוליוס מתקדם. רוני מועברת לידי המשטרה. נטשה מתלבטת מה לעשות עם הפלאפון של רוני. עמרי ממונה כמחליף רשמי של יואל.
27 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-151
פרק 151 - אהבה מושלמת
פזית מנסה לסייע לאדם לדלות פרטים על רוני. חלבי עולה על פרט מחשיד. הממונה של המועצה מתגלה. איה ממשיכה לחוש שמשהו לא בסדר עם אחיה התאום.
28 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-152
פרק 152 - רקוויאם
יוליוס מזהיר את דניאל מאיה. נטשה וניני/דניאל מתקרבים. חלבי יורד מהטיפול בתיק של רוני. יאיר מבטיח לחקור לעומק את ההתנהלות במועצה.
29 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-153
פרק 153 - good day sunshine
דניאל מנסה להפליל גם את נטשה. ניני מנסה לברוח מהמערה של יוליוס. איה מגלה דרך לבדוק אם חשדותיה בניני מוצדקים. דניאל מתכונן לשלב הבא בתכניתו.
26 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-154
פרק 154 - הצרחה
אחד הפרקים המותחים ביותר בתולדות השמיניה. ניני נלחם על חייו, בעוד דניאל מתעמת מול לילי. אקשן מטורף מהשניה הראשונה עד לסוף המפתיע!
29 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-155
פרק 155 - סופרמנים
אחרי שזהותו של דניאל נחשפה כולם מתמודדים עם הגילוי, ומנסים להבין איפה ניני האמיתי. נטשה מנסה לפייס את רוני ומתעמתת לראשונה עם עמרי. דניאל מתעורר למציאות חדשה.
28 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-156
פרק 156 - פתיון
אורחת מפתיעה מגיעה לדירה של רוני. אבנר ודדי מאשימים אחד את השני על מה שקרה. ניני מנסה לחזור לשגרה. אלכס מוצאת דרך להמשיך בתכניתה, על חשבון דפי ועמרי.
28 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-157
פרק 157 - רמבו
ניצן מגלה דרך למצוא מיהם הוריה הביולוגים. לילי זוכה בחנינה על תנאי. רוני וניני מדברים לראשונה על מה שקרה. הסוד הגדול ביותר בעונה השלישית מתגלה לקראת סוף הפרק!
29 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-158
פרק 158 - אלמה
דדי מעכל את העובדות החדשות. ניצן מספרת למשפחת דביר על הגילוי. איה מבינה שניני מסתיר משהו. עמרי מבקש מנטשה לעזור למועצה. בן בן מתכונן לדייט עם דריה.
29 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-159
פרק 159 - חסינות
השמיניה נקראת למועצה. איה מגלה את הקשר בין ניצן ליוליוס. ד"ר בס מבשר לדגנית בשורה קשה. יוליוס מוצא דרך לסחוט מהשמיניה את הלמדא שלהם.
25 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-160
פרק 160 - כל הזמן שבעולם
דרמה בלתי נשכחת בבית החולים: ניצן מסכנת את חייה כדי לנסות ולעזור לדגנית להיפטר מהוירוס, אחרי שגילתה מי אביה האמיתי.
26 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-161
פרק 161 - שתי טיפות מים
דגנית יולדת, וזהותו של חוטף התאומים מתגלה סופסוף.יאיר מבין מה המטרה הסופית של יוליוס. רוני מספרת לניני שהיא נוסעת, וניני נאלץ לבקש מחבריו טובה גדולה.
26 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-162
פרק 162 - בזמן אמיתי
המועצה מוצאת דרך לאתר את השמיניה, למרות אזהרותיה של לילי. איה שומעת לראשונה על הקשר בין אלכס לאביה. יוליוס מכין את השמיניה לניסוי הגורלי.
25 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-163
פרק 163 - בליץ
אחרי כשלון הפעולה המועצה מחליטה לחפש את אלכס. בינתיים מתחיל יוליוס לשאוב למדא מהשמיניה, כשאיה וניצן היחידות שיכולות למנוע את האסון.
25 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-164
פרק 164 - התשיעייה
הדרמה במערה של יוליוס מגיעה לשיאה הבלתי נשכח, ניצן ויוליוס נפגשים לראשונה, ודניאל מגלה את הכוחות החדשים שלו, בפרק אקשן מטורף ורצוף שיאים.
27 דק'
השמיניה-עונה-3-פרק-165
פרק 165 - ספטמבר
סיום הסדרה בפרק המרגש ביותר בתולדות השמיניה. אחרי שהמזימה של המועצה מתגלה מבינים חברי השמיניה שיש רק מוצא אחד מהמצב אליו נקלעו. הרגעים העצובים והיפים ביותר בפרק שלא תוכלו לשכוח.
47 דק'

סדרות נוספות