נוה צור

אבל אתם מכירים אותו גם כהוגו מגאליס
שחקן
תאריך לידה: 17/08/1993
מזל: אריה
עיר לידה: צפת, ישראל

נוה צור ב-BIGI
:

הכירו את נוה צור:

תחילת הקריירה של נוה צור

נוה צור נולד למשפחה דתית בצפת. את לימודי המשחק שלו עשה בסטודיו למשחק ואמנויות הבמה אצל יורם לוינשטיין. מאוחר יותר גם למד בסטודיו הבמה. את שירותו הצבאי עשה בתיאטרון צה"ל. כבר בצעירותו שיחק בתפקידי אורח בסדרות שונות. בהמשך הופיע בערוץ "קומדי סנטרל" ובסדרת רשת של אתר "וואלה!".

 

הוגו מ״גאליס״

בשנת 2012 החל לשחק בסדרה "גאליס" (של ערוץ הילדים הזמינה לצפייה גם ב-BIGI) את דמותו של הוגו. במשך השנה החל לשחק גם בדרמה "ניורק". במשך השנים שיחק בסדרות נוער נוספות. בשנת 2013 שיחק בסרט הקצר "שניצל". 

 

המשך הקריירה של נוה צור

בשנת 2013 שיחק בסרט "לצוד פילים". שנה לאחר מכן נוה שיחק גם בסרט "גאליס – המסע לאסטרה". שנה לאחר מכן שיחק בסרט "עמק". על תפקיד זה הועמד לתואר "שחקן ראשי" בטקס פרסי אופיר השנתי.

בשנת 2016 החל לשחק בסדרה "עקרון ההחלפה". בשנת 2018 החל לשחק בסדרה "אילת" של ערוץ הילדים (הזמינה לצפייה ישירה ב-BIGI). באותה שנה שיחק גם בסרט "פרא אציל" בתפקיד עליו זכה בפרס אופיר לשחקן הראשי הטוב ביותר. 

 

נווה צור על הבמות

במסגרת לימודיו ב"סטודיו הבמה" שיחק בהצגה "לטאה" וגם בהצגות "שלמה המלך ושלמי הסנדלר" ו"סאלח שבתי". בשנת 2015 השתתף לראשונה בפסטיגל במופע "היי סקול פסטיגל", שנה לאחר מכן חזר אל במת הפסטיגל. בשנת 2016 השתתף במופע "יצא משליטה".

 

נווה צור כזמר

בשנת 2017 הוציא את הסינגל הראשון שלו "לא שם" אותו כתב והלחין. בהמשך הוציא גם את הסינגל "נ.ו.ה". שנה לאחר מכן הוציא את אלבום הבוכרה שלו הנושא את שם הסינגל.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: