מיטל מיכאלי

אבל אתם מכירים אותה גם כגילי מגאליס
זמרת ושחקנית
תאריך לידה: 19/11/1985
מזל: עקרב
עיר לידה: רחובות, ישראל

מיטל מיכאלי ב-BIGI
:

הכירו את מיטל מיכאלי:

תחילת הקריירה של מיטל מיכאלי

מיטל מיכאלי החלה את לימודי המשחק שלה במגמת התיאטרון של התיכון בו למדה ברחובות. מאוחר יותר שירתה בלהקה הצבאית של חיל החינוך. מיטל היא בוגרת אוניבסרסיטת תל אביב בלימודי תואר ראשון בקולנוע ותקשורת. 

 

מיטל מיכאלי הזמרת

כבר בגיל צעיר החלה לשיר. ב-1998 היא שרה שירים שונים בסרט "נסיך מצרים". שנה לאחר מכן היא שרה את שיר הפתיחה של "בילבי". התפנית בקריירת השירה בגיעה ב-2012 כשהשתתפה בעונה הראשונה של תוכנית הריאלטי "דה וויס ישראל". במהלך התוכנית פגשה את עציון מאיר, שאיתו הופיעה רבות לאחר מכן ואף הוציאה איתו אלבום משותף. 

 

מיטל מיכאלי השחקנית

כאמור, מיטל התחילה את הקריירה שלה בגיל צעיר. כבר כשהייתה בת 10 היא שיחקה במחזמר "צלילי המוזיקה". בהמשך שיחקה במחזות זמר נוספים ואפילו הנחתה את פסטיגל 1998. בשנת 2001 החלה לשחק בתוכנית של ערוץ הילדים "כל העולם במה" שזמינה לצפייה ישירה גם ב-BIGI.

 

בשנת 2009 החלה לשחק בסדרה "ראש גדול". שנה לאחר מכן שיחקה ב"גירושים נפלאים", "הקרמבויז" ו"השועלים". בשנת 2014 השתתפה בסדרת "פלפלים צהובים" והחלה לגלם את דמותה של גילי בעונות ארבע וחמש של "גאליס" המצליחה שזמינה לצפייה ישירה ב-BIGI. 

 

הקול של מיטל מיכאלי

מיטל מיכאלה מתעסקת בדיבוב מגיל צעיר. כבר כשהייתה נערה החלה לדבב בסדרות אנימציה ובסרטים מצוירים. בין התוכניות והסרטים בהן דיבבה ניתן למנות את: "בילבי: הסרט", "מלך האריות 2", "פופאי ובנו", "סנופי וחברים", "המסע המופלא" ועוד!

כוכבים נוספים ב-BIGI
: