דניאל מורשת

אבל אתם מכירים אותו גם כליעם מגאליס
שחקן
תאריך לידה: 24/12/1993
מזל: גדי
עיר לידה: רחובות, ישראל

דניאל מורשת ב-BIGI
:

הכירו את דניאל מורשת:

ילדותו של דניאל מורשת

דניאל מורשת נולד ברחובות למשפחה דתית, אך הוא מגדיר עצמו מסורתי. כבר כילד החל לשחק בקלטות ילדים ובמחזות זמר. את הופעת הבכורה שלו בתפקיד ראשי בטלוויזיה עשה ב-2007 כשגילם את מייקי בסדרה "האי" למשך 3 עונות (בה תוכלו לצפות בצפייה ישירה ב-BIGI).

 

דניאל מורשת בטלוויזיה

לאחר החשיפה הראשונה ב"האי" דניאל המשיך לשחק על מסך הטלוויזיה. ב-2010 גילם את דניאל בקומדיה "כאן גרים בכיף". בשנת 2011 התחיל לגלם את ליעם בן בסט בסדרה "החולמים". שנה לאחר מכן המשיך לשחק את תפקידו של ליעם בסדרת הבת של "החולמים" – "גאליס" (בשתיהן תוכלו לצפות בצפייה ישירה ב-BIGI). באותה שנה התגייס לצבא ושירת בתאיטרון צה"ל.

 

בשנת 2013 הצטרף לצוות המנחים של ערוץ הילדים והחל להנחות את השעשועון "ששטוס" של ערוץ הילדים. שנתיים לאחר מכן ב-2015 החל להנחות את התוכנית "הבנים והבנות" בערוץ הילדים. באותה שנה החל לגלם את דמותו של ערן בסדרה "מריו" בערוץ הילדים. 

 

ב-2020 דניאל סיים את לימודיו במסלול התלת שנתי בסטודיו למשחק מיסודו של יורם לוינשטיין. באותה שנה הוא לוהק לעונה השנייה של "שבאבניקים" והופיע בהופעת אורח בסדרה "זאת וזאתי". 

 

דניאל מורשת מחוץ לטלוויזיה

במהלך השנים דניאל מורשת כיכב בהצגות רבות. בעקבות ההצלחה של "גאליס" הופיע במופעים "מופע של גאליס", "איי לאב גאליס" ו-"גאליס מופע סוף". במהלך השנים דניאל השתתף ב-4 פסטיגלים. בנוסף, דניאל השתתף ב-2 הסרטים של גאליס שיצאו בקולנוע.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: