כוכבים לפי א'-ב'
:

א:

שחקנים

אבי גרייניק

אבי גרייניק (שבטח מוכר לכם מהצמד "ילדים סורגים") הוא אחד הקומיקאים העסוקים בישראל. בשנות ה-2000 המוקדמות הוא שיחק ב"מה שלמה?" של ערוץ לוגי ולפני כ-10 שנים ב"אליפים" של ערוץ הילדים.
שחקנים

אבי טרמין

אבי טרמין הוא שחקן ישראלי המשחק בעיקר על במות התיאטרון, אבל מידי פעם מגיח לתפקידים גם בטלוויזיה. כנראה שתזהו אותו יותר בתור חמו מהתוכנית "זומזום", ששודרה בערוץ הילדים.
שחקנים

אבי קורניק

אבי קורניק פרץ לראשונה ב"השמיניה". את הקריירה הוא הממשיך עם תפקידים ב"בובות" ו-"חצויה". בנוסף גילם את דמותו של בנימין נתניהו בסרט "סבנה"
הבנים והבנות

אביב אנקווה

אביב אנקווה אוהב את החיים הטובים - הוא שף פרטי שאוהב לטוס לחו"ל ולקנות מותגי על. אביב תחרותי ושונא להפסיד, מעניין עד לאן זה יביא אותו בעונת 2021 של "הבנים והבנות"
שחקנים

אביב בוכלר

אביב בוכלר החלה לככב על המסך בגיל צעיר מאד. כבר בגיל 12 היא שיחקה בעונה השלישית של "מבצע קיפוד". שנתיים לאחר מכן כיכבה על המסך ב"השמיניה הדור הבא", שתי הסדרות זמינות לצפייה ב-BIGI
שחקנים

אביב בן אור

אביב בן אור לא חלם להיות שחקן, אבל מהר מאד אחרי קורס המשחק שלקח מצא אותו מככב על המסך הביתי. לאחרונה שיחק גם בסדרה "נעלמים".
שחקנים

אביגיל אריאלי

אביגיל אריאלי התחילה את קריירת המשחק שלה דווקא בסרטי קולנוע, אבל ב-1991 הצטרפה לצוות מנחי ערוץ הילדים, והייתה אחת מהראשונות להצטרף לערוץ. בהמשך שיחקה גם ב"ילדי הים האדום" של ערוץ לוגי.
שחקנים

אביגיל הררי

אביגיל הררי פרצה בגדול עם התפקיד של ליבי מ"האי". אבל את הקריירה שלה היא התחילה בגיל 5 כששיחקה בסרט הדרכה רפואי. מאז הופיעה גם בטלוויזיה, גם בקולנוע וגם על במות התיאטרון
מדבבים

אביטל אברג'יל

אביטל אברג'יל היא שחקנית ומדבבת ישראלית שאתם בטח מכירים בתור אלינור מלכי (אחותה של רוני מלכי) מ"השמיניה". עוד לפני זה פרצה בסדרה "החבר'ה הטובים" ששודרה בערוץ הילדים וערוץ 2.
סטנדאפיסטים

אביעד בנטוב

אביעד בנטוב הוא חצי מהצמד "אודי ואביעד", שכיכבו בתוכניות ילדים ונוער רבות. הם השתתפו יחד ב"בית הספר לשטויות", "לה לה לנד" וסדרות נוספות, אבל הם בעיקר מוכרים מ"גור ואוח".
שחקנים

אברהם מור

אברהם מור ז"ל היה מחלוצי תעשיית הדיבוב הישראלית, ובמקביל שיחק בתפקידים רבים בקולנוע, בתיאטרון ובטלוויזיה. אחד מתפקידיו הטלוויזיוניים היה בסדרה "בעקבות הסיפורים הקסומים" בה תוכלו לצפות ב-BIGI.
הבנים והבנות

אברי דולפין

אברי דולפין התחיל לגלוש כשהיה רק בן 6! מאז הספיק לגלוש במדינות שונות ולהתחרות בתחרויות בארץ. אברי בא ל"הבנים והבנות 2021" כדי להוכיח לעצמו שהוא מסוגל לנצח!
זמרים

אגם בוחבוט

אגם בוחבוט פרצה לראשונה לחיינו עם "בית הספר למוזיקה" שם זכתה במקום הראשון. עם סיום התוכנית החלה להוציא שירים שהפכו ללהיטים. בשנת 2018 הנחתה אגם בוחבוט את התוכנית "הבנים והבנות" בערוץ הילדים וגם שרה את שיר הפתיחה של התוכנית באותה תקופה.
שחקנים

אודי גוטשלק

אודי גוטשלק בטח מוכר לכם יותר כחצי מהצמד "אודי ואביעד". הם הכירו בצעירותם כשלמדו משחק - ומאז היה מאד קשה להפריד ביניהם. בנוסף אודי גוטשלק כתב וביים מספר הצגות תיאטרון.
שחקנים

אודי כגן

אודי כגן התחיל את דרכו ברשת, אבל הצליח לחדור ישר לטלוויזיה. עם תפקיד ב"אלישע" של ערוץ הילדים והשתתפות בארץ נהדרת - אודי כגן הפך לאחד הקומיקאים המוכרים בישראל.
שחקנים

אוולין הגואל

אוולין הגואל שיחקה בסדרות וסרטים רבים, ואף בסדרות נוער רבות כמו "גאליס", "המובילים", "שוברי גלים" ועוד. אוולין זוכת 2 פרסי אופיר.
זמרים

אור טרגן

אור טרגן היה המנצח הגדול של עונת העשור של כוכב נולד, ממש לפני שהפכה ל"הכוכב הבא". בהמשך שיחק בסדרה "השמיניה הדור הבא" שזמינה לצפייה ישירה ב-BIGI.
שחקנים

אור יעקב

לפני שהייתה אחת מהיוטיובריות הצליחות בישראל, את תפקיד המשחק המשמעותי של הראשון של אור יעקב היא עשתה בסדרה "סופשלי" של ערוץ הילדים. מאז היא רצה קדימה ולא מתכוונת לעצור בקרוב.
זמרים

אור כהן אכד

אור כהן אכד האילתית נאלצה לעבור לתל אביב בעקבות זכייתה בעונה השניה של "פרוייקט הלהקה". כיום היא ממשיכה לעבוד על מוזיקה, ומשחקת בסדרות טלוויזיה וסרטים
הבנים והבנות

אוראל לסנו

אוראל לסנו היא כדורגלנית מקצועית מאילת. ל"הבנים והבנות 2021" היא מגיעה כדי להראות את החוזק שלה ולהציג צד אחר של כדורגלניות שאולי עוד לא ראיתם
שחקנים

אוראל צברי

אוראל צברי כבר היה במסלול ישיר לקריירה במשרד הביטחון, עד שתפנית מפתיעה הובילה אותו היישר אל המסך שלכם. כיום הוא אחד מכוכבי הרשת הגדולים בישראל.
הבנים והבנות

אורי בקר

אורי בקר הוא שחקן כדורסל, דוגמן, טיקטוקר - ועכשיו גם חלק מנבחרת הבנים של "הבנים והבנות 2021" באופן רשמי! הוא ממש שונא להפסיד, אז נקווה בשבילו שיגיע רחוק.

אורי פפר

אורי פפר הוא שחקן ישראלי. את שירותו הצבאי החל בחטיבת גולני ולאחר מכן שירת בגלי צה"ל. לאחר השחרור, ללמד בבית ספר למשחק בניו יורק. אורי פפר הופיע בסדרות רבות בארץ ובעולם,  שיחק בסדרות "האי" ו"שוברי גלים" ששודרו בערוץ הילדים וזמינות לצפייה ישירה בכל זמן ב-BIGI.
שחקנים

אורנה בנאי

אורנה בנאי היא קומיקאית ושחקנית ישראלית מוערכת, בת למשפחה האומנים הידוע "בנאי". אתם בטח זוכרים אותה מתפקידה כשלומציון בתוכנית "משפחה שולטת" של ערוץ הילדים.
שחקנים

איילת מרגלית

איילת מרגלית שיחקה בעיקר על במות התיאטרון אבל גם הגיחה אל מסך הטלוויזיה לא מעט פעמים. אתם בטח זוכרים אותה בתור מנהלת הפנימיה ש"אליפים" או את דמותה של אסתר עיני מ"האי".
שחקנים

אילן רוזנפלד

אילן רוזנפלד בטח מוכר לכם מ"הפיג'מות" אבל הוא גם התסריטאי והיוצר של כמה מסדרות הנוער האהובות ביותר של כל הזמנים. את תחילת הקריירה הוא חייב לשירותו בתיאטרון צה"ל, שם הכיר את קובי ועודד.
שחקנים

איציק וייס

איציק וייס גילם את דמותו המיתולוגית של "בולבול הקבולבול", שיחק בסרטים, אפילו הופיע בתוכנית "לול". בהמשך גילם את קוסטה בדרמה "ילדי הים האדום" ששודרה בערוץ לוגי.
שחקנים

איתי שגב

איתי שגב פרץ לראשונה ב"קומדי סטור" וכיכב בסדרות רבות ביניהן "בעקבות הסיפורים הקסומים" ששודרה בערוץ הילדים. לפני כמה שנים זכה בתוכנית "הישרדות VIP" וכיום הוא יותר מאחורי הקלעים, עורך תוכניות שונות. 
שחקנים

איתי תורג׳מן

איתי תורג'מן הוא שחקן זוכה פרס אופיר. הקריירה שלו כוללת השתתפות בסרטים מפורסמים, סדרות וגם 2 תוכניות נוער של ערוץ הילדים.
שחקנים

אלה ארמוני

אלה ארמוני היא לא רק הבת של דפנה ארמוני, אלא שחקנית מוכשרת בפני עצמה. דיבוב, קולנוע, מחזות זמר, הצגות, טלוויזיה - אין כמעט תחום בעולם המשחק שאלה לא התנסתה בו.
שחקנים

אלון אבוטבול

אלון אבוטבול הוא שחקן, מפיק וקריין ישראלי. אלון השתתף במגוון רחב של תכניות טלוויזיה וסרטים, בארץ ובחו"ל. השתתף בתכנית "אלכס בעד ונגד" ששודרה בערוץ הילדים. בואו להכיר אותו מקרוב!
שחקנים

אלון נוימן

אלון נוימן שיחק בעשרות סדרות וסרטים, את אישתו, עלמה זק, הוא הכיר דווקא על הסרט של הסדרה "מה שלמה?" של ערוץ לוגי. במשך השנים הוא שיחק גם בסדרות "דאוס" ו"גאליס".
שחקנים

אלון סנדלר

אלון סנדלר התחיל את הקריירה שלו בלהקת נוער, ועלה לתודעה כבר כשהיה צעיר לאחר שקיבל את תפקידו המשמעותי הראשון בסדרה "אליפים". כיום מתמקד בעיקר בתיאטרון ומשחק בהצגות שונות.
שחקנים

אלון פרידמן

אלון פרידמן במקור מנהריה, אבל הגיע אל העיר הגדולה כדי ללמוד משחק. תחילה שיחק בתיאטרון "גשר" ובהמשך שיחק בסרטי קוללנוע וסדרות טלוויזיה, ביניהם גם הסדרה "לה לה לנד".
שחקנים

אלונה טל

את אלונה טל אתם בטח מכירים מהסדרה ״הפיג'מות. כיום היא שחקנית הוליוודית עסוקה, ששיחקה בין היתר גם בסדרה "אלי" של נטפליקס.
שחקנים

אלי קרן-אסף

אלי קרן-אסף, או רוני מנדלבאום בשבילכם, היא שחקנית ישראלית שאת הפריצה הגדולה שלה עשתה בתור הבת של גרי בסדרה "הפיג'מות". מאז שיחקה בסדרות נוספות על המסך.
שחקנים

אליאנה תדהר

אליאנה תדהר כיכבה בלא מעט פרקים על המסך שלכם. הפעם הראשונה בה הופיעה על המסך בערוץ הילדים הייתה בשנת 2011 בסדרה "החולמים" שם שיחקה את דני. ברזומה של אליאנה אפשר למצוא כמה וכמה פסטיגלים, תפקידים בסדרות גאליס ו- Oboy,השתתפות בהצגות, במופעים ובסרטים שונים וגם שירים שהוציאה.
מדבבים

אליענה מגון

אליענה מגון התחילה כילדת פסטיגל, שיחקה את אושר לוי ב"השיר שלנו" ואפילו שיחקה לצד ליאור רז ב"בוחרות במדע".
זמרים

אמיר פרישר גוטמן ז"ל

אמיר פרישר גוטמן ז״ל התחיל את דרכו בלהקת הבנים "היי פייב" ששיגעה את ישראל! לאחר פירוקה יצא בקריירת סולו מצליחה שכללה משחק, שירה, ריקוד, בימוי, וכוריאוגרפיה. כתיבה והלחנה של שירים - בקיצור הכל!
הבנים והבנות

אמירה בוזגלו

אמירה בוזגלו היא לא רק אשת תקשורת מוערכת, אלא גם מלהקת בעלת 2 מועמדויות לפרסי אופיר. הידעתם שהיא גם זאת שליהקה את כל העונות של "הבנים והבנות"?
שחקנים

אמנון וולף

אמנון וולף הוא שחקן ומדבב שמאחוריו עשרות תפקידים בטלוויזיה ובקולנוע ומספר עצום של דמויות אותן דיבב בסדרות ובסרטים מצוירים.
אושיות רשת

אנג'ל ברנס

אנג'ל ברנס התחילה את דרכה בעונה השניה של "הבנים והבנות" בשנת 2014. מאז צברה פופולריות רבה ברשתות החברתיות, ואף פתחה בקריירת שירה.
אושיות רשת

אנה זק

אנה זק התפרסמה לראשונה בעונה השנייה של "הבנים והבנות" והחלה לצבור אהדה ברשתות החברתיות מיד לאחר סיום התוכנית. במשך השנים הובילה קמפיינים רבים, הוציאה שירים, הנחתה, הופיעה בפסטיגל ונצפתה פעמים רבות על המסך. לאחרונה הנחתה את עונת 2020 של התוכנית "הבנים והבנות"
שחקנים

אסף בן שמעון

אסף בן שמעון התחיל את דרכו בערוץ הילדים וערוץ לוגי עם "מנדלבאום בלש פרטי", מאז שיחק בכמה סרטים מצליחים, על בימת התיאטרון ותוך כדי הוא מתמודד עם ניוון רשתית שמדרדר את הראייה שלו.

אסף הרץ

אסף הרץ פרץ לראשונה בחיינו ב"אליפים" של ערוץ הילדים. מאז הספיק להופיע בתיאטרון ועל מסך הטלווזיה שלנו ואפילו לנצח בתוכנית "רוקדים עם כוכבים".
שחקנים

אסתי זקהיים

אסתי זקהיים היא אחת מהשחקניות המוכרות בישראל, ויו"ר ארגון שח"ם. במהלך השנים שיחקה בעשרות סדרות וסרטים ואפילו זכתה בשני פרסי אופיר - לשחקנית הראשית ולשחקנית המשנית.
זמרים

אסתר רדא

אסתר רדא מוכרת כיום בעיקר מהמוזיקה שלה, אבל את הקריירה שלה היא התחילה בתור שחקנית. היא שיחקה בתיאטרון ובטלוויזיה אבל כיום מתמקדת במוזיקה.
שחקנים

אפרת אביב

אפרת אביב מככבת בעיקר על הבמות עם אנסמבל "ציפורלה" אבל בטח תזהו אותה מסדרת ערוץ הילדים "כל שבת שניה" שזמינה לצפייה ב-BIGI או מאחד הסרטים הרבים בהם השתתפה.
שחקנים

אפרת בן יעקב

אפשרת בן יעקב היא לא רק שחקנית מוכשרת ששיחקה בסדרה "האי", אלא גם עורכת סרטים. בין היתר ערכה את הסרט התיעודי: "אילוף הגוררה".
שחקנים

אריה מוסקונה

אריה מוסקונה הוא שחקן ישראלי מוכר, שמאחוריו עשרות סרטים, תוכניות טלוייזיה ומופעים. ב-1992 הוא החל לגלם את 'כאילו' בסדרה "המחסן של כאילו" ובהמשך שיחק גם בסדרות "גאליס" ו"שמש".
שחקנים

אריק משעלי

עוד לפני שהיה מרסל אוחנה מ"שנות ה-80" הוא היה גולן לוי ב"החבר'ה הטובים" ששודרה בערוץ הילדים, וכעת זמינה לצפייה ישירה ב-BIGI.
אושיות רשת

אשלי וקסמן בקשי

אשלי וקסמן בקשי היא אחת היוטיובריות הראשונות והמובילות בישראל. בהמשך החלה להנחות גם את "מצווש" ששודרה בערוץ הילדים וכעת זמינה לצפייה ב-BIGI. הכירו את אשלי מקרוב.

ב:

אושיות רשת

בן זיני

במשך השנים הוציא שירים עם בת זוגתו לשעבר, טיילור מלכוב, ששוחררו עם קליפים שזכו למאות אלפי צפיות ברשת. בשנת 2020 הנחה את תוכנית הבנים והבנות.
שחקנים

בן פרי

בן פרי סיים את לימודי המשחק שלו והחל מיד לשחק בטנלובלה "חשופים" ובקומדיית המצבים של ערוץ ״לוגי״: "המובילים". בן הוא חלק מאנסמבל התיאטרון המצליח "ציפורלה" שהיה אחד ממקימיו.
שחקנים

בן רביאן

בן רביאן הוא יותם וויץ מ"השמיניה הדרך הבא" וגם ידידה לוריא ממשפחת המלוכה הראשונה של ישראל ב"משפחה שולטת". כעת שתי הסדרות זמינות לצפייה ב-BIGI
שחקנים

בן רביד

בן רביד הוא שחקן. הוא החל את דרכו בסרט הטלוויזיה "אח שלי" ולאחר מכן לוהק למגוון סרטים וסדרות טלוויזיה, בין הבולטות שבהן היא "גאליס", בה לוהק בן רביד לתפקידו של אודי קורמן, "חבר בצוות טורינו". בן שיחק בעונה הרביעית והחמישית של גאליס.
אושיות רשת

בן זיני

במשך השנים הוציא שירים עם בת זוגתו לשעבר, טיילור מלכוב, ששוחררו עם קליפים שזכו למאות אלפי צפיות ברשת. בשנת 2020 הנחה את תוכנית הבנים והבנות.
שחקנים

בן פרי

בן פרי סיים את לימודי המשחק שלו והחל מיד לשחק בטנלובלה "חשופים" ובקומדיית המצבים של ערוץ ״לוגי״: "המובילים". בן הוא חלק מאנסמבל התיאטרון המצליח "ציפורלה" שהיה אחד ממקימיו.
שחקנים

בן רביאן

בן רביאן הוא יותם וויץ מ"השמיניה הדרך הבא" וגם ידידה לוריא ממשפחת המלוכה הראשונה של ישראל ב"משפחה שולטת". כעת שתי הסדרות זמינות לצפייה ב-BIGI
שחקנים

בן רביד

בן רביד הוא שחקן. הוא החל את דרכו בסרט הטלוויזיה "אח שלי" ולאחר מכן לוהק למגוון סרטים וסדרות טלוויזיה, בין הבולטות שבהן היא "גאליס", בה לוהק בן רביד לתפקידו של אודי קורמן, "חבר בצוות טורינו". בן שיחק בעונה הרביעית והחמישית של גאליס.

ג:

מפיקים מוזיקלים

ג'וני גולדשטיין

ג'וני גולדשטיין כובש את העולם עם ההפקה המוזיקלית שלו בזמן שאנחנו מרגישים נוסטלגים ועושים בינג' על "פרוייקט הלהקה" ב-BIGI, התוכנית בה השתתף. הכירו את מי שהפיק שירים לאלה לי להב, אליאנה תדהר, אנה זק, בלאק אייד פיז ועוד.  
הבנים והבנות

ג'קלין אגבקיאן

את ג'קלין אגבקיאן אתה כנראה מזהים מהטיקטוק, אבל עכשיו היא מגיעה אל מסך הטלוויזיה (או ה-BIGI) שלכם! ג'קלין מגיעה ל"הבנים והבנות 2021" כדי להראות שהיא הכי פייטרית שיש!
שחקנים

ג׳וי ריגר

ג'וי ריגר היא שחקנית ישראלית זוכת פרסי האקדמיה לטלוויזיה לשנת 2016 על תפקידה בסדרה "Oboy" של ערוץ הילדים. ג'וי נולדה בהרצליה וכבר מגיל צעיר החלה לעסוק במשחק. מאחוריה הופעות בתאטרון, השתתפות בסדרות טלוויזיה ותפקידים ראשיים בסרטים ישראלים.
שחקנים

גאיה טראוב

היא התחילה לשחק בגיל 6, ובהמשך שיחקה גם ב"דאוס" ששודרה בערוץ הילדים וגם בסדרה האהובה "גאליס", גם היא של ערוץ הילדים - ושתיהן זמינות לצפייה ישירה ב-BIGI.
שחקנים

גאלה קוגן

גאלה קוגן נולדה באוקראינה ועלתה לישראל כשהייתה בת 6. אתם בטח מכירים אותה מ"מנדלבאום בלש פרטי", אבל את דרכה בעולם הפרסום התחילה לאחר שזכתה בתואר "נערת החוף".
שחקנים

גיא אריאלי

גיא אריאלי נולד בלוד וגדל בקיבוץ כברי וכבר בתחילת הקריירה שלו כיכב ב"החבר'ה הטובים" ששודרה בערוץ הילדים, וכעת זמינה לצפייה ישירה ב-BIGI
שחקנים

גיא לואל

גיא לואל משחק כבר למעלה מ-20 שנה בסדרות וסרטים ישראלים ביניהן גם הסדרה "המובילים" של ערוץ לוגי ו"אלישע" של ערוץ הילדים. אגב, שתי הסדרות זמינות לצפייה ישירה ב-BIGI.
שחקנים

גיא סלניק

גיא סלניק שיחק בסדרות רבות של ערוץ הילדים וערוץ לוגי. סביר להניח שאתם מזהים אותו מ"100 בתנ"ך", "אליפים" או "Oboy". בנוסף שיחק בסדרות נוספות.
שחקנים

גיא עמיר

גיא עמיר סיים ללמוד תואר ראשון במנהל עסקים והבין שדווקא תחום המשחק בשבילו. בבית הספר למשחק פגש את חנן סביון ומאז, הכל היסטוריה.
קומיקאים

גיה באר גורביץ׳

גיה באר גורביץ' התפרסמה יחד עם בעלה, יוגב, בעזרת סרטוני הרשת המצחיקים שיצרו. היום היא אחרי תפקיד בסיטקום של ערוץ הילדים וחלק מצוות השחקנים הקבוע של ארץ נהדרת.
אושיות רשת

גל גברעם

גל גברעם היא אושיית רשת ישראלית שהתפרסמה לראשונה בתוכנית "הבנים והבנות" בערוץ הילדים. לאחר ההשתתפות בתוכנית החלה לצבור אהדה ברשתות החברתיות. בשנת 2017 החלה להנחות את התוכנית "אונליין" בערוץ הילדים.  
אושיות רשת

גל זהבי

גל זהבי הוא אחד מכוכבי הרשת הגדולים כיום. בשנת 2018 הצטרף אל חבורת "חיים בחרטא" ומשם הכל היסטוריה. כיום הוא הוא מתמקצע גם בתחום הקולינרי.
שחקנים

גפן ברקאי

גפן ברקאי הוא שחקן שהחל את דרכו בסדרות לילדים ונוער, אבל הצליח לעשות את המעבר לעולם של ה"מבוגרים". עם השתתפות בפסטיגל, תפקידים ראשיים וקמפיינים נחשקים, גפן ברקאי מככב.

ד:

שחקנים

דאנה איבגי

דאנה איבגי היא ביתו של השחקן משה איבגי, אבל לחלוטין מצליחה בזכות עצמה. מאחוריה זכייה ב-3 פרסי אופיר ומחזיקה את שיא הזכיות. בשנת 2016 שיחקה בקומדיה "גרעינים" של ערוץ הילדים.
שחקנים

דב נבון

דב נבון הוא שחקן וקומיקאי ישראלי מצליח שוכר בעיקר מהשתתפותו בסדרה ״החמישיה הקאמרית״ ותוכנית הבידור ״ארץ נהדרת״.
שחקנים

דב רייזר

דב רייזר הוא אחד השחקנים המוכרים בישראל. לצד דיבוב של עשרות דמויות (בעיקר לסרטי דיסני) הוא גם שיחק רבות על מסך הטלוייזיה והקולנוע, בין היתר גם ב"הפיג'מות" ו"בית הספר למכשפים".
שחקנים

דוד קיגלר

הוא אחד השחקנים הכי מצחיקים על המסך, אבל לא מסתפק רק בזה ומשחק גם בתיאטרון ובקולנוע. כיום הוא משמש כמנכ"ל תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער.
שחקנים

דוד שאול

דוד שאול מתחיל את גיל ה-30 שלו שמאחוריו הופעות מצליחות בטלוויזיה, בסרטים ובתיאטרון. במקביל לקריירת המשחק המצליחה הוא מנסה את מזלו גם בתור זמר, עם סינגלים מצליחים שהושמעו ברדיו.
שחקנים

דון לני-גבאי

דון לני גבאי התפרסמה בעקבות התפקיד של רוני מלכי בסדרה "השמיניה", אבל את הקריירה שלה התחילה עוד קודם לכן. מאז המשיכה לשחק ולהנחות תוכניות ילדים אבל בעיקר המשיכה לדבב.
שחקנים

דין מירושניקוב

דין התפרסם לראשונה בסדרה "השמיניה הדור הבא" שם גילם לראשונה תפקיד ראשי. מאוחר יותר שיחק גם בתאג"ד ואף השתתף ב"גולסטאר" ו"נינג'ה ישראל".  
מנחים

דנה גרוצקי

דנה גרוצקי היא מנחה ומגישה ישראלית שמוכרת בעיקר בזכות השתתפותה בתוכנית של גיא פינס. בנוסף היא הנחתה גם את ״פרוייקט הלהקה״ ששודרה בערוץ הילדים וזמינה לצפייה ישירה ב-BIGI.
מנחים

דנה דבורין

דנה דבורין החלה את דרכה בלהקת צעירי תל אביב והשתתפה בתוכנית ״תופסים ראש״ ושיחקה בסדרה ״לא כולל שירות״. בהמשך החלה להנחות בערוץ הילדים.
רקדנים

דנה פרידר

דנה פרידר אמנם התחילה את הקריירה שלה בתור רקדנית, אבל מהר מאד החלה לשחק בסדרות הכי נצפות על המסך. עם רזומה עשיר שכולל תפקיד ראשי ב"הפיג'מות" ותפקידי הנחיה רבים בערוץ הילדים, דנה היא אחת מהשחקניות האהובות בישראל.
שחקנים

דני לשמן

את דני לשמן אתם בטח זוכרים כדורי מ״השמיניה״. בשנים האחרונות אפשר לראות אותו בסרטים שונים ובעיקר על בימת התיאטרון.
שחקנים

דניאל גד

דניאל גד הוא שחקן קולנוע, טלוויזיה ותיאטרון ישראלי שאתם בטח מזהים כדורי מ"גאליס". מאז הספיק לגלם דמויות שונות בסדרות למבוגרים ולילדים לצד תפקידים נוספים על במות התיאטרון ובקולנוע.
שחקנים

דניאל מורשת

דניאל מורשת עשה את הפריצה הראשונה שלו כשחקן כשגילם את מייקי ב"האי". את הפרסום המרכזי שלו הוא חייב לתפקידו של ליעם בן בסט בסדרת הילדים והנוער האהובה "גאליס". מאז הספיק לשחק בסדרות נוספות ולככב על במות ברחבי הארץ.
שחקנים

דניאלה קרטס

דניאלה קרטס התחילה את דרכה בתור נועה ב"אדומות" אבל היום מאחוריה ניצבים תפקידים בסדרות וסרטים ישראלים ואפילו תפקיד בסרט הוליוודי! אז בגלל זה היא גרה בניו-יורק?
שחקנים

דקלה הדר

דקלה הדר אולי יותר מוכרת לכם כאשתו הטלוויזיונית של אדיר מילר בסדרה "צומת מילר". עוד לפני זה שיחקה בסדרה "בית ספר למכשפים" ששודרה בערוץ לוגי.
שחקנים

דקלה זקס

דקלה זקס כיכבה על המסך למשך שתי עונות בדרמת הנוער "שוברי גלים" ששודרה בערוץ הילדים וכעת זמינה לצפייה ב-BIGI. בהמשך שיחקה גם ב"תאג"ד" ואף סיימה תואר ראשון בקולנוע באוניברסיטת תל אביב.
שחקנים

דריה שיזף

קצת אחרי שדריה שיזף כיכבה על המסך הגדול בסרט "אליס" היא החלה לצטלם לדמותה של ליאה בסדרה "השמיניה הדור הבא". כיום היא מתגוררת בפריז.

ה:

שחקנים

הגר טישמן

הגר טישמן למדה משחק בתלמה ילין, והחלה לשחק בגיל צעיר בסדרה "זומזום" של ערוץ הילדים (שזמינה לצפייה ב-BIGI). בהמשך סיימה לימודי משחק "בסמינר הקיבוצים" והחלה לשחק בסדרות טלוויזיה ובתיאטרון.
שחקנים

הדס מורנו

הדס מורנו פרצה לראשונה כגילמה את דמותה של הנסיכה יסמין במחזמר "אלאדין". בהמשך שיחקה גם בסדרות "אליפים" של ערוץ הילדים ו"זואולוגי" של ערוץ לוגי שזמינות לצפייה ב-BIGI.
קומיקאים

הדר לוי

הדר לוי היא קומיקאית מפורסמת שהתחילה את דרכה דווקא בלימודי תיאטרון. במשך למעלה מ-5 שנים היא הייתה חלק מצוות המנחים של ערוץ הילדים.
שחקנים

הילה אברמוביץ'

תכודו כידה - הילה אברמוביץ' היא הנסיכה שיר מ"משפחה שולטת". עוד לפני כן הופיעה על במות במסגרת להקת "הנוער הלאומי" חיפה.
שחקנים

הילה הרוש

הילה הרוש נחשפה לראשונה בתור בת הזקונים של המשפחה ב"זגורי איפריה" בהמשך שיחקה את שחר ב"שוברי גלים" שזמינה עבורכם בצפייה ישירה ב-BIGI בכל זמן שתרצו.
שחקנים

הילי ילון

את הילי ילון אתם בטח מזהים כ"איה מהשמיניה". לאחר ההשתתפות בסדרה המצליחה היא הופיעה בסדרות נוספות ופצחה במקביל גם בקריירה מוזיקלית.
מוזיקאים

הנרי

הנרי הוא מוזיקאי שהוציא שירים בעצמו, אך גם עבד עם הזמרים הכי מפורסמים בישראל כמו ריטה, רמי קליינשטיין, עברי לידר ושרית חדד.

ו:

שחקנים

ולדימיר פרידמן

ולדימיר פרידמן עלה לישראל בגיל 32 לאחר קריירה שהתחילה במוסקבה. לאחר ההתאקלמות בארץ, הוא שיחק רבות בטלוויזיה, בקולנוע ובתיאטרון.

ח:

מנחים

חזי דין

חזי דין התחיל ללמוד קוסמות בגיל צעיר מאד והחל להופיע כבר בגיל 9. מאחוריו 2 שיאי גינס, כמה קסמים מוטרפים ותוכניות טלוויזיה בערוצים השונים, כמו קסם רחוב עם חזי דין שזמינה לצפייה ב-BIGI.
מדבבים

חיים זנאתי

חיים זנאתי שיחק בראשית דרכו ב"אדומות" של ערוץ הילדים ומאז נדמה שלא ירש מהמסך. ברזומה שלו הופעות רבות על בימות התיאטרון, על מסך הטלוויזיה, על מסך הקולנוע ואפילו כמדבב.
שחקנים

חנה לסלאו

לחנה לסלאו יש רזומה עשיר של שנים בטלוויזיה, בקולנוע ועל במות רבות ברחבי הארץ. אתם בטח זוכרים אותה מתפקידה של מאמא דה-גמה בתוכנית "האחים דה-גמה" ששודרה בערוץ לוגי.

חנה רוט ז"ל

חנה רוט ז"ל הייתה זמרת ושחקנית תיאטרון ישראלית. היא עלתה לארץ בילדותה מפירנציה, איטליה. לאורך חייה עסקה בשירה, ושיחקה על במות רבות, בסרטים ובתוכניות טלוויזיה.
סטנדאפיסטים

חנוך דאום

חנוך דאום הוא כיום כוכב עולה ברשתות החברתיות. את תחילת דרכו עשה בעיתונות ובטלוויזיה, רוב הפעמים מאחורי הקלעים. כיום חנוך דאום מוכר כמעט בכל בית בישראל, אולי בזכות ההשתתפות ב"מחוברים" ו"ארץ נהדרת".
שחקנים

חנן סביון

חנן סביון למד משחק, אבל במקום לחכות לתפקיד שיבוא - החל ליצור את התפקידים לעצמו. יחד עם גיא עמיר הם נחשבים לאחד מצמדי היוצרים העסוקים במדינה עם סדרות להיט כמו "עספור", "מה בכריש?" ועוד.

ט:

מנחים

טום באום

טום באום התחיל ב-MTV, פרץ במירוץ למליון ונחת ישר להנחות בערוץ הילדים. גם על משחק הוא לו פסח ושיחק בשתי הסדרות המצליחות "גאליס" ו"Oboy".
הבנים והבנות

טופז ולירז חלפון

ליפז וטופז חלפון היו בין כוכבות הרשת המובילות בישראל. סרטוני הליפסינק של התאומות חלפון זכו להצלחה רבה וגררו השתתפות ב"המתבגרים" ו"הבנים והבנות"
אושיות רשת

טיילור מלכוב

טיילור מלכוב נחשפה לראשונה בתוכנית "הבנים והבנות" בשנת 2016 ואין ספק שכיום היא אחת מכוכבות הרשת המוכרות ביותר
מנחים

טל מוסרי

טל מוסרי הוא אחד מהמנחים המיתולוגים של ערוץ הילדים. הוא הנחה תוכניות רבות, שיחק בתוכניות אחרות, ובשנת 2015 עזב את ערוץ הילדים ויצא לדרך חדשה.
הבנים והבנות

טל שוקרון

טל שוקרון אוהבת להצטלם, חולה על האינסטגרם, רוקדת בזמנה הפנוי וחולמת יום אחד להיות דוגמנית ושחקנית - אבל האם היא תיצלח את "הבנים והבנות 2021"?
שחקנים

טלי אורן

טלי אורן היא שחקנית תיאטרון וטלוויזיה מוכרת עטורת שבחים. ידעתם שאת כמה מתפקידיה הראשונים בטלוויזיה (במקביל לקריירת תיאטרון מצליחה) היא עשתה בערוץ הילדים?

י:

שחקנים

יאיר רובין

יאיר רובין הוא שחקן ישראלי שכיכב בטלוויזיה, בקולנוע וגם על במות התיאטרון. כנראה שאתם מזהים אותו מהתוכנית "מריו" של ערוץ הילדים, בה השתתף, וכעת אתם יכולים לצפות בה ב-BIGI.
זמרים

יגאל כרמל

יגאל כרמל הוא דומיניק מ"ילדי הים האדום" וגם הקול והיוצר שמאחורי שירי הפתיחה של "מצבע קיפוד" ו"נשרים".
מנחים

יגאל שילון

יגאל שילון הוא אחד מיוצרי הטלוויזיה והקולנוע המוכרים בישראל. הוא נחשב לאבי ז'אנר המתיחות הישראלי ויצר בין היתר את התוכנית "סתאאאם" ששודרה בערוץ הילדים.
שחקנים

ידידיה ויטל

ידידיה ויטל -פרץ לחיינו בסערה עם התפקיד של ניני ב"השמיניה". מאז שיחק בסדרות נוספות ובשנים האחרונות מתמקד בעיקר בתפקידים בתיאטרון.
שחקנים

ידין גולדמן

ידין גולדמן החל את דרכו בדמותו של מורן מ״זומזום״ (שזמינה לצפייה ישירה גם ב-BIGI). מאז המשיך לשחק בסדרות טלוויזיה שונות ואפילו למד משחק בניו-יורק.
שחקנים

יהונתן בשן

יהונתן בשן פרץ לחיינו בסדרה "שוברי גלים" והמשיך לשחק גם בעונה השנייה שלה. מאוחר יותר הצטרף לצוות המנחים של ערוץ הילדים והנחה את התוכנית "הצלצול האמיתי".
הבנים והבנות

יהונתן קדוש

את יהונתן קדוש כנראה שלא תוכלו לפספס - עם איפור מושלם, פייט בעיניים והרבה גלאם הוא מגיע ל"הבנים והבנות 2021" בשביל לתת את כל כולו ומי יודע, אולי גם לנצח...
הבנים והבנות

יהלי אוחיון

יהלי אוחיון מתאמן 5 פעמים בשבוע, מתנדב, משקיע בשוק ההון ועדיין הצליח לפנות זמן ולהתחרות ב"הבנים והבנות 2021" - בתכלס, מי יפספס כזאת הזדמנות?
שחקנים

יהלי סער

יהלי סער כיום הוא יזם מצליח שהקים חברת הייטק בתחום הפרסום, אבל לפני כן הוא התחיל את דרכו דווקא כשחקן. את פריצתו עשה בסדרה "זומזום" ששודרה בערוץ הילדים ולאחר מכן שיחק גם ב"אליפים".
הבנים והבנות

יואב דלל

יש מצב שאתם מזהים את יואב דלל מ"נינג'ה ישראל ילדים", אבל עכשיו הוא מגיע ל"הבנים והבנות 2021" כדי לנצח. האם הוא יצליח להגיע עד הסוף? תתחילו לצפות...  
שחקנים

יואב רוטמן

יואב רוטמן החל לשחק בגיל 13, ואפשר להגיד שמאז לא הפסיק. תוכלו למצוא אותו בין היתר בסדרות "אילת" (שזמינה לצפייה ב-BIGI), "בלאקספייס" ו"הנעדרים".
שחקנים

יובל סגל

יובל סגל הוא שחקן, כותב ויוצר עסוק עם רזומה עשיר. הוא השתתף ב"הפיג'מות", כתב ל"סברי מרנן", ודיבב ב"בת הים הקטנה". יובל סגל ממשיך לכתוב ולככב בסדרות פופולריות שכולם אוהבים.
שחקנים

יובל סטוניס ז"ל

את תומר סטוניס ז"ל אתם כנראה מזהים כתומר מהסדרה "המובילים" ששודרה בערוץ (וכעת זמינה לצפייה ישירה ב-BIGI). מלבד תפקידו ב"המובילים" הוא שיחק גם בהצגות תיאטרון רבות עד שנפטר בטרם עת.
קומיקאים

יובל סמו

יובל סמו הוא קומיקאי, סטנדאפיסט, ושחקן מוכשר שזכה בפרס האקדמיה לטלוויזיה על תפקידו בסדרה "אלישע", של ערוץ הילדים. אם אתם לא מזהים אותו משם אז בטח מהתוכנית "ארץ נהדרת" בה הוא מככב משנת 2007.  
הבנים והבנות

יול שנהר

יול שנהר היא תלמידה מצטיינת, פרפקציוניסטית, וחולמת להיות רופאה לעתיד. לפני שתגשים את החלום הזה, היא מגשימה חלום נוסף כמשתתפת ב"הבנים והבנות 2021"
שחקנים

יון תומרקין

יון תומרקין החל לככב בתפקיד הראשי בסדרת טלוויזיה כשהיה רק בן 12. מאוחר יותר חזר אל התפקיד הראשי בסדרה "האי" של ערוץ הילדים. כיום במקביל לקריירת המשחק הוא עובד גם כיועץ אסטרטגי
הבנים והבנות

יוני ליפשיץ

יוני הוא הגיימר של העונה ב"הבנים והבנות 2021" והוא מגיע כדי להגשים חלום ילדות ולא מאמין שמשהו יעצור אותו בדרך אל הניצחון!
שחקנים

יונתן רוזובסקי

יונתן רוזובסקי (או עדן מולקו מהתוכנית "אילת" בה אתם יכולים לצפות ב-BIGI) פרץ לתודעה לא כל כך מזמן, והוא ממשיך לקטוף עוד תפקידים.
שחקנים

יוסי גרבר ז"ל

יוסי גרבר ז"ל ניסה את מזלו בישראל אבל דווקא מה שגרם לפריצה שלו הייתה נסיעה לדרום אפריקה והצלחתו שם.
שחקנים

יותם קושניר

יותם קושניר הוא הבן של אבי קושניר, אבל גם שחקן מוכר. הוא שיחק בהצגות תיאטרון רבות ודיבב, אבל בטח מוכר לכם בתור רוני מאליפים.
הבנים והבנות

ים לב

ים לב הוא גולש סקי מים מקצועי, שם הוא מרגיש בטוח וכבר קטף כמה וכמה הישגים, אבל איך יהיה לו בבנים והבנות? הכירו את ים לב מקרוב!
שחקנים

ימית סול

אומנם ימית סול התחילה את הקריירה שלה כבר בגיל צעיר כדוגמנית ועם השנים החלה להתמקד במשחק. ימית שיחקה בסדרות רבות, סרטים (גם סרטים הוליוודים) ואפילו כתבה תסריטים לסדרות. ידעתם שהיא גם פסיכולוגית קלינית?
שחקנים

יניב פולישוק

יניב פולישוק הוא כראה גרי המבורגרי בשבילכם, אבל האם ידעתם שהוא גם היוצר של "סברי מרנן"? בנוסף, יניב הוא אחד היוצרים של הסדרה "משפחה שוטלת" ששודרה בערוץ הילדים.
שחקנים

יסמין עיון

יסמין עיון פרצה אל חיינו בסדרה "אליפים" של ערוץ הילדים. היא שיחקה בסדרות נוספות ודיבבה עשרות תוכניות טלוויזיה וסרטים. ידעתם שהיא גם אותה הגדולה של השחקנית ליאנה עיון?
מנחים

יעל אבקסיס

יעל אבקסיס החלה לדגמן בגיל 14, בהמשך שיחקה בסדרות וסרטים וובשנת 1993 הצטרפה לצוות מנחי ערוץ הילדים.
מנחים

יעל בר זוהר זו-ארץ

יעל בר זוהר היא אחת מהכוכבות הגדולות בישראל כבר למעלה מ-25 שנה. זה הזמן לחזור אחורה ולראות איך הכל התחיל, ואיזה אבני דרך היא עברה במהלך הקריירה הענפה שלה.
שחקנים

יעל גרובגלס

יעל גרובגלס פרצה לחיינו כשגילמה את "ג'יני" בסדרה "האי". לפני כמה שנים עברה להוליווד, שם היא מוכרת בתור הדמות של פטרה מ"ג'יין הבתולה"
שחקנים

יעל עמית

יעל עמית היא שחקנית ומדבבת ישראלית שדיבבה עשרות סרטים של חברות ההפקה הגדולות בעולם. במהלך השנים היא שיחקה גם בסדרה "מה בכריש?" ששודרה בערוץ הילדים וב"מקס ומוזה" של ערוץ לוגי.
זמרים

יפתח קרזנר

יפתי, או בשמו המלא - יפתח קרזנר, הוא זמר-יוצר ומנחה ישראלי, שהתפרסם בין היתר כמנחה בערוץ הילדים.
שחקנים

ירדן בר כוכבא

ירדן בר כוכבא היא שחקנית טלוויזיה, תיאטרון וקולנוע אבל לא רק. היא גם בימאית ומחזאית, מתרגמת וגם זמרת. אתם בטח תכירו אותה כליאורה מ-100 בתנ"ך.
מנחים

ירדן הראל

ירדן הראל למה תואר ראשון בתיאטרון, משחק ותקשורת - ולחלוטין יישמה את זה גם בקריירה. תפקיד ב"מה בכריש?", שנים של הנחיה של "חדשות הבידור" ועוד המון עבודות בדרך.
זמרים

ישראל גוריון

ישראל גוריון הוא זמר מוכר וחצי מצמד "הדודאים". אתם אולי תזהו אותו בתור "אלברט איינשטיין" מהתוכנית "בלי גרביים" של ערוץ לוגי בה השתתף.
קומיקאים

ישראל קטורזה

ישראל קטורזה עוד שירת בקבע בתחילת דרכו, אבל מיד לאחר שהשתחרר הפך להיות אחת מאבני היסוד של הסטנדאפ הישראלי. עם הופעות בכל הארץ, תפקידים בתוכניות טלוויזיה וסרטים, אין ספק שישראל מוכר בכל בית בישראל

ל:

שחקנים

לביא זיטנר

לביא זיטנר התחיל את הקריירה שלו בסדרות נוער, המשיך לתיאטרון ובהמשך הופיע בסדרות פריים טייפ בערוצים המסחריים. הוא אפילו מצא זמן להיות DJ!
זמרים

לי בירן

לי בירן הוא זמר ושחקן ישראלי שהתפרסם לראשונה בתוכנית "כוכב נולד" בה הגיע למקום ה-2. מאז הספיק לשחק בסדרות ילדים ונוער לצד סדרות מבוגרים, השתתף בכמה פסטיגלים והוציא מספר שירים ומופעים. לי בירן מאורס לשחקנית אליאנה תדהר.
הבנים והבנות

ליאון רביץ

ליאון רביץ התפרסם לראשונה ב"הבנים והבנות" 2016. לאחר מכן השתתף גם בתוכנית "אונליין" ואפילו הופיע בתוכנית הפופולרית "קופה ראשית".
שחקנים

ליאור כהן

את ליאור כהן אתם בטח מזהים מ״מה בכריש?״ או ״גאליס״ ששודרו בערוץ הילדים, וכעת זמינות לצפייה ישירה בכל זמן שתרצו ב-BIGI.
שחקנים

ליאור כלפון

ליאור כלפון הוא לא רק שחקן מוכשר, אלא גם יוצר ייחודי שהביא לעולם מופעי "תיאטרון שחור" מפורסמים ואת הרכב ה"ווקה פיפל". ליאור הנחה את שעשועון הטריוויה "אוטוגלידה" של ערוץ לוגי וזכור בעיקר לאחר ששיחק את דמותו של אייל ,"איצקו", בסדרה "רמזור".
שחקנים

ליאור פאוקר

ליאור פאוקר הוא שחקן ישראלי שהחל את דרכו כחלק מהצמד "צמד שיניים" מאוחר יותר פרץ בדרך עצמאית ושיחק בין היתר בסדרות "מנדלבאום בלש פרטי" ו"בית ספר למכשפים".
שחקנים

ליאור רז

אתם בטוח מכירים את ליאור רז מ"פאודה" (ששינתה את חייו) אבל האם ידעתם שהוא כיכב גם בתוכנית ששודרה בערוץ לוגי? לאחרונה שיחק תפקידים בסרטים אמריקאים והוא מפיק סדרה שמיועדת לשידור ברשת נטפליקס הבינלאומית.
אושיות רשת

ליאל אלי

ליאל אלי היא אחת מכוכבות הרשת הגדולות בישראל, עם מאות אלפי עוקבים ועשרות סרטונים ויראליים היא כובשת את הרשת בכל פעם מחדש!
שחקנים

ליאת אזר

ליאת אזר שיחקה גם בתיאטרון, גם בקולנוע וגם בטלוויזיה. יכול להיות שתכירו אותה יותר כמוזה, מהסדרה "מקס ומוזה" ששודרה בערוץ לוגי ועכשיו זמינה לצפייה ישירה ב-BIGI.

ליאת אחירון - איידלמן

ליאת אחירון איידלמן היא מנחת ערוץ הילדים לשעבר, מדבבת, שחקנית וזמרת. התחילה את דרכה בלהקת צעירי תל אביב וב-1998 הצטרפה לצוות מנחי ערוץ הילדים.
שחקנים

ליאת בלו

ליאת בלו התחילה את דרכה בתור דוגמנית, לאחר שזכתה במקום השני בריאליטי "הדוגמניות". קצת לאחר מכן החלה לשחק בסדרת הילדים והנוער של ערוץ הילדים "האי".
שחקנים

ליאת הר לב

עוד לפני שהייתה בארץ נהדרת, ליאת הר לב שיחקה בתוכניות "בית ספר למכשפים", ו"המובילים" של ערוץ לוגי. משנת 2015 היא משחקת גם בסדרה "אלישע" לצידו של יובל סמו.
שחקנים

לידור אדרי

לידור אדרי הופיעה לראשון על מסך הטלוויזיה בסדרה ״אילת״ של ערוץ הילדים. בהמשך שיחקה גם את הבת של כוכבה שביט בסדרה ״קופה ראשית״. קראו עוד עליה ב-BIGI.
הבנים והבנות

ליה ממן

את ליה ממן את בטח מזהים מהרשתות החברתיות או מ"הבנים והבנות 2018". עכשיו היא חוזרת לעונת 2021 של "הבנים והבנות" ומקווה שהפעם זה יגמר אחרת
שחקנים

לימור אטיאס

את לימור אטיאס את בטח מכירים יותר בתור ניצן מ"השמיניה". מאז הספיקה להגיע למקום הרביעי ב"רוקדים עם כוכבים" ולשחק בסדרות שונות.
מנחים

לירון ויצמן

לירון ויצמן היא מגישת טלוויזיה ישראלית שהגישה במשך שנים רבות לצידו של גיא פינס בתוכנית ״ערב טוב״, לאחרונה החלה להגיש את האח הגדול וב-2016 הגישה את תוכנית הבישול והאירוח של ערוץ הילדים - "מנהמנה".
זמרים

לירון כרקוקלי

לירון כרקוקלי התחילה את דרכה דווקא כשחקנית, ושיחקה ב"זומזום", "מה שנחוץ לרווק" וסדרות נוספות. עד שבשנת 2013 הופיעה לצד אחותה בתוכנית ריאלטי שהפכה אותן למצד הכי לוהט בישראל.
מנחים

לירון רביבו

לירון רביבו נכנסה לחיינו בסערה ב-2015 לאחר שהשתתפה בתוכנית המציאות "הישרדות". מאז שיחקה בסדרות נוער שונות, השתתפה בפסטיגל והנחתה בערוץ הילדים.
שחקנים

לירית בלבן

לירית בלבן היא שחקנית וקומיקאית ששיחקה בסדרות טלוויזיה שונות. אחת מהן היא "גאליס" שם גילמה את מילי נגב. בוסף, לירית השתתפה גם בסדרה "בלי גרביים" ששורה בערות לוגי.
דוגמנים

לירן כוהנר

לירן כוהנר אותרה על ידי שופטי תחרות מלכה היופי כשעבדה בעסק של דוד שלה. את התחרות ההיא היא ניצחה ובהמשך שיחקה ב"מה בכריש" שזמינה לצפייה ב-BIGI.

מ:

הבנים והבנות

מאי לוי

מאי לוי עברה לא מזמן חרם - אבל ל"הבנים והבנות 2021" היא מגיעה כדי להוכיח שהיא החזקה שיש, ואין שום דבר שיוכל להוריד אותה. האם היא תצליח?
שחקנים

מאיה ורטהיימר-זמיר

מאיה ורטהיימר-זמיר היא שחקנית, דוגמנית ומנחה. היא למדה משחק ב"סטודיו למשחק ניסן נתיב" גילמה בעבר את תפקידה של הדס בסדרת הדרמה המצליחה לנוער- "אליפים" ששודרה בערוץ הילדים. "אליפים" זמינה לצפייה ישירה בכל זמן ב-BIGI.
שחקנים

מאיה שואף

מאיה שואף היא שחקנית וזמרת, התחילה את דרכה במחזמר "היי סקול מיוזיקל". בין תפקידיה הבולטים שיחקה ב"אלכס בעד ונגד" - סדרת דרמה על נערה תיכוניסטית שזמינה לצפייה ישירה עכשיו ב-BIGI.
שחקנים

מוטי כץ

מיד לאחר שסיים ללמוד משחק. בהמשך הקריירה שלו הוא הגיח גם לתפקידים בסדרות טלוויזיה. אחת מהן היא ״כל שבת שנייה״ שזמינה לצפייה ישירה ב-BIGI.
שחקנים

מור פולנוהר

את מור פולנוהר אתם בטח מזהים כרונה מ"גאליס" או מיכל מ"משפחה שולטת". במשך השנים היא שיחקה בסרטים, סדרות שונות ואפילו הייתה חלק מלהקת מיומנה.
שחקנים

מורין אמור

מורין אמור החלה לשחק בגיל צעיר ב"האי". לא הרבה זמן לאחר מכן החלה לשחק בסדרה "נשרים" של לוגי. לאחר מכן שיחקה בסדרת הבת של התוכנית "מבצע קיפוד".
שחקנים

מוריס כהן

מוריס כהן שיחק בהצגות תיאטרון, סדרות טלוויזיה וסרטי קולנוע שאתם בטוח מכירים. אחת הסדרות הללו היא "שוברי גלים" של ערוץ הילדים. ידעתם שהוא אפילו שיחק בתפקידים קטנים ב"השמיניה" ו"האי"?
דוגמנים

מי-רן מנקס

מי-רן מנקס החלה את דרכה כדוגמנית עם קמפיינים מובילים, אבל שינתה כיוון והחלה להכנס אל עולם המשחק. בשנים האחרונות היא שיחקה בתאג"ד והנחתה תוכניות טלוויזיה שונות.
שחקנים

מיה דגן

ב-20 שנות קריירה מיה דגן עשתה כמעט הכל: תיאטרון, טלוויזיה, קולנוע, בידור ועוד. אתם בטח מכירים אותה מתפקידיה ב"החולמים" וב-"מריו".
זמרים

מיטל מיכאלי

מיטל מיכאלי התחילה את הקריירה שלה בגיל צעיר, היא השתתפה ב"כל העולם במה" כשהייתה רק בת 16. 13 שנה מאוחר יותר חזרה לערוץ הילדים ב״גאליס״.
דוגמנים

מייקל לואיס

מייקל לואיס התחיל בכלל בתור דוגמן ושחקן כדורסל, אבל מהר מאד החל לשחק גם בתוכניות טלוויזיה. הראשונות שבהן היו "ראש גדול", "דאוס" ו"האלופה". מאז הספיק לככב בסדרות וקמפיינים רבים.
שחקנים

מיכאל אלוני

מיכאל אלוני החל את דרכו על המסך של ערוץ הילדים בסדרה "השמיניה", מאז כיכב בסדרות ילדים ונוער נוספות, עבר בהצלחה לעולם המבוגרים ומנחה תוכנית ריאלטי בפריים טיים
אושיות רשת

מיכאל גלנסקי

מיכאל גלנסקי נחשף לראשונה על המסך בעונה השניה של "הבנים והבנות". לאחר מכן השתתף בסדרות "שוברי גלים" ו"המתבגרים" ובנוסף שיחק גם בסרטי קולנוע.
שחקנים

מיכאל מושונוב

את מיכאל מושונוב אתם בטח מכירים מ"גרעינים" ו"דאוס". את הקריירה שלו הוא התחיל בגיל 4 ומאז שיחק בעשרות סרטים וסדרות, זכה ב-2 פרסי אופיר ואפילו הוציא 4 אלבומים!
זמרים

מיכל אמדורסקי

מיכל אמדורסקי היא זמרת, רקדנית, שחקנית ומנחה ישראלית שזכורה לכם בוודאי מההשתפות כשופטת בתוכנית "פרוייקט הלהקה" של ערוץ הילדים. במהלך השנים אמדורסקי הוציאה אלבומים רבים לצד הופעות בתוכנית טלוויזיה, סרטים ומחזות זמר.  
שחקנים

מיכל גבריאלוב

מיכל גבריאלוב היא שחקנית ישראלית שהנחתה את התוכנית ״אוטוגלידה״ ששודרה בערוץ לוגי וזמינה לצפייה ישירה ב-BIGI.
שחקנים

מיכל טרבס

מיכל טרבס היא הילדה החמודה עמליה מ״כל שבת שניה״ ששודרה בערוץ הילדים וכעת זמינה לצפייה ישירה באתר BIGI.
מנחים

מיכל ינאי

מיכל ינאי בשיא תהילתה כונתה ״מלכת הילדים״, בעיקר כי הייתה אחת הכוכבות הבולטות של ערוץ הילדים בין היתר גם ב״ששטוס״ שחוזרת שוב למסך!
שחקנים

מיקה צור

מיקה צור פרצה בסדרה "אילת" ששודרה בערוץ הילדים, וזמינה לצפייה ב-BIGI. אבל האם ידעתם שאת הקריירה שלה היא התחילה ממש צעיר? אולי זה בגלל שנחשפה לעולם הזה בגיל מוקדם דרך אביה, השחקן שרון צור.
קומיקאים

מיקי גבע

מיקי גבע הוא קומיקאי וסטנדאפיסט, בעברו היה חלק מצוות המנחים של ערוץ הילדים והנחה בין היתר את ״ששטוס״ שסוף סוף חוזרת!
שחקנים

מירב פלדמן

מירב פלדמן הגיעה להנחייה בערוץ הילדים לגמרי במקרה, כשניסתה בכלל להתקבל ל״השיר שלנו״ מאז שיחקה בסדרות ילדים ונוער, סרטים וסדרות נוספות.
שחקנים

מלי לוי

מלי לוי החלה את הקריירה שלה בתור דוגמנית, אל תחום המשחק היא נכנסה מעט לאר מכן. מאז מלי לוי הספיקה לשחק בסדרות וסרטים רבים. אחד התפקידים הבולטים שלה הוא דמותה של שני בקומדיית המצבים "אלישע" של ערוץ הילדים.
שחקנים

מנור חקק

מנור חקק הוא עומר מהסדרה ״סופשלי״ ששודרה בערוץ הילדים וכעת זמינה לצפייה ישירה באתר BIGI. הידעתם שאת דרכו הוא התחיל תוך כדי לימודים בישבה תיכונית?
מוזיקאים

מקס אולארצ'יק

הבוגרים שבניכם יזכרו אותו מהסדרה "אדומות" של ערוץ הילדים, הצעירים יותר אולי יזכרו מ"אליפים". אבל היום מקס אולארצ'יק הוא הבסיסט של להקה ניו-יורקית שהייתה מועמדת לגראמי.
הבנים והבנות

מרום איפרגן

מרום איפרגן מטפלת בסוסים, אוהבת לרוץ ופעילה בסטורי ובטיקטוק. אל נבחרת הבנות היא מגיעה בשביל התחרותיות והאתגרים, האם היא גם תצליח לצלוח אותם?
שחקנים

משה פרסטר

משה פרסטר הוא שחקן ישראלי שאתם בטח מזהים מ"השמיניה" או "משפחה שולטת". את דרכו הוא התחיל לצד טל פרידמן במופע "עלילות משה בעיר הגדולה" שזכה להצלחה מסחררת.

נ:

שחקנים

נוה צור

נווה צור בטח מוכר לכם מסדרות כמו "גאליס" ו"אילת". בשנים האחרונות הוא פורץ גם כזמר לאחר שהוציא אלבום ראשון. נוה צור זכה בפרס אופיר לשחקן הראשי הטוב ביותר.
שחקנים

נועה פילטר

מעיין רובין היא האדם שמאחורי הדמות הויראלית "נועה פילטר". במהלך השנים נהנתה מהספק של הקהל וסרטוניה הפכו ויראלים והובילו להופעות בתוכניות שונות בערוץ הילדים כמו "הצלצול האמיתי" ו"מנה מנה"
שחקנים

נועם לוגסי

נועם לוגסי התחילה את הקריירה שלה בסדרה ״השמיניה הדור הבא״ ששודרה בערוץ הילדים וזמינה לצפייה ב-BIGI. כיום ממשיכה לשחק בסרטים וסדרות שונים.
שחקנים

נורמן עיסא

נורמן עיסא הוא שחקן תיאטרון, קולנוע וטלוויזיה מוערך שזכה במספר פרסים על תפקידיו השונים. במהלך השנים הוא גם הקים תיאטרון, שיחק בתוכניות ילדים, וביים הצגות.
שחקנים

נטע פלוטניק

נטע פלוטניק היא מגי מ״בית הספר למכשפים״. את דרכה היא התחילה בסדרה ״לאהוב את אנה״ וכיום לצד תפקידים בטלוויזיה, היא משחקת גם על במות תיאטרון הקאמרי.
שחקנים

ניב סולטן

ניב סולטן היא שחקנית ודוגמנית ישראלית שהתפרסמה בעולם בזכות הסדרה "טהרן". מאחורי ניב רזומה עשיר של סדרות בערוצים המסחריים ותוכניות לילדים ולנוער. ניב סולטן שיחקה בסדרה "אילת" ששודרה בערוץ הילדים וזמינה לצפייה ב-BIGI.
שחקנים

ניתאי דגן

ניתאי דגן החל את דרכו הטלוויזיונית בסדרה ״100 בתנ״ך״ של ערוץ לוגי, שנה לאחר מכן הוא שיחק גם בסדרה ״החולמים״ ששודרה בערוץ הילדים, וכעת הן זמינות לצפייה באתר BIGI.
שחקנים

נלי תגר

נלי תגר היא שחקנית ישראלית מוערכת, זוכת פרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה בקטגוריית השחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית. אתם בטח זוכרים את נלי כשגילמה של טל בתוכנית "Oboy" של ערוץ הילדים. נלי תגר שיחקה תפקידים רבים בקולנוע, בטלוויזיה ובתיאטרון.

ס:

מנחים

סופי צדקה

סופי צדקה החלה את דרגב כשהנחתה את התוכנית ״הכספת״ בערוץ 2. בהמשך הצטרפה לצוות המנחים של ערוץ הילדים. כיום היא מתמקדת בעיקר בקריירה המוזיקלית שלה.
שחקנים

סיון פרסלר

סיון פרסלר התחיל את הקריירה שלו בסדרה ״נשרים״ של ערוץ לוגי שזמינה לצפייה ישירה באתר BIGI. לאחר מכן המשיך לשחק בסדרות טלוויזיה נוספות.
מנחים

סופי צדקה

סופי צדקה החלה את דרגב כשהנחתה את התוכנית ״הכספת״ בערוץ 2. בהמשך הצטרפה לצוות המנחים של ערוץ הילדים. כיום היא מתמקדת בעיקר בקריירה המוזיקלית שלה.
שחקנים

סיון פרסלר

סיון פרסלר התחיל את הקריירה שלו בסדרה ״נשרים״ של ערוץ לוגי שזמינה לצפייה ישירה באתר BIGI. לאחר מכן המשיך לשחק בסדרות טלוויזיה נוספות.

ע:

הבנים והבנות

עדי אביקסיס

עדי אביקסיס היא ילדה של אמא, רקדנית שמתחרה בתחרויות בארץ ובעולם וכרגע מגשימה חלום כשהיא חלק מנבחרת הבנות של "הבנים והבנות 2021"!
שחקנים

עדי דבש

עדי דבש אמנם הייתה קטנה בצילומי "מבצע קיפוד", אבל לא היה ספק שמודבר בשחקנית גדולה. המקביל היא המשיכה ללמוד בחטיבה, ללכת לשיעורי ריקוד ואפילו לדגמן.
שחקנים

עדי הימלבלוי

עדי הימלבלוי היא שחקנית ישראלית בעלת בתפקידים רבים בתוכניות טלוויזיה ועל במות. פריצתה קרתה אודות לדמותה של נטשה בתוכנית "השמיניה". מאז הספיקה לככב ב-5 פסטיגלים, סדרות רבות ובהופעת בכורה בסרט ראשון.
מנחים

עדי עזרוני

עדי עזרוני נולדה וגדלה בהרצליה, אולי תזכרו אותה כאחת מהמנחות המיתולוגיות של ערוץ הילדים שם שיחקה בסדרות וסרטים רבים.

עדן סבן

עדן סבן היא שחקנית ודוגמנית. היא פרצה בשנת 2010, כשזכתה בתחרות מלכות היופי של אשדוד והסביבה. לאחרונה שיחקה את מיכל בסדרה "שמשון גיבור" שזמינה לצפייה ישירה עכשיו ב-BIGI.
מנחים

עודד מנשה

עודד מנשה הוא אחד מהמנחים המיתולוגים של ערוץ הילדים, והנחה בין היתר את התוכנית ״ששטוס״. כיום הוא נשוי לעדן הראל והם חזרו בתשובה.
שחקנים

עודד פז

עודד פז התחיל להנחות בערוץ הילדים בשנת 2011. אולם כבר בשנת 2003 הוא כבש את מסך ערוץ הילדים עם הסדרה "הפיג'מות". מאז שיחק בסדרות רבות והנחה כמות לא מבוטלת של תוכניות.
שחקנים

עוז זהבי

את עוז זהבי כמעט שאין צורך להציג - שחקן עסוק שחייב את הפריצה הגדולה לתפקיד שלו ב"האי" ששודרה בערוץ הילדים. בחלוף השנים שיחק עוז בעשרות סדרות וסרטים לצד תפקידים על במות התיאטרון ובמחזות זמר.
שחקנים

עומר דרור

עומר דרור החל את דרכו ב"אליפים" של ערוץ הילדים. מאז הספיק לעשות כמה פסטיגלים, להשתתף בגאליס ואפילו לשחק בסרטים. הכירו את עומר דרור קצת יותר לעומק.
שחקנים

עומר חזן

עומר חזן הוא שחקן ישראלי ששגילם את עומרי אטיאס בתוכנית הילדים והנוער "אילת" של ערוץ הילדים. עומר חזן שיחק בסדרות רבות, הוביל קמפיינים נחשקים וקיבל פרסים רבים במהלך השנים, אחד מהם הוא היותו אחד מ-21 המשפיעים מתחת לגיל 21 של מעריב לנוער.
שחקנים

עידו מוסרי

מאחורי עידו מוסרי עשרות הופעות בתוכניות וסרטים כשחקן וכמדבב. בין היתר הוא השתתף בתוכניות "הפרעת קשב", ו-"בית ספר למכשפים" שזמינות לצפייה גם ב-BIGI.
אושיות רשת

עידן תלם

עידן תלם הוא אחד מהיוטיוברים המצליחים בארץ. לאחרונה הוא הגיע לכבוש גם את BIGI עם תוכנית אירוח מיוחדת שנקראת "In The Game".
מנחים

עינת ארליך

עינת ארליך בתחילת הקריירה שלה הייתה מנחה בערוץ הילדים, בהמשך הנחתה תוכניות בערוץ 2 ואפילו יצרה 2 סרטים תיעודיים
שחקנים

עלמה זק

עלמה זק היא שחקנית וקומיקאית ישראלית מוערכת, זוכת פרס האקדמיה לטלוויזיה. עלמה זק השתתפה בסדרות וסרטים רבים לצד סדרות ילדים כדוגמת הקומדיה המצליחה "אלישע" של ערוץ הילדים.
שחקנים

עמי סמולרצ'יק

עמי סמולרצ'יק הוא שחקן ישראלי בטח תזהו מ"בלי גרביים", "גאליס",או "שוברי גלים". את דרכו הוא התחיל בסדרה "פלורנטין" המיתולוגית וכיום משחק את בעלה של ימית סול בסדרה "סברי מרנן".
שחקנים

עמית בחובר

עמית בחובר הוא קומיקאי, שחקן, תסריטאי ואושיית רשת. הוא התחיל את דרכו כשחקן בערוץ "ביפ", לאחר מכן הצטרף לערוץ הילדים והחל לקחת חלק בתכניות שונות בערוץ.
שחקנים

עמית יגור

עמית יגור היא שחקנית שמוכרת בין היתר מהעונה הרביעית של סדרת הנוער המצליחה "השמינייה" בה גילמה את הגר ששון. בנוסף, שיחקה עמית בסדרה "משפחה שולטת" ובעוד מספר הצגות ומופעים.
שחקנים

עמית רהב

עמית רהב התחיל את דרכו כשחקן כבר בתיכון. אחד מתפקידיו הראשונים בטלוויזיה היה בסדרה "משפחה שולטת" אבל מאז הספיק לשחק בסדרות נוער רבות. לאחרונה שיחק בסדרה "המורדת" של נטפליקס, שזכתה לאהדה רבה בעולם.
אושיות רשת

עמנואל לוי

עמנואל לוי היא אחת מהיוטיובריות המצליחות בישראל עם למעלה מ-200,000 רשומים! לאחרונה השתתפה בסדרה "Game Box" שזמינה לצפייה ב-BIGI!
שחקנים

ערן איווניר

ערן איווניר הוא שחקן, מנחה ותסריטאי ישראלי. ערן איווניר הופיע במגוון רחב של סרטים, הצגות, מופעים וסדרות טלוויזיה. ערן שיחק ב-"אלישע", "מבצע קיפוד", "גאליס" ובתפקיד הראשי בסדרה "כל שבת שנייה", שזמינות לצפייה ישירה עכשיו ב-BIGI. 

צ:

שחקנים

ציפי שביט

כבר למעלה מ-50 שנה שציפי שביט היא חלק בלתי נפרד מעולם הטלוויזיה והבידור הישראלי. עם עשרות תפקידים בסדרות, הצגות, סרטי קולנוע, מחזות זמר ומופעים, אין ספק שיש לה רזומה עשיר של הופעות בלתי נשכחות.

ק:

מנחים

קובי מחט

קובי מחט הוא במאי, מפיק ומנחה ישראלי. בעבר היה מנחה בערוץ הילדים, עכשיו אתם יכולים לקרוא על הקריירה שלו באתר BIGI.
קומיקאים

קובי מימון

קובי מימון התחיל את דרכו כסטנדאפיסט אבל התגלגל במהרה לתפקידי משחק בטלוויזיה. הוא הופיע בתוכניות בידור, סדרות קומיות ואפילו דיבב סרטים! בין הסדרות בהן השתתף נמצאת הסדרה "המלון של פיני" של ערוץ הילדים.
שחקנים

קובי פרג׳

קובי פרג' מוכר לכם בטוח מהסיטקום "הפיג'מות" של ערוץ הילדים. מאז החל להפיק סרטים דוקומנטרים, שיחק בהצגות שונות והגיש תוכנית רדיו ב"גלי צה"ל"
אושיות רשת

קווין רובין

קווין רובין הוא אחד מכוכבי הרשת המפורסמים בישראל, עם ערוץ יוטיוב עם מאות אלפי רשומים, הופעות בסדרות טלוויזיה שונות, פסטיגלים, הנחיה ומאות אלפי עוקבים שמחכים לו ברשתות החברתיות שלו אותן מתפעל באופן קבוע עם תוכן מקורי.
אושיות רשת

קים אור אזולאי

קים אור אזולאי היא שחקנית טלוויזיה שהתחילה את דרכה ב"הבנים והבנות". מאז הספיקה להשתתף בתוכניות "המתבגרים" ו"אונליין" של ערוץ הילדים ובשנים האחרונות משחקת בסדרות טלוויזיה רבות, בניהן גם "אילת" - שם משחקת את דמותה של נועה בן שושן.
אושיות רשת

קים בן שמעון

קים בן שמעון היא לא רק אחותו של קווין רובין אלא אושיית טיקטוק בפני עצמה. בשנת 2020 השתתפה ב"הבנים והבנות" של ערוץ הילדים הזמינה לצפייה גם ב-BIGI. לאחורנה השתתפה גם בתוכנית BIG 5 של BIGI.
שחקנים

קלים קמנקו ז"ל

קלים קמנקו ז"ל עלה לארץ כשהיה בן 30. הוא שיחק בעיקר בתיאטרון גשר ובכמה תוכניות טלוויזיה, אבל אתם בטח מזהים אותו בתור ולרי מ"המובילים" של ערוץ לוגי. בשנת 2011 נפטר קלים בעקבות מחלת הסרטן.

ר:

שחקנים

רבקה מיכאלי

מאחורי רבקה מיכאלי תפקידים רבים בסדרות וסרטים, שירים, הופעות ושידורי רדיו רבים. רבקה מוכרת בכל בית בישראל אודות לתפקידים מגוונים שכוללים גם תוכניות ילדים ונוער. אחת מהן היא אלישע, שם שיחקה את תפקידה של ציפי הסגנית.
הבנים והבנות

רום סמדג׳ה

רום סמדג'ה היה חלק מנבחרת "הבנים והבנות 2020" והודח מוקדם מן הצפוי. לאחר מכן הגיש תוכנית בישול לצד בת זוגתו מישל דדשב ועכשיו מגיע להתחרות ב"הבנים והבנות 2021"!
זמרים

רוני דואני-מונצ׳ז

רוני דואני-מונצ׳ז (או רוני סופרסטאר בשבילכם) היא זמרת, שחקנית, רקנית ומנחה ישראלית שאתם אולי זוכרים גם מ״המקום האמיתי״ בערוץ הילדים.
זמרים

רוני דלומי

רוני דלומי היא זמרת ויוצרת ישראלית מצליחה עם שירים שכבשו את הקהל. רוני פרצה לראשונה בחיינו בתוכנית "כוכב נולד" ומאז משחקת רבות בסדרות טלוויזיה, סרטים, מופעים ומחזות זמר.
שחקנים

רוני הדר

רוני הדר היא שחקנית ישראלית דוברת צרפתית - מה שעזר לה להשתתף במספר סרטים ישראלים - צרפתים. אתם כנראה מזהים אותה מסדרות ערוץ הילדים
שחקנים

רועי בר-נתן

רועי בר נתן הוא קומיקאי ושחקן מצליח, שאתם כנראה מזהים כמריו מהסדרה בעלת אותו השם ששודרה בערוץ הילדים, וכעת זמינה לצפייה ישירה באתר BIGI.
שחקנים

רועי ניק

אל רועי ניק נחשפנו לראשונה התפקיד של תום בסדרה "החולמים" של ערוץ הילדים. מאז המשיך לשחק בסדרות טלוויזיה שונות כמו "בתולות" ו"אופוריה". רועי ניק שיחק גם בסרטי קולנוע זוכי פרסים.
שחקנים

רותם אבוהב

רותם אבוהב היא שחקנית, מנחה, סטנדאפיסטית וקומיקאית. היא התפרסמה כבר כשהייתה ילדה כשהשתתפה בתוכנית "זהו זה!" וב"רחוב סומסום". בואו להכיר אותה מקרוב!
קומיקאים

רמי ורד

רמי ורד הוא סטנדאפיסט מצחיק, אבל גם כותב מוכשר. מאחוריו סדרות ומופעים אותם כתב, תפקידי משחק וגם השתתפות ב"האח הגדול". אתם בטח זוכרים אותו מהסדרה "משפחה שולטת".
זמרים

רמי קלינשטיין

רמי קלינשטיין הוא כותב, מלחין, יוצר וזמר שהוציא במהלך השנים עשרות שירים אותם מבצע ועוד עשרות שירים אותם הלחין עבור זמרים שונים. עד שנת 2007 הוא היה נשוי לזמרת ריטה. אתם בטח זוכרים אותו מהתוכנית "מקס ומוזה"

ש:

הבנים והבנות

שאיין קאמל

שאיין קאמל לא תמימה כמו שהיא נראית - היא עקשנית ויודעת טוב מאד מה היא רוצה, וב"הבנים והבנות 2021" היא רוצה לנצח! האם היא תצליח?
שחקנים

שושה גורן

שושה גורן נולדה בעיראק, עלתה לישראל, ירדה לניו יורק, שווה לישראל ופתחה פה תיאטרון עצמאי חדש. בנוסף להצגות בהן שיחקה היא גילמה תפקידים שונים בטלוויזיה ובקולנוע.
סטנדאפיסטים

שחר חסון

שחר חסון הוא אחד הסטנדאפיסטים המצליחים בישראל, בעל קריירה של למעלה מ-20 שנה. מעבר להיותו סטנדאפיסט מצליח, שחר חסון שיחק בסדרות רבות, אחת מהבולטות שבהן היא "סופשלי" ששודרה בערוץ הילדים.
שחקנים

שירה האס

שירה האס היא אחת ההבטחות הישראליות הכי גדולות בהוליווד. אבל לפני שהייתה שם עולמי, היא שיחקה את טלי ב"מריו" של ערוץ הילדים. מאז שיחקה בלא מעט סרטים, וזכתה בפרסים רבים על תפקידיה.
שחקנים

שירה וילנסקי

שירה וילנסקי התחילה את דרכה בעולם הבידור בגיל 12. בהמשך החלה לגלם את תפקידה של מיקה שקד ב"השמיניה". בשנת 2009 עברה ללמוד בלוס אנג'לס ולנסות את מזלה בחו"ל.
מנחים

שירה קצנלנבוגן

שירה קצנלנבוגן היא שחקנית, במאית ומורה למשחק. בעברה הייתה מנחה בערוץ הילדים שם פרצה לקהל הרחב. הכירו אותה יותר ב-BIGI.
שחקנים

שירי גדני

שירי גדני היא שחקנית תיאטרון, טלוויזיה וקולנוע מוכשרת שביצעה עשרות תפקידים. הידעתם שהיא המדבבת של דמותו של ארתור?
שחקנים

שירן סנדל

שירן סנדל פרצה לחיינו לראשונה עם התפקיד של יולי סער בסדרה "גאליס". מאז הספיקה לשחק בסדרות נוספות לצד סרטי קולנוע ומופעים על במות שונות. לאחרונה שירן הוציאה סינגל ראשון והשתתפה בתוכנית דוקו-ריאלטי לצד אחותה, קארין סנדל.  
שחקנים

שלום שמואלוב

שלום שמואלוב הוא שחקן טלוויזיה, קולנוע ותיאטרון ישראלי שאתם כנראה מזהים מהסדרה ״מנדלבאום בלש פרטי״ שזמינה לצפייה ישירה ב-BIGI.
שחקנים

שמרית לוסטיג

שמרית לוסטיג היא שחקנית ישראלית, למדה משחק בבית הספר למשחק של יורם לוינשטיין ובסטודיו ניסן נתיב. שיחקה במגוון הצגות, בסרט ובסדרה "המובילים" ששודרה בערוץ לוגי וזמינה לצפייה ישירה ב-BIGI.
שחקנים

שרון אלכסנדר

אלכסנדר שרון הוא אחד מהשחקנים המוכרים בישראל, בעל רזומה עשיר בטלוויזיה, בקולנוע ובתיאטרון. אתם בטח מזהים אותו מ"האדומות", "דאוס" או "החולמים".
שחקנים

ששי סמוכה

ששי סמוכה נהנה משתי העולמות - גם כשחקן בסדרות טלוויזיה וסרטים, אבל גם כמורה מצליח לקולנוע, טלוויזיה ומשחק. בתחילת שנות ה-2000 שיחק בסדרה "מה שלמה?" של ערוץ לוגי הזמינה לצפייה ב-BIGI.
שחקנים

ששי קשת

ששי קשת הוא אחד השחקנים והזמרים המוכרים בישראל, עם קריירה של למעלה מ-50 שנה. בשנות ה-70 הכיר את אשתו, יונה אליאן, במהלך הצילומים לסרט "נורית" ומאז הם לא נפרדו.

ת:

שחקנים

תובל שפיר

תובל שפיר התחיל לככב על המסך כבר בגיל צעיר - הוא התחיל את דרכו עם "סבא טוביה", המשיך עם תפקיד משני ב"השמינייה" ופרץ ככוכב שהוא היום עם התפקיד של יונתן מיטרני ב"החולמים" ובסדרת הבת שלה "גאליס" לצד אליאנה תדהר ודניאל מורשת.
מנחים

תום אבני

תום אבני פרץ לחיינו כנער מאילת שמשחק את מוגלי במחזמר ״ספר הגונגל״, כשהיה בן 16 בלבד הצטרף לצוות מנחי ערוץ הילדים. הכירו את תום אבני
שחקנים

תומר שרון

תומר שרון החל את הקריירה שלו לפני למעלה מ-40 שנה כשהיה רק בן 10! מאז הספיק לשחק בסרטים רבים, בסדרות, תוכניות ילדים, הצגות, מופעים ודיבב עשרות סדרות וסרטים מצוירים.
שחקנים

תובל שפיר

תובל שפיר התחיל לככב על המסך כבר בגיל צעיר - הוא התחיל את דרכו עם "סבא טוביה", המשיך עם תפקיד משני ב"השמינייה" ופרץ ככוכב שהוא היום עם התפקיד של יונתן מיטרני ב"החולמים" ובסדרת הבת שלה "גאליס" לצד אליאנה תדהר ודניאל מורשת.
מנחים

תום אבני

תום אבני פרץ לחיינו כנער מאילת שמשחק את מוגלי במחזמר ״ספר הגונגל״, כשהיה בן 16 בלבד הצטרף לצוות מנחי ערוץ הילדים. הכירו את תום אבני
שחקנים

תומר שרון

תומר שרון החל את הקריירה שלו לפני למעלה מ-40 שנה כשהיה רק בן 10! מאז הספיק לשחק בסרטים רבים, בסדרות, תוכניות ילדים, הצגות, מופעים ודיבב עשרות סדרות וסרטים מצוירים.