אם רק תיתן

2015 |

1 עונות

כמו שאתם כבר בטח יודעים, בשנת שמיטה (שמתרחשת אחת ל-7 שנים) אנחנו מעניקים חזרה לאדמה שנתנה לנו כל כך הרבה. רוני דלומי יצאה בשנת השמיטה למסע ברחבי הארץ.

במסע שלה פוגשת רוני ילדים שהחליטו לתת מעצמן למען מישהו אחר בסביבתם. כמו יהלה, שהרעיון שלה הוא לשמח הורים בבית החולים מאיר. רוני פוגשת אותם במהלך חופש הגדול ושומעת על פועלם. בואו לשמוע גם אתם ב-BIGI.

שחקנים:

רוני דלומי

פרקי העונה

עונה 1
לרגל שנת השמיטה, בה אנו מעניקים חזרה לאדמה שנתנה לנו כל כך הרבה, יצאה רוני דלומי למסע ברחבי הארץ, לפגוש ילדים שהחליטו לתת מעצמם למען מישהו אחר בסביבתם.
אם-רק-תיתן-עונה-1-פרק-1
פרק 1
יהלה נולדה פגה, והיום כשהיא כבר גדולה ובריאה היא רוצה להעניק מניסיונה להורים של הפגים בבית החולים מאיר בכפר סבא. רוני מצטרפת אליה וביחד הן משמחות את ההורים והילדים בתחפושות של ליצניות ובהופעה מרגשת.
17 דק'
אם-רק-תיתן-עונה-1-פרק-2
פרק 2
תוליפ לומדת בבית הספר הדו-לשוני בירושלים, יש לה חברות ערביות ויהודיות והיא רוצה להעניק לעיר מסר של שלום. היא מלמדת את רוני אוריגמי וערבית, וביחד הן מכינות שלט ענק אותו הן יתלו בעיר העתיקה.
15 דק'
אם-רק-תיתן-עונה-1-פרק-3
פרק 3
רוני מגיעה לקרית ביאליק ומצטרפת ליאיר שהחליט לארגן יום כיף עבור השכנה המבוגרת שלו מלכה. יאיר מלמד את רוני לבשל אוכל אורגני לפיקניק אליו יצאו עם מלכה, במקום בו לא ביקרה כבר הרבה שנים.
15 דק'
אם-רק-תיתן-עונה-1-פרק-4
פרק 4
מיכאל מחדרה רוצה לארגן שוק "קח תן" בפארק השכונתי. רוני מגיעה לעזור וביחד הם מגייסים את כל החברים והשכונה. חוץ מספרים ובגדים ישנים, הם מביאים עימם לשוק גם את התופים של מיכאל ומופיעים ביחד.
15 דק'
אם-רק-תיתן-עונה-1-פרק-5
פרק 5
רוני מגיעה לנתניה, ופוגשת את...רוני. רוני הקטנה פשוט מתה על כלבים ובעלי חיים, וביחד הן מארגנות יום אימוץ מיוחד לכלבים נטושים. העבודה הקשה משתלמת, והן מצליחות לשדך בין אם ובנה לכלב מתוק שמחפש בית.
16 דק'
אם-רק-תיתן-עונה-1-פרק-6
פרק 6
רוני מגיעה לאשדוד ופוגשת את נועם והצ'ינצ'ילה שלו. לנועם יש רעיון מצוין לנתינה - הוא וחבר יחליפו ליום אחד את עובד הניקיון בפארק. רוני מצטרפת אליהם ומגלה שאפשר לשחק כדורסל גם במגרש שאין בו רשתות.
15 דק'
אם-רק-תיתן-עונה-1-פרק-7
פרק 7
רוני מגיעה למושב עזריה לפגוש את דריה חובבת הטבע. כשנולדה שתל סבה עץ לכבודה בחצר ביתם, והיום החליטה דריה לגמול לו תודה ולחגוג לו יום הולדת. על הדרך היא מלמדת את רוני מה זה חינוך ביתי ואיך עושים גלגלון.
17 דק'

סדרות נוספות