הנה אני בא

2015 |

1 עונות

ירושלים, עיר הבירה של ישראל, אחת הערים המסקרנות בעולם. מה אין בה? עתיקות, קדושה, סיפורים, קונפליטים ונופים עוצרי נשימה. אבל לזה לא בטוח שהיא ציפתה – עודד פז ואילן רוזנפלד יוצאים לטיול בירושלים עם "הנה אני בא".

בכל פרק הם יטיילו באיזור אחר בעיר ויעזרו לכם לגלות את ירושלים מקרוב דרך הסיפורים, ההיסטוריה ובעיקר דרך הרבה הומור. בקיצור, BIGI מזמינה אתכם לטיול בעיר הכי מעניינת בעולם בלי לצאת מהבית!

שחקנים:

עודד פז, אילן רוזנפלד

פרקי העונה

עונה 1
אילן ועודד רוצים לעשות תוכנית טיולים חדשה בירושלים אז הם אורזים את עצמם, מגיעים לעיר הבירה ומגלים אותה בדרך שלהם.האם משהו ישתבש להם בדרך? ברור שכן!
הנה-אני-בא-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - הכותל ומנהרות הכותל
אילן ועודד מבקרים בכותל כשלעודד עולה רעיון מקורי איך לשדרג את מנהג הפתקים בכותל.
7 דק'
הנה-אני-בא-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - מערת צדקיהו
אילן ועודד מבקרים במערת צידקיהו, מה שהיה אמור להיות סיור קצר במערה, הופך עד מהרה לסיוט כשהם לא מוצאים את היציאה ונתקעים שם.
9 דק'
הנה-אני-בא-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - הרובע היהודי
אילן ועודד מסיירים ברובע היהודי, אילן מספר לעודד על תיאוריית ההפכים שלו -כשלעודד טוב, לאילן רע ולהיפך. מהר מאד עודד מיישם את התיאוריה במציאות.
8 דק'
הנה-אני-בא-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - הר הזיתים
אילן ועודד מבקרים בתצפית מלון שבע הקשתות על הר הזיתים. בזמן שהם שם עודד מתבקש להצטלם עם מעריצים מה שמעלה לו רעיון למיזם חדש- דוכן תמונות איתו על רקע ירושלים.
9 דק'
הנה-אני-בא-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - גיא בן הינום
בעת ביקור בגיא בן הינום אילן מגלה שלעודד יש הרבה יותר עוקבים באינסטגרם מאשר לו. אילן נחוש לעשות הכל על מנת לעלות את מספר העוקבים אחריו.
8 דק'
הנה-אני-בא-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - עיר דויד
עודד משכנע את אילן להצטרף לחפירות ארכאולוגיות בעיר דויד ומסרב להפסיק לחפור עד שהוא ימצא אוצר. אילן נאלץ לגרום לעודד לחשוב שהוא מוצא אוצר אמיתי.
9 דק'
הנה-אני-בא-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - משכנות שאננים
עודד ואילן יוצאים לטיול בשכונת משכנות שאננים וימין משה. עודד עייף אחרי לילה בלי שינה ,מתקשה לעמוד בקצב של אילן והולך לאיבוד. האם השניים ימצאו זה את זה ואיך?
8 דק'
הנה-אני-בא-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - רחוב יפו
בזמן שאילן ועודד עושים קניות ומבלים ברחוב יפו הם מגלים מוכרת גלידה שדומה בצורה מפתיע לדנה פרידר. מה דנה תגיד על הכפילה האנושית שלה?
7 דק'

סדרות נוספות