קלאופטרה בחלל

2020 |

1 עונות

מכירים את שנות נעוריה של קלאופטרה? הסדרה "קלאופטרה בחלל" מספר את הסיפור שלא סופר על שנות נעוריה של קלאופטרה. כשהיא שוגרה אל גלקסיה עתידנית הנשלטת בידי חתולים מדברים. שם, היא מגלה שהיא המושיעה מהנבואה. 

על מנת להכין את עצמה להיות מושיעה, היא נשלחת לאקדמיה עילית. שם היא צריכה להתאמן כדי לחסל את החבר'ה הרעים, ולהבין איך להחזיר את עצמה הביתה למצרים. מעל כל זה היא צריכה להתמודד עם העליות והמורדות שבחיי נערה מתבגרת בתיכון. "קלאופטרה בחלל" מחכה לכם עכשיו ב-BIGI. 

פרקי העונה

עונה 1
קליאופטרה בחלל הוא הסיפור שלא סופר על שנות נעוריה של קליאופטרה, כשהיא שוגרה אל גלקסיה עתידנית שנשלטת בידיי חתולים מדברים שם היא מגלה שהיא המושיעה מהנבואה. כדי להכין את עצמה להיות המושיעה היא נשלחת לאקדמיה עילית בה היא צריכה להתאמן כדי לחסל את החבר’ה הרעים, להבין איך להחזיר את עצמה בסופו של דבר הביתה למצרים ולהתמודד עם העליות והמורדות שבחיי נערה מתבגרת בתיכון.
קלאופטרה-בחלל-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - ענווה
הביטחון העצמי המופרז של קליאו גורם לה ולחבריה להילכד, ועל מנת להציל אותם היא צריכה לשכנע שבט של חייזרים שוחרי שלום שהיא יכולה לשלוט בשלושת הערכים הנעלים שלהם - ענווה, שלווה וזהירות.
21 דק'
קלאופטרה-בחלל-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - יום רביעי
רגע לפני יום הולדתה החמישה עשר, הנסיכה קליאופטרה משוגרת שלושים אלף שנים אל העתיד שם היא מגלה נבואה שלפיה היא המושיעה שתציל את הגלקסיה.
21 דק'
קלאופטרה-בחלל-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - מועדון
כדי להתמודד עם הגעגועים הביתה, קליאו מנסה להצטרף למועדונים בבית הספר כדי להרגיש טוב יותר. לגעוגעים שלה יש השפעה מפתיעה והרסנית במיוחד.
21 דק'
קלאופטרה-בחלל-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - הפתעה!
קליאו מנסה למצוא את מקומה באקדמיה, בלי לדעת שאקילה מתכננת לה מסיבת הפתעה ליום ההולדת.
21 דק'

סדרות נוספות