לולי רוק

2015 |

1 עונות

אייריס ממש אוהבת לשיר, אבל בכל פעם שהיא עושה את זה, משהו מוזר קורה. באותו זמן טליה, ואוריאנה, נסיכות ממימד אחר, מחפשות את הנסיכה של הממלכה הקסומה שם הן גרות.

נת'נייל החבר הכי טוב של אייריס ממליץ לה ללכת לאודישנים ללהקת רוק. כשהיא מגיעה לאודישן ללהקה היא מגלה שהיא בעצם נסיכה מכוכב אחר שנשלחה לכדור הארץ כדי להגן עליה.

אל העונה השניה של הסדרה מצטרפות לינה וקריסה, הן לא חלק מהלקה אבל הן עוזרות לאייריס לאסוף את אבני האורקל, שפותחות כישוף שיעזור להן לנצח את גרמור.

האם אייריס תצליח לאסוף את כל אבני האורקל? האם היא תשאר בכדור הארץ או שתעזוב חזרה אל הממלכה הקסומה? כל התשובות מחכות לכם עכשיו ב-BIGI, לצפייה בכל זמן שרק תרצו.

פרקי העונה

עונה 1
אייריס היא נערה שחיה בכדור הארץ, ובכל פעם שהיא שרה, דברים מוזרים מתרחשים סביבה. כשהיא מגיעה לאודישיין ללהקה, היא מגלה שהיא בעצם נסיכה מכוכב אחר שנשלחה לכדור הארץ כדי להגן עליה. חברותיה ללהקה, אוריאנה וטליה, שגם הן נסיכות מכוכבים אחרים, הגיעו לכדור הארץ כדי לחפש אותה ולעזור לה למצוא את אבני הקריסטל שמפוזרות בכל רחבי העולם
לולי-רוק-עונה-2-פרק-27
פרק 27 - סיור מוזיקלי קסום
אייריס וחברותיה יוצאות לעזור ללארה, חברה של דודה אלן לחזור להיות מפיקה מוזיקאלית. באותו זמן, לינה וקריסה שומרות על הבית, אבל כשהתאומים - פרקסינה ומפיסטו תוקפים את הנסיכות, לינה וקריסה באות לעזרתן, ולארה מצליחה לזכות באמון מחודש ממנהל ההפקה
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-28
פרק 28 - אם אי אפשר לנצח אותם...
מפיסטו ופרקסינה מחליטים להשיג אבן אורקל באותה דרך בה הנסיכות משיגות אותן - בכך שיעזרו לאנשים. אבל כשהם לא מצליחים, הם יוצרים מפלצת שתוקפת בני אדם, על מנת שהם יוכלו לעזור להם. כשהמפלצת בולעת את פרקסינה, מפיסטו מבקש את עזרתן של הנסיכות כדי להציל אותה ואת שאר בני האדם
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-29
פרק 29 - חיזיון מטושטש
דודה של אייריס נותנת לה מתנה ששמרה במשך הרבה זמן, וזהו מסר מאימא של אייריס. כשאייריס שומעת את המסר מאימא, היא לא יודעת שהתאומים שינו את המסר, והיא נותרת מבולבלת, אחרי שהיא שומעת את אימא שלה, כביכול, אומרת לה שעזרה לאנשים והצלת העולם שלה, זה לא משהו שהיא צריכה לעשות
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-30
פרק 30 - אהבת גורים
אמרו מתאהב בגורת כלבים, השייכת לבת הדודה של מיסי, אבל אז התאומים מסדרים את אמרו ומקפיאים את גורת הכלבים בתוך קריסטל שחור, והנסיכות לא מצליחות לאתר את אמרו. אחרי שגורת הכלבים עוזרת להן למצוא את אמרו, הנסיכות מונעות מהתאומים מלשלוח את אמרו לאפידיה, לידיו של גרמור
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-31
פרק 31 - גור סופר חמוד
הנסיכות מוצאות גור חתולים חמוד במיוחד, ומחליטות לאמץ אותו. אבל כשהוא נכנס לבית שלהן, הוא גונב מהן את הכוחות ומאפשר לתאומים להיכנס גם לתוך הבית ולשבור את חומת ההגנה.
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-32
פרק 32 - אדומה מרושעת
אוריאנה מקבלת הצעה לדגמן שמפו מיוחד לג'ינג'יות, ולא יודעת שהשמפו הזה נוצר על ידי התאומים, והוא גורם לה להפוך למרושעת. היא מחליטה להיפטר מחברותיה ולצאת לסיור הופעת לבד, בלי אייריס וטליה
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-33
פרק 33 - חמודה כמו בובה
מפיסטו ופרקסינה מטילים כישוף על אייריס כדי לחסל את הכוחות שלה, אבל הכישוף פוגע בטעות בלינה, ומכווץ אותה לגודל של בובה. הילדה ג'סיקה מוצאת אותה ובטוחה שהיא בובה מושלמת, ואז אייריס מציעה לאחיה של ג'סיקה לשמור על ג'סיקה, ויחד עם טליה ואוריאנה, הן מצליחות להחזיר את המצב לקדמותו
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-34
פרק 34 - היקום של אמרו
קריסה לא מקשיבה להוראות של טליה ומנסה להטיל כישוף חדש בעצמה. בטעות, היא משכפלת את אמרו לשלושה אמרו שונים - אחד עצבני ותוקפן, אחד זללן, ואחד ביישן. כדי לאחד שוב את אמרו, הנסיכות צריכות להביא את כל השלושה למקום אחד, כדי להטיל כישוף שחזור
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-35
פרק 35 - רקס
טליה רוצה להרשים מישהו בתחרות הרובוטים, ויוצרת רובוט משלה. אבל אוריאנה מוסיפה לו יותר מידי קסם, ואז התאומים מצליחים להשתלט על הרובוט של טליה ולשבש את כל התחרות
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-36
פרק 36 - אבודים בין הצללים
הנסיכות מנסות לעזור לצמד של להקת חמוס לחזור להיות שוב יחד, אבל כשמפיק התקליטים מאיים שיזרוק אותם מהחברה שלו, הן צריכות למצוא דרך לאחד בין השניים ובאותו זמן גם לעכב את מפיק התקליטים.
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-37
פרק 37 - חום המדבר
הנסיכות יוצאות להופעה במדבר של די ג'יי עזרא המפורסם. אבל הן לא יודעות שעזרא בעצם עובד בשביל התאומים, והוא מנסה ללכוד את הנסיכות במערה של התאומים. ואז אוריאנה גם מגלה משהו מפתיע על הדי ג'יי המפורסם הזה.
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-38
פרק 38 - נעלי ריקוד
הנסיכות רוצות ללמוד אצל מורה לריקוד חדשה, צעדי ריקוד חדשים, והן לא יודעות שהמורה היא בעצם פרקסינה בתחפושת. כשטליה נשארת בסטודיו לשיעורים נוספים, פרקסינה משכנעת אותה לנעול נעלי ריקוד מכושפות, והן גורמות לה לבצע את כל מה שהתאומים אומרים לה לעשות.
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-39
פרק 39 - הנסיכה ברנדה - חלק א'
ברנדה היא נערה שמגיעה לעיר כדי לחפש את אימא הביולוגית. אייריס מוצאת אותה בוכה ובודדה, ומחליטה להזמין אותה הביתה. באותו זמן, היא מנסה למצוא זמן גם להיות עם החבר שלה, נתנייל. הנסיכות מנסות לעזור לברנדה למצוא את הבית של אימה הביולוגית, ואז התאומים בטוחים שהם מצאו נסיכה חדשה, שמחזיקה באבן שמשלימה את הצמיד של איזירה, אחותה של טליה.
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-40
פרק 40 - הנסיכה ברנדה - חלק ב'
אחרי שהתאומים שיקמו את הצמיד של איזירה, הנסיכות צריכות למצוא דרך להציל את הצמיד מידיהם, וגם להציל את ברנדה, וגם את נתנייל שעוקב אחרי אייריס ורואה את כל מה שמתרחש.
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-41
פרק 41 - קליפ מוזיקלי
הנסיכות רוצות לצלם קליפ מוזיקלי, כדי לפרסם את עצמן. מפיסטו, המחופש לבמאי קליפים, מגיע ומציע להן להצטלם. הוא ופרקסינה מצליחים לשכנע את הנסיכות להסיר את התכשיטים שלהן והנסיכות נשארות בלי כוחות קסם.
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-42
פרק 42 - אבן האודם המזרחית
בנות לולירוק פוגשות את דברה האומנית שמציעה לעצב את המודעות שיפרסמו את ההופעה הקרובה שלהן. הבנות מנסות לעזור לדברה לפתור תעלומה משפחתית ולטהר את שמה הטוב של משפחתה.
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-43
פרק 43 - עצור בשם הלב! חלק א
במרדף אחר התאומים אייריס פוגשת את לב. לב מספר לאייריס שחזר מאפידיה עם מסר מאביה הקורא לה לחזור לממלכה ולעזור לו בקרב נגד גרמור ולא לגלות לאף אחד שהיא חוזרת. אייריס מתחילה לתהות האם היא יכולה לסמוך על חברותיה.
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-44
פרק 44 - עצור בשם הלב! חלק ב
אייריס מתרחקת מטליה ואוריאנה ומחליטה לחזור עם לב לאפידיה כשהיא לא יודעת האם הוא דובר אמת או שמא שוב בוגד בה כפי שעשה בעבר.
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-45
פרק 45 - לולי-ליים עילאי
בר שייקים חדש נפתח ברחוב ממול, ומר אלן מודיע כי אם לא יהיו לקוחות בקרוב, הוא יצטרך לסגור את בר השייקים. בנות לולירוק מתגייסות בניסיון להציל את בר השייקים שהוא מקום הבילוי האהוב עליהן.
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-46
פרק 46 - שעת חובבנים
בנות לולירוק מתכוננות להופיע בסיום מופע הכישרונות הצעירים של סאני ביי, כשהן פוגשות במארק, צעיר חובב קסמים שמתמודד עם פחד במה. הבנות מנסות לעזור למארק להגבר על פחד הבמה שלו, ומארק עצמו מקבל הצעה קסומה שהוא לא יכול לסרב לה.
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-47
פרק 47 - למען האמת
לוחמת אפידית מסתורית מצילה את אייריס בקרב מול התאומים ונעלמת. אייריס מנסה בעזרת טליה ואוריאנה לגלות את זהותה של הלוחמת המסתורית שהצילה את חייה.
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-48
פרק 48 - לשכוח אותך
לאחר קרב בין לולירוק לתאומים, פרקסינה מאבדת את הזיכרון שלה ושוכחת מי היא. אייריס, טליה ואוריאנה מנסות ללמד אותה להיות טובה, בעוד אחיה מפיסטו מנסה להשיב לה את זיכרונה.
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-49
פרק 49 - שדות תותי לעולם לא
הבנות יוצאות לקטוף תותים אך מגלות שהשנה אף תות לא צמח בשדה התותים. התאומים מוצאים יצור קריסטל ענקי שישן מתחת לשדה התותים ומנסים לגרום לו להתקיף את סאני ביי.
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-50
פרק 50 - משחק הפסלים"
הבנות צופות באימון לקראת משחק הכדורגל הגדול שייערך בין נבחרת סאני ביי לנבחרת המתחרה. הן מנסות לעזור לג'ני, שחקנית מוכשרת בנבחרת, ללמוד לשחק בצוות ולא כשחקנית יחידה, ופוגשות את התאומים חמושים בכישוף חזק מאוד.
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-51
פרק 51 - תהילת עולם - חלק א'
אזירה מודיעה לבנות לולירוק כי הכתר של אפידיה כמעט הושלם ועוד מעט יוכלו לחזור הביתה לאפידיה. הבנות שמחות, אבל אייריס חוששת מהפרידה מנתנייל.
21 דק'
לולי-רוק-עונה-2-פרק-52
פרק 52 - תהילת עולם - חלק ב'
הכתר של אפידיה הושלם והגיע הזמן לחזור לאפידיה ולשחרר את הממלכה משלטונו של גרמור. אייריס צריכה להגן על אפידיה בעזרת חברותיה ולהתמודד עם געגועיה לנתנייל שנשאר בכדור הארץ.
21 דק'

סדרות נוספות