אין דברים כאלה

2012 |

1 עונות

יונתן (לביא זיטנר) ואיציק (בן פרי) הם חברים טובים שאוהבים המצאות ופטנטים מעניינים. יחד עם מקימים את חבורת "אין דברים כאלה" ומאחרים ילדים שהמציאו המצאות מיוחדות!

בכל פרק תפגשו את הילדים, תלמדו על ההמצאה שלהם ואפילו תבינו כיצד היא פועלת! בנוסף אליהם יגיעו ילדים להתחרות בשעושעון טריווייה מיוחד על נושא התוכנית!

התוכנית שודרה במקור בערוץ לוגי, כעת היא מגיעה ל-BIGI ואתם יכולים לצפות בה בכל זמן שרק תרצו! התוכנית משלבת עלילה קומית לצד מידע מדעי מעשיר – שילוב שיגרום לכם להנות, וגם ללמוד על הדרך – רק ב-BIGI!

שחקנים:

בן פרי, לביא זיטנר

פרקי העונה

עונה 1
אין דברים כאלה - תכנית על המצאות ופטנטים שלא חשבו עליהם קודם ! יונתן (לביא זיטנר) ואיציק (בן פרי) הם חברים טובים שאוהבים להמציא המצאות ופטנטים, יחד הם מקימים את חבורת "אין דברים כאלה" ומארחים בשעשועון מצחיק ילדים שרוצים להתקבל לחבורה
אין-דברים-כאלה-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - המצאות או לא להיות
תוכנית ההמצאות של יוני ואיציק.והיום יוני ואיציק מתחרים בתחרות ההמצאות הארצית, מי מהם יזכה בהמצאה הטובה ביותר? וגם נלמד איך הומצא המטוס ולמה קוראים לפיצה "פיצה מרגריטה" ?!
16 דק'
אין-דברים-כאלה-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - פיקניק שרי
"תוכנית ההמצאות של יוני ואיציק.והיום איציק רוצה להמציא ענף אולימפי חדש ויוני מנסה לעזור לו.. וגם נלמד איך הומצאה המצלמה ומי המציא את הארטיק הראשון?!"
15 דק'
אין-דברים-כאלה-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - זה רק ספורט
"תוכנית ההמצאות של יוני ואיציק.והיום איציק רוצה להמציא ענף אולימפי חדש ויוני מנסה לעזור לו.. וגם נלמד איך הומצאה המצלמה ומי המציא את הארטיק הראשון?!"
15 דק'
אין-דברים-כאלה-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - חמים וטעים
"תוכנית ההמצאות של יוני ואיציק.והיום איציק לא מוצא את השלט של המזגן ויוני מנסה לעזור לו להתקרר. וגם נלמד איך הומצאה המעלית, ואיך נראה שלט הטלוויזיה הראשון? "
15 דק'
אין-דברים-כאלה-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - עץ המשפחה של אדיסון
"תוכנית ההמצאות של יוני ואיציק.והיום איציק חוקר את עץ המשפחה שלו ומגלה שיש לו קשר לממציא גדול. גם נלמד על המצאת הנורה החשמלית, ולמה קוראים לסנדוויץ' סנדוויץ'?! "
15 דק'
אין-דברים-כאלה-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - אני שוב מתאהב
"תוכנית ההמצאות של יוני ואיציק.יוני מאוהב ביוליה ואיציק מנסה ללמד אותו איך לדבר עם בנות. וגם נלמד איך נראה הטלפון הנייד הראשון ומי המציא את הבית ספר?! "
15 דק'
אין-דברים-כאלה-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - בוחן פתע
"תוכנית ההמצאות של יוני ואיציק.איציק לומד למבחן ויוני מנסה לעזור לו להתכונן עם המצאה חדשה.וגם נלמד איך הומצא הרדיו ומי המציא את החללית. "
15 דק'
אין-דברים-כאלה-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - כוכב נולד
"תוכנית ההמצאות של יוני ואיציק.יוני מלמד את איציק מהו הטלסקופ ואיציק מגלה עולמות חדשים, וגם נלמד כמה זמן לקח לצלם את הצילום הראשון במצלמה? ומי המציא את הקורנפלקס שאנחנו כל כך אוהבים. "
15 דק'
אין-דברים-כאלה-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - מיחזורית
"תוכנית ההמצאות של יוני ואיציק.יוני מלמד את איציק על איכות הסביבה, ואיציק ממציא אופנה חדשה.וגם נלמד איך הומצא הכדור הפורח ומי המציא את המסטיק. "
15 דק'
אין-דברים-כאלה-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - לנו יש פלאפל
"תוכנית ההמצאות של יוני ואיציק.לאיציק יש כאב בטן ויוני מנסה לעזור לו.וגם נלמד מי המציא את העגבניות שרי, ומה היה המאכל הראשון שהכינו במיקרוגל. "
15 דק'
אין-דברים-כאלה-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - הצגת השנה
"תוכנית ההמצאות של יוני ואיציק.יוני מתקבל לתפקיד ראשי בהצגה ואיציק עוזר לו להתכונן.וגם נלמד איך הומצאה הטלוויזיה, ומי חשב על המצאת שקיות התה. "
15 דק'
אין-דברים-כאלה-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - נומי נומי
"תוכנית ההמצאות של יוני ואיציק.איציק רק רוצה לישון ויוני מנסה להעיר אותו בכל דרך אפשרית.וגם נלמדמי המציא את השעון, וכמה נוסעים היו באוטובוס הראשון. "
15 דק'
אין-דברים-כאלה-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - שר המטבעות
"תוכנית ההמצאות של יוני ואיציק.איציק חייב ליוני כסף, ומחפש דרכים אחרות להחזיר לו.וגם נלמד ממה היה עשוי הכסף הראשון , ומי המציא את משחק הטאקי . "
15 דק'
אין-דברים-כאלה-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - בואו לים
"תוכנית ההמצאות של יוני ואיציק.איציק רוצה להמציא משחק חדש לים במקום המטקות.וגם נלמד איך נראה הבגד ים הראשון ומי המציא את קרם ההגנה מפני השמש. "
15 דק'
אין-דברים-כאלה-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - טיפול שורש
"תוכנית ההמצאות של יוני ואיציק.לאיציק כואבת השן, ויוני ממליץ לו על טיפול מיוחד.וגם נלמד מי המציא את מברשת השיניים, ואיך הומצא הרובוט הראשון. "
15 דק'
אין-דברים-כאלה-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - יאללה סע!!
"תוכנית ההמצאות של יוני ואיציק.יוני מתנדב למשמרות זה""ב, ואיציק עושה לו הרבה בעיות.וגם נלמד מתי הומצאה המכונית הראשונה ולמה קוראים לרוכסן ריצ'רץ''?!. "
16 דק'
אין-דברים-כאלה-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - שומר מסך
"תוכנית ההמצאות של יוני ואיציק.איציק מביא מחשב נייד למחסן והורס אותו ומנסה להמציא חדש.וגם נלמד כמה שקל המחשב הראשון שהומצא, ולמה קוראים לרמזור רמזור? "
16 דק'
אין-דברים-כאלה-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - פנצ'ר
"תוכנית ההמצאות של יוני ואיציק.איציק הרס ליוני את האופניים אבל לא רוצה להודות וממציא את ""אופני העתיד"". וגם נלמד איך הומצא הכסף, ומי המציא את הקולנוע. "
15 דק'
אין-דברים-כאלה-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - איך שיר נולד?
"תוכנית ההמצאות של יוני ואיציק.איציק אוהב לשיר אבל מזייף, יוני בא לעזרתו וממציא לו המצאה שתעזור לשיר .וגם נלמד מי המציא את הגיטרה החשמלית, ומי המציא את עכבר המחשב. "
15 דק'
אין-דברים-כאלה-עונה-1-פרק-20
פרק 20 - חי בסרט
"תוכנית ההמצאות של יוני ואיציק.יוני רוצה ללכת לסרט עם יוליה אבל מתבייש שהוא בוכה בסרטים. איציק מנסה לעזור לו לא לבכות, האם הוא יצליח?וגם נלמד מי המציא את הסרט קולנוע הראשון ואיך הומצא הפופקורן, תוכנית עם הרבה מלח! "
15 דק'

סדרות נוספות