בית ספר למכשפים

2010 |

4 עונות

בית הספר למכשפים היא קומדייה קורעת שמתרחשת בבית ספר אליו מגיעים מכשפים. בבית הספר עוברים שיעורי בישול, DIY, אומנות ושיעורים נוספים. אם זה לא מספיק, כל פרק מביא איתו דברים משונים חדשים… את הבית ספר מנהלים ויזי ומגי, שני אחים שירשו אותו מאביהם. הכירו את הדמויות:

ויזי (ליאור פאקור) – מנהל בית הספר ואחיה של מגי. רוצה להשתלט על העולם.
מגי (נטע פלוטניק) – אחותו הבכורה של ויזי ומנהלת בית הספר.
קדברה (ליאת הר לב) – אחותם הקטנה של ויז ומגי. תלמידה אחראית וחרוצה.
ג'קי – התלמיד החדש והשטותניק של בית הספר.
פרופסור פוף (דב רייזר) – מכשף רב עוצמה שמוערץ על ידי קדברה.
שדונית הארץ עיר (דקלה הדר) – חולה על המשחק ארץ עיר.

הם ישתתפו בשיעורי "כישוף" של המורים כי (אורן בללי) ושוף (אייל בללי), בשיעורי "בישוף" (בן פרי), שיעורי "קירקסוף" (ניר קפלן) ובשיעורי "אומנוף", "מדעוף" ו"אופנוף" (מרב פלדמן). הצטרפו לשעורים של בית הספר הקסום עכשיו ב-BIGI.

שחקנים:

ליאור פאוקר, ליאת הר לב, עידו מוסרי, נטי פלוטניק, עידו מוסרי, דב רייזר, דקלה הדר.

פרקי העונה

בית הספר למכשפים מנוהל על ידי שני מכשפים, אח ואחות- ויזי ומגי. ויזי משתמש בכל הכשפים שהוא מכיר על מנת להגשים את חלומו הגדול ולהשתלט על העולם אך מגי עושה כל מאמץ לעצור אותו. בעזרת ספר הכישופים הגדול, בן המורה לבישוף, מירב המורה לאומנוף וכי ושוף המורים לכישוף, הם לומדים כישופים שונים שאמורים לעזור להם להתמודד עם המצבים המשעשעים והתסבוכות אליהם הם נקלעים.
עונה שנייה לסדרה המצליחה והאהובה. הסדרה מגוללת את סיפורם של שני אחים, ויזי וקדברה, הלומדים יחדיו בבית ספר למכשפים, אשר הוריש להם אביהם. בכל פרק, מורי בית הספר, יעבירו לצמד האחים ולצופים בבית שיעורים באומנות, בישול וקסמים. לקאסט הסדרה הכולל את מירב פלדמן וליאור פאוקר, תצטרף העונה השחקנית ליאת הר לב שתגלם את דמותה של קדברה.
לאחר שתי עונות מוצלחות חוזרת הסדרה האהובה לעונה נוספת. לעונה החדשה מצטרף ג'קי (עידו מוסרי), תלמיד חדש, שובב ולא ממושמע, שמגיע אל בית הספר למכשפים רק בזכות היותו בנו של קוסם ידוע. מירב פלדמן תגיש את "אופנוף" - שיעור במלאכת יד הקשור לעולם האופנה ואילו ניר קפלן, מקרקס פלורנטין, יגיש את "קרקסוף" - שיעור באומנויות הקרקס השונות. הסדרה "בית ספר למכשפים" מגוללת את סיפורם של שני אחים, ויזי וקדברה, הלומדים יחדיו בבית ספר למכשפים, אשר הוריש להם אביהם.
ספיישל חגים מיוחד בבית הספר למכשפים! המכשפים מציינים את פסח, יום העצמאות, ראש השנה וסוכות.
בית-ספר-למכשפים-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - מפחיד כמו כפית
את בית הספר למכשפים מנהלים יחד ויזי ומגי. הבעיה היא שויזי מנסה להשתלט על העולם והפעם הוא עושה זאת בעזרת כישוף פחדנות. האם ויזי יצליח? האם מגי תמצא כישוף-נגד? ולמי יש אומץ לאכול פיצה?
17 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - זה מדבק
ויזי חולה בשלפחת ומחליט לעשות כישוף הידבקות כדי להדביק גם את מגי, אז הדברים מתחילים להסתבך. האם קסם העיתון המתחבר יציל אותם? איך אורז קשור לעניין? והאם מדבקות לחלון מועילות?
17 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - מסע בזמן
ויזי ממשיך לנסות להשתלט על העולם אך הפעם נאלץ לנסוע בזמן, להתמודד עם פסטה בלי קטשופ ואפילו פוגש אישה מאד מיוחדת. האם שעון תזכורות יעזור לו? ואולי קסם ניחוש השעה יפתור את הבעיה?
19 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - כישוף מהאגדות
התפוח של שלגיה נראה מפתה וגורם לויזי להקים את כל האגדות לחיים בעזרת כישוף. האם היפהפיה הנרדמת תתעורר? מה קרה לעכבר של ביזלי? איך מכינים תפוחים אפויים נוגדי רעל? ובשביל איזה קסם צריך רק חוט תפירה?
20 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - חלומות מתגשמים
כישוף הלוואי שויזי עושה ומשאלה אחת של מגי גורמים לדרקון לבקוע מביצה. איך ויזי ומגי יעצרו אותו? איזה דרקון זה? האם אפשר להעלים שנקל? איך בודקים אם מדובר בדרקון טוב? ואיך מכינים עוגת משאלות?
16 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - מאבד את הקול
ויזי מאבד את הקול בעקבות כישוף שכנוע שהוא מנסה לעשות ונאלץ להיעזר במגי שעושה טעות קטנטנה... האם זמבורה תעזור להם? למה מים לא נשפכים מבקבוק הפוך? ואיך קשור לכל זה משקה שוקולדה?
16 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - אוהבת לא אוהבת
ויזי עושה כישוף אהבה כדי להשתלט על העולם אבל אז משהו קורה למגי... האם הם יצליחו להתגבר? איך מכינים בובת חיבוק? האם אפשר להעביר לב מכרטיס לכרטיס? ואיך מכינים נשיקות מתוקות?
17 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - שחור לבן
ויזי מחליט להשתלט על העולם בעזרת העלמת כל הצבעים והעולם הופך שחור-לבן- איך מגי תתמודד עם זה? האם טחינה צבעונית תפתור את המצב? אולי סביבון הצבעים יחזיר את הצבע? ואולי רק קסם התמונה הצבעונית?
16 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - באמת
ויזי מכשף את המראה ליום שיער גרוע במיוחד ובעקבות הכישוף מגי וויזי מסתבכים באמת ושקר. האם משחק אמת או חובה יעזור להם? איך קשור בצל לסיפור? ומהיכן מופיעים פונפונים?
16 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - המיוזיקל
ויזי רוצה לשיר ולנצח בתחרות מכשפשר נולד ולכן מכשף כישופים שיעזרו לו. הבעיה היא שהוא משפיע גם על מגי ומשם העניינים רק מסתבכים... האם קלפי אנטי-תו יוכלו לעזור? איך תוף רעשן יועיל? ולמי צמחו אוזני פיל?
18 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - קר לי חם לי
ויזי נבחר למכשף הכי לוהט ואילו מגי למכשפה הכי מוצלחת. האם התארים החדשים יעזרו להם להתמודד עם שינויי מזג אויר קיצוניים? איך מנורת שמש מחממת? איך מכינים קרטיביים ביתיים? ולמה קרח הופך למים בתוך עיתון?
18 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - סבלנות
מגי וויזי מסבכים את כל מועצת הכשף בגלל כישוף סבלנות שהם עושים. עכשיו הם צריכים לעשות החזקת אצבעות מסובכת אבל אין להם סבלנות... כמה זמן צריך לחכות לפנקייק מבצק שמרים? איך טבלת יאוש תועיל? ואיך החבלים שינו את אורכם?
17 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - קשקושית
ויזי שוב מנסה להשתלט על העולם ועושה כישוף קשקושית כלומר @$%77*&#! אבל כמו תמיד הכל מסתבך... האם עוגיות אותיות יעזרו? אולי קסם עם קשית? ואולי רק כמה מילים בשפת הסימנים?
16 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - לא מריח לא מסריח
מגי מכינה שיקוי ג'יף מסריח במיוחד ואילו ויזי מחליט לטפל בחוש הריח שלה. איך הפעם הוא מסתבך? איך פרח פלאסטיק יכול להפוך לאמיתי? למה אי אפשר לעמוד בריח של שיפודים במרינדה? ואיך מכינים קופסת ריח?
18 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - לך תתבגר
לויזי יש יום הולדת ומגי עוזרת לו לארגן את המסיבה. כישוף קטנטן גורם לשניים להתנדנד בין זקנה לינקות. האם יחזרו לעצמם? מה יש בתיבת האוצרות? האם הקומפוט טעים? ומה אפשר לעשות עם מפית של עוגת יום הולדת?
17 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - כדור בדולח
ויזי מחליט לקרוא את העתיד בעזרת כדור בדולח, אבל כשהכדור מתגלה כמקולקל הוא מוצא דרך מקורית להתמודד עם זה. האם כדור שלג קל להכנה? איך מכינים מטה קסם מבצק עלים? ומה הקשר בין מטבע לבלון?
17 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - קריאת מחשבות
ויזי קורא מחשבות כדי להשתלט על העולם אבל אז מגי מצליחה לקרוא גם את המחשבות שלו. מי בבית הספר לא אוהב שקוראים אותו? איך אצבעות גבינה עוזרות? איפה יש שקית קטשופ ממושמעת? ואיפה מוצאים תולעת ספרים?
16 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - בלבלי אותו
מגי וויזי חייבים לעבור את מבחן כשירות השנתי ולבית הספר מגיע אורח מיוחד כדי לבחון אותם. האם ביצה מבולבלת תבלבל אותם? איפה משיגים כיסים מכוסות? ואיך קשורים חבלים לכל העניין?
17 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - דמעות של מכשפים
פרק עצוב במיוחד או בעצם מצחיק במיוחד... מגי וויזי מסתבכים עם כישופי צחוק ובכי ולא יכולים לשלוט בעצמם. מי יעזור להם? האם אכילת כריך מצחיק תשפר את המצב? ואיך כי ושוף מעבירים שקל לתוך בקבוק סגור?
16 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-1-פרק-20
פרק 20 - חיות נאמנות
מגי רוצה לאמץ כלב וויזי מחליט לעשות כישוף שיקצר את התהליך. איזו חיה תגיע לבית הספר? האם קיפוד מירקות יעזור להם? כמה בועות סבון צריך להפריח? ואיזה קסם מעלים חיות יש לכי ושוף?
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-1-פרק-21
פרק 21 - שלט רחוק
סבא אודי מגיע לביקור אבל לא כולם פוגשים אותו. האם השלט רחוק שויזי מצא יעזור לו להשתלט על העולם? איך מכינים מטה מגנט? למה בננה בקרמל עושה הרגשה של חופש? ואיך משתחררים מחבל בקלות?
17 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-1-פרק-22
פרק 22 - לילה טוב
מגי עושה כישוף שינה ונרדמת. ויזי מתלהב ורוצה לשלוט בעולם בעזרת כישוף דומה, אבל אז הוא מגלה שזה לא כל כך פשוט. האם חטיף אנרגיה יעזור? מה עושה המטוטלת הקסומה? והאם ספר החלומות מועיל? פרק אחרון לעונה!
18 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-2-פרק-23
פרק 23 - הסוד של קדברה
ברוכים הבאים לבית הספר למכשפים! בעונה השניה תצטרף לויזי קדברה, האחות היותר מעצבנת שלו - ויש לה סוד שהיא לא מוכנה לגלות... וגם : מירב בשיעור מדעוף מפתיע וקסם שווה שתוכלו להראות לכל החברים!
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-2-פרק-24
פרק 24 - מועצת תלמידים
קדברה מתמודדת לראשות מועצת התלמידים וויזי לא מצליח להחליט אם הוא רוצה שתנצח או לא. וגם אלבום תמונות מכושף שייצר לכם שפם, ושדונית ארץ עיר עצבנית במיוחד...
16 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-2-פרק-25
פרק 25 - כשרונות צעירים
בבית ספר למכשפים עושים תחרות כשרונות צעירים - וכולם רוצים לנצח. וגם שיעור מדעוף כשרוני במיוחד וקסם שווה שתוכלו להראות לכל החברים!
17 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-2-פרק-26
פרק 26 - שתי מדינות ל-2 מכשפים
ויזי וקדברה לא מצליחים להסתדר באותו החדר. האם הם יצליחו לעשות כישוף שיפתור את העניינים? וגם - מירב תלמד אתכם איך לכשף טל של בוקר, וקסם שווה שתוכלו לראות לכל החברים!
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-2-פרק-27
פרק 27 - צמח מטריף
בבית ספר למכשפים, המטאטאים עפים - והצמחים פשוט מטריפים! ויזי וקדברה מגלים שזה לא קל להתמודד עם פרחים מכושפים. וגם - מתכון מכושף לשוקו מיוחד, ואיזו אות תביא שדונית הפיצוצים הפעם?
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-2-פרק-28
פרק 28 - ארנב בכובע
ויזי זקוק לארנב בשביל קסם ארנב בכובע, אבל קדברה מצילה את הארנב ועוזרת לו לברוח. מי ייכנס לכובע במקומו? וגם מיקרוסקופ בשיעור מדעוף וקסם מכושף במיוחד שתוכלו להראות לכל החברים!
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-2-פרק-29
פרק 29 - לבריאות
מה קורה כשמכשפים חולים? דברים מאד מוזרים... וגם - איך חותכים בננה ומשאירים אותה שלמה? בקסם הבננה המכושפת כמובן!
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-2-פרק-30
פרק 30 - המבחן
בבית ספר למכשפים לפעמים יש גם מבחנים... ויזי לחוץ לפני המבחן, אבל מסתבר שלשיקוי הצלחה במבחן יש תופעות לוואי לא צפויות. וגם קסם מיוחד שתוכלו להראות לכל החברים - איך לקפל מטבע!
16 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-2-פרק-31
פרק 31 - הצעת חברות
ויזי מאוהב בילדה מהכיתה של קדברה. האם יהיה לו אומץ לבקש ממנה חברות? וגם מחרוזת חרוזים מכושפת בשיעור מדעוף, וקסם יוצא דופן עם כי ושוף.
16 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-2-פרק-32
פרק 32 - חי צומח דומם
מה היתם עושים אם הייתם יכולים לעשות קסם שהופך דומם לחי? ויזי וקדברה מגלים שזה לא פשוט כמו שזה נשמע. וגם - מגלים את כוח הבועות המכושף איך מזיזים קש בכוח המחשבה?
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-2-פרק-33
פרק 33 - להיות מפורסמת
קדברה מחליטה להיות מפורסמת - ומחפשת כישוף שיעשה אותה כזו. וגם - צבע נוצץ במיוחד בשיעור מדעוף וקסם כיפוף כפיות שיקפיץ אתכם מהכסא.
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-2-פרק-34
פרק 34 - מסע בזמן
מה הייתם עושים אילו יכולתם לנסוע בזמן? ויזי וקדברה יכולים, אבל זה לא הופך את החיים יותר קלים... וגם שיעור מדעוף, שיעור כישוף, ושדונית ארץ עיר מאד עצבנוף...
17 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-2-פרק-35
פרק 35 - מסיבת תחפושות
גם בבית הספר למכשפים מתחפשים - רק ששם תמיד קורים דברים מוזרים. וגם שיעור מדעוף עם כוס מכושפת וקסם שווה במיוחד שתוכלו להראות לכל החברים!
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-2-פרק-36
פרק 36 - קולות
מה עושים כשבבית ספר למכשפים יש עכבר בלתי נראה? מזמינים חתול בלתי נראה כמובן! וידי וקדברה מתמודדים עם המון חיות מכושפות, ותם יכולים ללמוד איך עושים צנצנופון ומוצאים קלף אבוד בלי להשתמש בקול בכלל.
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-2-פרק-37
פרק 37 - אסור לאחר
גם בבית הספר למכשפים אסור לאחר - וכמובן שזה עושה בלגן גדול יותר... ויזי וקדברה מנסים לעמוד בזמנים וגם - מים מכושפים שעוברים לבד מכוס לכוס וקסם שווה שתוכלו להראות לכל החברים שלכם!
16 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-2-פרק-38
פרק 38 - יום הולדת
לויזי יש יום הולדת! רק חבל שקדברה שכחה מזה בכלל... וגם נר משאלות מכושף, ואיך אפשר להכניס מתנת יום הולדת לבלון? בקסם כמובן!
17 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-2-פרק-39
פרק 39 - חלומות
גם מכשפים ישנים לפעמים... ויזי וקדברה מתמודדים עם החלומות שלהם. אז איך מעלימים חלומות לא נעימים?
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-2-פרק-40
פרק 40 - זיכרון
קדברה מאד כועסת על ויזי, והוא מכשף אותה בכישוף זכרון כדי שתשכח... אבל אולי הוא היה פשוט צריך לבקש סליחה? וגם המורים לכישוף ולמדעוף מחכים עם קסמים חדשים שתוכלו להראות לכל החברים!
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-2-פרק-41
פרק 41 - זבובים
למה ויזי רוצה להיות זבוב? ומה הוא עושה בשביל זה? והאם זה מצליח? ויזי וקברה בפרק זזזזזבובי במיוחד.
16 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-42
פרק 42 - דג זהב
פרק דג זהב - פרק 42 - דג זהב
16 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-43
פרק 43 - בלט
תחרות ריקודים נערכת בבית הספר למכשפים. ויזי מטיל על ג'קי את כישוף "האדם האחר" כדי שיהפוך לאדם אחר ויפסיד בתחרות. ג'קי באמת הופך לאדם אחר אבל והופך לאלוף הבלט של בית הספר.
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-44
פרק 44 - קאנון
קדברה מתאמנת בשירת קאנון לקראת יום ההולדת של פרופסור פוף. ויזי מחליט להטיל על עצמו כישוף קאנון במקום להשתתף בחזרות.
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-45
פרק 45 - שינה
ויזי מרדים את קדברה בעזרת כישוף מסתורי. פרופסור פוף חושד שמשהו לא בסדר והעניינים מתחילים להסתבך.
16 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-46
פרק 46 - חיסון
ויזי מפחד לקבל חיסון נגד מחלת השפעפועות. בעזרת כישוף הוא שולח את ג'קי לקבל את החיסון במקומו, מה שמתגלה כרעיון גרוע במיוחד.
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-47
פרק 47 - צופן
קשה להאמין אבל פרופסור פוף עוזב את בית הספר בגלל תעלול של ויזי. האם יצליחו ויזי וקדברה לעצור את הגעתו של המנהל החדש, מפיסטו לב קרחון?
18 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-48
פרק 48 - בחירות
ויזי שמע שמי שייבחר להיות ראש מועצת התלמידים יצא לטיול בארץ עוץ. אבל כשפרופסור פוף מודיע שהטיול בוטל ויזי עושה הכל כדי להיכשל בבחירות.
17 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-49
פרק 49 - המבחן הנדבק
ויזי מצייר ציור מצחיק ובו רואים את פרופסור פוף עם זנב של שממית יוצא לו מהאוזן. קדברה בטוחה שמדובר בעבודה על שממיות ושולחת את הציור המצחיק לפרופסור פוף. האם יצליח ויזי לקחת את העבודה בחזרה לפני שפוף ירגיש בכך?
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-50
פרק 50 - תווים
מזל טוב לקדברה! יום הולדתה הגיע. ויזי, ששכח להכין לקדברה מתנה מבקש מג'קי עזרה. השניים מעלימים את הכפפות המכושפות של קדברה והעניינים מסתבכים.
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-51
פרק 51 - אבסטרקט
תחרות ציורים נערכת בבית הספר. ויזי מחליט לבצע כישוף בלאגן על הציור של קדברה כדי שתפסיד בתחרות אולם לפרופסור פוף יש דעה אחרת על הציור המבולגן.
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-52
פרק 52 - יבשת/אי/חצי אי
ג'קי מתלבט אם לעזוב את בית הספר לתמיד. ויזי מחליט לערוך לו מסיבת פרידה כזו שתשכנע אותו ללכת ולא לחזור לעולם.
17 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-53
פרק 53 - אבק
ויזי מחליט להטיל על קדברה כישוף עיטוש שפרופסור פוף המציא. אם יצליח במזימה - קדברה תתעטש בלי הפסקה עד שתנקה את כל האבק שבחדר, אבל לקדברה יש תכניות אחרות.
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-54
פרק 54 - ראשית הקולנוע
ג'קי נותן לויזי סרט קולנוע ישן. ויזי מנסה לצפות בסרט ולא מבין מדוע אין צבע וקול. כשקדברה מסבירה לו שכך נראים סרטים אילמים ויזי הופך גם אותה לדמות בסרט אילם.
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-55
פרק 55 - דיוקן
ויזי משתמש בכישוף והופך את קדברה לציור דיוקן. פרופסור פוף שבטוח שויזי הוא צייר מוכשר מבקש ציורים נוספים. מה יעשה ויזי עכשיו?
16 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-56
פרק 56 - קיץ חורף
ויזי רוצה לאכול גלידה באמצע החורף, אז הוא מכשף את העולם כדי להחליף בין עונות השנה. פרופסור פוף מנסה להחזיר את המצב לקדמותו והעניינים מסתבכים.
16 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-57
פרק 57 - שירה
ג'קי מחליט להקים להקה והופך את ויזי למשורר הראשי שלו. קדברה מחליטה לנסות לשכנע את ג'קי שהיא יודעת לכתוב שירים טוב יותר מויזי.
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-58
פרק 58 - כלי קשת
ויזי מטיל כישוף הגדלה על הכינור של קדברה. הכינור לא מפסיק לגדול. איך תצליח קדברה לנגן בקונצרט עם כינור ענקי שכזה?
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-59
פרק 59 - פיאנו פורטה
קדברה לא מאמינה! במקום ללמוד למבחן ויזי כישף אותה ואת פרופסור פוף. עכשיו הם לא מסוגלים להביע רגשות. האם יצליח ויזי להחזיר את פוף וקדברה לקדמותם?
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-60
פרק 60 - קולאז'
ג'קי משתמש בכישוף מסוכן במיוחד, כישוף קולאז'. ויזי שומע על התעלול ולמרות אזהרותיה של קדברה מחליט לנסות את הכישוף המסוכן גם על עצמו.
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-61
פרק 61 - אחד באפריל
לכבוד האחד באפריל, יום השקרנים הבינלאומי, ויזי מחליט למתוח את קדברה ואת פרופסור פוף. אבל את פרופסור פוף אי אפשר למתוח בקלות.
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-62
פרק 62 - דואט
קדברה מנסה לנגן עם ויזי בסגנון דואט. ויזי כל הזמן מפריע וקדברה מחליטה למצוא שותף חדש, ג'קי. גם לויזי יש שותף חדש ומפתיע במיוחד.
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-63
פרק 63 - צבעי יסוד
בית הספר למכשפים חוגג מאה שנים להיווסדו בטקס מיוחד. ויזי מעלים בטעות את כל הצבעים מדגל בית הספר. קדברה ופרופסור פוף מנסים להשיב את המצב לקדמותו לפני הטקס החשוב.
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-64
פרק 64 - ויזי המנצח
ויזי מחפש את התפקיד הקל ביותר בתזמורת ומחליט להיות המנצח. קדברה, ג'קי ופרופסור פוף מסבירים לויזי, בדרך הקשה, שמנצח זה תפקיד קשה במיוחד שלא כל אחד יכול לבצע.
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-65
פרק 65 - מרתון
ויזי מצמיח לעצמו עוד זוג רגליים כדי שיוכל לרוץ כמו סוס. פרופסור פוף נדהם לגלות שויזי רץ כל כך מהר ומחליט לשלוח את אותו לתחרות המרתון.
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-עונה-3-פרק-66
פרק 66 - כוכב שביט
קדברה נרגשת. כוכב שביט יופיע הלילה בשמיים. ויזי מחליט לבצע כישוף זמן נדיר בזמן שכוכב השביט עובר כדי להגיע לזרז את הגעתו של החופש הגדול, וכרגיל, הכישוף לא מצליח בדיוק כמו שויזי תכנן.
15 דק'
בית-ספר-למכשפים-חגים-פרק-1
פרק 1 - פסח מטאטא
"ספיישל חגים - פסח. "
17 דק'
בית-ספר-למכשפים-חגים-פרק-2
פרק 2 - פסח אליהו
קדברה מסבירה לויזי שאליהו הוא קוסם. ויזי מזלזל ואז מסתבר שהתורנות שלו לחג היא להחליף את אליהו ולשתות את כל כוסות אליהו. יש משחק "בינגו פסח" ויזי מרמה ומפסיד וזוכה ב...דג.
16 דק'
בית-ספר-למכשפים-חגים-פרק-3
פרק 3 - יום העצמאות 1
קדברה מחליטה להיות עצמאית כמו המדינה, וויזי מצליח לשכנע אותה שתפסיק להיות עצמאית כדי לא לעשות נזק. קדברה רוצה להקטין את הדגל, ויזי רוצה להגדיל אותו. שניהם מטילים כישופים שמבטלים אחד את השני.
16 דק'
בית-ספר-למכשפים-חגים-פרק-4
פרק 4 - יום העצמאות 2
קדברה לא מצליחה לשיר את השיר "כל הארץ דגלים דגלים" ועפה מהלהקה, ויזי מנסה לעזור לה בעזרת פטיש תווים. ויזי לא רוצה לקחת את קדברה למסיבת העצמאות. ועושה קסם הידבקות שמדביק אותם אחד לשני.
17 דק'
בית-ספר-למכשפים-חגים-פרק-5
פרק 5 - שנות טובות
ויזי וקדברה מכינים שנות טובות להורים. ויזי לא יודע מה לכתוב. ויזי וקדברה מקבלים שנות טובות. קדברה מקבלת שקים שלמים מלאים ומסתבר שהיא השתמשה בקסם.
17 דק'
בית-ספר-למכשפים-חגים-פרק-6
פרק 6 - ראש השנה- תפוח בדבש
ויזי לא אוהב תפוח בדבש ורוצה לבטל את המסורת הזו. קדברה מכריחה אותו לטעום. ויזי לא יכול להפסיק לאכול תפוח בדבש, קדברה מנסה לגמול אותו.
18 דק'
בית-ספר-למכשפים-חגים-פרק-7
פרק 7 - סוכת גמדים
ויזי וקדברה מתעצלים לבנות סוכה ולכן מזמינים ערכת גמדים שיבנו את הסוכה במקומם. קדברה רוצה שויזי יהיה אושפיזין בסוכה שלה אבל לויזי אין זמן.
18 דק'
בית-ספר-למכשפים-חגים-פרק-8
פרק 8 - ארבעת המינים
קדברה ממציאה מין נוסף על ארבעת המינים ? עוגייה. לויזי יש אתרוג מושלם שהוא מעריץ. קדברה פוגמת בו בטעות ומנסה לתקן.
15 דק'

סדרות נוספות