עולם מושלם

2005 |

1 עונות

בפנימייה החקלאית לנוער בבן שמן מגיעים בני נוער שונים, מכל רחבי הארץ, וכל אחד מסיבות אחרות. דניאל (בן רביד), הדמות הראשית בסדרה, מגיע לפנימייה לאחר שאביו נהרג בתאונת דרכים, בזמן שהוא שונא את אביו החורג לעתיד. 

סדרת הדרמה ״עולם מושלם״ עוקבת אחרי דניאל, וחבריו לפנימיה, בהסתגלות למציאות החיים החדשה, יחד הם מגלים שלמרות כל השוני ביניהם, בסוף היום הם דווקא דיי דומים. 

דניאל מכיר את שותפו לחדר, בועז (צחי איבגי) המושבניק, שרוצה להיות חקלאי, איתו מתחבר כבר מההתחלה. שם הם פוגשים גם את אלה (מאי צימרמן), שהוריה נסעו לשליחות בחו״ל, וחברתה הטובה טל (אלה אולמן), שאבא שלה עבר לבסיס רחוק, ובקושי נמצא בבית.

יחד הם מגלים שהמציאות לא תמיד כל כך קלה, הם פוגשים את רונן (מוטי סירקין), בן של פושע, שבעקבותיו הם יוצאים להרפתקה פלילית ומשפטית, שתכניס אקשן לחיים בפנימיה.

בסדרה גם יופיעו: יואב (סמי הורי), מאמן האיגרוף בפנימייה. קלרה (קרן אור). יששכר (איציק גבאי). רוצים להצטרף? צפו בצפייה ישירה ב״עולם מושלם״ ב-BIGI.

שחקנים:

בן רביד, מאי צימרמן, צחי איבגי, אלה אולמן, מוטי סירקין, סמי הורי, אסנת חכים, איציק גבאי וקרן אור

פרקי העונה

עונה 1
סדרת דרמה מרתקת אשר מגוללת את סיפורם של ילדי פנימייה במרכז הארץ בהשתתפותם של אסנת חכים וסמי הורי. חבורת ילדים שנפגשת בפנימיה. כל אחד וסיבותיו הוא: דניאל, שמגיע שנה אחרי שאביו נהרג ואימו עומדת להתחתן מחדש, אלה נשארת בארץ כשהוריה נוסעים לשליחות בחו"ל, אבא של טל עובר לבסיס צבאי ונמצא מעט בבית ובועז המושבניק פשוט רוצה ללמוד חקלאות. בפנימייה הם פוגשים את רונן, שאבא שלו פושע ורונן עתיד לשמש כעד מדינה. הילדים לומדים להכיר אחד את השני ולגלות שלמרות השוני ביניהם יש להם גם הרבה מן המשותף. בזכות השהייה יחד, התלאות ההתמודדויות ובעיקר החוויות של הילדים נוצרת חברות אמת ששיאה היא בריחתם של הגיבורים מהפנימייה במטרה להציל את רונן שנחטף ע"י פושעים.
עולם-מושלם-עונה-1-פרק-1
פרק 1
התחלה חדשה-לאחר שהודיע לו אמו, כי שקדי הציע לה נישואין,מחליט דניאל לעזוב את הבית ולעבור לפנימיה בה למד אביו.שם הוא פוגש חברים חדשים אשר הגיעו לפנימייה מסיבות שונות: בניהם בועז שיהפוך לחברו הטוב ביותר , רונן שכבר בלילה הראשון שלו בפנימיה נחטף, טל שבכלל לא רוצה להיות שם ומתגעגעת לאביה, וילדה יפה ומיסתורית בשם אלה.
25 דק'
עולם-מושלם-עונה-1-פרק-2
פרק 2
אביו של רונן ושותפיו מחזיקים את רונן בביתו שבאילת על מנת שיעזור להם בפריצה שהם מתכננים, רונן מנסה להתמודד עם הלחץ והפחדים שלו בעזרת חבריו הדימיוניים. דניאל מתחיל לעבוד במוסך, שם הוא פוגש את יואב ומגלה שהוא המאמן שלו בחוג לאיגרוף. הילדים מתכוננים למסיבת פתיחת שנת הלימודים, יעל מרכלת בקנאה עם הבנות על אלה .בועז מרגיש שהוא מתאהב בטל.דניאל מנסה להתקרב לאלה אבל אלה מחליטה שיותר חשוב לה לנסוע עם רות להחזיר את רונן.
23 דק'
עולם-מושלם-עונה-1-פרק-3
פרק 3
המשטרה מתחקרת את רונן, שהוחזר לפנימייה, על הפריצות של אבא שלו. נינה וירון רבים באמצע שיעור כימיה.טל מבקשת מאלה עצות איך להתחיל עם מיכאל.בועז חולם בהקיץ על טל. הגר יוצאת עם חבורת נערים גדולים ממנה, דבר שמדאיג מאוד את אמא שלה -רות.אלה מנסה ללמד את דניאל לרקוד ואלס בשביל אימוני האיגרוף שלו.טל מקבלת שיחת טלפון משמחת מאביה, שבמהלכה מבשר לה כי הם עוברים לגור ביחד,בועז מאוכזב ....
23 דק'
עולם-מושלם-עונה-1-פרק-4
פרק 4
הריב בין ירון לנינה נמשך והם מחליטים לארגן קרב איגרוף בניהם. יואב מרוצה מאוד מההתקדמות של דניאל באימוני האגרוף, ונותן לו את המפתח לאולם. קלרה מבקרת את יששכר בכלא ומופתעת לגלות שאריה מחביא שני מטילי זהב. החבורה הרוסית נותנת לנינה עצות לקרב, ואילו ירון וחבריו גונבים מדניאל את המפתח לאולם.רונן מספר לאלה על הדמויות שהוא רואה.יעל גורמת לדניאל לחשוב שאלה ורונן חברים. אמו של דניאל מתגעגעת ומגיעה לבקר אותו בפנימייה.
23 דק'
עולם-מושלם-עונה-1-פרק-5
פרק 5
ירון ונינה מקבלים עונש להיות קשורים אחד לשני שלושה ימים.טל מתארגנת לעזיבה . דניאל, שהמפתח לאולם אגרוף היה באחריותו, מושהה מהאגרוף.רונן רוצה לעזור לו ומספר שאיתי ואמיר גנבו את המפתח- אבל מכאן המצב רק מסתבך,איתי ואמיר נטפלים אליו, כולם חושבים שהוא מלשן,דניאל כועס עליו והוא מרגיש לבד ושלאף אחד לו באמת איכפת ממנו.
23 דק'
עולם-מושלם-עונה-1-פרק-6
פרק 6
יואב מכין לדניאל תוכנית אימונים ודורש ממנו לשים את האגרוף בראש סדר העדיפויות שלו. טל בבית החדש, מבינה שאולי אין לה הרבה מה לחפש שם, ושבעצם כל החברים האמיתיים שלה נמצאים בפנימייה.בועז נכשל במבחנים ורות מסבירה לו שאם לא ישתפר, יאלץ לעזוב את הפנימייה.מיכאל מפתיע את טל ומגיע אליה הביתה כדי לחגוג לה את יום ההולדת, הוא מכין לה ארוחה רומנטית ומספר לה על התוכניות שלו .יעל תופסת יוזמה ומתחילה עם דניאל.
23 דק'
עולם-מושלם-עונה-1-פרק-7
פרק 7
קלרה מבקרת את יששכר בכלא ומגלה שאריה מחביא שני מטילי זהב.מיכאל ושירה עורכים אודישנים להצגה שלו. בועז מתייאש מהלימודים. טל מודיעה לאבא שלה שהיא מאוהבת ושהיא רוצה לחזור לפנימייה.דניאל מסדר למיכאל לבנות את התפאורה להצגה במוסך.יעל מזמינה את דניאל לפיקניק ומציעה לו חברות. אלה מתחילה לקנא. המשטרה מנסה לשכנע את רונן לנסוע לאילת, להעיד בבית משפט על הפריצות של אבא שלו.
22 דק'
עולם-מושלם-עונה-1-פרק-8
פרק 8
יואב ודניאל מנסים להכיר וללמוד כמה שיותר על היריב הקוראני. בועז גונב את המבחן בתנ"ך בעזרתו של רונן.שירה מחליטה לעזור לבועז בלימודים. מיכאל וטל עובדים במרץ על החזרות להצגה. רות ואלה נוסעות עם רונן לאילת על מנת שיעיד במשפט אבל הם נתקעים עם הרכב בדרך לשם....
23 דק'
עולם-מושלם-עונה-1-פרק-9
פרק 9
רונן לא מצליח להרדם,הוא שומע קולות מפחידים וחושש שיששכר הצליח להגיע אליו.האהבה בין טל ומיכאל פורחת, הם מבלים זמן רב ביחד בהכנות להצגה. יואב והגר מאמנים את דניאל לקראת התחרות הגדולה.שירה מלמדת את בועז למבחן בתנ"ך.דניאל מחליט להפרד מיעל.הגר והחברים שלה מתגנבים לבריכה באמצע הלילה.
22 דק'
עולם-מושלם-עונה-1-פרק-10
פרק 10
רות מנסה לדבר עם הגר על ההתנהגות שלה בזמן האחרון אבל הגר לא משתפת פעולה. דניאל מזמין את אלה לבריכה וסוף סוף הם מצליחים להתקרב אחד לשניה. ליעל קשה מאוד להתגבר על הפרידה מדניאל. יום התחרות הגיע וכל הפנימייה מתכנסת לעודד את דניאל.אמא שלו מגיעה גם היא למרות שהיא לא מרוצה בכלל מהעובדה שהבן שלה משתתף בתחרות איגרוף.
23 דק'
עולם-מושלם-עונה-1-פרק-11
פרק 11
רונן ישן אצל רות כי הוא מפחד מיששכר שבא בעקבותיו. לדניאל קשה להשלים עם ההפסד באיגרוף ויואב מעודד אותו. הגר נוסעת למסיבה בביתו של קיוב, ויעל נוקמת באלה.
22 דק'
עולם-מושלם-עונה-1-פרק-12
פרק 12
מיכאל מנסה למצוא בחזרה את הדרך לליבה של טל ושר לה שיר אהבה. דניאל בועז טל ואלה מחליטים לברוח מהפנימייה ולנסוע לאילת כדי להציל את רונן, אבל כבר בהתחלה התכניות שלהם משתבשות...
26 דק'
עולם-מושלם-עונה-1-פרק-13
פרק 13
דניאל טל בועז ואלה בורחים מהשוטרים שמחפשים אותם, הם מגיעים לישון בבאר שבע שם הם פוגשים באיברהים, מוכר ירקות בשוק, שמציע להם עזרה- בינתיים רונן מוחזק נעול בבניין נטוש.
25 דק'
עולם-מושלם-עונה-1-פרק-14
פרק 14
החבורה נוסעת עם אברהים להציל את רונן, אבל הרכב שלו נתקע ולכן הם הולכים לסאלים, חברו של אברהים שגר בסביבה. טל רואה את אביה בטלוויזיה במקרה והוא מבקש ממנה לבוא לפגוש אותו באילת כי הוא דואג לה. סאלים לוקח את הילדים לאילת. קלרה ויששכר מגלים שהזהב לא נמצא...
28 דק'
עולם-מושלם-עונה-1-פרק-15
פרק 15
החבורה מחליטה לפנות למשטרה, אך יששכר חוטף את אלה, מה שמשבש לילדים את התוכניות ומוביל לסוף הבלתי נמנע,עימות בין הילדים ליששכר וקלרה...
25 דק'

סדרות נוספות