אלכס בעד ונגד

2009 |

1 עונות

אלכס (מאיה שואף) היא נערה תיכוניסטית, באחד מהימים מנסה לברוח משיעור כתיבה. הבריחה לא כל כך מצליחה לה והיא נתפסת. אלכס מקבלת עונש – לכתוב טור בעיתון בית הספר. 

אלכס, מנסה בכל כוחה להימלט מביצוע המטלה. היא מנסה לבקש עזרה מחברה הטוב רובי (יואב כורש). מאוחר יותר אלכס ניגשת לספרייה ומתאהבת בירדן (מקס אולארצ'יק), שעובד בספרייה. היא מבקשת ממנו עזרה ושוכחת שרובי הזמין אותה לפיצה. 

רובי הוא חבר טוב של אלכס ומאוהב בה בסתר. בתור נקמה, רובי מחליט שלא לעזור לאלכס. לבסוף היא מתחילה לכתוב את הטור לעיתון ומגלה שהיא אפילו אוהבת את זה. האם רובי ואלכס יהיו ביחד? ומה יקרה עם הטור בעיתון? "אלכס בעד ונגד" זמינה לצפייה ישירה עכשיו ב-BIGI.

שחקנים:

מאיה שואף, אלון אבוטבול, עמית פרקש, יואב כורש, דפנה מלצר, נועה וולמן, מקס אולארצ'יק, אודיה ירון, שירי גדני, אייל רוזלס, עלית קרייז

פרקי העונה

עונה 1
אלכס מקבלת עונש חינוכי על התנהגותה משולחת הרסן - לכתוב בעיתון בית הספר. אלכס מתמרמרת ומנסה בכל כוחה להתחמק מהמטלה המשמימה אבל נכשלת, והיא מוצאת את עצמה כותבת טורים בעיתון, וגם מתחילה ליהנות מזה.
אלכס-בעד-ונגד-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - למנף את המשבר
אלכס מקבלת מרננה עונש חינוכי, לכתוב לעיתון בית ספר ומחפשת תירוץ שיציל אותה. נוח שעסוק בקלטות של אסי לא עוזר ואלכס מנסה למצוא פיתרון אצל רובי. תוך כדי כך היא מתאהבת בירדן, העובד החדש בספריית הדי.וי. די .
23 דק'
אלכס-בעד-ונגד-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - החוטם
אלכס מתכננת לכתוב לעיתון עם ירדן ושוב פוגעת ברובי. תוך כדי כך נדמה לה שירדן מעדיף בנות עם אף מחוטב ואלכס מפתחת אובססיה חסרת פרופורציה ביחס לאף שלה
23 דק'
אלכס-בעד-ונגד-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - הקורקינט
אלכס מזמינה את ירדן לסרט אבל במקום סרט היא יוצאת לחיפושים אחרי הקורקינט שנגנב. במקביל לירי מתכוננת להקרנת בכורה שלא מעניינת את אלכס.
25 דק'
אלכס-בעד-ונגד-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - המשלחת
אלכס מנסה להתקבל למשלחת לפולין כדי לברוח מירדן ששבר לה את הלב והמדיכדוך ששורר בבית.. העצות של רובי לא עוזרות והיא מסתבכת ומסבכת את רננה עם גרשון.
24 דק'
אלכס-בעד-ונגד-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - רוצחת הלפטופים
אלכס הורסת את הלפטופ שלה ובטעות גם את זה שהיה של אמא שלה. אלכס מנסה להשיג כסף לתיקון המחשב של אסי בזמן שאיה עסוקה בריב עם אמא שלה.
25 דק'
אלכס-בעד-ונגד-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - נחמה
אלכס מחפשת אישה בשם נחמה שהכירה את אמא שלה. רובי לא ממש עוזר כי זואי גייסה אותו שילמד אותה מתמטיקה. מאחר ואין רמז לנחמה אלכס שמחה שירדן מזמין אותה לדוכן החולצות שלו בשוקי שוק.
23 דק'
אלכס-בעד-ונגד-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - פיטורין
הכתיבה עוזרת לאלכס להתמודד עם הנשיקה של איה וירדן, אבל דווקא עכשיו גרשון מפטר את רננה והעיתון נסגר. אלכס מאוכזבת מרובי שעסוק בזואי ומאבא שלה שלא עושה כלום כדי לבטל את הפיטורים.
24 דק'
אלכס-בעד-ונגד-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - יום הולדת
לירי מכריחה את אלכס לקנות מתנת יום הולדת לאבא שלהן. רובי בונה בשביל אלכס אתר אינטרנט לעיתון אבל אלכס שקועה בדאגה לנוח שנעלם ושוב פוגעת ברובי שבמפתיע לא מוכן יותר לספוג.
23 דק'

סדרות נוספות