הבנים והבנות 2020

2020 |

7 עונות

אחרי הפסקה של שנה היא חוזרת!!! העונה החדשה של הבנים והבנות! התוכנית עוקבת אחרי שתי קבוצות נערים: קבוצת הבנות, וקבוצת הבנים. הקבוצות מתחרות ביניהם במשימות שונות, כשבסוף העונה נגלה מי שלטי הקיץ, הבנים או הבנות?

המתמודדים צריכים לתת את כל כולם במשימות כדי להוכיח את עצמם ולהמנע ממעמד ההדחה. כל משתתף יצטרך לבחור שני משתתפים שהוא רוצה שימשיכו לתוכנית הבאה. מי שמקבל את מספר הקולות הנמוך ביותר "שוחה הביתה" ועוזב את התוכנית. התוכנית עלתה לראשונה עם סיום שידור התוכנית "מסע קיץ", ששודרה משנת 2000 עד שנת 2012.

וכעת, בעונה גדולה יותר, מפתיעה יותר, מלאה בדרמות, הצלחות וקשיים הגיע הזמן שתכירו את חברי הנבחרת החדשים! בעונה השביעית של הבנים והבנות משתתפים שחר שלמון, תומר אלמוג, יניר כהן, טדילה טירונך, מרום בן דוד, ליאב יחזקל והודיה פינטו. וכמובן גם רום סמדג'ה, נועה אפללו, עמית צמח, מתן עסיס, מישל דדשב, ריף גרינפלד, מיכל בן דוד, יוחנן טוינה, אביגיל מרגוליס ורואי חזן. 

את העונה הזאת מנחים עודד פז, בן זיני והמתמודדת מעונה 2014 – אנה זק! בנוסף לפרקים הרגילים, את עונה זו מלוות גם התוכנית "הבנים והבנות: הסודות נחשפים". התוכנית מציגה את מאחורי הקלעים של הפקת התוכנית בהנחיית אוראל צברי.

העונה הזאת כוללת אתגרים מטורפים, הפתעות מוגזמות ומתמודדים חזקים ומוכשרים. מי יהיו שליטי הקיץ לשנת 2020?

שחקנים:

עודד פז, אנה זק ובן זיני

פרקי העונה

עונה 1
נגן טריילר
הבנים והבנות חוזרים בעונה גדולה יותר, מטורפת יותר, מלאה בדרמות, אהבות, אתגרים, ומתח שיא. מי יצליח לעמוד מול המשימות הכי קשות שנראו עד היום בבנים והבנות ומהי ההפתעה הגדולה שמחכה להם במהלך העונה? השנה כל החוקים משתנים, והמתמודדים יצטרכו להתמודד מול הפחדים והקשיים הגדולים ביותר שלהם כדי לא לשחות הביתה ולזכות בתואר שליטי קיץ 2020. אנה זק, בן זיני ועודד פז כבר מחכים לכם בוילה - הבנים והבנות 2020 מתחילים!
הבנים-והבנות-2020-פרק-1-1
פרק 1 - הבנים והבנות 2020
העונה הכי גדולה, מפתיעה ומטורפת מתחילה, מי הם המתמודדים החדשים של העונה? מהי המשימה הגדולה שמחכה להם? ומי ייכנס לנבחרת? אנה זק, בן זיני ועודד פז משיקים את עונת 2020 ועושים סדר בכל השאלות.
34 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-2-1
פרק 2 - ראש בראש
משימת הכניסה לנבחרת מתחילה – מי מהבנות ומהבנים יישאר אחרון כדי להתמודד באתגר המפתחות ראש בראש?! המתח והדרמה מגיעים לשיאם, אף אחד לא רוצה לשחות הביתה ראשון.
35 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-3-1
פרק 3 - מדרון חלקלק
הבנים והבנות במשימה מחליקה ודוחה במיוחד. הקרב על מקום סופי בנבחרת ממשיך והפעם שהזוג שיסיים אחרון את המשימה ישחה הביתה. המנחים מודיעים על הפתעה גדולה שיכולה להפוך את המשחק, ומשאירים את המתמודדים בשוק.
29 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-4-1
פרק 4 - קפטנים
נבחרת הבנים והבנות הסופיות בקרב ראשון על כפכפים והפעם במשחק כדורגל מריצות. הבנים בטוחים שהיתרון במשימה שלהם אבל הבנות מראות להם שהמשחק רק התחיל. הנבחרות מגלות שההפתעות בעונה רק התחילו.
34 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-5-1
פרק 5 - יום הכן
"יום הכן" בוילת הבנים והבנות התחיל והנבחרות צריכות להוכיח שכדי לנצח ולא להגיע למעמד הדחה הם יצליחו להגיד כן ולנצח את פחדים הכי גדולים שלהם.
28 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-6
פרק 6 - שובר שוויון
יום הכן ממשיך - הנבחרות בוחרות מתמודד שייצג אותם בקרב על מעמד הדחה. בסוף הקרב הנבחרות חוזרות לספייס שם מחכה להם זיני עם כח חדש, שיכול לעשות שינויים במשחק. הרומן בין ריף למיכל עולה שלב.
22 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-7
פרק 7 - שחייה שתייה
הבנות מגיעות בפעם הראשונה למעמד כפכף הזהב שיעניק לאחת מהן חסינות, הן מתכוננות למשימת שחייה אך מגלות שלמשחק חוקים משלו. מעמד ההדחה הראשון בעונה מגיע ואף אחת לא מרגישה מוגנת.
27 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-8
פרק 8 - ציירים ומכחולים
הנבחרות מתחרות על כפכפים והפעם במשימת צבעים, הצבעים הם המתמודדים והציירים הם נציגים של הנבחרות הלחץ עולה ונראה שנבחרת הבנים מתחילים לאבד שליטה. עודד מגיע לספייס עם משימה מותחת במיוחד.
25 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-9
פרק 9 - סיפור הגמבה הגדול
הנבחרות מתחרות אחת מול השנייה במשימת עמידה על קורה מעל למים. התחרות מסתיימת אבל אז מתחיל סיפור הגמבה הגדול. בין הנבחרות מתפתח ריב, לא ברור מי מהן תגיע למעמד ההדחה.
24 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-10
פרק 10 - נשיפה והדחה
נבחרת הבנים הולכת למשימת נשיפה קשוחה במיוחד והאסטרטגיות מתחילות לצוץ. רום ומתן מרגישים שהמעמד שלהם בנבחרת בסכנה, אבל אף אחד מהם לא מתכוון לשחות הביתה בלי להילחם על מקומו.
25 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-11
פרק 11 - מי זוכר?!
הבנים והבנות צריכים להתמודד עם משימת זיכרון מלאה במאכלים. עודד מפריע בדרך לשתי הקבוצות ומדד הלחץ עולה. זיני מגיע לספייס עם משימת קפטנים חדשה שמצליחה ליצור בלגן באחת הנבחרות.
25 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-12
פרק 12 - השלכות
חברי הנבחרות חושדים שמשהו לא תקין אך לא ברור מה, בזמן שאנה שולחת מתמודדים אל זיני ועודד שמחכים להם עם הצעות מפתות במיוחד. מי יסרב להצעה ומי יסכים? דבר אחד בטוח, יהיו לזה השלכות!
33 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-13
פרק 13 - משימת הפיתויים
הנבחרות מבינות שלקחו חלק במשימת פיתויים. המתח גובר כשכולם מגלים מה הן ה"השלכות" שעודד וזיני דיברו עליהם. המתמודדים מבינים שלהחלטות שלהם יש השלכות במשחק אך גם השלכות חברתיות.
36 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-14
פרק 14 - השקט שלפני המלחמה
אחרי רצף הפסדים משמעותי נבחרת הבנים מגיעה מפוצלת למשימת כפכף הזהב, מתן מרגיש שהמקום שלו בסכנה ומבין שכדי לא לשחות הביתה הוא יצטרך להילחם.
29 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-15
פרק 15 - מציאות הפוכה
נבחרת הבנים הצטמצמה אחרי הדחה והמעבר של יוחנן לנבחרת הבנות,שתי הנבחרות מרכיבות משקפי מציאות הפוכה ומגלות שמה שנראה קל מבחוץ, הרבה יותר קשה עם המשקפיים.
23 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-16
פרק 16 - גב אל גב
הנבחרות מתחרות במשימת טעימות מלחיצה במיוחד, יוחנן מאבד את העשתונות וזה לא עוזר למעמד שלו בקבוצת הבנות. נבחרת הבנים נראית מגובשת מתמיד, אבל בעונה הזאת כלום לא בטוח.
25 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-17
פרק 17 - ידיים פיציות
נבחרת הבנות מגיעה למשימת כפכף זהב קשה במיוחד. המשימה הפיצית מהר מאוד הופכת במפתיע ממשימת יחיד למשימה זוגית. במעמד ההדחה יגלו המתמודדות אם האסטרטגיה הזוגית השתלמה.
23 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-18
פרק 18 - שוברים את החוקים
המתמודדים מקבלים בשורה שמותירה אותם בהלם, כל החוקים משתנים ועכשיו המתמודדים צריכים להילחם על מקומם במשימה דרמטית במיוחד, אף אחד לא בטוח משחייה הביתה.
29 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-19
פרק 19 - כפפות או לא להיות
חברי נבחרת הבנים והבנות מתאוששים מהאיחוד והשחייה המפתיעה הביתה של חבריהם וכבר יש משימת כפכף זהב מאתגרת במיוחד. בסיום המשימה המתמודדים חוזרים לספייס ומגלים שלעודד יש הפתעה נוספת עבורם.
28 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-20
פרק 20 - הדחה כפולה
הנבחרת מתחלקת לזוגות שמתמודדים במשימת תשבץ מותחת במיוחד. יניר רוצה לנקום את הדחתו של שחר מהמשחק, והכל מתנקז בסוף למציאת אות אחת. מי ישחה הביתה, והאם גם הפעם מחכה למתמודדים הפתעה?!
23 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-21
פרק 21 - מופע הטיק טוק הגדול
חברי הנבחרת מתמודדים במשימת מופע טיק טוק מטורף. את הניקוד לביצועים שלהם הם מקבלים מצוות השופטים המיומן: ליאל אלי, שי יום טוב ודקל וקנין. לא ברור מי ינצח בתחרות אבל מה שבטוח זה יהיה קורע מצחוק.
32 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-22
פרק 22 - מלחמת גועל
חברי הנבחרת מתמודדים על כפכף זהב במשימה גועלית במיוחד, מי המתמודד שיבטיח את מקומו בחצי הגמר ואיך כל זה קשור למרשמלו? ומהי ההחלטה הגורלית שתתקבל בספייס.
26 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-23
פרק 23 - קרב הענקים
המתמודדים חולקו לזוגות ועכשיו צריכים להילחם בקרב ענקים ראש בראש על כניסה לחצי הגמר, מעמד ההדחה מגיע והפתעה נוספת מחכה למתמודדים שגורמת לכולם לשכוח מאסטרטגיה.
24 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-24
פרק 24 - תינוקות במשחק
חצי הגמר מגיע ואיתו משימה מצחיקה וקשה במיוחד - משימת התינוקות. המתמודדים מצליחים להתקדם ורואי נשאר הרחק מאחור, מי יתקדם לגמר ומי ישחה שניה לפני?
28 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-25
פרק 25 - נבחרת הגמר
חצי הגמר מגיע לסיומו, המתמודדים מאושרים וחוזרים לספייס כדי לגלות הפתעה מרגשת במיוחד שלא תשאיר עין אחת יבשה אפילו אצל המנחים.
30 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-26
פרק 26 - הגמר הגדול
הנבחרת מגיעה למעמד הגמר הגדול למשימה מבלבלת, מאתגרת וגדולה במיוחד. הדרמה שוברת שיאים, המתמודדים עושים הכל כדי לנצח ולהיות שליטי הקיץ. סוף מטורף לעונה שבה נשברו כל החוקים ובענק.
39 דק'

סדרות נוספות