הבנים והבנות 2018

2018 |

7 עונות

את התוכנית הזאת לא באמת צריך להציג… 'הבנים והבנות' עוקבת אחרי שתי קבוצות נערים: קבוצת הבנות, וקבוצת הבנים. הקבוצות מתחרות ביניהם במשימות שונות, כשבסוף העונה נגלה מי הם שלטי הקיץ, הבנים או הבנות?

המתמודדים צריכים לתת את כל כולם במשימות כדי להוכיח את עצמם ולהמנע ממעמד ההדחה. במעמד ההדחה כל משתתף יצטרך לבחור שני משתתפים שהוא רוצה שימשיכו לתוכנית הבאה. מי שקיבל את מספר הקולות הנמוך ביותר "שוחה הביתה" ועוזב את התוכנית. התוכנית עלתה עם סיום שידור התוכנית "מסע קיץ", ששודרה משנת 2000 עד שנת 2012.

את העונה הזאת מנחים עודד פז, לירון רביבו, טום באום ואגם בוחבוט. אתם בטח מכירים גם כמה מהמשתתפים שהפכו לכוכבי רשת: יצחק שרעבי, אריאל לדני, ליאל ברנס, ליה ממן, נועה עמבור ומשתתפים נוספים.

זה לא משנה איזה עונה עכשיו, כי זה תמיד קיץ עם הבנים והבנות! 24 פרקים סוחפים מחכים לכם עם משימות מאתגרים, וידויים מרגשים, אהבות, ריבים, אכזבות, רגעי שמחה ואושר. כשתסיימו תגלו סוף סוף מי הם שליטי הקיץ, הבנים או הבנות.

פרקי העונה

עונה 1
תשכחו כל מה שאתם חושבים על הבנים והבנות כי התוכנית חוזרת בעונה חדשה שעוד לא ראיתם!!! משימות מוגזמות, אורחים, כוכבים מכל העונות והפתעות.. והגדולה מכולן : אל המנחים עודד, לירון וטום, מצטרפת הזמרת וכוכבת הילדים אגם בוחבוט.
הבנים-והבנות-2018-פרק-1
פרק 1 - אגם בוחבוט
יוצאים לדרך: אגם בוחבוט, לירון רביבו, טום באום ועודד פז מגיעים לווילה הכי שווה בארץ לפרק פתיחה דרמטי במיוחד. בואו להכיר את הבנים והבנות שיילחמו במשימת הדחה קטלנית, על מקום בנבחרות שליטי הקיץ 2018.
35 דק'
הבנים-והבנות-2018-פרק-2
פרק 2 - מ ל ח מ ה!
החלק השני של פרק פתיחת העונה יוצא לדרך בהדחה כפולה! מתמודד ומתמודדת ישחו כבר היום הביתה ולא יזכו להיכנס לנבחרות. וגם, הכפכף-קוין נחשף ומשנה את החוקים. לירון, אגם, עודד וטום כבר מחכים לכם בווילה, עופו על זה!
42 דק'
הבנים-והבנות-2018-פרק-3
פרק 3 - תביאו לי כפכף-קוין!
שבוע ההיכרות של הבנים והבנות 2018 עומד להסתיים, עם ספייסים חדשים לנבחרות ומכירה פומבית מוגזמת לשדרוג הספייס. מי הנבחרת שתבזבז מלא כפכפי-קוין? ואיזו נבחרת תקנה יתרון, שיכול לעזור לה להניף את כפכף הזהב 2018?
25 דק'
הבנים-והבנות-2018-פרק-4
פרק 4 - אולללהההה!!!
השבוע השני מתחיל עם חגיגות באווירת המונדיאל. הנבחרות יתחרו במשחק כדורגל נדיר על כדורים מתנפחים, והבנות מראות שהן לא פראייריות מול היתרון שקנו הבנים. אורח מיוחד: שדרן הספורט וכוכב הישרדות רז זהבי.
29 דק'
הבנים-והבנות-2018-פרק-5
פרק 5 - רונאלדו או מסי?
לאחר הניצחון של הבנים והמתיחה של הבנות, חצי גמר שבוע המונדיאל, מגיע לשיאו במשימה שמוציאה את הנבחרות מהכלים. מי ייקח הביתה את הגביע המוזהב? אורחים מיוחדים: סילבי ז'אן וג'ובאני רוסו.
30 דק'
הבנים-והבנות-2018-פרק-6
פרק 6 - גמר גביע!
שבוע המונדיאל בווילה מגיע לשיאו! אחרי השוויון במשימת העידוד, בן ובת מתנדבים לבצע את אתגר הכפכף שיכריע איזו קבוצה תינצל מהדחה ותזכה בגביע המונדיאל, ואיזו קבוצה תעלה למעמד הדחה? מי יהיו המתנדבים?
28 דק'
הבנים-והבנות-2018-פרק-7
פרק 7 - מה מסתתר בקופסא?
שבוע האימה יוצא לדרך עם משימה מסתורית ומלחיצה ביותר. הנבחרות יצטרכו להשתתף במבחן אומץ שיתפוצץ להן בפנים ורק האמיצים ביותר יוכלו להיכנס לחדר החושך של הווילה. מי הם יהיו?
25 דק'
הבנים-והבנות-2018-פרק-8
פרק 8 - אמא'לה ג'וק!
שבוע האימה ממשיך, בסדרת דו קרבים מצמררת. חברי הנבחרות יצטרכו להתמודד עם הפחדים הגדולים ביותר שלהם, בשביל להימנע מהפחד הגדול מכולם – מעמד ההדחה.
24 דק'
הבנים-והבנות-2018-פרק-9
פרק 9 - נקמה כפולה!
בנבחרת הבנות שעומדת להדחה בפעם הראשונה, מתגלים חיכוכים ותככים שגורמים להחלטה גורלית וקשה מאוד לעתיד הבנות בנבחרת. בפעם הראשונה, המנחים מנחיתים פצצה על יושבי הווילה. מי תשחה הביתה ראשונה בהדחה המפתיעה?
27 דק'
הבנים-והבנות-2018-פרק-10
פרק 10 - כזה שיווואווו
שבוע השיוווואוו בווילה יוצא לדרך במשימת פאשניסטה קורעת מצחוק. מי מהבנים יסכים לנעול עקבים ואיזו כוכבת בנבחרת הבנות תשלח תמונה מנצחת לאינסטוש? אורחים: אלין כהן ועומרי מזרחי וסטייליסט העל גילי אלגבלי
31 דק'
הבנים-והבנות-2018-פרק-11
פרק 11 - חדים כמו חד קרן
שבוע השיוואווו בווילה ממשיך עם משימת הדחה מלכלכת במיוחד. הבנים מתנקמים בבנות עם מתיחה מצחיקה במיוחד ובנבחרת הבנות, שחייבות להתגבש יחדיו בשביל להימנע ממעמד ההדחה, מתחילים חיכוכים ומריבות.
22 דק'
הבנים-והבנות-2018-פרק-12
פרק 12 - ביקור בעזה
לאחר שבוע של מחלוקות,הבנות מתגבשות בספייס שלהן, עם סיפורים אישיים ווידויים מרגשים ויסמין חושפת חוויות יוצאות דופן מביקוריה בעזה. מעמד ההצלה השלישי של הווילה מעמיד במבחן חברויות והבטחות. מי ישחה הביתה?
26 דק'
הבנים-והבנות-2018-פרק-13
פרק 13 - אולסטאר
השבוע הרביעי בוילה יוצא לדרך משימת שייק גועל והנבחרות מקבלות חיזוק מפתיע! אולסטאר הבנים והבנות מכל העונות מצטרפים לחגיגה: גל גברעם, טיילור מלכוב, יוליה בוגוסלבסקי, עומר אורגד, תומר טליאס וליאון רביץ.
34 דק'
הבנים-והבנות-2018-פרק-14
פרק 14 - מלחמת הכוכבים
לקראת ההדחה, שישיית האולסטאר ינסו לחזק את הנבחרות ולהוכיח שהם לא שכחו איך נלחמים. אורחים מיוחדים: גל גברעם, טיילור מלכוב, יוליה בוגוסלבסקי, עומר אורגד, תומר טליאס וליאון רביץ.
32 דק'
הבנים-והבנות-2018-פרק-15
פרק 15 - המסיבה של אנה זק
כוכבת הבנים והבנות, מלכת הרשת, אנה זק, מגיעה למסיבת אמצע העונה עם הסינגל החדש והפתעה נוספת שתשנה את כל התחרות. נבחרת הבנות שאיבדה שלוש חברות יוצאת למלחמה מול נבחרת הבנים.
32 דק'
הבנים-והבנות-2018-פרק-16
פרק 16 - למה לא לפרגן?
משימה מוזיקלית מותחת במיוחד תכריע מי יגיע למעמד ההדחה . ריב קולני מתפתח בין שנאל לבנים במהלך המשימה המותחת. איזו נבחרת תנצח ואיזו תגיע למעמד ההדחה?
27 דק'
הבנים-והבנות-2018-פרק-17
פרק 17 - תקפיץ לי חטיף
הנבחרות מגיעות לספייסים שלהן להתחרות באתגר קשה מהרגיל: להקפיץ אוכל לפה תמורת כפכפים. איזו נבחרת תגדיל את קופת הכפכף-קוין שלה? וגם, מעמד הצלה מותח במיוחד. מי ישחה הביתה מהווילה?
25 דק'
הבנים-והבנות-2018-פרק-18
פרק 18 - האמת נחשפת
שבוע גיבורי על יוצא לדרך במשימת "שוט האמת של וונדרוומן" ופרטים מביכים ומצחיקים נחשפים על הבנים והבנות. למי יש 27 זוגות נעליים בארון? מי בכה בסרט טיטאניק? מי מפחד מחתולים ולמה אלמוג חרוש טבעוני?
27 דק'
הבנים-והבנות-2018-פרק-19
פרק 19 - מלחמת גיבורי על
במשימת ההדחה של שבוע גיבורי העל, הבנים והבנות יוצאים לקרב אימתני, קשוח ומלכלך על גביע הכפכף. רפאל ולורן שעדיין מחפשים את מקומם בנבחרות חוששים, הרוחות מתלהטות, הטונים עולים וריבים במהלך המשימה מאיימים על הניצחון.
31 דק'
הבנים-והבנות-2018-פרק-20
פרק 20 - לא תדברו אלי ככה
אחרי ההפסד הכואב במשימה הצמודה, מתחילים חילוקי דעות שמובילים להאשמות הדדיות בספייסים ובמעמד ההדחה הדרמטי. רגע לפני שבוע הגמר, אחת הנבחרות תאבד חיזוק משמעותי באתגר הכפכף הארוך ביותר שהתרחש אי פעם בבנים והבנות.
31 דק'
הבנים-והבנות-2018-פרק-21
פרק 21 - מי יחזור למשחק
בטוויסט שמפתיע את הנבחרות, כל מודחי הבנים והבנות 2018 חוזרים לווילה להשתתפות במשימת החזרה שלא הייתה כמותה מעולם במשחק. אחד המודחים יוכל לחזור למשחק עוד היום, ולתת חיזוק משמעותי לנבחרת שלהם. מי ינצח? הבנים או הבנות?
30 דק'
הבנים-והבנות-2018-פרק-22
פרק 22 - כרטיס לגמר
המשימה על הכרטיסים לגמר ממשיכה- בן לולו מוצא את עצמו בדילמה קורעת לב, מרים כועסת על הבנות, הרגשות עולים והדמעות יורדות אצל כולם. מי יקבלו את הכרטיסים הראשונים לגמר הגדול של הבנים והבנות 2018?
24 דק'
הבנים-והבנות-2018-פרק-23
פרק 23 - האחרון ששוחה הביתה
אחרי ששבעה מתחרים הבטיחו את מקומם בגמר, בפעם הראשונה במשחק, ישתתפו הבנים והבנות במעמד הצלה משותף ויוצא דופן שבו הם יצביעו את מי הם רוצים לראות אתם בגמר. מי יהיו האחרונים שישחו היום הביתה ולא יזכו להגיע לגמר הגדול?
33 דק'
הבנים-והבנות-2018-פרק-24
פרק 24 - הגמר הגדול
העונה השישית של הבנים והבנות מגיעה לסיומה בתוכנית הגמר החגיגית בווילת הבנים והבנות. איזו נבחרת תזכה להיות שליטי קיץ 2018? הבנים או הבנות? אל תפספסו את הגמר הגדול ביותר של קיץ 2018!
שעה

סדרות נוספות