הבנים והבנות 2015

2015 |

7 עונות

העונה השלישית של הבנים והבנות מחכה לכם ב-BIGI! התוכנית עוקבת אחרי שתי קבוצות נערים: קבוצת הבנות, וקבוצת הבנים. הקבוצות מתחרות ביניהם במשימות שונות, כשבסוף העונה נדע מי שלטי הקיץ, הבנים או הבנות?

המתמודדים צריכים לתת את כל כולם במשימות כדי להוכיח את עצמם ולהמנע ממעמד ההדחה. במעמד ההדחה כל משתתף יצטרך לבחור שני משתתפים שהוא רוצה שימשיכו לתוכנית הבאה,  מי שקיבל את מספר הקולות הנמוך ביותר "שוחה הביתה" ועוזב את התוכנית. התוכנית עלתה עם סיום שידור התוכנית "מסע קיץ", ששודרה משנת 2000 עד שנת 2012.

לעונה הזאת מצטרף חוק חדש ומשמעותי, שעתיד לשנות את כללי המשחק. בין המשתתפים בעונה זו בטוח תזהו כמה שמות מוכרים כמו גל גברעם, נועה כהן, עומרי מזרחי ואלין כהן. את העונה הנחו עודד פז, דנה פרידר, שירן סנדל, אביב בן אור, מי-רן מנקס ודניאל מורשת. יחד עם המנחה האורח טום באום

עם כל כך הרבה שמות מוכרים, לא בא לכם להזכר איך הם היו בתור ילדים? העונה השלישית, עונת 2015, של הבנים והבנות זמינה לצפייה בבינג' ב-BIGI!

פרקי העונה

עונה 1
14 מתמודדים יוצאים לחוויה של פעם בחיים בתוכנית מטורפת, מסקרנת ומצחיקה שבסופה נדע מי יהיו שליטי הקיץ - הבנים או הבנות?
הבנים-והבנות-2015-פרק-1
פרק 1 -
הבנים והבנות חוזרים לעונה חדשה ולא צפויה בפרק פתיחה מטורף!!! 18 מתמודדים מתחרים ביניהם על הזכות להיכנס לנבחרת הבנים והבנות 2015. אז מי יכנס לנבחרת? ומי ישחה הביתה כבר היום? הקיץ מתחיל עכשיו!
43 דק'
הבנים-והבנות-2015-פרק-2
פרק 2 -
שבוע הרושם הראשוני ממשיך ואנחנו ממשיכים להכיר את הנבחרות. אריק ארטיק יוצא לאסוף כפכפים בפארק לנבחרות ושתי הנבחרות יוצאות למשימה הראשונה לעונה במשימה מחליקה במיוחד. וגם תובל שפיר מגיע להתארח.
28 דק'
הבנים-והבנות-2015-פרק-3
פרק 3 -
שבוע הרושם הראשוני מגיע לסיומו במשימת בריכה רטובה במיוחד. איזו נבחרת תאלץ להיפרד מאחד מחבריה בשחיה? וגם שירן ואביב מקבלים הצעה נוספת מדנה ועודד האם הפעם הם יסכימו?
25 דק'
הבנים-והבנות-2015-פרק-4
פרק 4 -
אולימפיאדת הבנים והבנות יוצאת לדרך במשימה ספורטיבית במיוחד מי יזכה בכפכף הזהב אריק ארטיק יוצא למשעל השבועי שלו ושירן ואביב פוגשים חברים בים.
29 דק'
הבנים-והבנות-2015-פרק-5
פרק 5 -
שבוע האולימפיאדה בבנים והבנות בעיצומו והיום המתמודדים שלנו יתחרו במקצה האולימפי שחייה צורנית. וגם מור פולונוהר מגיעה לשפוט במשימה. אל תפספסו .
25 דק'
הבנים-והבנות-2015-פרק-6
פרק 6 -
משימה שלישית וקרבית במיוחד סוגרת את שבוע האולימפיאדה. שבסופה אחת מהנבחרות תאלץ לשלוח את אחד מחבריה הביתה בשחייה איזו נבחרת זו תהיה? וגם שירן ואביב יוצאים למשימה הראשונה העונה האם הם יצליחו לצבור כפכפים לאחת הנבחרות?
30 דק'
הבנים-והבנות-2015-פרק-7
פרק 7 -
מקווים שיש לכם דרכון בתוקף כי שבוע מסביב לעולם בבנים והבנות יוצא לדרך והיום לנבחרות ממתינה משימה פשוטה ושגרתית... לכבוש את העולם!!!! אז איזו נבחרת תזכה בכפכף הזהב הראשון לשבוע??
26 דק'
הבנים-והבנות-2015-פרק-8
פרק 8 -
שבוע מסביב לעולם ממשיך במשימה שתלמד את המתמודדים ריקודים ממדינות מסביב לעולם. מי מהנבחרות תרקוד טוב יותר? וגם מעיין ובת- אל סחי וסטי התאומות הכי מצחיקות על המסך יקפצו לתת כמה טיפים אל תפספסו.
29 דק'
הבנים-והבנות-2015-פרק-9
פרק 9 -
תכנית שלישית והאחרונה של שבוע מסביב לעולם ב"הבנים והבנות" והפעם מתארח בתכנית תום באום! במשימה היום, לראשונה בתולדות התכנית הבנים והבנות יאוחדו באופן חד פעמי למשימה משותפת שבה יהיו תלויים אחד בשני ובסופה... הפתעה.. אל תפספסו.
30 דק'
הבנים-והבנות-2015-פרק-10
פרק 10 -
דנה מגלה ששכחה את יום ההולדת של מודד אז היא מחליטה לארגן לו מסיבת הפתעה עם הנבחרות אבל רק הנבחרת שתנצח במשימה היומית תוזמן למסיבה? איזו נבחרת זו תהיה? ואיזו הודעה דרמטית ממתינה לנבחרות שלנו?
31 דק'
הבנים-והבנות-2015-פרק-11
פרק 11 -
שבוע היום הולדת בבנים ובבנות נמשך במשימה היומית יתחרו הנבחרות בהכנת מסיבת יום הולדת לכל הילדים שנולדו בקיץ ושלא חוגגים להם בכיתה... גם שירן מירן דניאל ואביב מתחרים במשימה השבועית. וגם ההפתעה שתשאיר את המתמודדים בהלם!
29 דק'
הבנים-והבנות-2015-פרק-12
פרק 12 -
שבוע חדש נפתח בבנים והבנות , התחרות עולה שלב והבנים והבנות עוברים למתחם הבנים והבנות המחודש שם יתחרו במשימה מפחידה במיוחד.... מי מהנבחרות תנצח ותתחיל את השבוע עם כפכף הזהב?
28 דק'
הבנים-והבנות-2015-פרק-13
פרק 13 -
שבוע האימה ממשיך בכל הכוח במשימה שתגרום למתמודדים שלנו לצרוח וגם אליאנה תידהר מגיעה לשפוט במשימה היומית. רקפת כתבת הבידור מגיעה אל החוף ושואלת את שירן שאלות קשות
31 דק'
הבנים-והבנות-2015-פרק-14
פרק 14 -
חצי קיץ מאחורינו וזה הזמן להיזכר ברגעים הגדולים של העונה המטורפת של הבנים והבנות המשימות הגדולות , ההדחות המפתיעות, אריק ארטיק ועוד... יאללה עופו על זה!
29 דק'
הבנים-והבנות-2015-פרק-15
פרק 15 -
שבוע חדש מתחיל בבנים והבנות - שבוע הפוך!! בואו לראות את הבנים והבנות שלנו מתרסקים לבריכה!! במשימה שהולכת להפוך אותם!! אל תפספסו!!
28 דק'
הבנים-והבנות-2015-פרק-16
פרק 16 -
שבוע הפוך ממשיך בכל הכוח ואל המשימה היומית מגיע לשפוט שליט הקיץ עומר דרור... שירן בטוחה שאת מכתב האהבה קיבלה מחורש בעוד דניאל ואביב מתמודדים עם הפחדים שלהם...
30 דק'
הבנים-והבנות-2015-פרק-17
פרק 17 -
שבוע הפוך מגיע לסיומו והיום במשימה היומית יתחרו הנבחרות שלנו במשימת טריוויה מבלבלת במיוחד שבסופה מתמודד אחד ישחה הביתה! וגם אריק ארטיק ממשיך לאסוף כפכפים על הקרח , שירן מירן אביב ודניאל ימשיכו לנסות ולהביא כפכפים לאחת הנבחרות
30 דק'
הבנים-והבנות-2015-פרק-18
פרק 18 -
שבוע ערוץ הילדים נפתח בבנים והבנות, איזו נבחרת תפגין שליטה גדולה יותר בזוגות הגדולים של סדרות ערוץ הילדים בדרך להשתלט על הערוץ בסוף הקיץ?!עופו על זה!
27 דק'
הבנים-והבנות-2015-פרק-19
פרק 19 -
שבוע ערוץ הילדים ממשיך בטירוף והיום המתמודדים שלנו לומדים להוביל שידור שבו הכל אבל הכל הולך להשתבש... וגם נפתלי ואבטליון משוברי גלים (תירסקסואל) יגיעו לשגע את המתמודדים שלנו. הולך להיות קורע!
29 דק'
הבנים-והבנות-2015-פרק-20
פרק 20 -
שבוע ערוץ הילדים מגיע לסיומו הנבחרות שלנו הולכות להיחשף ללוגו של התוכנית העתידית שלהן במידה ויזכו בתואר שליטי הקיץ... וגם התוכנית של דניאל ומירן יוצאת לדרך האם היא תעבוד??? ואם כל זה לא מספיק- הודעה דרמטית במיוחד ממתינה לנבחרת שתפסיד השבוע.
30 דק'
הבנים-והבנות-2015-פרק-21
פרק 21 -
שבוע הסיכום נפתח בכל הכוח והיום פרק מיוחד לקראת תוכנית כפכף ההצלה שתיערך מחר... בואו להיזכר בכל המתמודדים ששחו הביתה לאורך העונה ויגיעו מחר להתחרות על חזרה לנבחרת וכרטיס ראשון לגמר. וגם אריק ארטיק יצא לפארק לשמוע מי אתם חושבים שצריך לחזור...
29 דק'
הבנים-והבנות-2015-פרק-22
פרק 22 -
שבוע הסיכום ממשיך בכל הכח והיום תוכנית כפכף הצלה מיוחדת... כל מודחי העונה מגיעים למשימה גורלית שתכריע מי הולך לשחות חזרה לנבחרת ולקבל את כרטיס הכניסה הראשון לגמר הגדול!!! אסור לכם לפספס את זה.
28 דק'
הבנים-והבנות-2015-פרק-23
פרק 23 -
פרק חצי הגמר של הבנים והבנות ובו אחד מהמתמודדים ישחה הביתה רגע לפני הגמר מי זה יהיה? וגם האם שירן ואביב ישלימו רגע לפני הגמר הגדול???? אתם חייבים לראות!
31 דק'
הבנים-והבנות-2015-פרק-24
פרק 24 -
גמר הבנים והבנות 2015 יוצא לדרך מי תהיה הנבחרת שתנצח בתחרות ותזכה בתואר שליטי הקיץ.... וגם אריק ארטיק בפעם האחרונה... משימת גמר חגיגית ועוד מלא הפתעות. מי ישלוט בקיץ הזה? אל תפספסו!
שעה ו3 דק'

סדרות נוספות