מדגסקר: קטן ופראי

2020 |

1 עונות

צאו איתנו להרפתקה נוספת באי עם הכי הרבה אקשן באפריקה! "מדגסקר: קטן ופראי" מבית אולפני האנמיציה "DreamWorks" מגיעה ל-BIGI. הסדרה מבוססת על סדרת הסרטים "מדגסקר".

לעומת הסדרות הקודמות מסדרת "מדגסקר", הפעם העלילה מתמקדת בארבעת הדמויות הראשיות מהסרט: אלכס האריה, מרטי הזברה, גלוריה ההיפו ומלמן הג'ירפה. עלילת הסדרה מתרחשת לפני תחילת הסרט הראשון.

אלכס, מרטי, גלוריה ומלמן מתגוררים בגן החיות של סנטרל פארק בניו יורק. יחד הם יוצאים להרפתקאות בעיר הגדולה דרך מנהרות שהם מצאו בגן החיות. הצטרפו אליהם בהרפתקה בצפייה ישירה באתר BIGI!

פרקי העונה

עונה 1
מדגסקר קטן ופראי, מציגה את אלכס האריה, מרטי הזברה, גלוריה ההיפו ומלמן הג'ירפה המתגוררים בילדותם בבית גידול של גן החיות בסנטרל פארק ויוצאים להרפתקאות בעיר הגדולה דרך מנהרות גן החיות.
מדגסקר-קטן-ופראי-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - מה שהדוב צריך
החיות מתעוררות לעוד יום בגן החיות. מרטי נבהל שג'קי הילד שוכח את הדובי שלו, והחיות יוצאות למשימה, להחזיר לג'קי את הדוב בעיר הגדולה
22 דק'
מדגסקר-קטן-ופראי-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - מלמן בסרטים
מלמן מחליט שבגלל שמצא נרקיס עם תשעה עלי כותרת במקום שישה, זה יהיה היום הכי טוב בחייו. כשהנרקיס נעלם, מלמן מגיע למסקנה שזה היום הגרוע בחייו. גלוריה מסבירה לו שזה תלוי רק בו אם היום יהיה טוב או לא.
22 דק'
מדגסקר-קטן-ופראי-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - כולם אוהבים אריה ים
אלכס מקנא באריות הים שזוכים לאהדת הקהל ומחליט לחקות את המופע שלהם.
22 דק'
מדגסקר-קטן-ופראי-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - אגם ההיפופוטם
אנתוני מספר לגלוריה שהבלט העירוני עורך אודישנים לאגם הברבורים. גלוריה מחליטה ללכת להיבחן ולהגשים את חלומה להיות פרימה בלרינה.
22 דק'
מדגסקר-קטן-ופראי-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - האוהדים החברים הכי טובים
מרטי, מלמן, גלוריה ואלכס הולכים למשחק בייסבול, שהנושא שלו הוא האוהדים שהם החברים הכי טובים
22 דק'
מדגסקר-קטן-ופראי-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - גלוריאזורוס
החיות מבינות כי קיית במצוקה לקראת מצגת שהיא צריכה להעביר במוזיאון לדינוזאורים, ומחליטות לעזור לה
22 דק'
מדגסקר-קטן-ופראי-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - לנגוס בהלואין
במסגרת חגיגות ההלואין מרטי שומע סיפור מאנתוני על עֲטַלֵף ערפד שאוהב לנגוס בצווארים גדולים ועסיסיים ומפחד מתושב עֲטַלֵף חדש שהגיע לגן החיות
22 דק'
מדגסקר-קטן-ופראי-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - אגדה על שני חתלתולים
אלכס מרגיש חנוק בבית הגידול, וחלומו למקום חדש מתגשם כשהוא פוגש חתול שדומה לו מאוד בבית מלון בעיר שרוצה להגיע אל הטבע. הם מחליטים להחליף ביניהם ליום אחד
22 דק'
מדגסקר-קטן-ופראי-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - מפקד כיבוי האש מלמן
החיות שומעות שהיום יום הכבאים הצעירים, ומחליטות ללכת לתחנת כיבוי האש לראות גיבורים אמיתיים. המצב מסתבך כשמלמן נלכד בכבאית נוסעת.
22 דק'
מדגסקר-קטן-ופראי-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - נוצץ בחמישית
בעלי החיים הולכים לחנות הכלבו המפוארת, ומרטי הורס בטעות נעלי בית יוקרתיות ולומד שטעויות קורות והכי חשוב לקבל אחריות ולהתוודא.
22 דק'
מדגסקר-קטן-ופראי-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - מועדון הבייביסיטר לקיפודים
החיות מבינות שהן צריכות לעשות בייביסיטר לגורי הקיפודים שהצטרפו ללילה בבית הגידול. אלכס מחליט להתכונן ליום הצילומים שיתקיים למחרת בגן החיות כדי שתצא לו תמונה מושלמת שלא כמו בשנה הקודמת
22 דק'
מדגסקר-קטן-ופראי-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - קאפ-קיית
קיית חוגגת יום הולדת וכל החיות מכינות לה מתנות. מלמן חושש שהמתנה שלו לא מספיק טובה, ומחליט להביא לה קאפקייקס ששמע שהיא מאד אוהבת
22 דק'
מדגסקר-קטן-ופראי-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - סיפור הפר-כברושים
החיות מוצאות תגים שילדים שביקרו בגן החיות השאירו. גלוריה מתעקשת לקבל את תג האדיבות (נחמדוּת) ועושה הכל כדי להוכיח כמה היא ראויה לו.
22 דק'
מדגסקר-קטן-ופראי-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - אלכס והגלגל הענק
כשאלכס מבין שהוא קטן מידי לטפס על הבמה החדשה שלו, הוא עושה הכל להוכיח שהוא בעצם גדול ויכול הכל, כולל לעלות על רכבת הרים גדולה בקוני איילנד, שם הוא מתאכזב לגלות שלא מרשים לו לעלות עליה בגלל גודלו. אבל כשחבריו נתקעים למעלה, הוא מבין שמידותיו הקטנות יכולות להציל את היום
22 דק'
מדגסקר-קטן-ופראי-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - אני אוהב את לוסיה
אל גן החיות מגיעה עצלנית בשם לוסיה שעושה הרבה בלגן וגורמת לכולם להתאהב בה ממבט ראשון. חוץ ממרטי שמתקשה להתחבר אל החיה הבלאגניסטית והשונה כל כך ממנו.
22 דק'
מדגסקר-קטן-ופראי-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - שנה ישֵנה
ערב השנה החדשה, ומלמן מחליט להצטרף לחבריו לחגיגות בעיר, משוכנע שהוא יוכל להחזיק מעמד עד חצות הלילה לשיא של הערב.
22 דק'
מדגסקר-קטן-ופראי-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - אגדת הראשן
יום החברות השנתי מגיע והחברים מתכוונים לבלות אותו ביחד. גלוריה פוגשת חברה חדשה ורוצה לבלות גם איתה. היא מחליטה לבלות עם חבריה הוותיקים, ובמקביל גם עם חברתה החדשה, ומהר מאד מגלה שזה לא ממש עובד.
22 דק'

סדרות נוספות