המירוץ לעוגה

2019 |

3 עונות

2 אופים מומחים ניצבים אחד מול השני באתגר ליצור את עוגת יום ההולדת הטובה ביותר לילד בר מזל אחד. אבל יש קאץ' – האופים צריכים ליצור עוגה על פי העיצוב של הילד.

2 האופים יקבלו ציור שצייר ילד יום ההולדת. הם יצטרכו לעבוד קשה על מנת ליצור את העוגה הטובה ביותר אותה יבחר הילדת ביום המסיבה ויכריז על המנצח באתגר.

פרקי העונה

תחרות האפייה הכי יצירתית בטלוויזיה. בכל פרק מתחרים שני אופים מוכשרים בהכנת עוגות ייחודיות למסיבות יום הולדת, לפי ציור שצייר ילד יום ההולדת. ביום המסיבה, ילד יום ההולדת קובע איזו מהעוגות היא העוגה המנצחת.
איך הופכים את עוגת יום ההולדת הכי מדהימה שיש למציאות? ברגע שמאפשרים לשני קונדיטורים מומחים ליצור עוגה טעימה המבוססת על הציור הצבעוני של ילד יום ההולדת. האופים המומחים שלנו מגיעים עד לקצה כדי ליצור עוגות מורכבות ומפורטות שייבחנו על ידי השופטים הקשוחים ביותר: ילדים צעירים בעלי דמיון פרוע! צפו בתחרות המתפתחת ב״מירוץ לעוגה״.
שני קונדיטורים מומחים מתחרים בכל פרק בהכנת עוגות ייחודיות למסיבת יום הולדת המבוססות על הציור הצבעוני שצייר ילד יום ההולדת. במסיבה קובע ילד יום ההולדת עם הדמיון הפרוע איזו עוגה היא המנצחת.
המירוץ-לעוגה-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - איום מפלצתי משולש
שתי אופות מנוסות מתחרות ביניהן בהכנת עוגת מפלצת גדולה ומרשימה לפי ציור של טובן, שעומד לחגוג את יום הולדתו התשיעי. רק אחת מהעוגות תוצג לראווה במסיבה החגיגית וההחלטה בידיו של טובן.
23 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - חלום ירוק בשבע שכבות
לקראת מסיבת יום הולדתו התשיעי קופר מצייר עוגת שבע שכבות מרשימה וירוקה במיוחד. שתי האופות המנוסות לינדזי ואדג'ואה נרתמות למשימה במטרה להכין את העוגה המרשימה ביותר שתגרום לקופר להעניק להן את הניצחון.
23 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - חד קרן קשת דיסקו
לקראת מסיבת יום הולדתה השמיני ויויאן מציירת עוגה מרשימה במיוחד בכל צבעי הקשת עם חד קרן לקישוט. שתי האופות המנוסות דנית ואדג'ואה נרתמות למשימה במטרה להכין את העוגה המרשימה ביותר שתגרום לוויויאן להעניק להן את הניצחון.
23 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - עוגת פיות
אייברי עומדת לחגוג את יום הולדתה השמיני ומציירת עוגת פיות נוצצת, מרשימה ומורכבת שתהיה שיא המסיבה שלה. האופים המנוסים דמיאן ולינדזי צריכים לנסות ליצור עוגה שתהיה כמה שיותר דומה לציור במטרה להרשים את אייברי ולנצח בתחרות.
23 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - יצירה משפחתית בסגנון ימי הביניים
לקראת יום הולדתה העשירי, האנה מעצבת עוגה בסגנון ימי הביניים שבה יככבו שתי חיות המחמד שלה ג'נין וטייני. האופות המנוסות סאם וג'יין מנסות ליצור עוגות בהתאם לעיצוב של האנה במטרה להרשים אותה ולנצח בתחרות.
23 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - דוכן מדליית זהב
פייג' עומדת לחגוג את יום הולדתה התשיעי ובשל אהבתה הרבה להתעמלות היא מציירת עוגה בצורת דוכן מדליות. האופים המנוסים דמיאן וקריסטן מנסים ליצור עוגה בהשראת הציור במטרה להרשים את פייג' ולזכות בניצחון.
23 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - גלגשות ושלדים
וסטון אוהב מאוד לגלוש ולכן לקראת מסיבת יום הולדתו השביעי הוא מצייר עוגה בצורת רמפת גלישה עם שלדים. האופים המנוסים דמיאן וג'נביב מנסים ליצור את העוגה שווסטון צייר במטרה להרשים אותו ולזכות בניצחון.
23 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - קרב חתולת על
צ'ייס עומד לחגוג את יום הולדתו התשיעי ולקראת המסיבה הגדולה מצייר עוגה מורכבת ובה חתולת על שתוקפת עיר ואת תושביה חסרי האונים. האופות המנוסות טיילור ואדג'ואה מנסות ליצור את עוגת החלומות של צ'ייס במטרה להרשים אותו ולזכות בניצחון.
23 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - עוגת הוקי קרח
ג׳יימס יחגוג את יום הולדתו האחד עשר. הוא חובב הוקי ומתכנן עוגה בצורת זירת הוקי עם שערים ודסקית. שתי האופות, אומי וג׳יין, ינסו ליצור עוגות מזירת ההוקי שג׳יימס מדמיין.
23 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - עוגת פרפרים מוזיקלית
פנלופה אוהבת מוסיקה ופרפרים. היא מכינה תכנון לעוגת יום הולדתה השביעי, ושתי האופות, קריסטן וג׳נביב, מנסות להגשים את התכנון של פנלופה ולהפוך אותו לעוגה שלא תשכח.
23 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-2-פרק-11
פרק 11 - מסיבת הבלרינות של סיידי
סיידי עומדת להגיע לגיל דו ספרתי. היא עיצבה את עוגת הבלרינה הכי טובה שיש לקראת היום הגדול. האופות אנני וקריסטן מתמודדות ומגלות מי תוכל להגשים את העוגה של סיידי בצורה הטובה ביותר. בסוף, ילדת יום ההולדת תחליט איזו עוגה ניצחה!
24 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-2-פרק-12
פרק 12 - מזל דרפ לג'ושוע
ג׳ושוע מאד אוהב משחקי וידאו. הוא עיצב עוגה בסגנון הזה לקראת מסיבת יום ההולדת שלו, ובאמצע צייר אימוג׳י של פרצוף מטופש! האופות סטייסי ואומי יבחנו את הידע שלהן במשחקי וידאו, כאשר הן ינסו להכין את העוגה הטובה ביותר.
24 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-2-פרק-13
פרק 13 - עוגת הסופגנייה הענקית של אלכס
אלכס מתה על דונאטס. החדר שלה מקושט רק בדונאטס! ולכן, באופן טבעי, היא עיצבה עוגת יום הולדת בצורה של דונאט ענקי. האופות אומי ואג׳ואה ינסו להבין איך להפוך את העוגות שלהן לקינוח האהוב על ילדת יום ההולדת, שאולי אפילו יתנגד לכוח הכבידה!
24 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-2-פרק-14
פרק 14 - עוגת המים של קלואי
קלואי עוסקת בשחייה אמנותית. אהבתה לספורט סיפקה לה השראה בציור עוגה מימית ענקית, הכוללת גם בנות ים. ג׳יין ודמיון ינסו להתמודד עם האתגר ולא לטבוע בפרטים של העיצוב המפורט של ילדת יום ההולדת.
24 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-2-פרק-15
פרק 15 - הפתעת הכדורגל של אלה
אלה הסופר ספורטיבית עיצבה עוגת כדורגל מאד מיוחד לקראת יום הולדתה ה – 11. האופות טריש ואג׳ואה ינסו להגשים את עוגת החלומות שלה, אבל האם הן יצליחו ליצור כדורגל ענק ואכיל? הן יהיו חייבות לחשוב מהר אם הן רוצות שילדת יום ההולדת תעניק את הניצחון לעוגה שלהן.
24 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-2-פרק-16
פרק 16 - העוגה המיתולוגית של ג'יימס
ג׳יימס אוהב ללמוד, והוא צייר עוגת יום הולדת בהשראת הנושא החדש שמעסיק אותו: המיתולוגיה היוונית. סטייסי וטיילור ינסו להגשים את החזון שלו, אשר כולל עולם תת מימי ואת כדור הארץ! האם השיט יהיה שקט או שהלחץ הגדול יכריע את שתי האופות?
24 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-2-פרק-17
פרק 17 - עוגת קפצת הכדורגל של איידן
לקראת יום הולדתו, איידן חולם על עוגה מגוונת. יש בה גרסה אכילה של עצמו משחק כדורגל על טרמפולינה ענקית, מוקף באוהדים ובמאכלים האהובים עליו. המתחרים ג׳יין ודמיון חייבים למצוא דרך לשלב את כל האלמנטים האלה בעוגות שלהם.
24 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-2-פרק-18
פרק 18 - יום ההולדת הגלקטי של אדיסון
אדיסון חוגגת יום הולדת ומתכננת עוגת חלל, עם כוכבי לכת, חלליות וחיזרים משופמים. זהו אתגר ענקי בשביל שתי המתמודדות, השפיות לינדזי וטיילור. שתיהן יצטרכו לגעת בשמיים כדי להכין עוגה שבאמת תהיה לא מהעולם הזה.
24 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-2-פרק-19
פרק 19 - ארץ הממתקים של מיה
מיה היא ילדה מתוקה שאוהבת לאכול מתוקים, ליום הולדתה התשיעי, היא מתכננת עוגה ענקית שבראשה ניצבת גלידה! האופות המקצועיות וונדי וקריסטן יתחרו וינסו ליצור את העוגה של מיה, שתכלול ממתקים עשויים ביד וצנצנת שמתנגדת לכוח הכבידה.
24 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-2-פרק-20
פרק 20 - יום ההולדת של בנג'י, דניאל ושיין
השלישייה בנג׳י, דניאל ושיין עומדים לחגוג את יום הולדתם העשירי. הם משלבים כוחות כדי לתכנן את עוגת יום ההולדת הטובה ביותר. לאופות מוניה ואג׳ואה תהיה עבודה קשה מאד – הן צריכות לשלב בין העיצובים שונים של שלושת הבנים... עיצובים הכוללים קופים חלליים, פילים ואחוזה רדופת רוחות.
24 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-3-פרק-21
פרק 21 - עוגת הטווס של לילה
ליילה כמעט בת תשע ולקראת מסיבת יום ההולדת הגדולה שאמה מתכננת לה היא מציירת עוגה גדולה ומרשימה בצורת ביצה עם טווס מרשים והמון גבישי סוכר מנצנצים. המתחרות מנסות ליצור עוגה בהשראת הציור.
24 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-3-פרק-22
פרק 22 - עוגת חדי הקרן של פייפר
פייפר עומדת לחגוג את יום הולדתה התשיעי ומציירת עוגת חלל מרשימה עם חדי קרן וכוכבים. שתי המתחרות מנסות להכין עוגה בהשראת הציור ולהרשים את פייפר אך בסופו של דבר רק אחת תנצח.
24 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-3-פרק-23
פרק 23 - החגיגה המפחידה של איזבלה
איזבלה עומדת לחגוג את יום הולדתה העשירי והמרגש במיוחד ולכבוד המאורע מציירת עוגה מפחידה במיוחד עם זומבים ועכבישים. שתי המתחרות מנסות ליצור עוגה מרשימה בהשראת הציור כדי להרשים את איזבלה ולנצח.
24 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-3-פרק-24
פרק 24 - החגיגה ההוליוודית של טייט
טייט עומדת לחגוג את יום הולדתה ה-11 ומציירת עוגה בסגנון הוליווד עם כל מאפייניה המוכרים של העיר. שני המתחרים מנסים ליצור עוגה מרשימה בהשראת הציור ובסופו של דבר טייט נאלצת לבחור עוגה מנצחת אחת.
24 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-3-פרק-25
פרק 25 - העוגה המיתולוגית של תאה
תיאה עומדת לחגוג את יום הולדתה השמיני ומציירת עוגה בסגנון מיתולוגיה יוונית עם המון שכבות והמון פרטים. שתי המתחרות מנסות ליצור בהשראת הציור עוגה שתרשים את תיאה אבל בסופו של דבר רק אחת מנצחת.
24 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-3-פרק-26
פרק 26 - עוגת הדרקונים של ג'יילס
ג'יילס חולם להיות סופר ולקראת יום הולדתו התשיעי מצייר עוגה בהשראת הספר החדש שלו "מלחמות הדרקונים". שתי המתחרות מנסות להכין עוגות בהשראת הציור ובסופו של דבר ג'יילס בוחר באחת מהן.
24 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-3-פרק-27
פרק 27 - חגיגת הכדורסל של פייטון
פייטון עומד לחגוג את יום הולדתו התשיעי ומצייר עוגה בהשראת הספורט שהוא הכי אוהב: כדורסל. שתי המתחרות מנסות להכין עוגה שתקלע לטעמו אבל בסופו של דבר רק אחת יכולה לנצח.
24 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-3-פרק-28
פרק 28 - מסיבת הגלידה של ג'אטיה
ג'טיה עומדת לחגוג את יום הולדתה ה-11 ומציירת עוגה בהשראת הקינוח האהוב עליה – גלידה. שתי המתחרות מנסות להכין עוגה מרשימה שתקלע לטעמה של ג'טיה אבל בסופו של דבר רק אחת מנצחת.
24 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-3-פרק-29
פרק 29 - עוגת הכדורגל של דונטה
דונטה עומד לחגוג את יום הולדתו ה-11 ומצייר עוגת כדורגל מרשימה במיוחד עם לא מעט פרטים מורכבים. שתי המתחרות מכינות עוגות בהשראת הציור בתקווה להרשים את דונטה ולזכות בניצחון.
24 דק'
המירוץ-לעוגה-עונה-3-פרק-30
פרק 30 - חגיגת הספרים של נהא
נייהא עומדת לחגוג את יום הולדתה ה-11 ומציירת עוגה מרשימה במיוחד ומלאה בספרים שהיא אוהבת. שני המתחרים מנסים ליצור עוגה בהשראת הציור ולהרשים את נייהא, אבל בסופו של דבר רק עוגה אחת תנצח.
24 דק'

סדרות נוספות