ג'ורג' הסקרן

2010 |

6 עונות

ג'ורג', קוף צעיר, חביב וסקרן גר עם האיש עם הכובע הצהוב ועובר סידרה של הרפתקאות בעיר הגדולה ובכפר. הסקרנות של ג'ורג' מסבכת אותו בצרות, אבל לבו הטוב תמיד עוזר לו להיחלץ מהן.

פרקי העונה

ג'ורג', קוף צעיר חביב וסקרן גר עם האיש עם הכובע הצהוב ועובר סידרה של הרפתקאות בעיר הגדולה ובכפר. הסקרנות של ג'ורג' מסבכת אותו בצרות, אבל לבו הטוב תמיד עוזר לו להיחלץ מהן.
עונה חדשה לג'ורג' הסקרן! קוף צעיר חביב וסקרן גר עם האיש עם הכובע הצהוב ועובר סידרה של הרפתקאות בעיר הגדולה ובכפר. הסקרנות של ג'ורג' מסבכת אותו בצרות, אבל לבו הטוב תמיד עוזר לו להיחלץ מהן.
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - ג'ורג' מעיף עפיפון/השריטות
"פרק מספר 1א' - ג'ורג' מעיף עפיפון ביום רוח חזק במיוחד, ג'ורג' לומד להעיף עפיפון ומגשים את חלומו לעוף עם ציפורים. פרק מספר 1ב' - השריטות ג'ורג' מצפה לקנולי החביבים עליו במסעדה האיטלקית של שף פיזקטי, אך כשהוא מגיע לשם הוא מוצא את השף מצוברח בגלל החתולה שלו. ג'ורג' מחליט ללמוד מהמדענים הגדולים ולמצוא פתרון לבעיה."
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - בית ליונים/סדר ואי סדר
"פרק מספר 2א' - בית ליונים ג'ורג' מתיידד עם מצפן, יונת דואר שחוש הכיוון שלה קצת פגום. הוא מחליט לבנות למענה עץ על המרפסת כדי שתוכל לגור איתם. פרק מספר 2ב' - סדר ואי סדר ג'ורג', שתמיד אוהב לעזור, הולך בעקבות הדוורית השכונתית ואוסף את החבילות שהיא משאירה כי הוא בטוח שהיא שוכחת אותן."
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - על אפסים וסופגניות/מסיר כתמים
"פרק מספר 3א' - על אפסים וסופגניות האיש עם הכובע שולח את ג'ורג' להביא סופגניות. אבל ג'ורג' החמדן מוסיף אפס למספר בהזמנה והמצב הולך ומסתבך. פרק מספר 3ב' - מסיר כתמים האיש עם הכובע קנה שטיח חדש. כשג'ורג' שופך עליו מיץ ענבים בטעות, הוא ממהר לנסות למצוא פתרון."
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - פלא ימי/קוף מתגלגל
"פרק מספר 4א' - פלא ימי בתחרות סירות בכפר, ג'ורג' מוצא את עצמו מנסה לבנות גם הוא סירה. לידיו של ג'ורג' מגיעות גלגליות. הוא לומד להחליק ומנסה ללמד גם את האנדלי. פרק מספר 4ב' - קוף מתגלגל לידיו של ג'ורג' מגיעות גלגליות. הוא לומד להחליק ומנסה ללמד גם את האנדלי."
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - בדיוק בזמן/ציד ארנבות
"פרק מספר 5א' - בדיוק בזמן ג'ורג' מקלקל בטעות שעון שפרופ' וויזמן הרכיבה וכעת הוא מנסה לחקור את שעון הספרייה הגדולה כדי לפתור את הבעיה. פרק מספר 5ב' - ציד ארנבות ג'ורג' רוצה ללטף את אחד הארנבים החדשים של ביל, אבל כשהוא פותח את המכלאה, כל הארנבונים בורחים וג'ורג' יוצא למרדף. "
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - ג'ורג' מוצא עבודה/ ג'ורג' מוצא עוד עבודה
"פרק מספר 6א' - ג'ורג' מוצא עבודה ג'ורג' תוהה על הדברים הקסומים שמתרחשים במטבחים. במטבח של שף פיזקטי הוא מחליט לערוך ניסוי והתוצאה מפתיעה מאוד. פרק מספר 6ב' - ג'ורג' מוצא עוד עבודה כשלשף פיזקטי אין עבודה בשביל ג'ורג', הוא מתחיל לעבוד כמנקה חלונות בבניין גבוה."
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - קוף הדלת/ג'ורג' שט בנהר
"פרק מספר 7א' - קוף הדלת השוער צריך לצאת לסידורים וג'ורג' מגיע כדי לעזור להאנדלי במבואה, למגינת לבו של האנדלי. פרק מספר 7ב' - ג'ורג' שט בנהר ג'ורג' נוסע להאכיל ברווזים בכפר ומוצא את עצמו בהרפתקה על הנהר."
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - צליל בלתי נראה/המתנה
"פרק מספר 8א' - צליל בלתי נראה ג'ורג' יוצא להקליט קולות של חיות בטבע אבל כשהוא חוזר הביתה, הוא שומע צליל מוזר במיוחד. פרק מספר 8ב' - המתנה האיש עם הכובע הצהוב קנה מתנה ליום הולדתה של פרופ' וויזמן וסקרנותו של ג'ורג' כמעט ומוציאה אותו מדעתו."
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - סופר כלבים/סנאי ליום אחד
פרק מספר 9א' - סופר כלבים אחרי שג'ורג' מבקר בתצוגת כלבים, הוא מחליט להביא את כל הכלבים הביתה כדי להראות אותם לאיש עם הכובע הצהוב. פרק מספר 9ב'' - סנאי ליום אחד ג'ורג' מנסה לחקות את ג'מפי הסנאי ולאחסן את האוכל שלו באדמה.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - הראשנים של ג'ורג'/ג'ורג' מוצא את הדרך
"פרק מספר 10א' - הראשנים של ג'ורג' ביל לוכד כמה ראשנים ומבקש מג'ורג' להשגיח עליהם, אבל ג'ורג' לא יודע מה הם יגדלו להיות. פרק מספר 10ב' - ג'ורג' מוצא את הדרך ג'ורג' והאנדלי מוצאים את עצמם אבודים בעיר בלילה. רק בעזרת עבודת צוות הם מצליחים למצוא את הדרך בחזרה הביתה. "
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - מים לברווזים/המגנט
פרק מספר 11א' - מים לברווזים אחרי הגשם, ברווזים מגיעים לשלולית שעל הגבעה בכפר. ג'ורג' שמח לפגוש אותם אבל חושש שכשהמים יתאדו, הברווזים יעזבו. פרק מספר 11 ב' - המגנט ג'ורג' והאיש עם הכובע מחפשים מגנטים כדי לתלות ציור על המקרר.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - דוקטור קוף/ג'ורג' האדריכל
"פרק מספר 12א' - דוקטור קוף האיש עם הכובע הצהוב מבקר אצל הרופא וג'ורג' מנצל את ההזדמנות להיות רופא בעצמו. פרק מספר 12ב' - ג'ורג' האדריכל ליד ביתו של ג'ורג' בונים בניין חדש. המכונות הרועשות מסקרנות אותו מאוד."
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - לילה בגן החיות/צ'ארקי בורחת
פרק מספר 13א' - לילה בגן החיות ג'ורג' מבקר את גור הפנדה החדש שהגיע לגן החיות. כשהערב יורד, ג'ורג' הולך לאיבוד בשבילי הגן ומשחרר את בטעות את בעלי החיים. פרק מספר 13ב' - צ'ארקי בורחת ג'ורג' אמור להשגיח על צ'ארקי, אבל הוא רוצה מאוד להתאמן בכדורגל.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - מסע בחלל/מנהל התחנה
פרק מספר 14א' - מסע בחלל ג'ורג' נשלח למשימה לחלל כדי להביא אספקת מזון לאנשי תחנת החלל. פרק מספר 14ב' - מנהל התחנה ג'ורג' מבקר בתחנת הרכבת ולומד מה זה אומר להיות מנהל תחנה.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - בוני הסכרים/ניקוד נמוך מנצח
"פרק מספר 15א' - בוני הסכרים ג'ורג' מנסה לחקות את הבונים ולבנות לעצמו סכר. פרק מספר 15ב' - ניקוד נמוך מנצח ג'ורג' - לומד שיש משחקים שבהם ניקוד נמוך יותר מנצח."
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - ג'ורג' רואה כוכבים/ג'ורג' מקבל גביע
"פרק מספר 16א' - ג'ורג' רואה כוכבים בכפר, ג'ורג' יכול לצפות בכוכבים ואפילו לנסות לספור אותם. אבל בעיר, יש יותר מדי אור וספירת הכוכבים של ג'ורג' נתקלת בבעיה. פרק מספר 16ב' - ג'ורג' מקבל גביע בתור פרס על העזרה שלו, ף פיזקטי נותן לג'ורג' גלידה משובחת, אבל בכל פעם שג'ורג' מנסה לקחת אותה הביתה כדי להראות לאיש עם הכובע הצהוב, משהו אחר משתבש. "
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - הדוכן של ג'ורג'/גורג' רואה את האור
"פרק מספר 17א' - הדוכן של ג'ורג' האיש עם הכובע הצהוב מספר לג'ורג' כיצד בזכותו דוכן לימונדה, הוא השיג כדורגל חדש כשהיה ילד. ג'ורג' מחליט שזה יכול לעבוד גם בשבילו. פרק מספר 17ב' - ג'ורג' רואה את האור בדרך כפרית התקינו רמזור וניסרו את הענפים ששימשו את ג'מפי הסנאי למעבר מעל הכביש. ג'ורג' מתגייס מיד לעזור."
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - דוכן השוקולדים/קוף חילוץ
פרק מספר 18א' - דוכן השוקולדים בכלבו הגדול הקימו דוכן שוקולדים צבעוניים. קיילי, המוכרת, מבקשת מג'ורג' שיעזור לה. פרק מספר 18א' - קוף חילוץ מכבי האש מחלצים את ג'ורג' כשהסתבך בכיסא. הוא מצטרף אליהם ליום שלם ומגלה שגם קוף יכול לעזור.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - הקציצות של ג'ורג'/קוף בחושך
פרק מספר 19א' - הקציצות של ג'ורג' שף פיזקטי מכין קציצות צמחוניות לפיקניק של מכבי האש, אבל ג'ורג' מאבד אותן בטעות והוא ממהר לנסות לשחזר את המתכון המוצלח. פרק מספר 19ב' - קוף בחושך ג'ורג' מאבד את הכדור שלו במערה ופתאום הוא מגלה החושך מפחיד אותו.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-20
פרק 20 - כובע צהוב מושלם/על דובים ודבורים
פרק מספר 20א' - כובע צהוב מושלם האיש עם הכובע הצהוב שולח את הכובע לניקוי יבש וג'ורג' מסתבך כשהכובע מתעופף לו. פרק מספר 20ב' - על דובים ודבורים ג'ורג' חווה בפעם הראשונה עקיצה של דבורה, אבל גם לומד מאין מגיע הדבש שהוא כל כך אוהב.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-21
פרק 21 - מסיבת הפתעה/קוף בוץ
פרק מספר 21א' - מסיבת הפתעה גב' קווינט עורכת למר קווינט מסיבת הפתעה ומגייסת את עזרתם של ג'ורג' והאיש עם הכובע הצהוב. ג'ורג' מוכן ומזומן למסיבה אבל כעת, גם לו מצפה הפתעה. פרק מספר 21ב' - קוף בוץ ג'ורג' לא מוכן להיכנס לאמבטיה אחרי שאיבד את צעצוע הצפרדע שלו.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-22
פרק 22 - ג'ורג' יוצא לחופשה/הצלופח שברח
פרק מספר 22א' - ג'ורג' יוצא לחופשה באמצע החורף המושלג, ג'ורג' והאיש עם הכובע הצהוב יוצאים לחופשה טרופית בהוואי. אבל מזג האוויר לא מאפשר למטוס להם להמריא, ובינתיים ג'ורג' מבלה בנעימים בנמל התעופה. פרק מספר 22ב' - הצלופח שברח ג'ורג' נתקל בצלופח באגם שליד ביתו בכפר. הוא מנסה ללכוד אותו כדי להחזיר אותו לים.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-23
פרק 23 - קוף סקי/ג'ורג' הירקן
"פרק מספר 23א' - קוף סקי ג'ורג' יוצא לעשות סקי על השלג ונחלץ לעזרתו של חבר במצוקה. פרק מספר 23ב' - ג'ורג' הירקן ג'ורג' מחפש עבודה כדי לקנות צעצוע שהוא חושק בו. הוא מחליט לעבור במרכול."
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-24
פרק 24 - חומה נגד פרות/החתיכה החסרה
פרק מספר 24א' - חומה נגד פרות ג'ורג' מנסה למצוא דרך להקים חומה שתמנע מהפרות של מר רנקין לאכול את פרחי הבר היפים שבשדה. פרק מספר 24ב' - החתיכה החסרה ג'ורג' מוצא עצם בפארק. הוא בטוח שהיא שייכת לדינוזאור, והוא נחוש בדעתו לחשוף אותו.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-25
פרק 25 - המחנה /רכבת הרים
פרק מספר 25א' - המחנה ג'ורג' יוצא למחנה בפעם הראשונה בחייו. עכשיו, כשהוא כבר טייל מנוסה, הוא יכול לצאת למחנה עם השוער והאנדלי ולהציל את המצב. פרק מספר 25ב' - רכבת הרים ג'ורג' רוצה לעלות על רכבת ההרים הגדולה אבל הוא נמוך מדי. הוא מנסה למצוא דרכים לגדול כמה שיותר מהר.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-26
פרק 26 - רגל שבורה/ג'ורג' רוכב על אופניים
"פרק מספר 26א' - רגל שבורה ג'ורג' שובר את הרגל והאנדלי עוזר להשגיח עליו בבית. פרק מספר 27ב' - ג'ורג' רוכב על אופניים ג'ורג' לומד לרכוב על אופניים ומחליף את ביל בחלוקת העיתונים."
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-27
פרק 27 - תזמורת החיות/שעת החול
פרק מספר 27א' - תזמורת החיות ג'ורג' מחליט להקים תזמורת חיות, בדיוק כמו תזמורת מכבי האש. הוא בוחר בדברים למיחזור כדי לבנות מהם כלי נגינה. פרק מספר 27ב' - שעת החול ג'ורג' והאיש עם הכובע הצהוב נוסעים לחוף הים וג'ורג' מתכנן לבנות טירת חול ענקית.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-28
פרק 28 - הפיל/להיות האנדלי
פרק מספר 28א' - הפיל שכן חדש עבר לגור בדירה מעל דירתו של ג'ורג', וג'ורג' בטוח שהוא הביא איתו פיל. פרק מספר 28ב' - להיות האנדלי ג'ורג' החליט שנמאס לו שאומרים לו מה לעשות והוא רוצה להיות בעל חיים אחר.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-29
פרק 29 - העגלה של בטסי/צלילה
פרק מספר 29א' - העגלה של בטסי ג'ורג' מצטרף אל סטיב כדי להביא חבילה לבטסי ולזרוק דברים במרכז המיחזור. פרק מספר 29ב' - צלילה ג'ורג' מוצא צב ליד האגם ומנסה לבנות לו בית חדש באמבטיה שלו.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-1-פרק-30
פרק 30 - איזון/ג'ורג' נגד החורף
פרק מספר 30א' - איזון ג'ורג' מתלהב ממופע לוליינים ורוצה להצטרף אליהם. פרק מספר 30ב' - ג'ורג' נגד החורף החורף לא מאפשר לג'ורג' ליהנות מהדברים שאהב לעשות בקיץ.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-2-פרק-31
פרק 31 - כדור פורח/התבאשות
ג'ורג' וביל מוצאים את עצמם נסחפים עם כדור פורח בלי לדעת איך להוריד אותו. בסוף השבוע בכפר ג'ורג' לומד בדרך הקשה על חייהם של בואשים.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-2-פרק-32
פרק 32 - ג'ורג' מתחת לאדמה/לאקי והנדלי
ג'ורג' רואה חפרפרות בחצר של הזוג רנקין. כשלוכד החפרפרות מגיע, ג'ורג' מוכן לעשות הכול כדי להציל אותן. ג'ורג' משגיח על לאקי, גור החתולים של פרופ' וויזמן. לאקי מתאהב בהנדלי ועושה הכול כדי להיות בקרבתו.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-2-פרק-33
פרק 33 - על העץ/ג'ורג' והזבל
לג'ורג' נמאס מחוקי הבית והוא מחליט לבנות לו בית על העץ שבו הוא יהיה זה שיקבע את החוקים. ג'ורג' זורק בטעות את הכובע הצהוב לארובת הזבל. כעת הוא חייב למצוא אותו לפני שהאיש חוזר הביתה.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-2-פרק-34
פרק 34 - ג'ורג' והקסילופון/כדור לצד
ג'ורג' אמור להעביר את הקסילופון של בטסי לבית הספר לקראת הקונצרט שלה, אבל אחרי שהוא מפרק אותו, הוא לא יודע להרכיב בחזרה. ג'ורג' אמנם לא כל כך טוב בכדורת, אבל הוא ממש טוב בלצחצח כדורים ובלזרוק כדורי צד.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-2-פרק-35
פרק 35 - ג'ורג' בחלל/הפיניאטה
האיש עם הכובע הצהוב נשלח למשימה בחלל. ג'ורג' מצטרף אליו כדי להתגבר על כל מיני תקלות. במסיבת יום ההולדת של בטסי, ג'ורג' לא מצליח לחבוט בפיניאטה. רק אחרי שסטיב שולח אותו להתאמן הוא מצליח לזכות בממתקים.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-2-פרק-36
פרק 36 - הנדלי החדש/שלטים
הנדלי מתנהג מוזר. רגע אחד הוא רוצה לשחק ורגע לאחר מכן משנה את דעתו. ג'ורג' נחוש לפתור את התעלומה. סטיב מראה לג'ורג' את אוסף כרזות הקולנוע שלו וג'ורג' מחליט להתחיל אוסף שלטים. לשם כך הוא יוצא אל הפארק.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-2-פרק-37
פרק 37 - צבעי קוף/קוף שליחויות מיוחד
מר גלאס מחפש ציור יחודי למבואת המגדל החדש שלו, וכך ג'ורג' פוגש את סו ברם. שף פיזקטי שכח לקחת עוגה למצגת חשובה לפתיחת עסק חדש. ג'ורג' מתנדב להעביר לו את העוגה.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-2-פרק-38
פרק 38 - לשחרר את הנדלי/הקוף האורז
הנדלי נלקח בטעות לבית מחסה לקלפים. ג'ורג' מגייס את חבריו כדי לצאת למבצע חילוץ. ג'ורג' מוצא את עצמו מחליף את בן החנווני בתחרות הגמר באולימפיאדת האריזה.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-2-פרק-39
פרק 39 - קוף במה/הגן הקסום
ג'ורג' מתגייס לעזור לביל מאחורי הקלעים של מופע כשרונות. ג'ורג' רוצה להיות הגמדון של שף פיזקטי ולעזור לו בגידול הירקות שלו.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-2-פרק-40
פרק 40 - ג'ורג' השרברב/ג'ורג' יוצא לטיול
כמה צעצועים של ג'ורג' יוצרים סתימה בצינור הניקוז. ג'ורג' מתלווה אל השרברב. ג'ורג' יוצא לטיול בשמורת טבע עם האיש עם הכובע והצהוב וביל. בהתחלה הוא משתעמם אבל אז הוא מגלה שטיול יכול להיות דבר מלהיב מאוד.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-2-פרק-41
פרק 41 - כובע קופים/יצור לילה
ג'ורג' רוצה כובע מיוחד משלו כמו הכובע הצהוב של האיש. הוא רוצה לשמח את חבריו ולכן מכין כובע באמת מיוחד. ג'ורג' מגלה שבלילה מסתובבים בכפר כל מיני יצורים. הוא פוגש אופוסום צעיר ועוזר לו למצוא את משפחתו.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-2-פרק-42
פרק 42 - המרתף/לילה טוב ג'ורג'
ג'ורג' והאיש עם הכובע הצהוב מאחסנים דברים במרתף, אבל רעש מלחיץ שעולה משם מבהיל מאוד את ג'ורג' ואת הנדלי. ג'ורג' למד איך מכוונים שעון והוא מוסיף לעצמו שעות משחק. לבסוף, הוא נאלץ לשלם על כך את המחיר.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-2-פרק-43
פרק 43 - הגשר/הצטננות
ג'ורג' מנסה לתכנן גשר כדי לחלץ שישה אפרוחים שנתקעו על אי קטן. ג'ורג' עושה הכול כדי לטפל יפה באיש עם הכובע הצהוב שהצטנן.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-2-פרק-44
פרק 44 - קוף ריגול/הטירה
ג'ורג' מחליט לחקות את המרגל האהוב עליו מהספרים ולהפוך למרגל קוף בעצמו. ג'ורג' עוזר לדוד טאם מסקוטלנד להמשיך להחזיק בטירת אבותיו וגם מתאמן על חבטות הגולף שלו.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-2-פרק-45
פרק 45 - קוף רובוט/משגיח חיות
במוזיאון מציגים תערוכה של רובוטים וג'ורג' מוצא את עצמו מעורב. ג'ורג' משגיח על שני העכברים והנחש של מר זובל וכולם מוצאים את עצמם בהרפתקה.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-2-פרק-46
פרק 46 - קורי קוף/שנת חורף
ג'ורג' מתלהב מקורי העכביש שהוא רואה בפארק ומחליט ליצור קורי קוף משלו. כשג'ורג' לומד שדובים מעבירים את החורף בשינה, הוא מחליט לאמץ את השיטה.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-2-פרק-47
פרק 47 - פיראטים/חזירון
הנדלי אוהב לשוט וחולם על ספינה מכובדת משלו. ג'ורג' לומד להשתמש בקופת חיסכון כדי להשיג את מה שהוא רוצה.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-2-פרק-48
פרק 48 - כלב מלכותי/כובע המזל
בגלל כתם ריבה, הנדלי זוכה לתואר כלב מלכותי וחייו משתנים. ג'ורג' בטוח שהכובע החדש שקיבל מביא לו מזל טוב.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-2-פרק-49
פרק 49 - קוף ים/לדוד ג'ורג' היתה חווה
ג'ורג' צולל אל שונית אלמוגים בשליחותם של פרופ' וויזמן וחבריה המדענים כדי למצוא לווין אקלים קטן שהתרסק. האיש עם הכובע הצהוב וג'ורג' מתנדבים לבצע את מטלות הבוקר בחווה של הזוג רנקין.
22 דק'
גורג-הסקרן-עונה-2-פרק-50
פרק 50 - התזמורת/הבור והקסדות
ג'ורג' זוכה בהגרלה והפרס הוא הזדמנות לנצח על תזמורת שלמה בקונצרט מיוחד בפארק. האיש עם הכובע הצהוב ומר קווינט חופרים בור עמוק בחצר הבית. ג'ורג' הסקרן לא מבין לשם מה.
22 דק'

סדרות נוספות