בוא
נה
,
זה ענק
!
בוא
נה
,
  זה ענק
!

הבנים והבנות 2021

2021 |

1 עונות

עונת 2021 של הבנים והבנות יוצאת לדרך – והיא הולכת להיות מטורפת! התוכנית עוקבת אחרי שתי קבוצות נערים: קבוצת הבנות, וקבוצת הבנים. הקבוצות מתחרות ביניהם במשימות שונות, כשבסוף העונה נדע מי שלטי הקיץ?

בשיא החום של הקיץ יגיעו המתמודדים אל וילת החלומות, רק שאת השיזוף בבריכה יחליפו משימות ואתגרים, ואת המנוחה על הדשא יחליף מעמד ההדחה בו מי שמקבל את מספר הקולות הנמוך ביותר שוחה הביתה. “הבנים והבנות” החליפה את “מסע קיץ” המיתולוגית, ששודרה עד שנת 2012. את העונה החדשה של “הבנים והבנות 2021” ינחו: עודד פז, קווין רובין וריף נאמן.

העונה החדשה “הבנים והבנות” פתוחה לכווווולם ללא תשלום ב-BIGI!
משימות קשות, רגעים הזויים, קטעים מצחיקים, אתגרים, אהבות, זכיות, הפסדים והמון רגשות מחכים לכם בעונה החדשה ב-BIGI. אז מי הם שליטי קיץ 2021? הגיע הזמן שתתחילו לעקוב.

שחקנים:

עודד פז, קווין רובין, ריף נאמן, אברי דולפין, יהלי אוחיון, אביב אנקווה, ים לב, אורי בקר, יואב דלל, יהונתן קדוש, יוני ליפשיץ, טל שוקרון, מרום איפרגן, עדי אביקסיס, ג'קלין אגבקיאן, שאיין קאמל, אוראל לסנו, יול שנהר, מאי לוי.

פרקי העונה

עונה 1
נגן טריילר
הבנים והבנות חוזרים בעונה גדולה יותר, מטורפת יותר, מלאה בדרמות, אהבות, אתגרים, ומתח שיא. מי יצליח לעמוד מול המשימות הכי קשות שנראו עד היום בבנים והבנות ומהי ההפתעה הגדולה שמחכה להם במהלך העונה? המתמודדים יצטרכו להתמודד מול הפחדים והקשיים הגדולים ביותר שלהם כדי לא לשחות הביתה ולזכות בתואר - שליטי הקיץ. הבנים והבנות 2021 - מתחילים!
הבנים-והבנות-2021-פרק-1
פרק 1 - מסיבת הפתיחה
העונה הכי מוגזמת מתחילה במסיבת קיץ מטורפת! מי הם הבנים והבנות של עונת 2021? מי ייכנס לנבחרת? ומהי ההפתעה שמחכה להם בסוף הפרק? קווין רובין, ריף נאמן ועודד פז מחכים לכם בוילה עם כל התשובות- עופו על זה!
46 דק'
הבנים-והבנות-2021-פרק-2
פרק 2 - הזדמנות שנייה
שמונת המפסידים ממשימת הפתיחה זוכים להזדמנות נוספת להיכנס לנבחרת הבנים והבנות רק שההודעה הדרמתית של קווין ועודד טורפת את כל הקלפים.
31 דק'
הבנים-והבנות-2021-פרק-3
פרק 3 - משימת הדחה
ריף וקווין מפתיעים את הבנים והבנות בספייס ומגיעים עם הודעה שתשנה את חוקי המשחק! הנבחרות מופתעות לגלות שמשימת החסינות היא בעצם משימת הדחה ולא תאמינו מי שוחה הביתה
26 דק'
הבנים-והבנות-2021-פרק-4
פרק 4 - אתגר הצחוק
הנבחרות עומדות בפני אחת המשימות הקורעות בתולדות הבנים והבנות! אורחת מיוחדת מגיעה מגיעה לוילה, ולא תאמינו מי הזוג החדש בבנים והבנות
30 דק'
הבנים-והבנות-2021
פרק 5 - הולכים על המים
נבחרת הבנים חוגגים את הניצחון בארוחה מתוקה במיוחד עם אור שפיץ. דרמה גדולה במשימה - איזה נבחרת תגיע למעמד ההדחה הראשון של העונה?
24 דק'

סדרות נוספות